به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بيداري انديشه ( مد و مدگرایی)
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
بسم الله الرحمان الرحيم

خوب بحثي كه مطرح شده و اصلا هم ربطي به موضوع اصلي تاپيك نداشت ولي خوب چون يه سري شبهه وارد شده اينجا اين ارسال رو ميزنم فقط براي كسايي كه دوست دارن حقيقتو ببينن

و اگه ارسالم طولانيه ببخشيد به بزرگواريتون

اول با پروتوكول يهود شروع ميكنم

اصول و مبناي صهيونيست رو تو اين 24 اصل كه از خيلي سال پيش طراحي شده بايد شناسايي كرد

براي ديدن پروتوكول ها كليك كنيد

حالا اين 24 اصل چه ربطي به بحث داره؟؟
ربط زيادي داره
اصول مباني رو برسي كنيد متوجه حضور اونا تو همه عرصه ها ميشيد

يكيش همين بحث محصولات و كمپاني هاست

صهيونيست فقط به يه عده گفته نميشه بلكه يه تفكره و اصلا مذهبي نيست

ما مسيحي صهيونيست داريم(ايوانجيليست ها كه 70 ميليون در امريكا جمعيت دارن)
مسلمون صهيونيست داريم(وهابيان عربستان)

صهيونيست يعني چيزي كه با حاكميت اسراييل بر خطه اراضي مقدس موافق باشه

بر همين اساس ميبيني مصاحبه رهبران ايوانجليستو كه از صهيون حمايت ميكنن و اسمشون رو محافظه كاران قرار دادن

اينا معتقدن براي ظهور حضرت عيسي بايد يهوديا برن به اراضي مقدس

و فعاليت شديدي دارن
مثلا توي كانال محبت يا نجات بود كه كيشيش حميد كه به زبون فارسي برنامه اجرا ميكنه رسما اعلام كه كه مخالفت با صهيونيست مخالفت با خداست و هركسي يهوديا و صهيون ها رو همراهي كنه خدا رو همراهي كرده

يا مثلا وهابي ها هم دست خط رسمي از پادشاهانشون هست كه اين اراضي رو به اين گروه دادن
و تو كانالاشون هيچ انتقادي به كشتار مسلمونا نميكنن

حتي خود يهودي هاي اصيل هم صهيون رو قبول ندارن و ميگن اين اراضي براي ما نيست ولي ميبينيد كه كسايي كه يه زمان معتقد بودن حضرت عيسي رو يهوديا كشتن و كسايي كه يه زماني معتقد بودن كه بيت المقدس قبله اول مسليمنه اينقدر راحت عقايدشون رو دربرابر صهيون باختن
فكر ميكنيد دليلش چيه؟؟

دليلش نفوذ اقتصادي و فكري ايناست

جنگ هاي صليبي ناشي از همين تحركات مخفيانه اي بود كه بين مسلمونا و مسيحيا درگرفت و با ايجاد شكاف فكري ميان كليسا و پاپ راحت تونستند 9 جنگ رو براي بدست اوردن اين اراضي به راه بندازن كه اخرشم شكست خوردن

بدون اينكه خودشون دخالتي داشته باشن با نفوذ به مراكز اقتصادي و فكري و سياسي و تحت سلطه دراوردن اين مراكز توسط خانقاه هاي صهيونيست همه چي رو عوض كردن كه كار به جايي رسيد كه پاپ 16 رسما اعلام ميكنه يهوديا تو قتل حضرت عيسي نقشي نداشتن

پادشاه عربستان كه كليد دار كعبه و خونه خداست رسما دست خط ميده كه هركاري كه حزب الله و حماس و هر گروهي عليه متجاوزان جنگهاي 33 روزه و 22 روزه انجام بدن حرامه و بايد با اون افراد برخورد بشه و تامين امنيت صهيونيست واجبه

چي شد همه چي اينقدر عوض شد؟؟؟

اينا رو تا اينجا مطرح كردم كه بدونيد با نفوذ به قدرتهاي اول تونستند اينقدر راحت همه چيو تحت سلطه دربيارن

يكي از مواردي كه تحت سلطه هستش كمپاني هاي لباس و مدگراييه

اينا طبق ايين كابالا كه رسما ازتون درخواست دارم عقايدشون رو مطالعه كنيد عمل ميكنن
كابالا عرفان نوظهور يهود هستش كه عقايد خرافي خود رو مبنا و ملاك جهان قرار داد و بر اساس اون داره كار ميكنه

مثلا اعداد 72 و 33 و 11 تو اين ايين بسيار مقدسه و عدد هفتاد و دو عدد شيطان محسوب ميشه طبق عقيدشون
شما چقدر لباس با عدد 72 ديديد؟
به جرات ميتونم بگم خيلياتون اين لباسا رو تن خودمون ديديد ولي دريغ از اينكه بدونيد كه سحر اين اعداد چيه و چه تاثيري رو انسان داره

