به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۴ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

پاسخ به: صندلی داغ [ كميل | komeil_sleepless ]
نام کاربری: xavisam
پیام: ۳,۲۵۴
عضویت از: ۲۴ خرداد ۱۳۸۹
از: Mashad
طرفدار:
- xavi
- spain
- pep
گروه:
- کاربران عضو
سلام آقا کمیل، گفتم زشته نشستی رو صندلی من حتی یه بارم سوال نپرسم.
نقل قول
کمیل نوشته:

اگه الان بهت بگن يه ارزو كني چه ارزويي ميكني؟؟
ارزو ميكنم قدرتي بهم داده بشه كه هر ارزويي ميكنم براورده بشه

برای اینکه به غول چراغ جادو تبدیل شی، باید وزنت یکم بیشتر باشه.
خب سوالها
1. لیسانستو گرفتی؟
2. کی لیسانس می گیری؟
3. چندتا از واحدای امسال رو قراره پاس کنی؟
4. ریاضی پیش(U) پاس شد؟
5. چرا پول نمیدی این لیسانستو بگیری، این استادا رو هم اینقده زجر ندی؟

شاد باشی.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
خب درود بر شما

خوب که هستی،وخت داشتم سوال نپرسیدم،الان که ندارم گفتم بپرسم

قبل از هرچیز باید بگم که سوالات اگه تکراریم بود جواب بده.
سری اول:سوالات فوتبالی

1-داستان هوادارایتو بگو
2-چرا اینقد به بارسا بی اهمیتی؟یعنی هیچ وخت فک نکردم که بارسا رو دوس داشته باشی و بیشتر واسه خاطر رفقا تو این سایتی تا بارسا.
3-آینده ی بارسا؟(منظور 30 سال دیگه)
4-آینده ی تو با بارسا؟(منظور 30 سال دیگه)
5-آینده ی بارسا با تیتو ویلانوا؟
خب اینا از این.
اما سری دوم سوالات
میخوام سوالات عجیب بپرسما
به شوخیم نگیر سوالاتو
6-به نظرت وضع اقتصادی مردم چطوریه؟
فکر میکنی چرا رئیس جمهور دو هفته پیش گفت ما مشکل اقتصادی نداریم؟چرا هیچ چیز به همه چیز نمیخوره؟
7-به نظرت فرهنگ مردم کشورمون در حال بهبوده؟یعنی مثلا میگم فرهنگ پارک غیر دوبل کی میخواد توکشور ما جا بیفته؟ یا آشغال نریختن تو خیابون یا هر چیز دیگه ای؟(به نظر خودم که خیلی داره بهتر میشه)
8-به نظرت چرا ما خیلی وختا یه سری چیزا رو اونقدر ساده میبینیم که اصلا ساده نیستن،ولی یه سری چیزا رو اونقدر سخت میبینیم که اصلا سخت نیستن؟
9-بالاخره کی میخوایم فرهنگ احترام به عقاید هم دیگه رو یاد بگیریم؟
10-واقعا فکر میکنی که ما برای مسیحیان و زرتشتیا و کلیمیان احترام قائلیم؟یعنی واقعا این چیزایی که خودت گفتی رو قبول داری؟یه ماه پیش تو یه کنفرانسی که تو دانشگامون بود،یه آخوندی اومده بود داشت صحبت میکرد میگفت مسیحیان ،زرتشتیان و کلیمیان عین نجاستن.یعنی اگه باهاشون دست بدی نجس میشی.واقعا وقتی کسی که آیت الله بود و علاوه بر عوم حوضوی فوق دکترای الهیات داشت اینطور در مورد ادیان دیگه صحبت میکنه،این احترامه؟
این البته نظر خیلی از مردم کشوره،ولی نه در این حد.یادمه اول دبیرستان بودم یه مسیحی دو ماه آخر مدرسه رو اومده بود مدرسه ما،چون شهرمون مدرسه ی مسیحیا نداشت.معلممون وختی که نبود گفت وختی خیسه بهش دست نزنین.حالا تصور کنین اردیبهشت ماه و اون بارونای خرکی،وختی رسید همه هاج و واج مونده بودن که چیکار کنن.اولین کسی هم که باهاش دست داد،من بودم و باهاش روبوسی کردم.بغل دستیمم با تیپا انداختم بیرون گذاشتم کنار خودم.اگه مثلا من اون کارو نمیکردم چی میشد؟
بهتره این خبر هم بخونی

11-به نظرت آدم با فرهنگی هستی؟
12-چرا فکر میکنی که من تو بحثاخیلی دیر قانع میشم،ولی در مورد خودت همچین فکری نمیکنی؟.فکر نمیکنی کلا ایرونی جماعت فرهنگ بحث کردن ندارن؟
13-سوال نداریم

14-واقعا در من یه تغییر عجیب احساس نکردی که وختی میبینم بحث به جایی نمیرسه خودمو از اون بحث میکشم کنار؟ فک کنم 5-6 ماهی هست اینطوری شدم
15-نظرت راجع به کلمات زیر(هرچی دوست داشتی بگو و انصافا هرچی اومد تو ذهنت رو بگو،خواهشا بدون شوخیم بگو)

فرهنگ
احترام
دموکراسی
پدیده ای به اسم فوتبال
پدیده ای به اسم موسیقی
دنیای فوتبال/سینما،گسترده تر از دنیای سینما/فوتبال(کدومش،چرا؟)
سید کیاوش حسینی(بی پرده صحبت کن)
16-کلا به نظرت آدم شادی هستی یا غمگینی؟
17-قدیمی ترین فیلمی که یادت میاد(یعنی اولین فیلمی که یادت میاد دیده باشی)
18-قدیمی ترین فوتبالی که یادت میاد دیده باشی(یعنی اولین فوتبالی که یادت میاد دیده باشی)
19-امری نیست؟
20-خدافس

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Samira نوشته:

سلام آقا کمیل، گفتم زشته نشستی رو صندلی من حتی یه بارم سوال نپرسم.

.

