به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: عصر ظهور
نام کاربری: مستشار
پیام: ۳,۸۸۲
عضویت از: ۸ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
این مطلب رو می نویسم جزو مطالب قبلی نیس اما در راستای همون مطلبه!!!برگرفته ازسایت نبض زمین.

محرومیت، نتیجه ی وانهادن امام

یک صد و بیست و چهار هزار پیامبر آسمانی برای هدایت بشر مأموریت یافتند. واکنش انسان ها در برابر این سفیران نور چه بود؟ برخی را با ارّه به دونیم کردند (حضرت زکریاعلیه السلام). بعضی دیگر را زنده زنده در آتش سوزاندند. برخی را مظلومانه سر بریدند (حضرت یحیی علیه السلام). دسته ای را مجنون و ساحر نامیدند و مابقی را تکذیب کردند و به جز اقلیتی مؤمن به آنها ایمان نیاوردند.

حاکمان جور نیز یازده امام مظلوم و معصوم شیعه را، یکی پس از دیگری، مظلومانه و غریبانه به شهادت رساندند.

هم اینک تنها و تنها یک گزینه پیش روی بشریّت قرار دارد. فقط یک منجی برای انسان ها باقی مانده است !!!! (1).

راه نجات دیگری فراروی بشریّت متصوّر نیست. باید به ذخیره ی خدا در روی زمین ـ که وارث کمالات همه ی انبیا و اولیای الاهی وخلاصه و عصاره آن هاست ـ پناه ببرد و به ساحت آن امام همام ـ که هادی مهدی است ـ تمسّک جوید.

یکی از بزرگ ترین دردها این است که نسل به نسل جامعه شیعه به غیبت امام خو گرفتهو مطلبی با این اهمّیّت برایش عادی شده است.خیلی ها گمان می برند که غیبت امام عصرعلیه السلام و استمرار آن از مقدّرات حتمی بوده و اعمال و کردار مخالفین و موافقین آن حضرت در اصل غیبت و طول کشیدن آن بی تأثیر است.

فانوس نگاهم را آویخته ام بر در
من منتظرم زیرا،گفتند:"تو می آیی"
تا عابر چشمانت، ره گم نکند در شب
بر کوچه بتابان نور، ای ماه تماشایی
۱۷ مرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: FNDGH
پیام: ۴۹۹
عضویت از: ۳ مرداد ۱۳۸۹
از: هر جا که تو بگی
طرفدار:
- مسی..ژاوی
- ذوب آهن
- اسپانیا
- رحمتی
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
یه سئوال شما اینجا در مورد شیطان پرستا هم حرف زدید ؟؟

امام خامنه ای
۲۵ مرداد ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
حمید نوشته:

من تو ارسالام چیزی نگفتم نمیدونم قبلا چیزی گفته شده یانه!!

۲۵ مرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
حمید نوشته:

جاهاي مختلفي تو سايت ميتونيد در اين باره صحبت كنيد
مثلا در بحث و تبادل نظر در مورد مسائل روز دین و يا در بيداري انديشه....! و در اگه اين شيطان پرستي رو بخواهيد در اخرالزمان و مسائل مربوط به ظهور برسي كنيد اينجا هم ميتوانيد ارسال بزنيد!

بستگي به موضوع مربوط به شيطان پرستي ارسال بزنيد مثلا به اين توجه كنيد شيطان پرستي در موسيقي رو من در تاپيك هنر و ادبيات /موسيقي ارسال زدم

قبلا هم جاهاي مختلفي به صورت سطحي به شيطان پرستا پرداختيم مثلا در اينجا و يا در اينجا

۲۵ مرداد ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
بحر طویل حمید رضا برقه ای