ما انسانا در نهاني ترين عنصر وجودمون يعني ملوكول و بعد اتم از انرژي تشكيل شديم
اين جهان جهان انرژي هاست

راهاي دريافت انرژي تو بدن يك مغز ،دو دهان ، سه قلب ، چهار ناف ، پنج اعضاي جنسي

براي هر پنج تا عضوي كه انرژي دريافت ميكنه كار كردن
براي مغزتون با استفاده از موسيقي (بحث كامل حتما مطالعه شود) فيلم و سريال بازي هاي رايانه اي و كتب تخيلي و داستان هاي خرافي و خيلي چيزا ديگه تهيه شده

براي دهان راحت ميبينيد غذا هايي كه به خوردمون داده ميشه و نوع تغيير ذائقه از حقايق و چيزهايي واقعي و مثبت به سمت اشغال هاي سرطان زا و كثيف
و همچنين لغو گويي و صحبتهايي كه انسانو از انسانيت دور ميكنه

براي قلب و اعضاي جنسي هم كه خودتون خوب ميدونيد

اينا به عقيده مزخرف خودشون ايمان دارن ولي حيف كه اين چيزا تو قران كريم درموردش ايه اومده كه چطور رفتار كنيم چي بخوريم چي بپوشيم و از چي پرهيز كنيم و دلايلش هم ذكر شده ولي ما فكري نكرديم

اينا با استفاده از همين روش هاي ناجوانمردانه دنيا رو به سما عقايد خودشون روندن طوري كه ميبينيد اينهمه چيز تغيير كرده

ولي بحث تغيير اسم و گفتار فقط با قران حرف ميزنم كه كسي نتونه ردش كنه

مِنَ الَّذينَ هادُوا يُحَرِّفُونَ الْکَلِمَ عَنْ مَواضِعِهِ وَ يَقُولُونَ سَمِعْنا وَ عَصَيْنا وَ اسْمَعْ غَيْرَ مُسْمَعٍ وَ راعِنا لَيًّا بِأَلْسِنَتِهِمْ وَ طَعْناً فِي الدِّينِ وَ لَوْ أَنَّهُمْ قالُوا سَمِعْنا وَ أَطَعْنا وَ اسْمَعْ وَ انْظُرْنا لَکانَ خَيْراً لَهُمْ وَ أَقْوَمَ وَ لکِنْ لَعَنَهُمُ اللَّهُ بِکُفْرِهِمْ فَلا يُؤْمِنُونَ إِلاَّ قَليل
بعضی از یهود ، سخنان را از جای خود ، تحریف می کنند و ( به جای اینکه بگویند: «شنیدیم و اطاعت کردیم» ) ، می گویند: «شنیدیم و مخالفت کردیم! و ( نیز می گویند: ) بشنو! که هرگز نشنوی! و ( از روی تمسخر می گویند: ) راعنا [ ما را تحمیق کن! ] » تا با زبان خود ، حقایق را بگردانند و در آیین خدا ، طعنه زنند. ولی اگر آنها ( به جای این همه لجاجت ) می گفتند: «شنیدیم و اطاعت کردیم و سخنان ما را بشنو و به ما مهلت ده ( تا حقایق را درک کنیم ) » ، برای آنان بهتر ، و با واقعیت سازگارتر بود. ولی خداوند ، آنها را بخاطر کفرشان ، از رحمت خود دور ساخته است از این رو جز عدّه کمی ایمان نمی آورند.
سوره نساء ايه 46