سلام بله اگه نميامدي تدبيري اتخاذ ميكرديم كه از اين به بعد به صورت مهمان بياي و مهمان هم حبيب خداست

نقل قول
1. لیسانستو گرفتی؟

نه
نقل قول

2. کی لیسانس می گیری؟

حداقل سه سال ديگه
نقل قول

3. چندتا از واحدای امسال رو قراره پاس کنی؟

17 تا
نقل قول

4. ریاضی پیش(U) پاس شد؟

هنوز وقت امتحان نشده ايشالله خرداد ميشه
نقل قول

5. چرا پول نمیدی این لیسانستو بگیری، این استادا رو هم اینقده زجر ندی؟

مطمئن باش اگه پولي بود شخصا حاضر بودم بدم و خلاص بشم

نقل قول
شاد باشی

شما هم همينطور

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: پرچم-دار
پیام: ۱,۶۰۰
عضویت از: ۵ خرداد ۱۳۸۷
طرفدار:
- ژنرال ژاوی
- یوهان کرایف
- فرانک ریکارد
گروه:
- کاربران عضو
سلام چطوری
یادمه اون اولا که عضو شده بودی همش با حسام مشغول اسپم اندازی بودید. مخصوصا تاپیک روزهای مدرسه رو که میترکوندین یعنی سامی الان رو جیب بغل گذاشته بودید

1- تیم بارسای رویاییت رو بگو با سرمربی و مربی و بازیکنان ذخیره؟ میتونی از بازیکنای قدیمی و جدید و بازیکنای غیر بارسایی هم استفاده کنی.

2- از رونالدو بیشتر متنفری یا مورینیو؟چرا؟

3- به غول چراغ جادو چه آرزوهایی رو میگی؟ اونی که اون پایین از خودت پرسیدی و جواب دادای رو نگو از قدرتش خارجه

4- تو فوتبال ایران از کدام شخصیت بدت میاد زیاد؟چرا؟

5- نظرت درباره فیسبوک چیه خوب فیلتره یا بده؟ (اگه بده چرا خودت استفاده میکنی؟)

6- به این اخلاق و طرز فکرت نمیاد سیگاری باشی تصمیم نداری ترک کنی؟

7-از همه میپرسم 10 تا فیلم مورد علاقت رو بگو؟

8- از وایمکس استفاده میکنی یا ADSL چه سرعتی نامحدوده؟

9- چرا این تاپیک نقد فیلمو پست نمیزنی پس ؟

10- نظرت رو درباره سینمای ایران بگو؟ درباره فوتبالش هم بگو

11- چرا تو تاپیک عاشقان آبی و اناری پست نمیزنی هر چند وخت یکبار فقط یه اسپم در میکنی و میری

21- بنظرت چجور آدمیم

یه نظری بگو
سیاوش قمیشی
محمد اصفهانی
محسن یگانه
مایکل جکسون
دل پیرو
جرارد
لوئیس سوارز لیورپول
پدرو
پپ
تیتو
راسل
لاپورتا
رونالدینهوی تو اوج یا مسی تو اوج؟
استیو جابز
انیشتین
اندروید
اپل
.........
به نظرت سید مرتضی بیشتر فیلم بازه یا بهزاد

نمیدونم چرا سوال یادم نمیاد پس خدافظ

❤ تا ابد بارسا ❤
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
خب بریم سر سوالا ی بعد ...

1:به نظرت اینکه به خاطره بد حجابی به دخترا اجازه تحصیل توی دانشگاه رو ندن و یا بر اساس حجاب نمره بدن کار درستیه؟
2:توی جریان بعد از ان_تخابات سال 88 نیروی پلیس و بسیج توی خیابون مردم رو کشت ! و یا زخمی کرد ، یا کتک زد این از چشم کسی پوشیده نیست ، نمیشه انکارش کرد ... نمونه بارزش ماشین نیروی انتظامی بود که از روی چند نفر توی تهران رد شد ، نظرت راجع به این برخورد ها چیه؟! توجهی وجود داره؟!!!
3:توی کشور ما چند دسته گی به وجود امده ، چه از نظر نژادی ، چه از نظر عقیدتی ، اینو قبول داری؟ به نظرت مقصر این امر کیه؟
4:به نظرت وقتی مسئولین و یا بعضی ها میان توی تلویزیون و توی یک برنامه علیه سیاست های کشور های غربی حرف میزنن و همون جمله هایی که به کار میبرن عینش توی ایران هم داره اتفاق می افته ، اینکار جوری توجیه کار های خودشون نیست؟ به نظرت اشکالات خودشون رو با این حرفا نمیخوان قایم کنن؟!

5:بعد از انت_خابات مردم توی خیابون های شهر ها شعار های مختلفی دادن ، تلویزیون ایران خیلی تلاش کرد این موضوع رو تا میتونه کتمان کنه! به نظرت چرا واقعیت رو نشون ندادن؟!
6:توی یک جمله عبارت های زیر رو تعریف کن:
فیس بوک
گوگل
یوتوب
عراق
روسیه
کشور های عربی

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
Josep Guardiola i Sala نوشته:

خب درود بر شما

سلام

نقل قول

1-داستان هوادارایتو بگو

داداشم رئالي بود من اون موقع ها كلا اهل فوتبال نبودم
بازي الكلاسيكو بود و داشت پخش ميشد يادم نيست دقيق چه سالي بود و ما بازي رو هم واگذار كرديم ولي انصافا از تيم خيلي خوشم اومد
نميدونم چيش جذبم كرد
ولي از عوامل جذب من كارلس بود
از اون موقع دورا دور اخبار تيم رو زير نظر داشتم تا چهار سال پيش كه رسما بارسا رو تيم محبوبم انتخاب كردم
نقل قول

2-چرا اینقد به بارسا بی اهمیتی؟یعنی هیچ وخت فک نکردم که بارسا رو دوس داشته باشی و بیشتر واسه خاطر رفقا تو این سایتی تا بارسا.

