به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بيداري انديشه(كنترل مردم با استفاده از پول و سرمايه و اقتصاد )
نام کاربری: 3mix3
پیام: ۱,۰۶۴
عضویت از: ۲۳ شهریور ۱۳۹۰
از: mashhad
طرفدار:
- پویول ،مسی. ژاوی . تیاگو ،
- رونالدینهو ریوالدو کلایورت پپ
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی کریمی
- گواردیولا . هری ردنپ. رایکارد ،کانتونا
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
birth - school - labour - debts- retirement cycle

خیلی درد ناکه الان اکثر افراد متوسط جامعه (از نظر مالی )از این سیستم پیروی میکنن
یه چیزی میگم امیدوارم خیلی سخت نگیرید چون نظر شخصیمه :من خیلی با مدرسه وسیستم آموزشی مملکت
مخالفم به دلیل اینکه از نظام آموزشی غرب کپی شده و در این نظام بچه ها وجوونهارو برای آدم بزرگ شدن تربیت نمیکنن بلکه برای کارمند شدن وبرده شدن تربیت میکنن
نقل قول

يعني ما خودمون عملا درگير خودمون هستيم و نميتونيم به بالا نگاه كنيم

دقیقا مثل جنگ گلادیاتورها و افراد نظامی وجنگی
پادشاه ها بالا مینشستن ونگاه میکردن ،مردم کسایی رو که اون وسط میجنگیدن وهمدیگه رو میکشتن ،تشویق میکردن واونارو قهرمانای خودشون میدونستن
نقل قول

من دارم گیج میشم . از یه طرف میگین کل زندگیمونون رو گرفتن و ما نسبت بهشون حالت اعتیاد گونه پیدا کردیم و از طرفی میگین باید مراقب باشیم که گول نخوریم .

اصلا نباید ازشون ترسید
درسته که افراد و گروههای بالایی هرم خیلی قدرت دارن وهمه چی زیر سر خودشونه ولی به خدا از شیطون هم بی عرضه ترن
در اصل تمام مشکل ما افرادی هستن که اطراف ما هستن کسایی که خودشون اصلا نمیدونن هرم چه شکلی هست ولی در اصل دارن به بهترین شکل بردگی اونا رو میکنن
به قول آقا کمیل ،همو ن پلیسی که اعتراض کننده هارو سرکوب میکنه یا ،یا سی دی فروشی که داره محصولات -18سال میفروشه،یا فیلم سازی که نمیدونه داره چی میسازه ودر اصل داره افکار اونا رو ترویج میده
ماباید هواسمون به این افراد باشه نه اون بالایی ها ،اونا از خودشون هیچی ندارن
نقل قول

من كه خودم بيشتر با دكتر عباسي و رائفي پور جلو ميرم ولي مستند ظهور يه جور پيش زمينه فكريه به نظرم كه نيازه هركسي براي شروع تمامي مسائل حداقل يكبار ديده باشه

منم اول ظهور رو دیدم خیلی حال کردم والبته خیلی اول جا خودم ،تازه دفعه سوم که دیدمش فهمیدم چی به چیه
بعدش هم با دکتر عباسی و رایفی پور آشنا شدم
سخنرانیهای رائفی پور خیلی جذاب و تکون دهندس

کاش من همه بودم با همه دهان ها تو صدا میزدم
بلوگرانا (آیه 8)
۶ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
البته به صورت قطعی هیچکس نمی دونه بعد از خود لوسیفر چه کسی در راس هرم قرار داره
ملکه انگلیس فقط یه حدسه که از نظر من نمی تونه درست باشه به 2 دلیل:
1- ملکه انگلیس الان 85 سالشه، قاعدتا دیگه آخرای عمرشه، فکر کردید ماسون ها اینقدر احمق هستن که همچین آدمی بشه راس هرم و با مرگش هم راس هرم از بین بره
2- الان پسر ملکه یعنی چارلز ولیعهد انگلیسه که قراره بعدا بشه پادشاه انگلیس، اگه ملکه در راس قرار داشت بعد از اون هم جانشینش یعنی چارلز باید بره راس هرم که اگه چارلز بره راس هرم کلا ماسون ها می پوکن چون چارلز آدم گاگولیه