يَأَيُّهَا الرَّسُولُ لَا يَحْزُنكَ الَّذِينَ يُسَرِعُون فِى الْكُفْرِ مِنَ الَّذِينَ قَالُواْ ءَامَنَّا بِأَفْوَ هِهِمْ وَلَمْ تُؤْمِنْ قُلُوبُهُمْ وَمِنَ الَّذِينَ هَادُواْ سَمَّعُونَ لِلْكَذِبِ سَمَّعُونَ لِقَوْمٍ ءَاخَرِينَ لَمْ يَأْتُوكَ يُحَرِّفُونَ الْكَلِمَ مِن بَعْدِ مَوَاضِعِهِ يَقُولُونَ إِنْ أُوتِيتُمْ هَذَا فَخُذُوهُ وَإِن لَّمْ‏تُؤْتَوْهُ فَاحْذَرُواْ وَمَن يُرِدِ اللَّهُ فِتْنَتَهُ فَلَن تَمْلِكَ لَهُ مِنَ اللَّهِ شَيْئاً أُوْلَئِكَ الَّذِينَ لَمْ يُرِدِ اللَّهُ أَن يُطَهِّرَ قُلُوبَهُمْ لَهُمْ فِى الدُّنْيَا خِزْىٌ وَ لَهُمْ فِى الْأَخِرَةِ عَذَابٌ عَظِيمٌ‏
- ترجمه
- اى پيامبر ! كسانى كه در كفر شتاب مى ‏كنند، غمگينت نسازند، (خواه) آن گروه كه (منافقانه) به زبان گفتند: ايمان آورده‏ ايم، ولى دلهايشان ايمان نياورده است. (و خواه) از يهوديان آنان كه براى دروغ سازى (و تحريف) با دقّت به سخنان تو گوش مى ‏دهند و همچنين (به قصد جاسوسى) براى قوم ديگرى كه نزد تو نيامده ‏اند، به سخنان تو گوش مى‏ دهند (و يا گوش به فرمان ديگرانى هستند كه نزد تو نيامده ‏اند) آنان كلمات (تورات يا پيامبر) را از جايگاه خود تحريف مى ‏كنند و (به يكديگر) مى‏ گويند: اگر اين مطلب (كه مطابق ميل ماست) به شما داده شد بگيريد و بپذيريد، ولى اگر (آنچه طبق خواسته‏ ى ماست) به شما داده نشد، دورى كنيد. (اى پيامبر !) هر كه را خداوند بخواهد آزمايش و رسوايش كند تو هرگز در برابر قهر الهى هيچ كارى نمى ‏توانى برايش بكنى. آنان كسانى ‏اند كه خداوند نخواسته است دل‏هايشان را پاك كند. براى آنان در دنيا ذلّت و خوارى، و برايشان در آخرت، عذابى بزرگ است

سوره مائده ايه 41

"فَبِمَا نَقْضِهِم مِّيثَاقَهُمْ لَعنَّاهُمْ وَجَعَلْنَا قُلُوبَهُمْ قَاسِيَةً يُحَرِّفُونَ الْكَلِمَ عَن مَّوَاضِعِهِ وَنَسُواْ حَظًّا مِّمَّا ذُكِّرُواْ بِهِ وَلاَ تَزَالُ تَطَّلِعُ عَلَىَ خَآئِنَةٍ مِّنْهُمْ إِلاَّ قَلِيلاً مِّنْهُمُ فَاعْفُ عَنْهُمْ وَاصْفَحْ إِنَّ اللّهَ يُحِبُّ الْمُحْسِنِينَ"
"پس چون پیمان شکستند، آنان را لعنت کردیم و دلهایشان سخت گردانیدیم (که موعظه در آن اثر نکرد)، کلمات خدا را از جای خود تغییر می‌دهند و از آن کلمات که به آن‌ها پند داده شد نصیب بزرگی را از دست دادند. و دائم بر خیانتکاری آن قوم مطلع می‌شوی جز قلیلی از ایشان (که با ایمان و نکوکارند)، پس تو از آنها درگذر و (کار بدشان را) عفو کن، که خدا نیکوکاران را دوست می‌دارد."
سوره مائده ايه 13

و ان منهم لفريقا يلون السنتهم بالكتاب لتحسبوه من الكتاب و ما هو من الكتاب و يقولون هو من عند اللّه و ما هو من عند اللّه و يقولون الى اللّه الكذب و لهم يعلمون (78)
و محققا بعضى از اهل كتاب هستند كه تراشيده هاى خود را به لحن كتاب خدا مى خوانند تا شما خيال كنيد اين نيز جزء كتاب خدا است با اينكه جزء كتاب نيست بلكه خودشان آنها را جعل كرده و مى گويند از ناحيه خدا است و بر خدا دروغ مى بندند با اين كه خودشان مى دانند دروغ است (78).
سوره ال عمران ايه 78

اين ايات صراحتا خيلي چيزا رو ميگه و كسايي كه اين اياتو قبول ندارن پس قران و قبول ندارنو منم باهاشون بحثي ندارم

حالا به اين دقت كنيد

و محققا بعضى از اهل كتاب هستند كه تراشيده هاى خود را به لحن كتاب خدا مى خوانند تا شما خيال كنيد اين نيز جزء كتاب خدا است با اينكه جزء كتاب نيست
اين ايه ميگه اهل كتاب يعني بعضي از يهود و نصارا
حالا به كلمه Holly wood دقت كنيد اگه يه ال ازش كم بشه معناش ميشه چوب مقدس
چوب مقدس منظور عصا حضرت موسي هستش كه به عقيدشون حضرت موسي ع از خودش هيچي نداشت و هرچي قدرت داشت در اين عصي نهفته بود و براي همين هميشه دنبال عصا حضرت موسي يا حلقه حضرت سليمان بودن و فكر ميكردن با اينا ميشه دنيا رو كنترل كرد

حالا حلقه و عصا چطوري داره كار ميكني؟؟
كاري كه عصا حضرت موسي ميكرد از نظر اونا سحر و جادو بود براي فريب اذهان

حالا هم هاليوود همين كارو تو دنيا داره انجام ميده و با همين معني چوب مقدس گره خورده