اينجا سايته و قرار نيست كه همه بفهمن من چطور ادمي هستم
ولي حرفتو قبول ندارم شايد از نظر شما اين بي اهميتي باشه كه توي انجمن عاشقان بحث نميكنم گرچه يه موقع هايي واقعا دوست دارم بيام ولي هيچ وقت جاي من نبوديد ببينيد چقدر كار عقب افتاده دارم تو نت كه فرصت نميشه همه انجمن ها رو باز كنم
اگه ميبيني زياد تو مباحث ازادم دليلش هم پستيه كه دارم هم علاقه خاصي كه به روابط اجتماعي و ديني دارم ولي دليل نميشه كه چون اون جا نميام و سر بحثايي كه اكثرا سليقه اي هستش شركت ندارم بي اهميت هستم
ولي فكرت اشتباهه من اگه عضو سايت شدم به خاطر بارسا بوده اگرم موندم به خاطر بارسا بوده وگرنه جاهايي همين الان عضويت دارم كه بحثايي كه اينجا سالي يه بار صورت ميگيره اونجا 24 ساعته و با شدت و ازادي بيشتر وجود داشته باشه

نقل قول

3-آینده ی بارسا؟(منظور 30 سال دیگه)

روشن،براي من يكي از عوامل خاص بودن بارسا سياست هاي باشگاه بوده
اينكه هميشه باشگاه سعي كرده خودمختاري خودشون رو توي همه زمينه ها به رخ بكشن سياست باعث شده كه چيزي به اسم بازيكن پروري هميشه توي باشگاه باشه
اگه همين سياست رو ادامه بدن قطعا اينده روشني رو به روي بارسا و همچنين فوتبال اسپانيا وجود خواهد داشت
نقل قول

4-آینده ی تو با بارسا؟(منظور 30 سال دیگه)

همچنان هوادار
نقل قول

5-آینده ی بارسا با تیتو ویلانوا؟

به خدا نميتونم تصميم بگيرم
وقتي پپ اومد حس ميكردم واقعا اون چيزيه كه تيم نياز داره
بعد از فروپاشي كلوني رايكارد تيم عميقا نياز به يه جووني مثل پپ داشت تا با كمك هم تيمو دوباره بسازن و اين اتفاق افتاد
ولي بعيد ميدونم تيتو هم چنين ويژگي داشته باشه
صبر ميكنم ببينم چي ميشه

نقل قول
خب اینا از این.
اما سری دوم سوالات
میخوام سوالات عجیب بپرسما

بپرس
نقل قول
به شوخیم نگیر سوالاتو

تا الانشم سوالات جدي رو جدي جواب دادم و كلا بجز سوالاتي كه شوخي بوده ،جواب شوخي ندادم.

نقل قول

6-به نظرت وضع اقتصادی مردم چطوریه؟

خيلي داغون تر از دوران گذشته
اقتصاد ما واقعا الان به بحراني ترين زمان خودش طي سي سال گذشته رسيده و الان تنها يه تلنگر لازمه تا از هم كلا بپاشه

نقل قول

فکر میکنی چرا رئیس جمهور دو هفته پیش گفت ما مشکل اقتصادی نداریم؟چرا هیچ چیز به همه چیز نمیخوره؟

اونو ولش كن حرف زياد ميزنه
اون براي سرپوش گذاشتن روي بخور بخور هاي زير دستاش و دزدي هايي كه تو تشكيلاتش شكل گرفته و اروم كردن جو همين حرفو ميزنه ولي عملي كه انجام ميدن در قبال گروني ها،جريمه ها و تخلفات رانندگي،بحث ارز و دلار و خيلي چيزاي ديگه خلاف حرفاشو ثابت ميكنه

نقل قول
7-به نظرت فرهنگ مردم کشورمون در حال بهبوده؟یعنی مثلا میگم فرهنگ پارک غیر دوبل کی میخواد توکشور ما جا بیفته؟ یا آشغال نریختن تو خیابون یا هر چیز دیگه ای؟(به نظر خودم که خیلی داره بهتر میشه)

اره انصافا بعد از سخت گيري هايي كه تو برخي مسائل شد مردم يكم خودشون رو به اجبار جمع كردن
مثلا بحث كمربند ايمني كه هيچ وقت جا نميوفتاد ولي الان ميبيني خيلي خوب شده
يا موبايل
ولي باز خيلي نواقص بزرگي تو بحث فرهنگ هستش
خيلي چيزاي مهمي هست كه مردم تو اجتماع رعايت نميكنن كه لطمه هاي روحي و اجتماعي زيادي ميزنه

نقل قول

8-به نظرت چرا ما خیلی وختا یه سری چیزا رو اونقدر ساده میبینیم که اصلا ساده نیستن،ولی یه سری چیزا رو اونقدر سخت میبینیم که اصلا سخت نیستن؟

چون برامون جا نيوفتاده چي مهمه چي مهم نيست

نقل قول
9-بالاخره کی میخوایم فرهنگ احترام به عقاید هم دیگه رو یاد بگیریم؟

نميدونم اينم از معضلات جامعه ماست كه به عقايد احترامي گذاشته نميشه
همه اينجوري هستند و فكر ميكنن حرفشون درسته
البته هميشه يه ديدگاهايي به لحاظ كيفي از همه ديدگاها بالاتره و از نظر كيفي جلوش هيچ هم حساب نميشه ولي خود من به شخصه تو زندگي عاديم اينو رعايت كردم يعني بين دوستاي نزديكم هميشه هر عقيده اي وجود داشته حتي اگرم بد بوده باشه هيچ توهيني از من بهشون نرسيده گرچه از طرف من هم تصديق نشدن ولي خودم به شخصه فكر ميكنم اولين راه احترام گذاشتن دادن ازاديه،دوميش هم درگير نشدنه ، قرار نيست كه ما رو تو گور هم بخوابونن كه هركسي دنيا اخرتش به خودش مربوطه مگر موارد خاصي كه تعارض به وجود مياد

نقل قول
10-واقعا فکر میکنی که ما برای مسیحیان و زرتشتیا و کلیمیان احترام قائلیم؟

بستگي داره منظور تو از ما چي باشه
ما ممكنه بحث حكومت باشه
ممكنه بحث جامعه باشه و ممكنه منو خودت باشيم
ولي اگه منظورت جامعس ميگم خير
مردم ما به خاطر كوته فكريشون و عدم داشتن اگاهي درمورد اديان الهي نگاه بدي دارن و اين نگاه بد متاسفانه نه تنها در كشور ما بلكه در كل دنيا وجود داره همون جوري كه با مسلمونا تو اروپا برخورد ميشه و اونا رو تروريست و بي فكر و خشكه مذهب و خيلي الغاب بد ديگه كه نبايد گفت بهش داده ميشه مردم ما هم چنين رفتاري رو در قبال اقليت هاي مذهبي دارن البته بازم به ميزان فهم و شعور برميگرده مثلا توي يزد تغريبا ميشه گفت 90 درصد مردم يزد با زرتشتي ها رابطه خيلي خوبي دارن و بهشون احترام خاصي ميزارن
اينو با چشم ديدم و اين احترام متقابله و چنان اين فرهنگ تو يزد هست كه كف ادم ميبره
ولي تو شهر هاي خيلي مذهبي مثل قم و مشهد تند روي هاي مردم عادي واقعا سرسام اوره