دقيقا منم باهات موافقم
ولي منظور از ملكه انگليس نوع سلطنت فرعون بار خاندان سلطنتي انگليسه
ميدونيد ماسون ها ايين و اموزه هاي ديني كابالاييست رو قبول دارن كه از دل مصر و زمان فرعون ها شكل گرفته.
اگه دوست داريد بيشتر با نوع سيستم انگليس و شباهتش با سيستم فراعنه اشنا بشيد به كليپ زير توجه كنيد

قسمت هفتم

قسمت 41

تو قسمت هفتم درباره خاندان سلطنتي انگليس و شباهتش با فراعنه و ايين كابالا توضيحاتي ارائه ميشه
و در قسمت 41 درباره دودمان يا bloodline خاندان سلطنتي انگليس و قدرمتندان امريكايي صحبت ميشه
مخصوصا ربط اين دو كشور با هم

واسه همين توي اون هرم قدرت ملكه انگليس رو نمايش دادن كه اشاره داره به فرعون
حالا مهم نيست اين فرعون ملكه انگليس باشه يا كس ديگه مهم اينه كه تفكر كايالاييست رو اجرا ميكنه مو به مو يعني همون فرعون مدرن

نقل قول
يه چیزی میگم امیدوارم خیلی سخت نگیرید چون نظر شخصیمه :من خیلی با مدرسه وسیستم آموزشی مملکت
مخالفم به دلیل اینکه از نظام آموزشی غرب کپی شده و در این نظام بچه ها وجوونهارو برای آدم بزرگ شدن تربیت نمیکنن بلکه برای کارمند شدن وبرده شدن تربیت میکنن

دقيقا
سخت گيري معنا نداره چون عين حقيقته
علومي كه داره به ما تدريس ميشه همون دروس غربيه كه كپي شده كنارش يه ديني و قران و پرورشي گذاشتن دارن ميدن به خورد بچه ها!
يادمه استاد رائفي پور فرياد ميزد كه دانشجو و دانش اموزي كه از اين سيستم خارج ميشه لاجنم اومانيست خارج ميشه
چون به اينا فقط علم تدريس ميشه علمي كه خارج از محدوده الهي هستش
مثلا علم زيست درباره همه چيز حرف ميزنه ولي يكبار نميگه اين چيزا خواست خداست و به رحمت خدا اين سيستم بدن تشكيل شده و يكبار نميگه سبحان الله خلق السماوات والارض
علم شيمي و فيزيك و رياضي علوم ثابتي كه فقط برپايه داده هاي خودشون كار ميكنن و هيچ چيز الهي توشون وجود نداره و باعث نميشه دانش اموز به اين فكر بيوفته كه تمام اين علوم از خالق نشات ميگيره
زنگ هاي ديني هم با خوابيدن و كسالت اور ميگزره و عملا هيچ چيز خاصي تو ذهن دانش اموز و دانشجو نميره
توقع داريد از اين سيستم چي خارج بشه؟؟ايه الله بهجت و شهيد حسين فهميده؟؟
نه به خدا از اين سيستم كساني خارج ميشن كه الان دارن توي كشور و خارج از كشور فعاليت ميكنن كه خدا رو انكار كنن
يادمه توي همين سايت قديما يه عضوي بود برگشت بهم گفت من دارم يه كتاب فيزيكي يا رياضي(دقيق يادم نيست)ميخونم كه نويسندش ادعا ميكنه كه ميتونه با اين علم عدم وجود خدا رو اثبات كنه
اين حاصل همين سيستم اموزشي كه توي جهان داره تدريس ميشه و كشور ما هم عملا هيچ فرقي با خارج نداره و همون علوم داره با همون شيوه به خورد دانشجو و دانش اموز داده ميشه
حاصلش هم همين بساطيه كه داريد مشاهده ميكنيد

نقل قول
ماباید هواسمون به این افراد باشه نه اون بالایی ها ،اونا از خودشون هیچی ندارن

دقيقا
اونا فقط يه نيرو در دست دارن
اونم در جهل نگه داشتن ماست
كه وقتي ما جهل داشته باشيم خدمت گذاريشونو با تمام وجود انجام ميديم
همين براي اونا كافيه

نقل قول
منم اول ظهور رو دیدم خیلی حال کردم والبته خیلی اول جا خودم ،تازه دفعه سوم که دیدمش فهمیدم چی به چیه
بعدش هم با دکتر عباسی و رایفی پور آشنا شدم
سخنرانیهای رائفی پور خیلی جذاب و تکون دهندس

