به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: عصر ظهور
نام کاربری: MM-Masoud
پیام: ۸,۲۷۵
عضویت از: ۲۸ دی ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
دانلود کنید

هیچ‌وقت به سرباز نمی‌گن «جمعه‌ها تعطیله نجنگ»
۹ آذر ۱۳۹۰
نام کاربری: مستشار
پیام: ۳,۸۸۲
عضویت از: ۸ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
اینو چندوقت پیش هم من گذاشته بودم هم یکی دیگه از کاربرا... ولی میخوام اینو بگم با تک تک حرفاش موافقم و خیلی نامردیم.. همه مون... فرقی هم نداره... نامردیم.. نامرد..

فانوس نگاهم را آویخته ام بر در
من منتظرم زیرا،گفتند:"تو می آیی"
تا عابر چشمانت، ره گم نکند در شب
بر کوچه بتابان نور، ای ماه تماشایی
۱۰ آذر ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
ما نباید بپنداریم که چون امام زمان(علیه السلام) ما غایب است امکان استفاده از ایشان وجود ندارد و اگر آن حضرت ظاهر بود همه ما از ایشان به راحتی استفاده می کردیم. این فکر از چند جهت اشتباه است. اول از این جهت ظهور علنی ائمه علیهم السلام در جامعه به معنی این نیست که برای استفاده از ایشان هیچ امتحانی در میان نباشد. تجربه روزگار پیامبر و و یازده امام پیشین نشان می دهد که برای مردم آن روزگار نیز امتحانانی و جود داشته و چه بسیار می شده که تنها افراد معدودی در کنار پیامبر و امیر المومنین و فرزندان ایشان باقی می ماندند و دیگران از صافی امتحانات عبور نکرده، و در نتیجه از بهرمندی از آن بزرگان محروم می ماندند. دوم از این بابت که غیبت امام نیز مانع استفاده از ایشان نیست. پیامبر(ص) موید قابل استفاده بودن خورشید امام(عليه السلام) ولو در عصر غیبت است.سوم اینکه مگر ائمه علیهم السلام پیشین همواره برای تمامی شیعه، در سراسر جهان قابل دسترسی بودند، مسلماً خیر. در این صورت برخی از آثار غیبت بر زندگی ایشان نیز حاکم بوده است و همانگونه که نبود امکان ارتباط رو در رو، اصل وجود و امکان توسل روحانی به ایشان را زیر سوال نمی برد، غیبت مولایمان امام عصر(علیه السلام) نیز مجوزی برای عدم پای بندی به توسل جستن به ایشان نخواهد گردید. اگر به راستی طالب بهرمندی از امام عصر(علیه السلام) هستیم، این کار را تا زمان ظهورش به تاخیر نیاندازیم، زیرا برای آن عصر نیز آزمون هایی در پیش است، بیاییم اقبال به آن حضرت را با توسل به ایشان از همین حالا جدی بگیریم که کار امروز را نباید به فردا واگذاشت و مبادا سختی های راه ، و طولانی بودن آن، ما را از طلب باز دارد که نابرده رنج، گنج میسر نمی شود .
ادامه دارد..