عصر یک جمعهء دلگیر، دلم گفت بگویم بنویسم که چرا عشق به انسان نرسیده است؟ چرا آب به گلدان نرسیده است؟ چرا لحظهء باران نرسیده است؟ وهر کس که در این خشکی دوران به لبش جان نرسیده است، به ایمان نرسیده است و غم عشق به پایان نرسیده است. بگو حافظ دلخسته زشیراز بیاید بنویسد که هنوزم که هنوز است چرا یوسف گمگشته به کنعان نرسیده است؟ چرا کلبه احزان به گلستان نرسیده است؟دل عشق ترک خورد، گل زخم نمک خورد، زمین مرد، زمان بر سر دوشش غم و اندوه به انبوه فقط برد،فقط برد، زمین مرد، زمین مرد ،خداوند گواه است، دلم چشم به راه است، و در حسرت یک پلک نگاه است، ولی حیف نصیبم فقط آه است و همین آه خدایا برسد کاش به جایی، برسد کاش صدایم به صدایی...

عصر این جمعه دلگیر وجود تو کنار دل هر بیدل آشفته شود حس، تو کجایی گل نرگس؟به خدا آه نفس های غریب تو که آغشته به حزنی است زجنس غم و ماتم، زده آتش به دل عالم و آدم مگر این روز و شب رنگ شفق یافته در سوگ کدامین غم عظمی به تنت رخت عزا کرده ای؟ ای عشق مجسم! که به جای نم شبنم بچکد خون جگر دم به دم از عمق نگاهت. نکند باز شده ماه محرم که چنین می زند آتش به دل فاطمه آهت به فدای نخ آن شال سیاهت به فدای رخت ای ماه! بیا صاحب این بیرق و این پرچم و این مجلس و این روضه و این بزم توئی، آجرک الله!عزیز دو جهان یوسف در چاه ،دلم سوخته از آه نفس های غریبت دل من بال کبوتر شده خاکستر پرپرشده، همراه نسیم سحری روی پر فطرس معراج نفس گشته هوایی و سپس رفته به اقلیم رهایی، به همان صحن و سرایی که شما زائر آنی و خلاصه شود آیا که مرا نیز به همراه خودت زیر رکابت ببری تا بشوم کرب و بلایی، به خدا در هوس دیدن شش گوشه دلم تاب ندارد، نگهم خواب ندارد، قلمم گوشه دفتر غزل ناب ندارد، شب من روزن مهتاب ندارد، همه گویند به انگشت اشاره مگر این عاشق بیچارهء دلدادهء دلسوخته ارباب ندارد...تو کجایی؟ تو کجایی شده ام باز هوایی،شده ام باز هوایی...

گریه کن ،گریه وخون گریه کن آری که هر آن مرثیه را خلق شنیده است شما دیده ای آن را و اگر طاقتتان هست کنون من نفسی روضه ز مقتل بنویسم، و خودت نیز مدد کن که قلم در کف من همچو عصا در ید موسی بشود چون تپش موج مصیبات بلند است، به گستردگی ساحل نیل است، و این بحر طویل است وببخشید که این مخمل خون بر تن تبدار حروف است که این روضهء مکشوف لهوف است، عطش بر لب عطشان لغات است و صدای تپش سطر به سطرش همگی موج مزن آب فرات است، و ارباب همه سینه زنان کشتی آرام نجات است ،ولی حیف که ارباب «قتبل العبرات» است، ولی حیف که ارباب«اسیر الکربات» است، ولی حیف هنوزم که هنوز است حسین ابن علی تشنهء یار است و زنی محو تماشاست زبالای بلندی، الف قامت او دال و همه هستی او در کف گودال و سپس آه که «الشّمرُ ...»خدایا چه بگویم «که شکستند سبو را وبریدند ...» دلت تاب ندارد به خدا با خبرم می گذرم از تپش روضه که خود غرق عزایی، تو خودت کرب و بلایی، قسمت می دهم آقا به همین روضه که در مجلس ما نیز بیایی، تو کجایی ... تو کجایی...