به خدا قران يكي از واضح ترين و شفاف ترين كتب دشمن شناسي و حقيقت گراي جهانه و نميدونم چرا ما نميخوايم حقيقتو ازش دريابيم؟؟
اينقدر راحت حقايق توش هست

اينا رو گفتم تا بدونيد اينا معتقدن به اين چيزا

حالا اينكه براي ما دور از ذهن مياد يه بحث جداست ولي حقيقت قران غير قابل انكاره

درمورد فيلمهايي كه گفتم هم كسايي كه اهل دانلود هستند و ميخوان نگاه كنن پيشنهاد دارم حتما نگاه كنن

دانلود قسمت چهارم مستند ظهور
قسمت 5
قسمت ششم
البته من پيشنهاد دارم كلشو از اينجا دانلود كنيد

دانلود مستند فاز سه
قسمت هاي سه چهار و پنج به بحث مربوطه

قسمت هفتم هم از لينك بالا مربوطه

قسمت 13 و 14 و 15 به صنعت غذا برميگرده و نكات جالبي توشه

ولي چون الان بحث مد و لباسه پيشنهاد ميدم اينو حتما دانلود كنيد

دانلود

و همچنين مستند صعنت غذا

اينا شيوه هاي كنترل ذهن بود

بخش اول توضيحاتم درمورد صهيونيست براي اين بود كه معيارتون رو براي اسراييل تشكيل كشور اسراييل ندونيد

اسراييل يه پروژه صدها ساله بود كه توسط همينا برنامه ريزي شد
تمامي اينا دست خودشونه

ولي اين بدان معني نيست كه خيلي قدرت مندن
بلكه قران هميشه اشاره كرده كه دشمنان شما رو از احمق ترين قرار ميديم و هميشه شما رو بر انان پيروز خواهيم گرداند

پس ما در زمينه فرهنگ بايد تلاش كنيم براي مبارزه با اين معايب

بازم حرف دارم ولي فعلا حال تايپ ندارم

پ.ن
لطفا دانلود ها رو فراموش نكنيد

پ.ن
اگه غلط املايي دارم ببخشيد حجم زياده ديگه

۶ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: H_Majnun
نام تیم: بایرن مونیخ
پیام: ۱۳,۵۲۱
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۸۹
از: زمین خدا
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- ریوالدو ویتور بوربا فریرا ویکتور
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
italy is the best نوشته:

دشمن شناسی علم تازه ایه؟

آقای محمدرضا آقا برای شمایی که کل دنیا رو گل و بلبل میبینی اصلا چنین علمی نباید وجود خارجی داشته باشه، شمایی که میخوای کل دنیا رو با هم رفیق کنی کسی نمیگه این کارت اشتباهه یا داری گناه کبیره میکنی ولی اینکه بیای به هموطنات و همکیشات گیر بدی و متهمشون کنی به دشمن تراشی خوب نیست، ما مسلمونا از خدامونه کل دنیا با هم رفیق باشن و هممونم منتظر روزی هستیم که امام زمانمون بیاد و چنین اتفاقی بیفته شمایی که میخوای چنین اتفاقی بیفته جای اینکه بیای ما رو متهم کنی برو به اونایی گیر بده که نمیخوان این اتفاق بیفته، البته با وجود اینکه شما کل دنیا رو گل و بلبل میبینی و باورت اینه که ما با دنیا مشکل داریم و داریم توهم دشمن تراشی میزنیم مسلما نمیتونی چنین افرادی رو پیدا کنی که بشون گیر بدی.
در ضمن من به شخصه عقایدتون رو با اون ارسالی که توی تاپیک بحث در مورد مسائل روز دین گذاشتید و بنده حذفش کردم خیلی سریع فهمیدم و کاملا مشخص شد برام که شما با چی مشکل داری، دوستان هم میدونن من به این راحتی پیامی رو حذف نمیکنم اگرم اون پیام رو حذف کردم به خاطر خودت بوده که دیگران با پیشداوری در موردت فکر نکنن ولی مثل اینکه خودت اینجوری نمیخوای پس اگر ادامه بدی همون پیام رو نقل قول میکنم تا مشخص بشه کی با چی مشکل داره.

خدایی اگه جواب نمیدادم نمیشد ببخشید دوستان.

و اما در مورد بحث مد گرایی.