بچه ها میخوام داد بزنم اینو بگم ... الان داشتم همین ویسی که آقا کمیل گذاشته بودر رو گوش میکردم قبلا شنیده بودم اما گاهی لازمه یه حرفایی رو صبح تاشب گوش کنی.. هر روز ... بچه ها چد روز دیگه عاشوراس... چشم بهم بزنیم تموم شده.. امسالم تموم شد.. چیکار کردیم؟؟؟ مهدی فاطمه چقد بهمون نزدیک شد؟؟؟ چقد تونستیم یه تغییر ایجاد کنیم؟؟ چقدر تونستیم ظهورشو نزدیک کنیم؟؟ نمیخوام دوباره این بحث رو راه بندازم که اول از خودمون شروع کنیم ..بعد دیگران رو آگاه کنیم... بیایید باهم ی کاری کنیم رفتار ما رو دیگران ببینن .. تلاشمونو دیگران ببینن و بیان!! هی حرف بزنیم کی گوش میده!! هی داد بزنیم .. صدای خودمونو .. صدای وجدانمونو خودمونم نمیشنویم چه انتظاری داریم که دیگران بشنون!!! یوسف زهرا مونده تو غربت.... کو؟؟ کجاست؟؟ چرا پیداش نکردیم؟ چرا دنبالش نرفتیم که برگرده؟؟ چرا حداقل نخواستیم ... بابا جان هرکی دوست دارید قسمتون میدم بیایید ی کاری بکنیم دیگه!!! نمیخوام جو گیر بشیم و بعد ی مدتی خاموش بشه!!! بیایید انقدر که واسه هرچیزی نظر داریم فکر داریم ایده داریم طرح داریم!! عقل کلیم!! این مساله رو هم حل کنیم!! تو رو خدا حداقل بیایید بخواییم!!! چرا یادمون میره چشای حضرت رو یادمون بیاد صبح تاشب عاشورا ومحرم و غیر محرم هم نداره!! چشای حضرت خونه!!! خون!! منظره برگرده!! چرا ما با کارامون با نخواستنمون ظهورشو عقب میندازیم!! مگه دعای حجت خدا بی بروبرگرد قبول نیس ..؟؟ مگه آقا دعا نمیکنه برگرده؟؟؟ پس چرا 1000ساله برنگشته!!؟؟ چون خدا مارو می بینه گناهامونو ..بی غیرتیمون برای امام زمان ... بی فکری مون.. غفلتمون رو می بینه میگه وایستا اینا آدم شن برگرد!! کی میخواییم آدم شیم؟؟؟ این همه سال بس نیست؟؟؟ هرکی هر فکری داره بیاد اینجا بگه همه مونم انجامش بدیم!! این همه موضوع پیش میاد تو تاپیکای دیگه!! همه هم میان بحث ونظر راه میندازن!! اگه مشکلی پیش بیاد همه باهم فکرشونو به کار میگیرن تا موضوع حل شه!! از اول تاسیس این تاپیک چند بار باهم بحث کردیم مضوع ظهور رو حل کنیم!! نمیگم الان اگه ما یه راهکار بدیم قضیه حله!! اما لا اقل خواستیم تا یه جایی رفتیم... بچه ها نیت کنید تو مجلس امام حسین از خود صاحب عزا بخوایید و بخواییم کمک کنه یه فکری تو سرمون بندازه حل کنیم.. بعد اگه موانع زیاد بود و یا اگه مردیم حداقل دلمون نمی سوزه که نخواستیم !!! اگه واقعا دوست داریم اهل بیت رو پس درحقشون کم نامردی کنیم!!!

۱۰ آذر ۱۳۹۰
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو

الان نيم ساعته دارم فكر ميكنم جواب اين ارسال كوثر خانمو چي بزنم
ولي واقعا دهانم از گفتن هرچيزي عاجزه
هيچي به ذهنم نميرسه

۱۰ آذر ۱۳۹۰
نام کاربری: kosars
پیام: ۵۲۴
عضویت از: ۱۷ آبان ۱۳۹۰
از: ▫̲̲͡͡ ̲ ̲̲͡|̡̡̡ı̴̴̡ ̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡
طرفدار:
- ژاوی-مسی-پیکه-فاب
- ...
- هیشکدوم یه موقعی تیمای اصفهانی خوب بودن:4:
- اسپانیا
- هیشکدوم
- معلومه دیگه پپ
- هیشکدوم
گروه:
- کاربران عضو
زمانه ی عجیبی است!
برخی مردمان امام گذشته را عاشقند,
اما امام حاظز را خیر !میدانی چرا؟
امام گذشته را هر گونه بخواهند تفسیر می کنند !
اما حاظر را باید فرمان ببرند ....وکوفیان عاشورا را اینگونه رقم زدند.
و ای منتظران مهدب فاطمه ,حسین فاطمه را منتظرانش کشتند !
در سوگ حسین (ع) آن گونه که باید باشیم!