نقل قول
یعنی واقعا این چیزایی که خودت گفتی رو قبول داری؟

چيزي كه قبول نداشته باشم شك نكن وقت گرانبهامو صرف تايپك كردنش نميكنم

نقل قول

یه ماه پیش تو یه کنفرانسی که تو دانشگامون بود،یه آخوندی اومده بود داشت صحبت میکرد میگفت مسیحیان ،زرتشتیان و کلیمیان عین نجاستن.یعنی اگه باهاشون دست بدی نجس میشی.واقعا وقتی کسی که آیت الله بود و علاوه بر عوم حوضوی فوق دکترای الهیات داشت اینطور در مورد ادیان دیگه صحبت میکنه،این احترامه؟

اگه اين فرد اينو گفته بايد واسش تاسف خورد
چون اين چيز بين ما حتي خودت(اينو جز انتقادات بگير به خودت) جا نيوفتاده كه اشخاص اديان نيستند و فكر ميكنيم دين اسلام رو مثلا فلان اخوند اورده
درحالي كه ما و تمدن شيعه عظيمترين تمدن و مذهب بشري هستش كه به همه چيز پاسخ درست داده و عظيم ترين منابع رو داره اگه يكم تحقيق كنيم ميتونيم سيره ائمه رو ببينيم و الگومون رو از اصل قرار بديم
در ضمن اينم يادت نره اگه بحث بوده باشه بايد ببيني منظور طرف چيه من توي اون كنفرانس نبودم ولي اگه بودم اگه اينجوري كه تو تعريف ميكني حرف رو زده بود قطعا بلند ميشدم و كليتشو زير سوال ميبردم
ولي يه موقع بحثه و درمورد زرتشتي ها اين ساري و جاري تره كه اصلا چرا ميگن نجس
ببينيد مسيحيان و يهوديا فرقه هاي مختلفي دارن مثل مسلمونا كه اينهمه فرقه هستند و بهاييت توش جز ادمهاي نجس محسوب ميشن

برخي مسيحيان و يهوديان اعتقادات عجيبي دارن كه اون شرايط نجس بودن رو براشون فراهم ميكنه
كه من كل بحثتون رو ميشنيدم بهتر قضاوت ميكردم ولي شايد اين داشته در مورد اين خصوص افراد حرف ميزده
ببينيد بين يهوديان من افرادي رو به چشم ديدم كه اسلام ،خداي اسلام،كتاب اسلام،و پيامبر رو قبول ندارن
در اين صورت اون يهودي هر اعتقادي هم داشته باشه براي من نجس محسوب ميشه
بازم ميگم اگه طرفي كه اومده اين حرفو زده چنين منظوري نداشته و كل مسيحيت و يهوديت رو گفته بايد تو علمش شك كنيد!
دليل هم نميشه هركي كه از حوزه يا دانشگاهاي ديني خارج شد درست حرف بزنه كه وگرنه صانعي هم ايت الله هستش
اينجاست كه فرق بين اشخاص و اديان مشخص ميشه

نقل قول
این البته نظر خیلی از مردم کشوره،ولی نه در این حد.یادمه اول دبیرستان بودم یه مسیحی دو ماه آخر مدرسه رو اومده بود مدرسه ما،چون شهرمون مدرسه ی مسیحیا نداشت.معلممون وختی که نبود گفت وختی خیسه بهش دست نزنین.حالا تصور کنین اردیبهشت ماه و اون بارونای خرکی،وختی رسید همه هاج و واج مونده بودن که چیکار کنن.اولین کسی هم که باهاش دست داد،من بودم و باهاش روبوسی کردم.بغل دستیمم با تیپا انداختم بیرون گذاشتم کنار خودم.اگه مثلا من اون کارو نمیکردم چی میشد؟

دمت گرم
منم يكي از دوستاي صميمي دوران راهنماييم مسيحي بود خيلي هم باهاش رابطه داشتم
در ضمن اينجا اون معلم تو اخرت بايد جوابگوي توهيني كه نسبت به اون فرد كرده باشه
امام علي و ائمه با خيلي از اديان ديگه در ارتباط بودن و خيلي مسائل رو براي منو شما حل كردند و بهتره اينم يادمون نره كه فرمايش معصومين اينه
شيعه ما كسيه كه نه از ما جلو تره و نه از ما عقب تر ،بلكه همگام با ما پيش مياد
حالا اوني كه از ائمه ميزنه جلو و فتواي نجاست صدور ميكنه قطعا زير سواله

نقل قول

بهتره این خبر هم بخونی

اصلا دوست ندارم جبهه الكي بگيرم
ولي اصولا هيچ گونه اعتمادي به چنين دست اخباري كه اينچنين منابعي دارن ندارم
براي من خيلي واضحه خيلي دروغهايي در سطح اينترنت به اين شكل پخش ميشه
ولي چيزي كه مشخصه منطق من با خبري كه توش بود جور در نمياد
يعني نميپذيره كه چند نفر كشيش و مسيحي رو به خاطر حمل كتاب انجيلي كه توي كتابفروشي هاي معتبر جلد به جلد و ورژن به ورژنش وجود داره و داره توزيع ميشه گرفته باشن و بازداشت كرده باشن

چون مثال نقيض اينو خيلي ديدم! چند وقت پيش همين سايتا يه خبري جعلي زده بود كه مامورين يه دختري رو تو دانشگاهي شلاق زدن به خاطر فساد اخلاقي و بعد هم تجاوز صورت گرفته

ولي وقتي يه سرچ زدم فهميدم اين دختر شلاق خورده(طبق دين اسلام به خاطر فسادي كه كرده) و حقشم بوده و تو همون دانشگاه همون روزا به يه دختر توسط كارگران افغاني اطراف دانشگاه تجاوز شده
اين بود كه يه خبر گزاري كثيفي اسمشو نيارم بعضيا ناراحت ميشن اين خبر رو ادغام كرده بود و دروغي تحويل جامعه داده بود در حد لاليگا