متاسفانه تو این مملکت خیلی کم به این قضایا توجه میشه.
وقتی آقا میاد میگه تولید ملی بعدش میگه همایت از کار و سرمایه ایرانی یعنی آی تولید کننده شما باید یه چیزی در خورد شان مردم ایران تولید کن بعد میگه آی مصرف کننده حتی اگه قیمت محصول داخلی بیشترم هست تو همایت کن.
من نوعی وقتی میبینیم انصافا تو تولیدات داخلی چیزی در خور شان من نیست و جنسا آشغالن خب نمیرم بخرم.(گفتم من نوعی ها)
الان همین تیشرت هایی که کمیل عکسشو گذاشت من یه نوعشو دیدم با عکس حاج ابراهیم همت خدایی میخواستم بخرم ولی دیدم واقعا پلاستیک خالصه خب مگه دلم درد میکنه بخرم.
متاسفانه هم تولید کننده ها هم مصرف کننده ها و هم وارد کننده ها اصلا به این قضایا توجه نمیکنن و نتیجش میشه اینی که داریم تو خیابونامون میبینیم.
اسطوره بچه هامون به جای شهدا میشن به اصطلاح قهرمانای کشتی کج.
چند وقت پیش یه پسره رو دیدم تو خیابون حدود 21، 22 سالش بود مرتیکه خرس گنده خجالت نمیکشه یه تیشرت پوشیده قرمز عکس انگری برد روشه.
میخواستم خودمو دار بزنم جای اون.
یه حال هم میکرد ملت نگاش میکردن میخندیدن.

پ.ن: کمیل این تیشرتایی که عکسشو گذاشتی جنسشون خوبه؟؟؟
رنگ بندی هم داره؟؟؟
پ.ن2: بالاخره منم تو این تاپیک نظر دادم.
کمیل جون دیگه دست از سر کچلم بر میداری؟؟؟
اگه پسر خوبی باشی و قول دی پیامات طولانی نباشن که وقت بکنم بخونم منم قول میدم بازم نظر بدم.

۶ تیر ۱۳۹۱
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
پ.ن: کمیل این تیشرتایی که عکسشو گذاشتی جنسشون خوبه؟

من يكيشو از نزديك تو حرم امام ديدم جنسش نخي بود و البته كشي هم داشت
اون موقع پول همراهم نبود نشد بخرم
ولي همه جنسش فكر كنم بايد باشه

نقل قول
رنگ بندی هم داره؟؟؟

نه هنوز به اين حد نرسيده ولي طرح هاي مختلف اومده حتي زبان پارسي و شعراي زيبا عرفاني كه خيلي طرفدار پيدا كرد

نقل قول
کمیل جون دیگه دست از سر کچلم بر میداری؟؟؟

من با سر كچل تو چيكار دارم

نقل قول
اگه پسر خوبی باشی و قول دی پیامات طولانی نباشن که وقت بکنم بخونم منم قول میدم بازم نظر بدم

قول نميدم

۶ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: The.Gladiator
پیام: ۱,۸۲۸
عضویت از: ۶ تیر ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
منم دیدم این تی شرت هارو که روی یکیش نوشته بود:

موجیم که آسودگی ما عدم ماست...

خیلی هم زیبا بود. و عبارت های مختلف دیگه ای که نوشته میشه. طرفدار داره خیلی هم زیاده. فقط باید یه کم تبلیغاتش بیشتر بشه.

۶ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: Mahi_kocholoo
پیام: ۳,۰۶۶
عضویت از: ۸ اسفند ۱۳۸۷
از: تهران
طرفدار:
- xavi...... ژاوی
- یوهان کرایوف
- استقلال
- اسپانیا
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
ببینید من میخواستم بعضی چیزا رو اینجا یکم در بارش صحبت کنم.
شاید این بحث مد و مدگرایی یکم زیادی به حاشیه رفته ولی جدا از بحث اصلا همه اینا رو میگیریم زیر مجموعه.
من همون اولم گفتم یه نکته بسیار مهم که تقریبا همه اینا رو ناشی میشه بحث حمایته!

اصلا همین لباس انگیری برد که حسام گفت، خوب ببخشیدا من نه میخوام از اون طرفداری کنم نه از غرب و نه از هیچ کس فقط میخوام بگم که خوب برادر من اون جوون چی کار کنه؟
نه واقعا چی کار کنه؟
خداییش از شهید و جانباز تو این مملکت چقدر حمایت میشه؟
تنها چیزی که میبینیم اینه گه بعضی وقتا تو تی وی نشون میده یه جانباز یه خونواده شهید باید با هزار تا بدبختی دخل و خرجشونو در بیارن !
در حالی که کسایی که صاحب قدرتن و خیلی هم آقایون مدعی تشریف دارن با یه اشاره زندگی اونا رو 180 درجه میتونن تغییر بدن!
نه در زمینه تی وی ازشون حمایت شده و نه هیچ زمینه ای تنها چیزی که دیدیم این بوده که بعضی وقتا فقط دربارشون یه حرف زدن حرف باد هواست کار تو اجرا مشخص میشه نه حرف!
کارتون ساختن یه سری آدم 4 سال دور هم جمع شدن نتیجه کارتونی بوده که آدم رقبت نمیکنه نگاش کنه انقدر که بد کار کردن!