مطمئن برگرد
۱۱ آذر ۱۳۹۰
نام کاربری: foumani
پیام: ۱۸۸
عضویت از: ۲۳ آبان ۱۳۹۰
از: fouman
طرفدار:
- مسی
- مارادونا
- تاج کبیر آسیا
- آرژانتین
- فرهاد مجیدی
- گواردیولا
- مربی ایرانی دیگه نوبرشه
گروه:
- کاربران عضو
من بازم راه حل رو تو گریه ی از روی معرفت(نه از دلسوزی) برای امام حسین(ع) می بینم وقتی بتونیم برای دیگران جا بندازیم حضرات عباس و علی اکبر(ع) برای دفاع از ولی زمانشون به شهادت رسیدن (نه بخاطر برادر و پدرشون) دیگه مسُله ی مبهمی برای کسی باقی نمی مونه!!!
بخاطر همینه که به امام حسین(ع) القاب چراغ هدایت و کشتی نجات دادن. حضرت آیةالله بهجت به خواب آیةالله صدیقی اومده که آیةالله صدیقی ازشون میپرسه آقا چه خبر؟میفرمایند اینجا فرمانرواییه آسمانهارو به من سپردن و مؤثرترین دلیلش گریه بر امام حسین(ع) از روی معرفته.
من تو این چند روزی که از محرم گذشته مشغول جا انداختن فرهنگ عاشورا و تفکر شیعه سیاسی (همون سیاستی که حجتیه بشدت باهاش مخالفه) از طریق نوشتن مقاله، پخش جزوه و . . . در سطح شهر هستم. اینم کاریه که از دست من برمیاد حالا دیگه یکی مثل کبک سرشو کرده زیر برف من و شما مسؤلش نیستیم. اصلا با حرفای راءفی پور موافق نیستم ایشون همیشه فکرمیکنه فقط خودش میفهمه! مگه همین مردم نبودن که با یه ندای امام راحل جونشون رو فدای دفاع از دین و مملکت اسلامیشون میکردن؟ آیا همشون باکری و همت بودن؟ نه بیش از 95%شون مردم عادی بودن. بعد فکر میکنید همین مردم وقتی فرمان امام زمان رو بشنون بیکار میشینن؟؟!!!!
این چه مزخرفاتیه این آقا فرمایش میکنه!!!! نیا نیا گل نرگس؟؟ تمام بزرگان سفارش اکید دارن به دعا برای فرج آقا بعد این چی داره میگه؟؟؟!!!
دوستان عزیز من شاگرد همه شما هستم اما باید عرض کنم که از سال 1375 (12سالگی) عضو فعال یه تشکل فرهنگی مهدوی با نام مبارک مجمع حفظ حدیث بقیة الله(عج) هستم، الانم چند سالیه به عنوان مسؤل اجرایی افتخار خدمت به این مجموعه رو دارم. هدفم ازین معرفی اینه که بگم من تو چنین فضایی رشد کردم و به این حال و هوایی که خواهر بزرگوارم کوثرخانوم داره کاملا واقفم و این احساس مسؤلیت باعث سربلندیه ولی میتونه خیلی خطرناکم باشه و باعث انحراف فکری بشه! یادمون باشه که خوارج فکرمیکردن از علی(ع) مسلمان ترن!!
من با این نوع تفکر(صحبتهای رایُفی پور که واسه دانلود گذاشتین) کاملا آشنایی دارم، این یه تفکر انحرافیه مثل حجتیه اما در جهت عکس و از آنطرف پل که باعث رواج یأس و ناامیدی از ظهور میشه
حالا اگه کسی فکر میکنه اشتباه میکنم و راهنماییم کنه خوشحال میشم

بی خامنه ای شعار هم عهدی چیست ؟
بی خامنه ای ندای یا مهدی چیست ؟
هر کس که نشد فدایی خامنه ای ،
بی شک تو بدان فدایی مهدی نیست !
۱۳ آذر ۱۳۹۰
نام کاربری: 3H.R.M
پیام: ۱,۵۰۵
عضویت از: ۷ آبان ۱۳۸۹
طرفدار:
- xavi
- pep
گروه:
- کاربران عضو
با اجازه ...

نقل قول
من بازم راه حل رو تو گریه ی از روی معرفت(نه از دلسوزی) برای امام حسین(ع) می بینم وقتی بتونیم برای دیگران جا بندازیم حضرات عباس و علی اکبر(ع) برای دفاع از ولی زمانشون به شهادت رسیدن (نه بخاطر برادر و پدرشون) دیگه مسُله ی مبهمی برای کسی باقی نمی مونه!!!

خودتون میگین گریه از روی معرفت !
کم پیدا میشه کسی که با معرفت گریه کنه .
هرچند که من شخصا قبول دارم تنها راهی که برای ما بازه همین راه امام حسین و کربلاست !
نقل قول
مگه همین مردم نبودن که با یه ندای امام راحل جونشون رو فدای دفاع از دین و مملکت اسلامیشون میکردن؟ آیا همشون باکری و همت بودن؟ نه بیش از 95%شون مردم عادی بودن. بعد فکر میکنید همین مردم وقتی فرمان امام زمان رو بشنون بیکار میشینن؟؟!!!!

حرف اول شما درست !
اما این دفعه امام زمان باکری و همت میخواد !
یار میخواد اونم از یه نوع دیگش .
نمیگم ما نمیتونیم یارش باشیم میگم نخواستیم که باشیم .
چیزی که مسلمه اینه که توی این دنیا بین این میلیارد جمعیت هنوز 313 نفر پیدا نشده
خب اگه پیدا شده بود که امام زمان میومد .
ما هم نمیتونیم ادعا کنیم یاراشیم چون اگه بودیم خب میومد دیگه !
ما هم اگه امام زمان بیاد بیکار نمی شینیم ولی چرا نمیاد ؟
این همه جوون هستن که حاضرن جونشونو بدن پس چرا امام نمیاد ؟
میشه این سوالو جواب بدین ؟
نقل قول
این چه مزخرفاتیه این آقا فرمایش میکنه!!!! نیا نیا گل نرگس؟؟ تمام بزرگان سفارش اکید دارن به دعا برای فرج آقا بعد این چی داره میگه؟؟؟!!!

