به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

اتحادیه برای کین خواهد جنگید
نام کاربری: Carles.Luis.Suárez
پیام: ۱۱,۸۱۳
عضویت از: ۸ بهمن ۱۳۹۰
از: همدان
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو

اتحادیه برای کین خواهد جنگید

حضور هری کین در مسابقات یورو زیر 21 سال در تابستان پیش رو ممکن است به سوژه ای برای کشمکش اتحادیه فوتبال انگلستان با باشگاه تاتنهام تبدیل شود.
طرفداری- دنیل آشورث، از مقامات بلند پایه اتحادیه فوتبال انگلستان اعتقاد دارد حضور هری کین در مسابقات ملی پیش رو می تواند به آینده این بازیکن کمک کند. کین که 24 گل در فصل جاری به ثمر رسانده است، آنطور که روی هاجسون قول داده است به ترکیب تیم ملی انگلستان در لیست آینده دعوت خواهد شد.

آشورث به سایت رسمی اتحادیه فوتبال انگلستان گفت: "هشت تیم برتر اروپا در این مسابقات حاضر هستند و این یکی از بزرگترین تورنومنت های جهان برای بازیکنان جوان است. در این مسابقات بازیکنان تحت فشار قرار می گیرند و این می تواند با باتجربه تر شدن بازیکنان، به باشگاه ها هم سود برساند. من مطمئن هستم که گرت (ساوت‌گیت) خوشحال می شود او را در ترکیب تیم زیر 21 سال داشته باشد."

"این مسابقاتی است که ما در اتحادیه سعی داریم بهترین بازیکنان ممکن را به همراه خود به آن مسابقات ببریم. می خواهیم در آن مسابقات برنده شویم. این برای من و برای ما در اتحادیه مهم است."

گاهی دلی برای تو دلتنگ می شود،
گاه رنگها برای تو بیرنگ می شود .
گاه خاطری به یاد تو خشنود و دلخوش است ،
گاهی لبی برای تو لبخند میزند .
گاهی نفس ز سینه نمی آید از غمت ،
گاهی ز شوق بودنت ، نفسی بند می شود
۹ اسفند ۱۳۹۳
هندرسون: به بازوبند افتخار می کنم
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو

هندرسون: به بازوبند افتخار می کنم

ردن هندرسون اذعان کرد اینکه بتواند در فصل آینده به جای جرارد کاپیتان باشگاه لیورپول باشد افتخار بزرگی برای وی خواهد بود.
طرفداری- استیون جرارد در پایان فصل لیورپول را به قصد MLS ترک خواهد کرد و جردن هندرسون امیدوار است انتخاب سرمربی باشگاه برای کاپیتانی باشد.

کایپیتان دوم این فصل لیورپول به تایمز گفت: "استیون جرارد به آمریکا خواهد رفت و تصمیم جدید در خصوص کاپیتان اتخاذ می شود. اما این بر عهده من نیست و مربی باید کاپیتان را مشخص کند. با توجه به نفراتی که پیش از این و یا در سال های آینده کاپیتان باشگاه می شوند، این برای من مایه افتخار است اگر انتخاب شوم. هیچکس استیون جرارد نمی شود. من تا جایی که ممکن بود، چه در جایگاه بازیکن و چه در جایگاه یک انسان، از او چیزهای زیادی یاد گرفتم."

"مربی یک بار من را به دفترش فرا خواند و به من گفت می خواهد من را به عنوان کاپیتان دوم منصوب کند. او به من گفت که زمان لازم را برای فکر کردن دارم. اما به او گفتم که به زمان نیاز ندارم. این برای من افتخار بزرگی است. فکر می کنم به خوبی این مسئولیت را انجام داده ام. تغییر چندانی نکرده ام اما سعی می کنم مسئولیت پذیرتر باشم و به بازیکنان جوان کمک کنم."

۹ اسفند ۱۳۹۳
پیش بازی آرسنال - اورتون؛ توپچی ها به دنبال ثبات
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو

پیش بازی آرسنال - اورتون؛ توپچی ها به دنبال ثبات

در جریان هفته بیست و هفتم رقابت های لیگ برتر انگلستان دو تیم آرسنال و اورتون فردا در امارات به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
طرفداری- در ابتدا نگاهی کلی به شرایط این بازی خواهیم داشت. آرسنال چهارشنبه گذشته یک شب کابوس وار را پشت سر گذاشت. تیم آرسن ونگر نه زیبا بازی کرد و نه نتیجه گرفت. در سال های گذشته عادت داشتیم شاهد بازی مالکانه توپچی ها در هر زمینی باشیم و ممکن بود تفکرات دفاعی حریف برای آنها دردسرساز شود. با این حال در بازی مقابل موناکو در دور یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا آرسنال نشانی از تیم قدرتمند خود نداشت. آنها باید برای جبران باخت سنگین خود مقابل تیم فرانسوی بیشتر به خود فشار بیاورند و حتما در بازی روز یکشنبه مقابل اورتون بازی خوبی را به نمایش بگذارند. تیم آرسنال البته در لیگ برتر انگلیس در هفته های اخیر وضعیت خوبی داشته و توانسته از 5 بازی گذشته خود 12 امتیاز کسب کند.