حالا در مورد خارج بخوایم بگیم حرف زیاده مدرک هم زیاده جالبی کار هم اینجا دقیقا مشخص میشه!
واقعا بعضی وقتا که فکر میکنم واسه کوچیکترین و حتی بی اثرترین کالا ، فرد ، و چیزای دیگشون چقدر کار میکنن در عجب میمونم!
حالا اونا واسه ارتششون ببینید چقدر کار کردن چقدر فیلم ساختن چقدر بهشون رسیدگی میکنن!

اصلا ما یاد گرفتیم خودمونو ضعیف نشون بدیم واسه همینه تا الان حتی اگه دشمن از ماقوی تر نباشه ولی همچین نشون دادن که همه باور کردن که خوب بابا اونا قوین .

اینا رو گفتم که بدونید اون جوون من نوعی شما چاره ای برامون نمونده !
نه خدایی یه نفر دو نفر با دو تا تی شرت خریدن اصلا میتونن با این ارتش عظیم مقابله کنن؟
این چیزا نیاز به افراد و حرکت های عظیمی نیازمنده که به ثمر بشینه!
وگرنه تا صبح بیاییم بشینیم اینجا در موردش بحث کنیم مخالفت کنیم دوباره هی بحث کنیم و چیزایی رو بگیم که هممون میدونیمشون و هر روز تو مغز خودمون باهاشون کلنجار میریم! وقتی اتفاقی نمیفته یا اگرم بیفته خیلی کوچیکه که سریع تموم میشه انگیزه میمونه؟ نه!
این یه حقیقته!

دشمن قوی شده به خاطر ضعف ما!

سکوت همیشه به معنای رضایت نیست. گاهی یعنی خسته ام از اینکه مدام به کسانی که هیچ اهمیتی برای فهمیدن نمی دهند، توضیح دهم.
۶ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: The.Gladiator
پیام: ۱,۸۲۸
عضویت از: ۶ تیر ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
این متنیه که نوشتم و سعی کردم اشتباهات علمی نداشته باشه.

مد ریشه نه در اعتقادات، که در روانشناسی جامعه دارد. صرف مد اتفاق بدی برای یک جامعه ی در جامعه ی توسعه یافته و یا در حال توسعه ندارد، تا زمانی که با لایه های بنیادین جامعه تضادی پیدا نکند. مد عرصه را برای فرد- در هر گروه سنی و اقشاری- مهیا میکند تا فرصتی داشته باشد برای خود نمایی و جلب توجه.
در عرصه ی مد نیز افراط و تفریط به همان اندازه زیان بار است که در زمینه های دیگر. توسعه ی بی حد و حصر مد میتواند علل مختلفی داشته باشد که نشات گرفته از لایه های عمیق و اساسی یک فرهنگ است. کشور و جامعه ای که از نظر تامین مواد خام و اصلی خود به قدرت های دیگر وابسته باشد، بدون شک مردم آن در زمینه های فرهنگی نیز از آن کشور تبعیت میکنند. مسئله ی مد مانند شمشیر دو سر تیغ است که هرگونه برخورد ما با آن باید با ظریف کاری خاصی همراه باشد تا نه به فرد آسیب برساند و نه به جامعه.
گفتیم که مد کانون جلب توجه دیگران است. پس باید در کنار مد کارکتر های های دیگر باشند تا این جلب توجه با تحسین آمیخته شود. کامیابی در یک رشته ی ورزشی، هنری، تحصیلات و شغل مناسب میتواند از جمله کارکتر های مناسب باشد که طبیعتا برخورد جامعه با مد همراه با کامیابی زیباتر و مورد پسند تر هست تا برخورد جامعه با مد مطلق.

۱۱ تیر ۱۳۹۱
Queen of Gallerion
نام کاربری: RAMONA
نام تیم: آژاکس
پیام: ۱۲,۷۱۷
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۹۰
از: همين حوالى...
طرفدار:
- همه ی بازیکنای بارسا + فابرگاس
- استقلال♥
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- گواردیولا و انریکه
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
- مدیران گالری
- ناظرين انجمن
- شورای نخبگان سایت
- مدیران نظرات
افتخارات
اسلام و مدگرایی

به یك بیان، رسالت اسلام به عنوان یك مكتب كامل الهی، پاسخ‏گویی صحیح به تمام خواست‏های فطری و نیازهای اصیل انسانی است. بر این اساس، در مجموعه تعالیم اسلامی از جمله در آیات قرآنی به مساله زینت و جمال و زیبایی توجه ‏خاصی شده است. از تامل در این بخش از معارف اسلامی، چند اصل كلی بسیار مهم مربوط به موضوع خودآرایی و زینت‏به دست می‏آید:

۱. حس زیبایی یكی از ویژگی‏های مخصوص انسان است كه ریشه در فطرت او دارد و به اقتضای این امر از دیدن هرگونه زیبایی لذت می‏برد. بی‏تردید منشا تمام هنرهای انسانی همین حس است كه در هر دوره موجب به وجود آمدن یك سلسله دست‏آوردهای ارزشمند هنری می‏شود. بنابراین، استعداد و درك زیبایی از جمله مواهب به ودیعت نهاده شده در وجود انسان است كه به بركت آن، وی قادر است از طریق مطالعه و تامل در ظرافت‏های زیبای نظام آفرینش، زمینه كمال روحی و معنوی خود را فراهم سازد.