خب اونم که نگفت امام زمان نیا ! به عبارتی داشت جامعه رو توصیف میکرد .
شما فک میکنی الان وضع غیر از اینه ؟
منم اصلا از اون شعر خوشم نیومد ولی فک میکنم درسته .
نقل قول
من با این نوع تفکر(صحبتهای رایُفی پور که واسه دانلود گذاشتین) کاملا آشنایی دارم، این یه تفکر انحرافیه مثل حجتیه اما در جهت عکس و از آنطرف پل که باعث رواج یأس و ناامیدی از ظهور میشه

باعث ناامیدی بشه ؟ من همچین فکری نمی کنم ! این نظر منه !
بیشتر می تونه شبیه یه تلنگر باشه .
کسایی که تمام توانشونو برای امام زمان به کار گرفتن خیلی خیلی کم پیدا میشن .

در حالیکه هممون باید برای ظهور کار کنیم .
امام زمان فراموش شده . یه افسانه شده !
شما نگاه به دور و بریای خودت نکن .
کیه که حتی به فکر امام زمان باشه ؟ چه برسه به اینکه بخواد مفید هم باشه .

.. Listen to what people don't say
۱۳ آذر ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
حرفای علی آقا رو تا یه جاهایی قبول دارم!! اما درتکمیل حرف رانداجونم...
ببینید من اومدم یه موضوعی رو گفتم الان همه ما داریم واسه امام حسین گریه میکنیم چرا چون مظلوم بوده ... چون کسی یاریش نکرده!! داریم گریه میکنیم ... مجلس میگیریم واسه امام حسین!!! امام زمان خودمون داد میزنه و کمک میخواد نمیشنویم!!! نمیخواییم بشنویم!!! من جامعه رو نگاه میکنم می بینم خودمم یکی از همین جامعه!!! دغدغه مون چیزای دیگه س!! درسه!! کاره!!! بچه س!!! وامه!! یارانه س!!! و... کلی چیز دیگه که میتونم واستون ردیف کنم!! بریم یه نظرسنجی راه بندازیم از مردم بپرسیم که الان درحال حاضر دغدغه ذهنی تون چیه؟؟؟ حاضر شرط ببندم که 90% همینایی که گفتم رو میگن!!! چون نیست امام تو زندگی مون!! من خودمو میگم صب تا شب تو دانشگاهم یا توسایت!!! شبم تاسرم میره روبالش خوابم میبره!! کی به امام فکر کردم ... اینجا اگه حرفی میزنم بهونه س!! اگه ما میخواستیم 1000سال قبل اومده بود ما نمیخواییم مسئله اینه!!! اگه آقای رائفی پور اون شعر خوند قبلش گفت منم دوسش ندارم اما واقعیت جامعه س!! ما با دعای فرجی که هول هولکی بعد نماز میخونیم تا بریم سر کارای مهم مون!!!!! داریم میگیم نیا آقا!! غیر اینه!!! اگه واقعا میخواستیم جوونا مون بیکار نبودن!! آقای رائفی پور من میشناسم سخنرانیاشو یا رفتم یا دیدم و گوش کردم همینا رو میگه!! هیچوقت چیزی مغیایر با منطق وعقل ازش ندیدم!!! .... درسته شما میگی معرفت.... ما از خون سیدالشهدا باید به انتظار سبز برسیم ولی متاسفانه هنوز گیر کردیم تو کربلا و حسین زمونه مون رو داریم قربانی میکنیم و مثل همون آدمای جاهل خودمون نمی دونیم!!!

۱۳ آذر ۱۳۹۰
نام کاربری: MM-Masoud
پیام: ۸,۲۷۵
عضویت از: ۲۸ دی ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
میشه فقط و فقط یه دلیل منطقی بیاری که تفکرات و حرفهای رائفی پور انحرافی و نا امید کننده ست؟!
تو یه دلیل برای این حرفت میار من در جوابت چندین و چن دلیل میارم که شما اشتباه می کنید!