۲۹ مرداد ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
رسیده بودم به بحث نصرت امام که خیلی مبحث مهمیه... نمیدونم توفیقش ازم گرفته شد یا..... به هر دلیلی ادامه ندادم.. اگر کسی این بحث رو دنبال میکرد بهم بگه تا دوباره شروع کنم. اگرم نه که بمونه واسه بعدها شاید یکی گذرش به این طرفا افتاد و خوند... و من دوباره شروع کردم...

۳۰ مرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
کوثر نوشته:

رسیده بودم به بحث نصرت امام که خیلی مبحث مهمیه... نمیدونم توفیقش ازم گرفته شد یا..... به هر دلیلی ادامه ندادم.. اگر کسی این بحث رو دنبال میکرد بهم بگه تا دوباره شروع کنم. اگرم نه که بمونه واسه بعدها شاید یکی گذرش به این طرفا افتاد و خوند... و من دوباره شروع کردم...

نامید نشو!
شما مطالبو قرار بده
خیلی ها میخونن مثل خودم ولی نظر نمیدن!
چون شاید اگاهیشون در سطحی نیست که نظر بدن!
ولی شما مطالب رو قرار بده هم الان هم کسایی که در اینده مین ازش استفاده کنن

۳۱ مرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: 3H.R.M
پیام: ۱,۵۰۵
عضویت از: ۷ آبان ۱۳۸۹
طرفدار:
- xavi
- pep
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
کوثر نوشته:

به قول خودت تازه رسیدی به قسمت مهمش ...
اون دلیلی که به خاطرش ادامه ندادی اصلا درست نیست !
شاید کسی حرفی برای گفتن نداشته باشه ولی مطمئن باش ما میخونیم ...
منم یه چیزایی تو اصول کافی پیدا کرده بودم اگه بتونم حتما میزارمشون اینجا چون خیلی جالبن ...
ادامه بده عزیزم ...

.. Listen to what people don't say
۱ شهریور ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
برای دیدن این پیام، بایستی ابتدا یک پاسخ بزنید.

۲ شهریور ۱۳۹۰
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
با حرفات موافقم
با همش
ميدونم چي ميگي
و همشو قبول دارم اگاهي دهي خيلي خوبه و واجبه
بعضي ها چون خودم باهاشون سرو كار دارم عملا از امام زمان ميترسن با اينكه ميشناسنش
ياد سخنراني دكتر رائفي پور افتادم كه ميگفت ما با دعاي ظاهري ولي قلب پوچ و تهي از امامون ميخوايم نياد!
اين عين حقيقته!
وقتي از يه بچه دبيرستاني ميپرسي دوست داري امام زمان بياد ميگه اره با اينكه ميدونم من در اصحابش نيستم يا من در مقابلشم!
اين حرف خيلي سوز داره كه عدالت و مهرباني امامو اينجوري به فرزندانمون اموزش ميديم!
هيچ كس نمياد از وقايع كه قبل و بعدش اتفاق ميوفته حرف بزنه
همش ميگيم بيا ولي نميگيم چطوري و كجا بيا!

بايد اينو در نظر داشته باشيم هر وقت ما بخوايهم اون مياد!
حالا چطوري ميشه مردمو اگاه كنيم كه دوست داشته باشن؟؟مردم بايد روشن باشن!
از حقيقت
بدونن امام چه شخصيه و چي كار ميكنه
اگه مردم فقط يك هزارم از شيريني وجود امام رو درك كنن واقعا از ته قلب ميان براي ظهورش فعاليت ميكنن!
من هم به نوبه خودم در هرجا كه تونستم اين موضوع رو مطرح كردم اميدوارم نقشمو به خوبي ايفا كرده باشم

۲ شهریور ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۳۳,۰۴۸ بازدید
۵ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۸۳۵ بازدید
۶ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۹۴,۰۳۳ بازدید
۷ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۷,۵۹۱ بازدید
۷ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۲۸ بازدید
۷ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۵ بازدید
۸ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۴,۱۰۷ بازدید
۹ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۵۸۳ بازدید
۱۶ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۰۱۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۳,۲۹۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۶۳۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۲۰۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۲۴ کاربر آنلاین است. (۱۳۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۴

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!