به نظرم مستند ظهور رو هر دفعه نگاه كني چيزاي جالب تري داره
واسه همين من هشت بار نگاهش كردم
رائفي پور هم كه تركونده

۶ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: بارررسا
پیام: ۱,۰۸۰
عضویت از: ۷ اردیبهشت ۱۳۸۹
از: تهران
طرفدار:
- عشقم آنری بود که رفت
- آنری-رونالدینیو
- استقلال
- اسپانیا
- خسرو حیدری
- فرگوسن
- قلعه نوعی
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
مثلا علم زيست درباره همه چيز حرف ميزنه ولي يكبار نميگه اين چيزا خواست خداست و به رحمت خدا اين سيستم بدن تشكيل شده و يكبار نميگه سبحان الله خلق السماوات والارض علم شيمي و فيزيك و رياضي علوم ثابتي كه فقط برپايه داده هاي خودشون كار ميكنن و هيچ چيز الهي توشون وجود نداره و باعث نميشه دانش اموز به اين فكر بيوفته كه تمام اين علوم از خالق نشات ميگيره

همه چیز از خدا نسات میگره و اون خالق همه ی چیزی که تو اون نیا وجود داره.از مادیات گرفته تا تفکر

ولی اینی که توی ریاضی با امثال اینها بنویسن خالق جمع و منها خداوند خمده دار نیست؟ به نظرت اینها یه کم تند روی نیست؟

آنری همیشه در قلب منی
۷ آبان ۱۳۹۰
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
ولی اینی که توی ریاضی با امثال اینها بنویسن خالق جمع و منها خداوند خمده دار نیست؟ به نظرت اینها یه کم تند روی نیست؟

نه بد برداشت كردي
من نميگم كه بيان درس خدا شناسي بدن
من ميگم علوم رو طوري طراحي كردن كه به هيچ عنوان ذهن رو به سمت خدا نميبره
يعني اينكه اصلا وقتي كه از اين سيستم اموزشي خارج ميشي علومت با دينت به تعارض ميرسن
وگرنه هممون ميدونيم كه علوم رياضي ثابت هستند فقط خواستم يه نمونه اورده باشم

۷ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: 3mix3
پیام: ۱,۰۶۴
عضویت از: ۲۳ شهریور ۱۳۹۰
از: mashhad
طرفدار:
- پویول ،مسی. ژاوی . تیاگو ،
- رونالدینهو ریوالدو کلایورت پپ
- پرسپولیس
- اسپانیا
- علی کریمی
- گواردیولا . هری ردنپ. رایکارد ،کانتونا
گروه:
- کاربران عضو
ميخواستم يه چيز جالب درباره ي ساختار هرم بگم (البته كاملا نظر شخصيمه ،وفكر ميكنم ميتونه ماهيت هرم رو بازگو كنه)
ميدونين فرق ساختار هرمي وساختار شاخه اي چيه ؟ حتما ميدونين
در ساختار شاخه اي وقتي سر شاخه ها زده ميشن ،هيچ اتفاقي براي شاخه ها اصلي و تنه ي اصلي نمي افته
اما در ساختار هرمي ،سر شاخه ها ،كه منظورم همون طبقه پايين هرم هست،كه خود ما اونجا هستيم، اگه زده بشن تمام ساختار هرم فروميريزه
مثل اينكه طبقه اول يه ساختمون بيست طبقه رو خراب كني ،چه اتفاقي ميفته؟...
در اصل افراد بالايي هرم رو دوش افراد پايين هرم ايستادن واين افراد بودن كه براشون جا پا گرفتن تا بالا برن وحالا دارن سواري ميدن
در ساختار شاخه اي ،اين تنه وشاخه ها اصلي هستن كه كمك ميكنن تا سر شاخه ها بالا برن واگه حالا سرشاخه ها جا بزنن هيچ اتفاقي براي تنه اصلي نمي افته:پس نتيجه ميگيريم ساختار شاخه اي هيچ موردي نداره ،براي همينه كه وقتي شركتهاي هرمي رو دستگير ميكنن ، زير بار نميرن كه هرمي هستن بلكه اسرار دارن بگن شركتشون شاخه اي بوده
به شكل زير كه يه هرم انساني هست نگاه كنين

ااگه افراد پايين هرم ،جا بزنن ،همه نفرات بالا با سر ميخورن زمين
فكر كنم فهميدين ديگه منظورم چي بود
پس ميبينيد كه تمام قدرت اونا دست خود ماست وهيچ ترسي نبايد داشت
پس بياين زير هرم رو خالي كنيم....