ببينيد من اينو قبول دارم كه تو كشور ما خيلي تند روي ها صورت ميگيره ولي اين چيزايي كه گفتيد با قوانين جور درنمياد
ميگيد رفته دادگاه؟؟خوب اخه دادگاه كه شوخي نيست،وقتي ما تو قوانين اساسي يه قوانين ضد اين حرف داريم چطوري ميگيد دادگاه صورت ميگيره و عليه مسيحيان نظر ميده؟؟ خدايي خنده دار نيست؟؟
اينا باشه چون اينقدر خودم وبلاگايي با چنين چيزايي ديدم كه واسم عادي شده
ولي حالا كه لينك دادي منم ميخوام يه لينك بدم خودت بخون و قضاوت كن ببين الگوي رفتاري تو جامعه ما يعني چي
مشاهده لینک
نظرتم همين جا بگو برام مهمه

نقل قول

11-به نظرت آدم با فرهنگی هستی؟

تا حدودي اره و خيلي جاها هم نه فرهنگ رانندگيم و درس و دانشگاهم و برخي مسائل اجتماعيم خيلي بده و خودمم بهش معترفم ولي در روابط اجتماعي اينطور فكر نميكنم گرچه بازم بايد بقيه نظر بدن

نقل قول

12-چرا فکر میکنی که من تو بحثاخیلی دیر قانع میشم،ولی در مورد خودت همچین فکری نمیکنی؟.

اصلا تو قانع نميشي ياد ندارم بجز يه بار قانع شده باشي
در مورد خودم اگه تو زمينه اي باشه كه مطالعه و تحقيق نداشته باشم زود قانع ميشم
ولي وقتي چيزاي نقيض حرفم رو خوندم كه با منطقم جور درومده خوب نميتونم راحت قانع بشم
نقل قول

فکر نمیکنی کلا ایرونی جماعت فرهنگ بحث کردن ندارن؟

اره متاسفانه چون اولين كاري كه تو بحث ميكنيم اول تخريب هستش و بعد توهين

نقل قول

13-سوال نداریم

جواب نداريم

نقل قول

14-واقعا در من یه تغییر عجیب احساس نکردی که وختی میبینم بحث به جایی نمیرسه خودمو از اون بحث میکشم کنار؟ فک کنم 5-6 ماهی هست اینطوری شدم

چرا حس كردم انصافا

نقل قول

15-نظرت راجع به کلمات زیر(هرچی دوست داشتی بگو و انصافا هرچی اومد تو ذهنت رو بگو،خواهشا بدون شوخیم بگو)

فرهنگ

نياز جامعه ما براي بدست اوردن يه سطح نسبي از ارمانهامون

احترام

متاسفانه خيلي وقته رخت بر بسته از بين مردم و ديگه نميبينيم و فقط تو كتبمون اومده چيزي به اسم احترام وجود داشته
خيلي كم عوام مردم حتي بالادستي ها از اين استفاده ميكنن و اگرم استفاده كنن به خاطر جايگاه احترام نيست و بحث سود و ضرره

دموکراسی

تعريف غربيشو قبول ندارم
دموكراسي تعريف جديد لازم داره يعني توي جامعه ما بهش نيازمنديم
ميزان راي مردم است ولي اكثريت مشروعيت نمياره(از نظر برتي به خصوص مسائل ديني رو ميگم)
شايد يه روز مردم خواستن فساد كنن قطعا اينجا تعريف دموكراسي درست نيست
حدودات دموكراسي بايد مشخص بشه

پدیده ای به اسم فوتبال

جالب ترينه
به نظرم جذاب ترين ورزش و هيجان انگيز ترين ورزش فوتبال هستش كه خيلي قوائد و اصول جالبي داره و بين ساير ورزشها محبوبترينه

پدیده ای به اسم موسیقی
پديده؟
نميدونم واقعا توصيف خاصي درمورد موسيقي تو ذهنم نيست ولي جالبه و برخي از نيازهاي روحي انسان رو برطرف ميكنه به شرطي كه نياز شناس باشيم همون قدر كه ميتونه مفيد باشه قطعا اگه اشتباه كنيم مضر خواهد بود

دنیای فوتبال/سینما،گسترده تر از دنیای سینما/فوتبال(کدومش،چرا؟)
دنياي فوتبال چون به نظرم خيلي بهتر و مفيد تره
سید کیاوش حسینی(بی پرده صحبت کن)
سيد كياشو بچه خوبيه از نظر شخصيتي من خودم خيلي قبولش دارم ولي به نظرم خيلي ساده نگرانه و عاميانه به اطرافش نگاه ميكنه
بين چيزي كه دوست داره و چيزي كه احساسش ميگه هست و خلاف اون چيز گير بيوفته قطعا راي به چيزي كه حس درونيش ميگه ميده(البته اينو من فقط در همين حدوداتي كه باهات بحث كردم ميدونم و قطعا تو زندگي واقعي شخصيت بزرگتري داري)
خانواده دوستيش بايد ملاك قرار بگيره ولي از ساده نگريش بايد هذر كرد
دوستانه بهت پيشنهاد ميدم هميشه سعي كن يه سروگردن از عوام مردم بالاتر باشي اينو ميتوني با كتاب خوندن و دنبال كردن مسائل علمي بدست بياري
دست از رسانه هاي تصويري چه اينوري و چه اونوري هم بردار رسانه حقيقت رو به انسان نميگه
در كل ارزوي موفقيت توي زندگيتو هميشه داشتم و خواهم داشت

نقل قول

16-کلا به نظرت آدم شادی هستی یا غمگینی؟

شاد نيستم ولي تيرپم زياد هم غمگين نيست ولي تمايل به غمم بيشتر از شاده گرچه هميشه ظاهرم شاده

نقل قول

17-قدیمی ترین فیلمی که یادت میاد(یعنی اولین فیلمی که یادت میاد دیده باشی)

من زياد اهل فيلم نيستم ولي خوب چيزي كه تو ذهنم مونده از فيلمهاي قديمي چند تا سريال بود كه خيلي دنبال ميكردم و اسماشون هم يادم نيست شايد همسايه ها بوده باشه

نقل قول

18-قدیمی ترین فوتبالی که یادت میاد دیده باشی(یعنی اولین فوتبالی که یادت میاد دیده باشی)

بازي هاي جام جهاني 1998
بازي برزيل و فرانسه فكر كنم 3 بر 0 به نفع فرانسه شد

نقل قول

19-امری نیست؟
20-خدافس

عرضي نيست به سلامت

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
نام کاربری: الیکا
پیام: ۲,۱۰۳
عضویت از: ۲۷ آذر ۱۳۸۹
از: تهران
طرفدار:
- david villa
- پرسپولیس
- اسپانیا
- guardiola
گروه:
- کاربران عضو
سلام بر او که بر صندلی نشسته!
خوبی؟
دلم واسه صندلیه سوخت!بیچاره یخ زد!
راستی از کنار اومدم!

