به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

حمایت وین رونی از دی ماریا: مطمئنم که او برای ما بازیکن بزرگی خواهد بود
نام کاربری: CarlesAlenya
پیام: ۳۱,۲۸۰
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

حمایت وین رونی از دی ماریا: مطمئنم که او برای ما بازیکن بزرگی خواهد بود

وین رونی علی رغم فرم ضعیف آنخل دی ماریا، معتقد است که ستاره آرژانتینی نقش بزرگی در کسب سهمیه چمپیونزلیگ برای منچستر یونایتد ایفا خواهد کرد.

طرفداری- دی ماریا روز شنبه در دیدار مقابل ساندرلند و در ورزشگاه اولدترافورد بازی ضعیفی از خود به نمایش گذاشت، و در بین دو نیمه تعویض شد تا سرانجام منچستر یونایتد 2-0 پیروز شود.

بعد از انتقال گران قیمت به لیگ برتر انگلستان با مبلغ 59.7 میلیون پوند، این بازیکن 27 ساله دیگر عملکرد درخشان روز های ابتدایی خود را ندارد. با اینحال، بنا به گزارش Four four two، رونی گفت:

"او بازیکن بزرگی است، این را نشان داده و شما در یک شبه استعداد خود را از دست نمی دهید. امیدوارم که او به بهترین فرم خود بازگردد، و چند عملکرد فوق العاده برای ما ارائه کند. او تجربه زیادی دارد و فکر می کنم می تواند این مسئله را حل کند - همه ما گاهی اوقات باید چنین کاری انجام دهیم. هیچ چیزی بدتر از این نیست که همه مدام از شما صحبت کنند. شما باید به روش خود با این موضوع کنار بیایید و من مطمئنم که از حالا تا پایان فصل او برای ما بازیکن بزرگی خواهد بود."

۱۱ اسفند ۱۳۹۳
کین: چلسی در این دیدار خوش شانس بود
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

کین: چلسی در این دیدار خوش شانس بود

شکست در فینال جام اتحادیه برای هری کین که یکی از بهترین بازیکنان تاتنهام در این فصل است بسیار ناراحت کننده بود.

طرفداری - به گزارش fourfourtwo هری کین می گوید که شکست برابر چلسی در فینال بدترین حس ممکن را برای او رقم زده است. گل اول این دیدار بر روی ضربه جان تری پس از برخورد با هری کین وارد دروازه تاتنهام شد و گل دوم چلسی نیز با برخورد ضربه کوستا به واکر به گل تبدیل شد. کین معتقد است چلسی در این دیدار در هر دو گل خوش شانس بوده است.

او در مصاحبه خود گفت :"شکست خوردن بدترین حس دنیا است و شکست در فینال بسیار بدتر است. وقتی که می بینید تیم حریف جام را بالای سر خود می برد از درون آتش می گیرید. ناامید کننده است زیرا ما تلاش زیادی کردیم و بازی خوبی به نمایش گذاشتیم. در بازی های بزرگ همیشه شانس همراه شما نیست و به نظر من تیم چلسی امروز خوش شانس بود زیرا هر دو گل آن ها با برخورد به بازیکنان خودی وارد دروازه ما شد."

کین می گوید که پیغام پوچتینو به آن ها این بود که رسیدن آن ها به فینال با شایستگی تمام بوده است. کین درباره این مسئله گفت :"باید به خودمان افتخار کنیم زیرا راه بسیار طولانی ای را طی کردیم. ما یک تیم جوان با مربی جدید هستیم. بودن در فینال در اولین فصل بسیار عالی است."