هیچ‌وقت به سرباز نمی‌گن «جمعه‌ها تعطیله نجنگ»
۱۳ آذر ۱۳۹۰
نام کاربری: foumani
پیام: ۱۸۸
عضویت از: ۲۳ آبان ۱۳۹۰
از: fouman
طرفدار:
- مسی
- مارادونا
- تاج کبیر آسیا
- آرژانتین
- فرهاد مجیدی
- گواردیولا
- مربی ایرانی دیگه نوبرشه
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
مصباح الهدی نوشته:

حرفای علی آقا رو تا یه جاهایی قبول دارم!! اما درتکمیل حرف رانداجونم...
ببینید من اومدم یه موضوعی رو گفتم الان همه ما داریم واسه امام حسین گریه میکنیم چرا چون مظلوم بوده ... چون کسی یاریش نکرده!! داریم گریه میکنیم ... مجلس میگیریم واسه امام حسین!!! امام زمان خودمون داد میزنه و کمک میخواد نمیشنویم!!! نمیخواییم بشنویم!!! من جامعه رو نگاه میکنم می بینم خودمم یکی از همین جامعه!!! دغدغه مون چیزای دیگه س!! درسه!! کاره!!! بچه س!!! وامه!! یارانه س!!! و... کلی چیز دیگه که میتونم واستون ردیف کنم!! بریم یه نظرسنجی راه بندازیم از مردم بپرسیم که الان درحال حاضر دغدغه ذهنی تون چیه؟؟؟ حاضر شرط ببندم که 90% همینایی که گفتم رو میگن!!! چون نیست امام تو زندگی مون!! من خودمو میگم صب تا شب تو دانشگاهم یا توسایت!!! شبم تاسرم میره روبالش خوابم میبره!! کی به امام فکر کردم ... اینجا اگه حرفی میزنم بهونه س!! اگه ما میخواستیم 1000سال قبل اومده بود ما نمیخواییم مسئله اینه!!! اگه آقای رائفی پور اون شعر خوند قبلش گفت منم دوسش ندارم اما واقعیت جامعه س!! ما با دعای فرجی که هول هولکی بعد نماز میخونیم تا بریم سر کارای مهم مون!!!!! داریم میگیم نیا آقا!! غیر اینه!!! اگه واقعا میخواستیم جوونا مون بیکار نبودن!! آقای رائفی پور من میشناسم سخنرانیاشو یا رفتم یا دیدم و گوش کردم همینا رو میگه!! هیچوقت چیزی مغیایر با منطق وعقل ازش ندیدم!!! .... درسته شما میگی معرفت.... ما از خون سیدالشهدا باید به انتظار سبز برسیم ولی متاسفانه هنوز گیر کردیم تو کربلا و حسین زمونه مون رو داریم قربانی میکنیم و مثل همون آدمای جاهل خودمون نمی دونیم!!!

یه جوان مکتبی مثل شما برای یاری امام زمان باید به تحصیلاتش توجه ویژه داشته باشه نه برای کارشناسی و کارشناسی ارشد بلکه برای بدست آوردن پستهای حساس مدیریتی کلان و ریاست دانشگاهها و هیأت علمی تا دست نفوذی ها کوتاه بشه. شما که خودت با محیط دانشگاهها آشنایی و دیدی که جو حاکم یه فضای کاملا ماركسيستیه! چرا؟؟؟ حرف از دغدغه های مادی شد.وقتی جوانی بیکار باشه هرچند انسان معتقدی باشه معصوم که نیست ودر بیشتر موارد همراه میشه با فشار ازطرف خانواده و اطرافیان خب خودتون قضاوت کنید این آدم باکدوم روحیه میخواد مروج مهدویت باشه. من به مردم حق میدم چون وقتی فقر باشه دنبالش فساد میاد(حضرت علی ع). دلیل این مشکلات مالی چیه؟ اینه که درحال حاضر متأسفانه لیدرهای اقتصادی کشور افرادی بی کفایت و گاها با تفکرات حجتیه هستن!!! چرا؟؟
پس بازم میرسیم به فرمایشات مقام معظم رهبری که امام زمان به سربازانی فرهیخته و دانشمند نیاز داره.

بی خامنه ای شعار هم عهدی چیست ؟
بی خامنه ای ندای یا مهدی چیست ؟
هر کس که نشد فدایی خامنه ای ،
بی شک تو بدان فدایی مهدی نیست !
۱۴ آذر ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۸۳,۱۷۸ بازدید
۱۴ ساعت قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۸۱۹ بازدید
۲ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۳۶۲ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۵,۰۶۹ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۱۱۷ بازدید
۲۸ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۵,۴۱۲ بازدید
۲۸ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۸,۴۰۱ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۹۷۲ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۷۹ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۳۶۳ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۱۲ کاربر آنلاین است. (۱۰۶ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۱۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!