نقل قول
هيچ وقت صندلي به اين سردي تجربه نكرده بودم

خوب طبیعیه بچه ها واسه سومین دور سوالی نداشته باشن ازت!
نه به کسایی که تا حالا نشستن مثه من و نه به تو!!
نقل قول
ولي چيزي كه يادم مياد از اون اول هم قدرت بحث كردنت خوب بود اروم بحث ميكردي و دست ميگرفتي كل كلت هم خوب بود

جدا؟!چه خوب!!
کل کلم می کردم؟!با کی؟سر چی؟
نقل قول
نيكتا

چرا؟؟؟؟؟؟
نقل قول
مليكا

حدس می زدم!انقد به جای "الیکا"، "ملیکا" صدام زدن عادت کردم!
نقل قول
و يه صحنه اينجا تو ذهنم مياد

من آخر مرتکب به قتل میشم از دست تو!!

-حالا چن تا کلمه مرتبط با خودت بگو!
-بهترین مسافرتی که رفتی؟
-بدترینش؟
-شب بیداریو واقعا دوس داری یا دلیل دیگه ای داره که سعی می کنی بیدار بمونی؟البته سعی می کردی!
-تو که این همه راه میای تا وبم و کامنت میذاری چرا با محتوا نمیذاری؟علم غیب ندارم منظورتو تشخیص بدما!!

خوش باشی!

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
محمد نوشته:

سلام چطوری:4

سلام خوبم ممنون

نقل قول
یادمه اون اولا که عضو شده بودی همش با حسام مشغول اسپم اندازی بودید. مخصوصا تاپیک روزهای مدرسه رو که میترکوندین یعنی سامی الان رو جیب بغل گذاشته بودید

اره چه دورانی بود دوران طلایی واقعا تکرار ناپذیره
هیچ وقت اون روزا ی سایتو فراموش نمیکنم
نقل قول

1- تیم بارسای رویاییت رو بگو با سرمربی و مربی و بازیکنان ذخیره؟ میتونی از بازیکنای قدیمی و جدید و بازیکنای غیر بارسایی هم استفاده کنی.

تیم مورد علاقه من اینه
ژولیو سزار
کارلس پویول
رافا مارکز
دنی الوز
ربرتو کارلس
فرانک لمپارد
اندرس اینیستا
رونالدینیو
لیو مسی
زلاتان ابرا
پتریک ویرا هم هافبک دفاعی

ذخیره
فن درسار
ویدیچ
بیل
مایکون
ژاوی
زیدان
روونی
البته بازم هستند ولی تو لیست نمیگنجن
مربی گاس هیدینک

نقل قول

2- از رونالدو بیشتر متنفری یا مورینیو؟چرا؟

رونالدو
از جفتشون بدم میاد ولی از رونالدو به خاطر عدم شخصیت و غرور کاذب و ژست های کثیفش متنفرم
نقل قول

3- به غول چراغ جادو چه آرزوهایی رو میگی؟ اونی که اون پایین از خودت پرسیدی و جواب دادای رو نگو از قدرتش خارجه

خوب اگه اون نشد میگم سلامتی به خودمو خانوادم بده تا اخر عمر
نقل قول

4- تو فوتبال ایران از کدام شخصیت بدت میاد زیاد؟چرا؟

بگم؟؟ خوب اسم ببرم شاید ناراحت بشن ولی من از ادمهای زیادی تو ایران بدم میاد سردستشون هم یکی مثل قلعه نوعی
به خاطر رفتارهای زشت
لمپنینگ و خیلی چیزای دیگه
افرادی مثل فتح الله زاده و مایلی کلنگ هم تو این لیست هستند
نقل قول

5- نظرت درباره فیسبوک چیه خوب فیلتره یا بده؟ (اگه بده چرا خودت استفاده میکنی؟)

فیس بوک؟؟ فیس بوک هم یه ابزاریه مثل خیلی چیزا زیر سلطه
بد نیست اینجوری نگاه کردن خیلی غیر منصفانه هستش
من با فیلترینگش مشکل دارم و به نظرم اشتباهه چنین جور سایتایی رو فیلتر کنن
البته نقد های بسیار وسیعی به فیس بوک وارده و باید درموردش خیلی احتیاط بشه و همچنین فرهنگ استفاده از فیس بوکو به خیلیا یاد بدن ولی پاک کردن صورت مسئله درست نیست
نقل قول

6- به این اخلاق و طرز فکرت نمیاد سیگاری باشی تصمیم نداری ترک کنی؟

من گفتم سیگاریم؟؟ یاد ندارم چنین حرفی زده باشم
نقل قول

7-از همه میپرسم 10 تا فیلم مورد علاقت رو بگو؟

کرخه تا راین
مسیر سبز
خداحافظ رفیق
جومانجی
ارباب حلقه ها
مرلین
یه فیلم هم خسرو شکیبایی بازی کرده دو تا خاهر دوقلو هستند توش اسمش یادم نیست
دل شکسته
همینا برام جالب بودن بقیه فیلما اونقدر مهم نیستند که اگه پخش بشن دوباره ببینمشون

نقل قول

8- از وایمکس استفاده میکنی یا ADSL چه سرعتی نامحدوده؟

فعلا ای دی اس ال
ولی به زودی زود سیستم وایمکس مبین نت رو فعال خواهم کرد
فعلا سرعت 128 با 3 گیگ ترافیک ماهیانه
نقل قول

9- چرا این تاپیک نقد فیلمو پست نمیزنی پس ؟

فعلا سرم شلوغه از هفته دیگه بهش میرسم
نقل قول

10- نظرت رو درباره سینمای ایران بگو؟ درباره فوتبالش هم بگو

سینما ی ایران خیلی نواقص داره،کلا اهل سینما نیستم ولی به نظرم سینما ایران اونقدر عقب هست که خیلی مخاطب هاشو از دست میده روزانه

درمورد فوتبال ایران نظرم اینه به خدا اگه در فوتبال ایران رو تخته کنن و پولشو خرج یتیما و فقیرا کنن بزرگترین حرکت بعد از جنگ رو صورت دادن
من فکر میکنم فوتبال ایران بودنش با این شکل یه مشکل اسایه
هیچ درونمایه ای از فوتبال ایران باقی نمونده نه در عرصه ملی و نه در عرصه باشگاهی
فاصله میون تماشاگران و بازیکنان و تیم خیلی زیاد شده و روز به روز داره بیشتر میشه
خلاصه من ترجیح میدم کلا دنبال نکنم

