به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: عصر ظهور
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
زكات العلم نشره

زكات علم منتشر كردن ان است
اين پيش ما باشه بريم سر بحث
ميدونم هموتون موافقيد كه اول خودسازي و بعد دعا و بعد ديگران سازي
منم يكم حرف دلمو بزنم
ميدونيد مشكل از كجاست مشكل اينه كه به ما بد فهموندن
از قصد بد فهموندن
ما نتونيم امامون رو بشناسيم
امام زمان بياد گردن شيطان و ابليس رو ميزنه پس ابليس چي كار ميكنه؟؟اين موضوع رو نسبت ميده به انسان ها
الان بينمون جا افتاده كه بياد ميخواد گردن بزنه
در حالي كه اصلا اينطور نيست
به اسم مهدي دقت كنيد
يعني هدايت كننده
امام مياد مارو و گمراهانو هدايت كنه و كساني كه همچنان در راه غلط پافشاري ميكنن و درمقابلش قد علم ميكنن و جنگ راه ميندازن هم كه تكليفشون معلومه

ايني كه بينمون بد جا افتاده و شناختي از غريب فاطمه نداريم چند دليل داره
يك كم كاري خودمون دوم غرض ورزي و دلايل دشمني
توي حوضه كم كاري خودمون واقعا مقصريم و بايد جواب پس بديم
هيچ يك از خانواده ها يكبار نمياد درباره اخرالزمان و ظهور امام با بچش حرف بزنه چون خودشون چيزي بارشون نيست
يه مشت معلم (خيلي عذر ميخوام) ابله گذاشتن به عنوان معلم ديني و قران بعد ازش سوال ميپرسي هيچي بارش نيست
توقع داريد اين بچه چي بار بياد؟؟؟
خوب مسلما شناختي از امامش نداره
و يه چيزي بگم اينطوري با قرار دادن مطالب سنگين و زياد رغبتي به دنبال كردنش ايجاد نميشه از نظر من بهتره ما خودمون اگاه باشيم و با زبون ساده حرف بزنيم
به خدا خيلي تاثير داره من تو زندگيم خيلي تجربش كردم
مخصوصا توي فضاي سايبري
من ميگم اول خودمون بشنايسيم بعد بقيه رو به شكل منطقي و جذابيت دار اگاه كنيم!
فيلم مستند و عكس و مطلب جالب و جوون پسند چاره درد ماست
به خدا من از راوفي پور از يه چيزش خيلي خوشم مياد اينكه جوون پسند حرف ميزنه جلساتش طوريه كه باعث جذب ميشه
ما هم ميتونيم از اين شيوه ها استفاده كنيم

به خدا اينكارا الان ديگه واجبه
الان ديگه زمانه ايه كه به هر شكل ممكن بايد جوون ها و مردم رو نسبت به اخرالزمان و امام زمان اگاه كرد
و يه چيز ديگه اگه ديدگاه درست به مردم تزريق بشه خودشون ميرن سمت حقيقت