۱۱ اسفند ۱۳۹۳
عکس روز؛ خواب در خانه قهرمانان
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

عکس روز؛ خواب در خانه قهرمانان

جان تری بعد از آنکه به همراه چلسی موفق به فتح جام اتحادیه شد ضمن انتشار این عکس در اینستاگرام نوشت: "شب بخیر"

۱۱ اسفند ۱۳۹۳
تیم منتخب هفته 27 لیگ جزیره
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

تیم منتخب هفته 27 لیگ جزیره

وبسایت آماری Whoscored تیم منتخب هفته 27 لیگ جزیره را که با برتری منچستریونایتد، آرسنال، لیورپول و شکست ساوتهمپتون و منچسترسیتی همراه بود به شرح زیر منتشر کرد:

منبع

۱۱ اسفند ۱۳۹۳
ویدیو؛ سوپر گل دنیس برکمپ به نیوکاسل در چنین روزی در سال 2002
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

ویدیو؛ سوپر گل دنیس برکمپ به نیوکاسل در چنین روزی در سال 2002

۱۱ اسفند ۱۳۹۳
کاریکاتور روز: ژوزه مورینیو اولین قهرمانی اش پس از سال 2012 را جشن گرفت
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

کاریکاتور روز: ژوزه مورینیو اولین قهرمانی اش پس از سال 2012 را جشن گرفت

کاریکاتور جدید عمر مومانی برای وب سایت بین المللی گل

۱۱ اسفند ۱۳۹۳
ویلفرد بونی: برای قهرمانی باید در تک تک مسابقات آینده پیروز شویم
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

ویلفرد بونی: برای قهرمانی باید در تک تک مسابقات آینده پیروز شویم

خرید تازه وارد باشگاه منچسترسیتی از دشواری های رسیدن سیتیزن ها به مقام قهرمانی این فصل رقابت های لیگ جزیره سخن گفت.

طرفداری - به گزارش Soccer Way ویلفرد بونی مهاجم جدیدو ساحل عاجی باشگاه منچسترسیتی که به علت حضور در رقابت های جام ملت های آفریقا هنوز نتوانسته آن طور که باید در ترکیب تیم جدیدش حضور یافته و گلزنی کند. در صحبت هایی پس از شکست روز گذشته سیتیزن ها برابر تیم فوتبال لیورپول از دشواری های رسیدن به قهرمانی این فصل رقابت های لیگ جزیره برای شاگردان مانوئل پیگزینی سخن گفت.

"شکست برابر لیورپول واقعا ناامید کننده بود. ما با دستان خود شرایط را دشوار ساختیم و حالا اگر چلسی در بازی عقب افتاده خود پیروز شود، کارمان از این هم سخت تر خواهد شد. البته که هنوز هم برای رسیدن به عنوان قهرمانی امید زیادی داریم. زیرا که در یازده مسابقه باقی مانده هر اتفاقی می تواند رخ بدهد. ما باید مثبت فکر کرده و به شدت تلاش کنیم تا در تمامی بازی های باقی مانده پیروز شویم و آن گاه منتظر بمانیم تا چلسی امتیاز از دست بدهد."

گفتنی است شاگردان پیگرینی هم اکنون با انجام یک مسابقه بیشتر 5 امتیاز از شاگردان ژوزه مورینیو در تیم فوتبال چلسی کمتر کسب کرده اند.

۱۲ اسفند ۱۳۹۳
هافبک تیم ملی انگلیس بازداشت شد
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

هافبک تیم ملی انگلیس بازداشت شد

پلیس انگلیس دقایقی قبل تائید کرد که آدام جانسون، هافبک 27 ساله باشگاه ساندرلند را دستگیر کرده است.

طرفداری- طبق اعلام پلیس بریتانیا، آدام جانسون، وینگر سابق باشگاه های میدلزبورو و منچستر سیتی و بازیکن کنونی ساندرلند که با وجود درخشش در مرحله مقدماتی یورو 2012، از سوی روی هاجسون نادیده گرفته شد، به دلیل رابطه غیر اخلاقی با فردی زیر سن قانونی، در بازداشت قرار دارد.

به گزارش سان، این بازیکن بیست و هفت ساله که طی سالیان اخیر توجهات زیادی را در فوتبال بریتانیا به خود جلب کرد و در ماه ژانویه صاحب فرزند شد، صبح امروز در عمارت 1.85 میلیون پوندی اش دستگیر شده است. هم پلیس و هم باشگاه ساندرلند، خبر دستگیری جانسون را تائید کردند.