در نقطه مقابل اورتون که در لیگ اروپا رقابت می کند توانسته با نتیجه 1-3 تیم یانگ بویز را شکست دهد تا به روحیه خوبی دست پیدا کند. شاگردان روبرتو مارتینز بسیار با استعداد و جنگنده هستند و با چاشنی بدشناسی این فصل وضعیت خوبی در لیگ برتر انگلیس ندارند. آنها در رتبه دوازدهم جدول رده بندی قرار دارند و اگر می خواهند حداقل بین 10 تیم بالای جدول قرار بگیرند باید تلاش خود را بیش از پیش کنند. تیم اورتون از 5 بازی گذشته خود فقط توانسته 6 امتیاز کسب کند.

ترکیب احتمالی دو تیم و آمار آنها:

مصدومین آرسنال: میکل آرتتا، آبو دیابی، متئو دبوشی، آرون رمزی و متئو فلامینی

مصدومین اورتون: تونی هیبرت، آیدن مک گیدی، لئون عثمان، استیون پیه نار، برایان اوویدو و کریستین آتسو

اخبار ترکیب دوتیم:

آرسنال:

*فشارها روی داوید اوسپینا دروازه بان آرسنال مقابل موناکو بسیار زیاد است چرا که وی عملکرد خوبی نداشت. ممکن است در بازی مقابل اورتون وویچک شزنی را درون دروازه ببینیم.

*پر مرته ساکر به دلیل عملکرد ضعیف خود در هفته های اخیر ممکن است جایگزین گابریل پائولیستا خرید ژانویه ای آرسنال شود.

*ممکن است دنی ولبک به نوک پیکان هجومی آرسنال بازگردد و تئو وولکات در پست گوش راست بازی کند تا اولیویه ژیرو نیمکت نشین شود.

اورتون:

*گرت بری ممکن است در نبود اوویدو، عثمان و پیه نار به کمک تیم اورتون بیاید و در ترکیب اصلی قرار بگیرد.

*لیتون بینز روز پنجشنبه به استراحت پرداخته و به احتمال قریب به یقین به ترکیب اولیه اورتون باز خواهد گشت.

ارقام جالب و دانستنی دو تیم:

*آرسنال 6 بازی گذشته خود در خانه در لیگ برتر انگلستان را با پیروزی پشت سر گذاشته است.

*آرسنال در 17 مسابقه آخر خود در خانه مقابل اورتون هیچ گاه بازنده نبوده است.

*اورتون 6 بازی از 7 بازی آخر خود در لیگ برتر انگلیس در خانه حریف را با شکست بدرقه شده.

نتیجه احتمالی بازی از نظر سایت هواسکورد: آرسنال 2-2 اورتون

۹ اسفند ۱۳۹۳
رسمی؛ ترکیب تیم های منچستریونایتد و ساندرلند
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو

رسمی؛ ترکیب تیم های منچستریونایتد و ساندرلند

طرفداری- کمتر از یک ساعت دیگر، الدترافورد پذیرای دو تیم منچستریونایتد و ساندرلند خواهد بود.
منچستریونایتد

داوید ده خیا | آنتونیو والنسیا | کریس اسمالینگ | جانی ایوانز | مارکوس روخو | دیلی بلیند | آندر هررا | اشلی یانگ | آنخل دی ماریا | وین رونی | رادامل فالکائو

ذخیره ها: لیندگارد | پدی مک نیر | مایکل کریک | مرونه فیلنی | خوان ماتا | عدنان یانوزای | جیمز ویلسون

ساندرلند

ساندرلند: پانتیلیمون | ریولیر | ون انهولت | براون | ا شی | کاترمول | لارسون | گومز | جانسن | ویکهم | دفو

ذخیره ها: مانونه | بریدکات فلچر| گراهام | کواتس| ورجینی| واتمور

۹ اسفند ۱۳۹۳
ژوزه مورینیو: لیونل مسی تا پایان دوران بازیگری اش در بارسلونا باقی خواهد ماند
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو

ژوزه مورینیو: لیونل مسی تا پایان دوران بازیگری اش در بارسلونا باقی خواهد ماند

سرمربی تیم فوتبال چلسی انگلستان شایعات پیوستن فوق ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا بدین تیم را تکذیب کرد.
طرفداری - به گزارش Sky Sports ژوزه مورینیو سرمربی تیم فوتبال چلسی انگستان که در مصاحبه ای اختصاصی با روزنامه گازتا دلو اسپورت چاپ کشور ایتالیا شرکت کرده بود. در پاسخ به سوال خبرنگار این روزنامه پیرامون احتمال پیوستن لیونل مسی فوق ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونا بدین تیم این گونه سخن گفت:

"اعتقاد دارم که او برای باشگاه بزرگی همچون بارسلونا یک نماد و سمبل است و برای همین بسیار بعید است که بارسا اجازه خروج وی را صدر نماید. در حال حاضر حتی نمی توانم تصور کنم که مسی با پیراهنی غیر از بارسا فوتبال بازی کند. احساس می کنم که مسی تا پایان دوران فوتبالی اش در بارسلونا باقی خواهد ماند. البته که شاید نظر من اشتباه باشد، زیرا که هیچکس از آینده با خبر نیست."

۹ اسفند ۱۳۹۳
مورینیو: تاتنهام به من پیشنهاد داد اما من هرگز مربی آن ها نمی شوم
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو

مورینیو: تاتنهام به من پیشنهاد داد اما من هرگز مربی آن ها نمی شوم

ژوزه مورینیو در آستانه بازی دو تیم چلسی و تاتنهام در فینال جام اتحادیه اعتراف کرد در سال 2007 دنیل لوی مالک باشگاه تاتنهام پیشنهاد سرمربی گری این باشگاه را به وی داده است.
طرفداری- اما مورینیو که پس از ترک چلسی و به دست آوردن قهرمانی اروپا با اینتر و قهرمانی لالیگا با رئال مادرید، به چلسی بازگشت اذعان کرد هرگز سرمربی باشگاه تاتنهام نخواهد شد.

طبق قراردادی که مورینیو با چلسی داشت، او نمی توانست دو سال پس از ترک چلسی سرمربی گری هیچ تیمی در خاک انگلستان را بپذیرد. اما مورینیو این بند قرارداد را دلیلی نمی داند که پیشنهاد تاتنهام را قبول نکرده است.

به گزارش دیلی میل وقتی از ژوزه در خصوص صحت پیشنهاد سوال شد گفت: "بله. اما نمی توانستم به تاتنهام بروم. من حق کار در انگلستان را برای دو سال نداشتم." تاتنهام به وی پیشنهاد داد که می تواند رضایت باشگاه چلسی را جلب کند. او افزود: "(با این حال) من این شغل را به خاطر عشق به هواداران چلسی نپذیرفتم."

۱۰ اسفند ۱۳۹۳
ژیرو: از نمایشم مقابل موناکو خجالت زده ام
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو

ژیرو: از نمایشم مقابل موناکو خجالت زده ام

مهاجم فرانسوی باشگاه آرسنال الیور ژیرو اذعان کرد که از نمایش خود در مقابل موناکو که با باخت 3-1 آرسنال به پایان رسید خجالت زده است.
طرفداری- بنا به گزارش Goal، در بازی مقابل موناکو ملی پوش فرانسوی آرسنال موقعیت های فراوانی را از دست داد که برای آرسن ونگر زیاد خوش آیند نبود و او را تعویض کرد. آرسنال در حال حاضر برای صعود به مرحله بعد در چمپیونز لیگ راه بسیار دشواری را در پیش رو دارد.

ژیرو در این باره به سایت رسمی باشگاه آرسنال گفت: "من نسبت به سه روز پیش نه بازیکن بهتری شده ام نه بدتر، مسئله اصلی در بازی با موناکو اعتماد به نفس و عدم توانایی بالا نگه داشتن آن بود. من واقعاً عذاب کشیدم، حسی بیشتر از نا امیدی بود."

"شرم آور بود. اما من هیچ وقت نا امید نشده ام و تسلیم نخواهم شد. قبلاً نیز بازی هایی سخت مثل بازی با موناکو داشته ام. بازی سختی بود و هیچ چیز برای من خوب پیش نمی رفت. سعی کردم تمرکزم را حفظ کنم ولی سرمربی تصمیم به تعویض من گرفت. روز خوب من نبود."