۲۶ مهر ۱۳۹۰
نام کاربری: مستشار
پیام: ۳,۸۸۲
عضویت از: ۸ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
اين پيش ما باشه بريم سر بحث
موند ها!!
آقا کمیل حرفاتون کاملا متین و درست.. تک تک شو قبول دارم.. ولی یه نکاتی بگم درمورد بعضی جاهاش..
نقل قول
و يه چيزي بگم اينطوري با قرار دادن مطالب سنگين و زياد رغبتي به دنبال كردنش ايجاد نميشه از نظر من بهتره ما خودمون اگاه باشيم و با زبون ساده حرف بزنيم
نمیدونم منظورتون از مطالب سنگین همین زندگی معنویه یاه نه!! ولی اگه باشه ... ببینید این جزوه خیلی ساده و خلاصه نوشته شده. منابعش هم اگه نگاه کنید کتابایی مثل (بیایید اورا یاری کنیم.) و (آشتی با امام عصر )و... است که من یه لینکی یکی ازسایتا برام فرستاده بود اسامی کتابا توش بود ایناهم جزوشون بود که جلوش رده سنی نوجوان و جوان رو نوشته بود ... خیلی به نظرم ساده نوشته شده .. من یه بخشایی از کتاب آشتی... رو خوندم واقعا زیبا و تاثیر گذار نوشته شده اگه اینا کتابایی نیستن که جذاب نیستن خب من منبع دیگه ای نمیشناسم البته میشه بازم گشت و پیدا کرد ها ولی خب فعلا همینا رو به سرانجام برسونیم بعد... یه نکته دیگه کتاب مکیال خیلی کتاب خوبیه خیلی جاها تعریفشو شنیدم تو همین مطالب هم از بخشایی ازون استفاده شده. کتاب خوب .. منبع خوب زیاده به شرطی که ازش استفاده شه..
نقل قول
فيلم مستند و عكس و مطلب جالب و جوون پسند چاره درد ماست
این حرفتون هم درسته ... ما اگه یه تقسیم بندی کنیم بحث ظهور دوبخشه یکی خود امام زمان ویکی هم بحث دشمن شناسی.
تو بحث دشمن شناسی که خودتونم دارید روش کار میکنید خیلی بحثای جالب و جذابی هس.. فیلم و مستند و .... هست.. عکس بی نهایت هست و خودتونم بارها ازش استفاده کردید. ولی تو بخش امام زمان که مربوط به شناخت شونه شما به من بگو تو همین کشور چندتا فیلم و مستند هست که مستقیما زندگی حضرت رو مورد خطاب قرار داده .. چندتا عکس هست که بشه با اونا یه تیکه هایی از زندگی حضرت رو به نمایش گذاشته باشه منظورم نشون دادن خودشون نیستا!! یعنی اون عکسا و تصاویر باعث بشه ما به فلان واقعیت حضرت برسیم؟؟ واقعا هست؟؟ نه !!! خوب تنها چیزی که میمونه همین کتابا و همین نکاتیه که کم کم داریم بهشون می پردازیم!!! بعدشم شما میگید مطالب سنگینه بابا اینا اگه سنگین باشه ما باید بریم از کتابای داستان که واسه گروه سنی دال هس شروع کنیم تا برسیم اینجا!!

نقل قول
به خدا من از راوفي پور از يه چيزش خيلي خوشم مياد اينكه جوون پسند حرف ميزنه جلساتش طوريه كه باعث جذب ميشه
خوب درسته که آقای رائفی پور خیلی جوون پسنده حرفاش ولی یه نکته ای رائفی پورم ازهمون اول که اینجوری نبود... مطالعه کرد و تحقیق کردو سخنرانی های مختلف گذاشت و شیوه های مختلف رو برای جذب کردن امتحان کرد تا رسید به اینجا ماهم داریم ایشالله همین کارو میکنیم البته نه به اون شدت اما درحد خودمون! باور کنید ماهم

فانوس نگاهم را آویخته ام بر در
من منتظرم زیرا،گفتند:"تو می آیی"
تا عابر چشمانت، ره گم نکند در شب
بر کوچه بتابان نور، ای ماه تماشایی
۲۶ مهر ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
خب نمیدونم چی شد دیگه اجازه ویرایش بهم داده نشد!!!
ادامه شو اینجا میگم ...میتونیم ادامه بدیم. خوب شما میگید که بحثای جوون بسندانه و جذاب... باشه فقط یکم به من زمان بدید من خودم میرم دنبال بحثش میگردم و میارم اما فقط بذاریذ این بحثی که شروع شده تموم بشه به سرانجام برسه بعد میریم سراغ یکی دیگه.. فکر کنم گام به گام باشه بهتره. وقتی این بحث تموم شد میرم میگردم یه منبع خوب بیدا میکنم که ابعاد شخصیتی و زندگانی حضرت رو در بربگیره.. بحث الان درمورد غربت و نصرت امام وچرایی اونه که خودش مطلب مهمیه! ولی تاهمین جاهم اگه بخواییم بایکی فقط درمورد غریبی امام صحبت کنیم خیلی خوبه. تازه آدمایی که الان توجامعه هستن یکی مثل خودمونن اوناهم اطلاعاتشون درمورد امام زمان کم و بیشه. ولی بریم همینا رو بگیم. حالا یکی قبول میکنه.. یکی قبول نمیکنه در مقابل کسایی که قبول نمیکنن که مسئول نیستیم ولی درمقابل اونایی که انعطاف بذیرند چرا!! توهمین مستند ظهور مگه نمیگفت اگه مطلب گرانبهایی دارید و میخوایید دراختیار دیگران بذارید کمی ازاونو رو کنید اگه کسی تشنه بود خودش میاد.. خوب ماهم همین همین کار کنیم دیگه. به نظر من یه نفرم یه نفره. به شرطی که بخواییم و همت کنیم.