۲. خودآرایی و زینت‏به عنوان بخشی از حس زیبایی، نه تنها آثار بسیاری در روح و روان فرد دارد بلكه موجب تعالی و رشد افراد جامعه نیز می‏شود. در مقابل، پرهیز از خودآرایی و پریشانی و ژولیدگی چون با خواست فطری انسان در تعارض است، به تدریج اثرات منفی در روان او به جای می‏گذارد كه افسردگی روحی، عدم تعادل روانی و بی‏توجهی به نعمت‏ها و سركوبی علائق طبیعی و.. . از جمله آنهاست. از آنجا كه این امور، در نهایت‏به سلامت زندگی فرد و نظام اجتماعی زیان‏های جبران ناپذیری متوجه می‏سازد لذا، در احكام اسلامی به شیوه‏های مختلفی با این‏گونه رفتارها مقابله شده است. به عنوان مثال، در سیره اولیاء الهی همواره با این منطق غلط ناآگاهان كه پرهیز از خودآرایی را دلیل وارستگی از قید نفس و بی‏اعتنایی به زینت های دنیوی به حساب می‏آورند به طور جدی برخورد شده است. زیرا، این كار علاوه بر این‏كه موجبات نفرت دیگران را فراهم می‏آورد، با اصل عزت نفس و كرامت و منزلت انسانی همخوانی ندارد. مولی‏الموحدین علی‏علیه السلام می‏فرمایند: «التجمل من اخلاق المؤمنین‏» خودآرایی از ویژگی‏های خاص انسان‏های مؤمن است.

۳. در رهنمودهای پیشوایان اسلام در مورد خودآرایی به موارد زیادی تصریح و تاكید شده است كه از جمله آن‏هاست: لباس تمیز و آراسته، شانه كردن موی سر و صورت، نظافت‏بدن، خوشبو كردن بدن و لباس‏ها، پرهیز از كارهایی كه دون شان انسان مؤمن است و...

۴. هرچند اسلام توصیه به خودآرایی دارد، اما هرگز این امر را منحصر به زینت ظاهر نمی‏كند بلكه آراستگی به فضایل معنوی و اخلاقی را كه زمینه‏ساز سعادت و كمال روحی او هستند. مهم‏تر از آراستگی ظاهر می‏شمارد. به عبارت دیگر، اسلام با تعالیم حیات‏بخش خود نخست‏به ایجاد اعتدال در اخلاق و فضیلت‏های روحی می‏پردازد و پیروان خود را به درك زیبایی‏های مافوق عالم ماده رهنمون می‏كند، و آنان را از گرفتارشدن به هرگونه سطحی‏نگری در این مساله نجات می‏بخشد. در عین حال، تلاش می‏كند كه افراد فقط به زینت ابعاد ظاهری جسم و محیط زندگی خود نپردازند. در اشاره به چنین واقعیتی علی‏علیه السلام می‏فرمایند: «زینهٔ البواطن اجمل من زینهٔ الظواهر» زینت درونی از زینت ظاهر بسیار زیباتر است. چه، هم از نظر تاثیر و هم از نظر ماندگاری، زینت درونی در كمال حقیقی انسان مؤثرتر است.

۵. گرچه در مجموعه تعالیم اسلامی به خودآرایی توصیه و تاكید فراوان شده است اما به جهت در امان ماندن از عوارض منفی افراط و تفریط در خودآرایی و مدگرایی، حدود و چارچوب خاصی نیز برای آن تعیین شده است. به عنوان مثال، تاكید شده است كه وسیله خودآرایی یا محیط‏آرایی اولا، باید حلال باشد و از راه مشروع تهیه شود. ثانیا، سبب اسراف در سرمایه‏ها و استعداد نباشد. ثالثا، از هرگونه شائبه تجمل‏پرستی و جنبه خودنمایی داشتن بری باشد. رابعا، به گونه‏ای نباشد كه زمینه تحریك هواهای نفسانی و امیال جنسی دیگران را فراهم كند. خامسا، به صورت تقلید كوركورانه از دیگران انجام نگیرد و... در یك كلام از بررسی تعالیم اسلامی به دست می‏آید كه اسلام نه تنها خودآرایی را منع نمی‏كند بلكه به شیوه معقول و منطقی بر آن تاكید می‏كند. در عین حال، همیشه و در همه حال، از افراط و تفریط در هر چیزی منع می‏كند.