نقل قول

11- چرا تو تاپیک عاشقان آبی و اناری پست نمیزنی هر چند وخت یکبار فقط یه اسپم در میکنی و میری

تو ارسال قبلیم توضیحاتی دادم

نقل قول

21- بنظرت چجور آدمیم

هیچ شناختی ازت ندارم

نقل قول

یه نظری بگو

سیاوش قمیشی فوق العادس و بهترین صدا رو که من دوست دارم داره
محمد اصفهانی کارش بد نیست ولی بعضی وقتا سبکهای ضعیفی داره
محسن یگانه محسن رو دوست دارم خاص میخونه
مایکل جکسون نظری ندارم چون گوش نکردم
دل پیرو خیلی دوستش دارم از معدود بازیکنایی ایتالیایی هست که من ازش خوشم میاد
جرارد باید جلو پای لمپارد بوق بزنه
لوئیس سوارز لیورپول بازیکن خوبیه ولی ازش خوشم نمیاد نمیدونم چرا
پدرو بهتره بره بیشتر بازی یاد بگیره خیلی کار داره تا بازیکن خوبی بشه
پپ مربی خوبیه ولی هنوز تا اسطوره شدن و مربی برتر شدن فاصله زیادی داره ، گاهی وقتا هم زیادی پا تو یه کفش میکنه و کله شقی هم داره
تیتو: چند بار نظرمو درموردش گفتم
راسل : خیلی مرموزه،به دلم نمیشینه گرچه عملکردش تا اینجا رضایت بخش بوده یکم لایی بازیشو باید کمتر کنه
لاپورتا استثنایی
رونالدینهوی تو اوج یا مسی تو اوج؟ خیلی انتخاب سختیه نمیتونم انتخاب کنم
استیو جابز نظری ندارم
انیشتین: کاش مغزشو به من میدادن
اندروید یکی برام بخرید
اپل
پول یا مفت
.........
نقل قول

به نظرت سید مرتضی بیشتر فیلم بازه یا بهزاد

سید

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
حامد نوشته:

خب بریم سر سوالا ی بعد ...

بریم

نقل قول

1:به نظرت اینکه به خاطره بد حجابی به دخترا اجازه تحصیل توی دانشگاه رو ندن و یا بر اساس حجاب نمره بدن کار درستیه؟

اینکه نمره بدن یا ندن کار غلطیه چون مبنای امتحان نمره علمیه و نهایتا 2 نمره بحث اخلاق کلاسی و نظم پس کسی که به خاطر حجاب نمره میده زیر سواله

در مورد اینکه به خاطر بدحجابی اجازه ندن این دیگه طبق قوانینه اولا که تعریف بد حجابی رو باید باز کنی
تو دانشگاها امروز خیلی راحت مانتو داره باب میشه و بعضی از دانشگاه هنوز چادر اجباره
ولی به نظر من قوانین کشور درمورد حجاب تو مدارس درسته
کسایی که ناراضین باید خودشون رو درست کنن حال ندارم همشو تایپ کنم چون سر این موضوع توی تاپیک بحث درمورد دین چند روز بحث کردیم و ده تا ارسال دارم میتونی بخونی و نظرمو ببینی
نقل قول

2:توی جریان بعد از ان_تخابات سال 88 نیروی پلیس و بسیج توی خیابون مردم رو کشت ! و یا زخمی کرد ، یا کتک زد این از چشم کسی پوشیده نیست ، نمیشه انکارش کرد ... نمونه بارزش ماشین نیروی انتظامی بود که از روی چند نفر توی تهران رد شد ، نظرت راجع به این برخورد ها چیه؟! توجهی وجود داره؟!!!

اون فیلم رو منم دیدم
خیلی ذهنت مسمومه
من اینجا هرکسی رو که خشونت کرده محکوم میکنم و میگم خیلی غلط کرده چه نیرو انتظامی و بسیج چه معترضین سبزی
ولی حامد جان یه طرفه مینی همیشه و بیشترین نوع دیدگاهت که باعث تعارض با دیدگاهای من میشه اینه که تو فقط یه جنبه رو نگاه میکنی
من میگم اگه تو صحنه ماشین رد شدن رو میبینی قطعا باید صحنه ای رو که مردم ماشین ون پلیس رو گرفته بودن و هرکی توش بود به خاکو خون کشیدن رو هم ببینی
وقتی میگی فلان بسیجی تیر زد باید بگی فلان سبزی هم داشت حمله میکرد به پایگاه نظامی و اولین چیزی که تو همه پایگاها مد نظره حفظ امنتیت و محافظت از خود و محافظت از سلاحاییه که اگه دست یه مشت وحشی بیوفته تکزاز میشه
اگه میگی یه نفر کتک خورده باید بگی یه پلیس هم خورده
اگه میگی یه نفر مثل ندا سلطان شده باید بگی یه نیرو انتظامی توی سظل زباله اتیش زده شده
نمیدونم چرا فکر میکنی که مردم تو اون جریان مقصر نبودن
تقصیر مردم این بود که خشونت پیشه کردن،تقصیر مردم این بود ادعای دروغ داشتند
کاری با اعتراض علیه این محمود ندارم ولی اون کسی که گفت تقلب دروغگو محض بوده
این جریان از پیش طراحی شده بود نمیدونم چرا فکر میکنی تو یه دعوا یه طرف باید بخوره و طرف دیگه باید واسته نگاه کنه
از قدیم گفتن توی دعوا حلوا پخش نمیکنن
من هم اون پلیسا رو محکوم میکنم هم اون سبزی ها رو
از نظر من این وسط دستای زیادی تو کار بود اونا رو شناسایی کن حامد
فکر نکن همه اینا توطئه دولت بوده
دولت گند زده درست مشکل داشته نقص داشته درست ولی عزیز من تو باید از کسایی شکایت کنی که با ایجاد فتنه خون ریزی رو راه انداختن
از من میپرسی توجیهی وجود داره؟؟؟میگم اره داره
اگه تو به این فکر هستی که توی انتخابات تغلب شده که هیچی اینجا دیدگاهمون کاملا متضاده
من هیچ وقت این دروغ بزرگ رو باور نمیکنم و واست حاضرم صدها سند بیارم که دروغه این بحث
اگه میگی مقصر دولته که با این فشارهای سیاسی و یا اشتباهات و نواقص مردم رو معترض کرده من میگم درست میگی ولی باید اینم در نظر بگیری که رهبری این جریان سبز رو چه ادمهای نامرد و پلیدی که چهرشون خیلی مشخص و واضحه بر عهده داشتند
اگه اینو درنظر نگیری و انکار کنی هزاران سندی که که علیه کسایی هست که این درگیری رو برنامه ریزی بلند مدت کردن من بهت میگم ذهنت کاملا یه طرفه برداشت میکنه و مسمومه با همه رفاقتی که باهات دارم ولی دیدگاهامون در اینمورد خیلی فرق داره