۲۶ مهر ۱۳۹۰
نام کاربری: H_Majnun
نام تیم: بایرن مونیخ
پیام: ۱۳,۵۲۱
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۸۹
از: زمین خدا
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- ریوالدو ویتور بوربا فریرا ویکتور
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
درسته ولی باید از یه جا شروع کنیم یا نه؟؟؟ آگاهی کامل نمیخواد باور کنید!!! نه اون قدر که چیزی ندونیم و بریم برای خودمون داستان سر هم کنیم نه اونقدر صبر کنیم تا عمرو جوونی مون بره و هی تو این کتاب و تو اون منبع غرق شیم که وقتی انجام شد نفهمیم زمان گذشته.. 1300سال بسه اگه قرار بود همه به آگاهی کامل برسن و دیگران رو به آگاهی برسونن این همه سال کفایت میکرد... ما همین که زمزمه شو بندازیم برامون کافیه.. شاید اجل مهلت نداد اونوقت که حسرت بخوریم... ما اون چیزایی که میدونیم رو میگیم بقیه شو اگه کسی عشقی داشته باشه میره دنبالش.. هممون که علامه نیستیم . درضمن هرکی وارد این بحث شده و اونو با علاقه و جدیت دنبال کرده میدونه که این دریای عمیق که بهتره بگم اقیانوس هیچوقت تمومی نداره. پس به آگاهی کامل رسیدن و همه ابعاد رو فهمیدن نیاز به عمر نوح بلکه عمر جاودانه داره نه یه عمر 50یا60ساله!! نمیشه که دست رو دست بذاریم؟؟!!

ببخشید من درست منظورمو نتونستم برسونم.
من منظورم این بود اول باید به طرف مقابلمون نگاه کنیم ببینیم برای بحث باهاش چقدر اطلاعات لازم داریم و بدون اطلاعات و همین جوری الکی وارد بحث با دیگران نشیم.

کمیل جان اینایی که تو میگی هم درسته ولی به نظر من فعلا ما باید بیشتر رو شناخت خود امام زمان کار کنیم بعد بریم رو بحث دشمن شناسی.
ذر مرد مطالب هم به نظر من دیگه مطلب از این ساده تر نمیشه.
برای بحث به زبون خودمون هم بالاخره یه منبعی چیزی لازمه دیگه.
فعلا هم زحمت منبع رو کوثر خانوم دارن میکشن.
منم یه سری سخنرانی دارم که ایشالا سر فرصت آپلودشون میکنم و هر وقت حس کردم بحث به جای خوبی رسید اونا رو هم میزارم.
خیلی جالبن.

۲۷ مهر ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
من منظورم این بود اول باید به طرف مقابلمون نگاه کنیم ببینیم برای بحث باهاش چقدر اطلاعات لازم داریم و بدون اطلاعات و همین جوری الکی وارد بحث با دیگران نشیم.
خب حالا این شد یه حرفی... دقیقا این درسته...

بعد این حرفا بهتره بریم سراغ زندگی معنوی...
داشتیم درمورد شیوه های نصرت امام بحث میکردیم... که نصرت قلبی اولیش بود ...

ادامه..