آدام جانسون 12 بازی ملی و 2 گل زده در کارنامه دارد.

۱۲ اسفند ۱۳۹۳
جان تری: احتمال بازگشتم به تیم ملی انگلستان صفر است
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

جان تری: احتمال بازگشتم به تیم ملی انگلستان صفر است

کاپیتان با تجربه باشگاه چلسی شایعات پیرامون بازگشت خود به تیم ملی انگلستان را رد کرد.

طرفداری - به گزارش سرویس بین المللی وب سایت گل جان تری کاپیتان سابق تیم ملی انگلستان که شب گذشته به همراه باشگاه چلسی توانست در استادیوم ویمبلی شهر لندن به عنوان قهرمانی رقابت های جام اتحادیه انگلستان دست یابد. در صحبت هایی احتمال بازگشت خود به تیم ملی این کشور را اتفاقی غیر ممکن دانست.

"پیش از آغاز مسابقه برابر تاتنهام در استادیوم سرود ملی انگلستان پخش شد و مثل همیشه مرا تحت تاثیر قرار داد. واقعا دلم برای بازی در ویمبلی تنگ شده بود. اتمسفر و تشویق هواداران در اینجا فوق العاده است. بازگشت به تیم ملی؟ هرگز. من حتی برای یک لحظه هم به آن فکر نکرده ام. دوران من در تیم ملی به پایان رسیده است."

۱۲ اسفند ۱۳۹۳
زوما: برای بازی در ترکیب اولیه حاضرم درون دروازه هم بایستم
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

زوما: برای بازی در ترکیب اولیه حاضرم درون دروازه هم بایستم

کرت زوما مدافع تنومند و جوان چلسی می گوید حتی حاضر است درون دروازه بایستد تا در ترکیب اصلی قرار بگیرد.

طرفداری- به گزارش SkySports، کرت زومای 20 ساله که از او به عنوان مارسل دزایی جدید یاد می شود توانسته این فصل به ترکیب اصلی چلسی راه یابد. مدافع فرانسوی که در پست غیر معمول هافبک دفاعی مقابل تاتنهام در فینال جام اتحادیه انگلستان بازی کرد می گوید حاضر است همه جای زمین بازی کند تا در ترکیب اصلی قرار بگیرد.

مدافع فرانسوی می گوید:"مورینیو گفت که تو می توانی مارسل دزایی بعدی باشی. این حرف من را بسیار شیفته کرد. البته برای زدن این حرف بسیار زود است چرا که مارسل اسطوره چلسی است و من فقط 10 بازی برای این تیم انجام داده ام و 20 سال سن دارم. دزایی یکی از الگوهای من است. من عاشق این بودم که در دوران کودکی بازی او را تماشا کنم. او بازیکنی فوق العاده بود و بسیار برای چلسی مهم بود. اگر بخواهم مانند او شوم باید سخت تلاش کنم. من هیچگاه با وی ملاقاتی نداشتم ولی امیدوارم روزی این اتفاق بیافتد."

او در مورد شرایط پستی که در آن بازی کرد می گوید:"من یک دفاع مرکزی هستم ولی اگر سرمربی به من بگوید دفاع چپ، دفاع وسط، مهاجم و یا دروازه بان بازی کنم این کار را انجام خواهم داد چرا که می خواهم به تیم کمک کنم."

۱۲ اسفند ۱۳۹۳

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۶
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۹
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۱۵۵ بازدید
۱ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۰۹,۱۴۰ بازدید
۲ روز قبل
Galaxy Alpha
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۴۹,۱۲۱ بازدید
۱۰ روز قبل
Salehm
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۰,۷۴۶ بازدید
۱۲ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۷۱ بازدید
۱۲ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۱۱ بازدید
۱۳ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۵,۱۴۰ بازدید
۱۴ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۹,۴۴۸ بازدید
۲۱ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۰,۴۲۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۰,۸۲۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۸۰۶ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۵۱۸ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۰۷ کاربر آنلاین است. (۱۳۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۰۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!