نقل قول

3:توی کشور ما چند دسته گی به وجود امده ، چه از نظر نژادی ، چه از نظر عقیدتی ، اینو قبول داری؟ به نظرت مقصر این امر کیه؟

تغریبا 90 درصد متصدیان امور مقصر هستند که نتونستند فکر درست رو تزریق کنن و با تند روی هاشون و رفتارای غلط فاصله بین ادیان،مردم و حکومت و مردم و نژاد ها رو زیاد کردن
10 درصد هم میشه مردم رو مقصر دونست که اصلا واسشون مهم نیست و خیلی ساده بعضی رفتارایی بروز میدن که این شکافها تشدید بشه
نقل قول

4:به نظرت وقتی مسئولین و یا بعضی ها میان توی تلویزیون و توی یک برنامه علیه سیاست های کشور های غربی حرف میزنن و همون جمله هایی که به کار میبرن عینش توی ایران هم داره اتفاق می افته ، اینکار جوری توجیه کار های خودشون نیست؟ به نظرت اشکالات خودشون رو با این حرفا نمیخوان قایم کنن؟!

توی اینکه رسانه داخلی خیلی مسائل رو پنهان میکنه و توجیه میکنه شکی نیست
دولت احمدی نژاد با ترفند های خاصی سعی بر سرپوش گذاشتن روی گندهایی که بالااوردن میکنه و این یه چیز خیلی شایعیه تو دنیا که رسانه ها سعی بر تطهیر صاحبان قدرت بکنن و من از این نظر رسانه رو مقصر میدونم
البته اساس رسانه بر کنترل ذهنه
اصلا به نظر من وقتی کلی مشکل اخلاقی و سیاسی و اجتماعی تو کشور ما هست رسانه باید بهش بپردازه و اونا رو رفع کنه تا اینکه برای کشور های غربی برنامه بزاره

نقل قول
5:بعد از انت_خابات مردم توی خیابون های شهر ها شعار های مختلفی دادن ، تلویزیون ایران خیلی تلاش کرد این موضوع رو تا میتونه کتمان کنه! به نظرت چرا واقعیت رو نشون ندادن؟!

چون رسانه تصویری و بصری همیشه سعی بر القا تفکر صاحبان داره و این ارم رایجی تو دنیاست که غلطه
اینا سعی میکنن جو رو با اینچزا به نفع خودشون اروم کنن ولی افسوس که این بدتر تو دل مردم میمونه

نقل قول

6:توی یک جمله عبارت های زیر رو تعریف کن:

تو یه جمله سخته ولی سعیمو میکنم
فیس بوک: بیشتر به درد وقت هدر کردن میخوره و کارایی مهمی نداره
گوگل:ابزار دست
یوتوب:ابزار دست
عراق:همچنان درگیر نفرین حضرت زینبه
روسیه: هفت خط ترین سیاست دنیا رو داره
کشور های عربی:از مخ تعطیلاتن و از از سیاست تعطیلات تر

ما نفهمیدیم صندلی داغ نشستیم یا صندلی سیاست

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
elika نوشته:

سلام بر او که بر صندلی نشسته!
خوبی؟

سلام بر تو اي كسي كه سوال ميپرسي
ممنون
نقل قول

دلم واسه صندلیه سوخت!بیچاره یخ زد!

دمت گرم
خيلي سرده

نقل قول
راستی از کنار اومدم!

اورين به تو بچه حرف گوش كن

نقل قول
نه به کسایی که تا حالا نشستن مثه من و نه به تو!!

با اين حرفت كاري كردي كه تدبيري اتخاذ كنم كه دو هفه ديگه بشيني رو صندلي

نقل قول
جدا؟!چه خوب!!
کل کلم می کردم؟!با کی؟سر چی؟

اره سر تاپيك مردو زن

نقل قول
نقل قول
نيكتا

چرا؟؟؟؟؟؟

خوب شبيه ديگه
نقل قول

نقل قول
مليكا

حدس می زدم!انقد به جای "الیکا"، "ملیکا" صدام زدن عادت کردم!

اره ديگه اخه اون شايع تره اسم تو هم مثل اسم من تكه
نقل قول

نقل قول
و يه صحنه اينجا تو ذهنم مياد

من آخر مرتکب به قتل میشم از دست تو!!

چقدر خشن
عكس به اون ملوسي

نقل قول
-حالا چن تا کلمه مرتبط با خودت بگو!

كمال كامل تكميل

-بهترین مسافرتی که رفتی؟يزد

-بدترینش؟اصفهان

-شب بیداریو واقعا دوس داری یا دلیل دیگه ای داره که سعی می کنی بیدار بمونی؟البته سعی می کردی!
خوب شب بيداري رو دوست دارم

نقل قول
-تو که این همه راه میای تا وبم و کامنت میذاری چرا با محتوا نمیذاری؟علم غیب ندارم منظورتو تشخیص بدما!!

من از اخرين باري كه تو وبت كامت گذاشتم حداقل سه هفته ميگزره هركي داره به اسم من ميزاره داره سوء استفاده از نام و شهرت ميكنه و من اينجا اعلام برائت ميكنم
نقل قول

خوش باشی!

تو هم همينطور

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۱

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۰ پاسخ
۸,۳۹۸,۵۴۹ بازدید
۱۷ ساعت قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۷,۳۴۵ بازدید
۵ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۷۶۲ بازدید
۹ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۶۰,۸۱۶ بازدید
۹ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۸,۰۵۱ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۷,۱۴۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۴۱,۲۷۴ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۲۴۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۲,۰۰۱ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۶۲۴ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۸۰ کاربر آنلاین است. (۹۸ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۸۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!