-همدل شدن درطلب ظهور امام (علیه السلام)
خداوند در سوره آل عمران می فرمایند: "وَ اعْتَصِمُوا بِحَبْلِ اللَّهِ جَميعاً وَ لا تَفَرَّقُوا "(و همگی به ریسمان خداوند چنگ بزنید و پراکنده نشوید).
امام (علیه السلام) در تمام زمان ها رشته محکم خداوند در میان بندگانش می باشد و اعتصام به او جز با پیروی و نصرت او حاصل نمی گردد. امیرالمومنین (علیه السلام) در یکی از خطبه هایش فرمودند: ای مردم اگر شما از نصرت حق از پای نمی نشستید و از کنار زدن باطل سستی نمی کردید،کسی که مثل شما نیست بر شما طمع نمی نمود و آنان که بر شما نیرو یافتند ، قوت نمی گرفتند، ولی شما همچون گم گشتگی بنی اسرائیل راه را گم کردید، و به جانم سوگند که بعد از من ، گم گشتگی تان چند برابر خواهد شد، از این جهت که حق را پشت سر افکندید... .
و در توقیع رفیعی که از سوی ناحیه مقدسه به شیخ مفید صادر گشت، آمده است: و اگر شیعیان ما-که خداوند آنان را در اطاعتش یاری دهد- در وفای پیمانی که از ایشان گرفته شده یک دل و مصمم می شدند، نعمت لقای ما از آنان به تأخیر نمی افتاد و سعادت دیدار ما برای آنان با معرفت کامل و راستین نسبت به ما تعجیل می گردید .از این رو بر دوستاران واقعی اهل بیت(علیهم السلام) لازم است تا با اتفاق و همدلی در نصرت امام زمان(علیه السلام) زمینه ساز حضور موفورالسرور آن عزیز سفر کرده گردند.
قرآن کریم به عنوان یک سنت الهی تاکید فرموده است: خداوند سرنوشت هیچ قومی را تغییر نخواهد داد مگر آنکه خود چنین تغییری را در درونشان انجام دهند.
هم اینک، تنها و تنها یک گزینه پیش روی بشریت قرار دارد. فقط یک منجی برای انسان ها باقی مانده است. راه نجات دیگری فرا روی بشریت متصور نیست. باید به ذخیره خدا در روی زمین –که وارث کمالات انبیاء و اولیای الهی و خلاصه و عصاره ی آن هاست – پناه برد و به ساحت آن امام همام - که هادی مهدی است - تمسک جست.
اهتمام و مداومت دردعا برای تعجیل فرج مولای ما صاحب الزمان (علیه السلام) با شرایط آن به قدر امکان، سبب می شود که این امر زودتر واقع گردد و ظهور سریع ترتحقق یابد و پیش تر آن مهر تابان طلوع کند. از حضرت صادق (علیه السلام) آمده که فرمودند: خداوند به ابراهیم وحی نمود که برای او فرزندی متولد خواهد شد. پس آن حضرت این موضوع را با ساره در میان گذاشت، ولی ساره گفت:آیا من خواهم زایید در حالی که پیر زن هستم؟ پس خداوند به آن حضرت وحی کرد که: ساره خواهد زایید و اولاد او چهار صد سال به زحمت و رنج خواهد افتدبه خاطر اینکه سخن مرا جواب گفت.
امام صادق (علیه السلام) فرمودند:پس هنگامی که فشارها و شکنجه ها بر بنی اسرائیل طول کشید، چهل روز به درگاه خداوند ضجه و ناله کردند، وخداوند به موسی و هارون وحی فرمودند که آنها را از فرعون خلاص نمایند. پس صد و هفتاد سال را از آنها برداشت. امام صادق (علیه السلام) فرمودند: همچنین اگر شما انجام دهید هر آینه خداوند بر ما فرج خواهد داد ولی اگر چنین نباشید این امر تا آخرین مرحله را طی خواهد کرد.

-------------------------------------------------------------------------
پ ن: مکیال المکارم /جلد2/ص434/به نقل از بحار الانوار 22:227،ح33
آشتی با امام عصر(علیه السلام) (علیه السلام)/ص98،99/به نقل از فلاح السائل :44
مکیال المکارم ج2ص429 به نقل از بحار الانوار 177:53 .
. رعد:11
نظرمن درمورد این گفته ها: خوب پس تا همه نخواهند چیزی اتفاق نمی افته.... چطور میشه دنیا به جایی برسه که فقط موعود براش باقی بمونه؟ آیا باید جهان پر از ظلم و ستم بشه ؟ تا به وجود نازنینش احساس نیاز پیدا کنیم؟؟ یا وقتی به حدی از درک برسیم که بدونیم همه چیز ما وجود ما از وجود ایشونه این احساس نیاز به وجود میاد؟ چطور میشه این موضوع درما نهادینه بشه.. چقدر زمان میبره؟ یه جایی تو مکیال خوندم که گفته بود اول زمان ظهور مشخص بود 70سال بعد از پیامبر قرار بود که امام زمان ظهور کنه!! اما وقتی ماجراهای بعد پیامبر.(خلافت و ماجرای عاشورا ..) اتفاق افتاد خدا این زمان رو دوبرابر کرد یعنی 140 سال.. بعد وقتی دوباره مردم به راه اشتباه خودشون اصرار کردن زمان برداشته شدو تا روزی نا معلوم در غیبت ماندن .. اینو تو مکیال از امام صادق(فکر میکنم) نقل شده بود.. خب این چیو نشون میده؟؟ تازمانی که ما رو اشتباهاتمون پافشاری میکنیم یعنی قلبمون بسته س برای پذیرفتن حق... پس ظهور هم به تعویق می افته!!!!