ژیرو قبل از این بازی نمایش خوبی داشت و با 3 گل زده در دو بازی گذشته خودش با فرم خوبی وارد بازی موناکو شد و حالا منتظر بازی با اورتون در روز یکشنبه است. او اضافه کرد: "وقتی مهاجم هستید مردم انتظار بیشتری از شما دارند. من در چند بازی گذشته خوب عمل کردم ولی وقتی موقعیت از دست می دهید تحت فشار هستید. سخت تلاش خواهم کرد تا دوباره گلزنی کرده و بازی های بهتری داشته باشم."

۱۰ اسفند ۱۳۹۳
پیشنهاد 100 میلیونی منچسترسیتی برای سوارز
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو

پیشنهاد 100 میلیونی منچسترسیتی برای سوارز

به گزارش دیلی میل منچسترسیتی قصد دارد با پیشنهادی 100 میلیون پوندی، لوئیس سوارز را قانع کند تا به لیگ برتر بازگردد.
طرفداری- سوارز اروگوئه ای که این بار در پیراهن بارسلونا دو بار موفق به باز کردن دروازه سیتی شد، بار دیگر در جزیره نگاه ها را به خود معطوف کرد.

آقای گل فصل قبل لیگ برتر که با قراردادی 75 میلیون پوندی در تابستان از لیورپول به بارسلونا پیوست و ماه های نخست لالیگا را به دلیل محرومیتی که از جام جهانی به همراه آورده بود نتوانست برای تیم جدید خود بازی کند. او که نخستین بازی خود را برای بارسا مقابل رئال مادرید در الکلاسیکو انجام داد، در هفته های اخیر فرم خوب خود را در ترکیب آبی و اناری ها بازیافته است.

سیتی که در گذشته برای جذب لیونل مسی ابراز علاقه کرده بود و نتوانسته بود نظر این بازیکن را جذب کند، قصد دارد با مبلغی گزاف همبازی مسی را به خدمت بگیرد. گفتنی است سیتی علاقه ای به واگذاری سرخیو آگوئرو به عنوان بخشی از این قرارداد ندارد.

۱۰ اسفند ۱۳۹۳
عکس روز: جرارد به سراغ مربی قدیمی رفت
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو

عکس روز: جرارد به سراغ مربی قدیمی رفت

ستیون جرارد با ارسال عکسی در اینستاگرم به تقدیر از نخستین مربی خود هیو مک اولی پرداخت.
طرفداری- استیون جرارد که بازی مقابل بشیکتاش در خاک ترکیه را به دلیل مشکل همسترینگ از دست داده بود به سراغ نخستین مربی خود در تیم نونهالان لیورپول رفت و با ارسال عکس فوق از او تجلیل کرد.

او پاس عکس خود نوشت: "هنوز هم کمک و حمایت بزرگی از این دوست دریافت می کنم. او از 1988 با من بوده است. عاشق کنار هم نشستن هستم."

۱۰ اسفند ۱۳۹۳
ونگر: به اندازه سایر مربی ها فشار را حس می کنم
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو

ونگر: به اندازه سایر مربی ها فشار را حس می کنم

یه گزارش اسکای اسپورتس آرسن ونگر در مصاحبه پیش از بازی با اورتون اذعان کرد به مانند هر مربی لیگ برتری دیگر تحت فشار است.
طرفداری- انتقادها پس از شکست خانگی مقابل موناکو بر روی شانه های آرسن ونگر به اوج خود رسیده است و این مربی فرانسوی در پی کم کردن فشار ها و جبران نتیجه ضعیف به دست آمده است.

ونگر گفت: "من هم همان فشاری را حس می کنم که سایر مربی ها احساس می کنند. من می خواهم بازی ها را ببریم و شکست اگرچه ناامیدی بزرگی است، بخشی از فوتبال است. در چهار سال گذشته از مرحله یک هشتم نهایی صعود نکرده ایم و این نتیجه بازی چهار شنبه را ناامید کننده تر می کند. همه چیز آن شب علیه ما بود و باید پذیرفت این هم بخشی از بازی است."

۱۰ اسفند ۱۳۹۳

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۷ پاسخ
۸,۳۳۱,۴۱۸ بازدید
۱ روز قبل
Salehm
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۸۹ پاسخ
۱۱,۵۹۴,۱۷۱ بازدید
۴ روز قبل
Greatest Ever
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۳ پاسخ
۵۴۶,۰۱۸ بازدید
۹ روز قبل
Greatest Ever
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۳,۳۲۲ بازدید
۱۶ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۱۹۸,۵۶۴ بازدید
۱۶ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۵,۵۲۰ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۲۸,۲۸۶ بازدید
۵ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۳۵۲ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۰۳ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۶۳۲ بازدید
۱۰ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۵۲ کاربر آنلاین است. (۷۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۵۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!