منبع: بنیاد اندیشه اسلامی

گره ز دل بگشا و از سپهر یاد مکن

که فکر هیچ مهندس چنین گره نگشاد
۱۶ تیر ۱۳۹۱
پاسخ به: بيداري انديشه [ ولايت ]
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
بسم الله الرحمان الرحيم

بحث جديد اين تاپيك موضوع حساس و جالبيه كه خيلي وقته دوست دارم بهش بپردازم.
ولي خوب بنا به مسائلي تا به امروز قسمت نشده كه روش كار بشه
بحث اين ماه بحث ولايت خواهد بود.
بحثي كه عموما مردم ايران باهاش سروكار دارن ولي انصافا درست بهش پرداخته نشده.
سالهاست كه تعاريف مختلفي از ولايت تو اين كشور صورت گرفته ولي به صراحت ميشه گفت اصل ولايت براي اكثريت جا نيوفتاده.
خودم دو سه ساله با اين شيوه جديد تعريف از ولايت آشنا شدم.

مباحثي كه در اين دوره زماني مطرح خواهيم كرد به شرح زير است:

1.تعريف ابتدايي ولايت چيست؟
2.تاريخچه ولايت
3.ولايت در گذشته، حال آينده
4.ولايت در ساير اديان الهي
5.نقش ولي
6.نقش ولايت مداران
7.تعريف ولايت مدار
8.نكاتي كه درمورد ولايت پنهان شده
9.دلايل جنگ عليه ولايت.
10.غصب ولايت حضرت علي (ع)
11.ولي خاص و ولي عام و تفاوت ميان آنها
12.دليل اهميت ولايت

نكات مهم اين مبحث تاپيك بيداري به اين گونه است:

1.توهين به هر دين، مذهب و اعتقادي ممنوعه و شديدا باهاش برخورد ميشه
2.لطفا بدون مدرك و سند بحثي به ميان نياوريد.
3.هيچ كس قرار نيست اينجا مجبور به تبعيت از اين حرفا بشه پس از افراد تقاضا دارم كه اين موضوع رو رعايت كنند. همچنين كساني كه بحث رو كلا قبول ندارن از خراب كردن بحث و مطرح كردن مسائل خارج از اين موضوع خودداري كنند.
4.تا جايي كه ميشه از مطرح كردن مسائل سياسي عام خودداري كنيد.
5.براي حفظ نظم انجمن از ارسالهاي پشت سر هم صرف نظر كنيد.

پ.ن
به خاطر حساسيت اين بحث ، هرگونه آشوب و اختلال و بهم زدن نظم اينجا ، توهين، ايجاد تفرقه و يا مزاحمت به صورت خصوصي يا عمومي براي شركت كنندگان اين بحث ، و ساير مسائل ديگه كه به بهم خوردن اين بحث منجر ميشه ، باهاش برخورد خواهد شد.

اميدوارم كه بحث مفيدي داشته باشيم

۳۱ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: MM-Masoud
پیام: ۸,۲۷۵
عضویت از: ۲۸ دی ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
کدوم ولایت؟!
ولایت فقیه یا ولایت ائمه؟!

هیچ‌وقت به سرباز نمی‌گن «جمعه‌ها تعطیله نجنگ»
۳۱ تیر ۱۳۹۱
نام کاربری: Mahi_kocholoo
پیام: ۳,۰۶۶
عضویت از: ۸ اسفند ۱۳۸۷
از: تهران
طرفدار:
- xavi...... ژاوی
- یوهان کرایوف
- استقلال
- اسپانیا
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
اول ممنون از کمیل که این بحث رو شروع کرد چون بحث مهم و پر اهمیتی تو جامعه هست که باید بیشتر بهش پرداخته بشه

با توجه با موضوعات هم که مطرح شده اولین چیز که باید مشخص بشه تعریف ساده و واضحی از ولایت هست به طور کلی.

نقل قول
مــســــــعــود نوشته:

کدوم ولایت؟!
ولایت فقیه یا ولایت ائمه؟!

خوب به نظر من اول یه تعریف کلی از ولایت داشته باشیم تا بعد سر این موضوع بحث شه که ولایت فقیه یا ولایت ائمه

اینطوری به صورت پایه ای پیش بریم خیلی راحت تره چون واقعا ولایت مبحث خیلی گسترده ایه

چیزی که ولایت میدونم اینه که همه افراد به کمک یه سرپرست یا همون ولی برای هدف خاصی قدم بردارن.

سکوت همیشه به معنای رضایت نیست. گاهی یعنی خسته ام از اینکه مدام به کسانی که هیچ اهمیتی برای فهمیدن نمی دهند، توضیح دهم.
۳۱ تیر ۱۳۹۱

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۶۷۹ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۷,۶۸۱ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۴,۰۳۴ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۷۴۵ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۶۶۰ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۱۸۷ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۴,۲۰۸ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۸۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۳۵ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۸۸ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۷۸ کاربر آنلاین است. (۱۲۴ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۷۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!