۲۷ مهر ۱۳۹۰
نام کاربری: HO3INR
نام تیم: والنسیا
پیام: ۴,۳۹۱
عضویت از: ۱۱ بهمن ۱۳۸۷
از: Winterfell
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
به درخواست یکی از دوستان:

داغ داغه! همین الان از فوتوشاپ دراومده بیرون
و مثل همیشه روش کلیک کنید تا به سایز اصلیش برید.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۷ مهر ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
خیلی ممنون خیلی قشنگه..

۲۷ مهر ۱۳۹۰
نام کاربری: H_Majnun
نام تیم: بایرن مونیخ
پیام: ۱۳,۵۲۱
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۸۹
از: زمین خدا
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- ریوالدو ویتور بوربا فریرا ویکتور
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
یه جا (فکر کنم تو اون سخنرانی هایی که گفتم) شنیدم که میگه برای ظهور آقا باید مردم 3 تا کار انجام بدن.
اولیش اینه که برای ظهور آقا ضجه بزنن و واقعا اینودرک کنن که بدون امامشون واقعا یه چیزی کم دارن.
همون طوری که تو این حدیث از امام صادق مشخصه.
نقل قول

امام صادق (علیه السلام) فرمودند:پس هنگامی که فشارها و شکنجه ها بر بنی اسرائیل طول کشید، چهل روز به درگاه خداوند ضجه و ناله کردند، وخداوند به موسی و هارون وحی فرمودند که آنها را از فرعون خلاص نمایند. پس صد و هفتاد سال را از آنها برداشت. امام صادق (علیه السلام) فرمودند: همچنین اگر شما انجام دهید هر آینه خداوند بر ما فرج خواهد داد ولی اگر چنین نباشید این امر تا آخرین مرحله را طی خواهد کرد.

واقعا ما به این مرحله رسیدیم.
وای به حال روزی که مردم به زندگی بدون آقاشون عادت کنن و حس کمبودی تو زندگی نکنن.
یه بار امام زمان به یکی از افرادی که ایشونو از نزدیک میدیده میگه فلانی اگه ما رو یه روز نبینی چی میشه؟؟؟
میگه آقا میمیرم.
امام بش میگه اگر اینطوری نبودی مطمئن باش نمدیدی.
دقیق یادم نیست همین فرد بوده یا نه ولی امام جاشو تو بهشت نشونش میده بعد اون شخص به امام میگه آقا شما هم اینجایید؟؟؟
خب امام جاش خیلی بالاتر از این صحبتاست بش میگه نه ما اینجا نیستیم.
یهو اون فرد ناراحت میشه و میگه پس من اینجا رو نمیخوام.
یعنی واقعا میرسه زمانی که همه ما امامون رو اینجوری بخوایم؟؟؟

۲۸ مهر ۱۳۹۰
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
طلوع می كند آن آفتاب پنهاني

طـلـــوع مـــي‌كـنـد آن آفــتــاب پـنـهاني
زســمــت مـشـرق جغرافياي عـرفـانـي

دوباره پـلـك دلم مي‌پرد نشانه‌ي چيست
شـنيـده‌ام كه مـيايـد كـسي به مهماني

تو اي خلاصه‌ي غم‌هاي مانده در دل من
بيا كـه وا رهـم ايـن بـغـض‌هـاي زنـداني

تو اي تمام رايحــه‌ي نرگسان روي زمـين
بيا كه اين غم هــجرت غميست طولاني

نديده چشــم ترم روي چون‌مهت محبوب
بيا كـه آب دو چـشـمـم يميست طوفاني

شـكـوه نـام تـو جـان مـايـه‌ي سخن‌هايم
بـيـا كـه لال شــوم زان جـمـال نـورانـــي

سپيده مي‌زند از مشـرق زمـين هــر روز
نـــفـس شـماره زنـد پـس چرا نمي‌آيي؟

قیصر امین پور

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ مهر ۱۳۹۰
طرفدار:
- Carles Puyol
گروه:
- کاربران عضو
همین الان تموم شد، خودم خیلی خوشم اومد!

با الهام از امضای بعضی ها

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۸ مهر ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۳۳,۰۳۵ بازدید
۵ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۸۳۴ بازدید
۶ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۹۴,۰۲۱ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۷,۵۹۰ بازدید
۷ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۲۸ بازدید
۷ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۵ بازدید
۸ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۴,۱۰۷ بازدید
۹ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۵۸۳ بازدید
۱۶ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۰۱۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۳,۲۸۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۶۳۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۲۰۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۲۴ کاربر آنلاین است. (۱۱۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!