کاش من همه بودم با همه دهان ها تو صدا میزدم
بلوگرانا (آیه 8)
۸ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: Mahi_kocholoo
پیام: ۳,۰۶۶
عضویت از: ۸ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- xavi...... ژاوی
- یوهان کرایوف
- استقلال
- اسپانیا
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول

ااگه افراد پايين هرم ،جا بزنن ،همه نفرات بالا با سر ميخورن زمين
فكر كنم فهميدين ديگه منظورم چي بود
پس ميبينيد كه تمام قدرت اونا دست خود ماست وهيچ ترسي نبايد داشت
پس بياين زير هرم رو خالي كنيم....

این کار آسون نیست چون اونا خوب مردمو کنترل کردن به همین راحتی نمیشه طبقه اول رو خراب کرد چون اونا دوباره با یه ترفند دیگه مردمو به سمت خودشون جذب میکنن واقعیت اینه که مردم میترسن از اینکه اگه طبقه اولو خراب کنن و اون بالایی ها سر بخورن دیگه کی میخواد این چیزایی که الان دارنو براشون دوباره بسازه اینا مردمو معتاد کردن !
البته میشه ها ولی خیلی زمان میبره!

سکوت همیشه به معنای رضایت نیست. گاهی یعنی خسته ام از اینکه مدام به کسانی که هیچ اهمیتی برای فهمیدن نمی دهند، توضیح دهم.
۸ آبان ۱۳۹۰
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
هم مهدي راس ميگه هم سولماز
ميدونيد اگه قسمت پايين هرم كه مردم يا همون 99 درصد مردم جهان هستند زير هرم رو خالي كنند اين سيستم نابود ميشه
چون تمام كارها رو اون برده ها انجام ميدن
ولي از يه طرف هم سولماز درست ميگه چون كه اين مردم خودشون حس نميكنن برده هستند و خبر ندارن دارن براي سيستم عملگي ميكنن و وابستگيشون به سيستم اينقدر زياده كه وقتي اين مسائل رو ميشنون غالبا رد ميكنن و سعي بر انكار حقيقت ميكنن چون درك چنين سيستمي براشون اسون نيست و متاسفانه چون هميشه سرشون به پايين بوده نميتونن بالا رو نگاه كنن و عملا يه جورايي خالي كردن پايين هرم رو غير ممكن كرده

۸ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: مستشار
پیام: ۳,۸۸۲
عضویت از: ۸ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
نه بابا مردم خالی هم بکنن فوقش هرم یه پله میاد پایین تر!! گروه بعدی میشینن جای مردم!!! نمیشه؟؟

فانوس نگاهم را آویخته ام بر در
من منتظرم زیرا،گفتند:"تو می آیی"
تا عابر چشمانت، ره گم نکند در شب
بر کوچه بتابان نور، ای ماه تماشایی
۸ آبان ۱۳۹۰
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
نه بابا مردم خالی هم بکنن فوقش هرم یه پله میاد پایین تر!! گروه بعدی میشینن جای مردم!!! نمیشه؟؟

نه ديگه
يه رده بالاتر هم باز همون مردم عادي هستند با اين تفاوت كه توي سيستم هرم وظيفه بزرگتري در اختيار دارن
ولي تعدادشون زياد نيست و يه جورايي همفكر مردم هستند يعني اگه مردم زيرو خالي كنن اينا هم سمت مردم ميرن نه سمت سيستم بجز سيستم هاي نظامي كه توي اين طبقه قرار داره بقيه يه جورايي از دل مردم هستند
بعد ازشون نميشه بهره اقتصادي و سياسي و ديني كشيد چون اين قشر تحصيل كرده هستند و يه درجه از نظر درك از مردم عادي بالاترن

۸ آبان ۱۳۹۰
پاسخ به: بيداري انديشه(موجودات فضايي (UFO) )
نام کاربری: Mahi_kocholoo
پیام: ۳,۰۶۶
عضویت از: ۸ اسفند ۱۳۸۷
طرفدار:
- xavi...... ژاوی
- یوهان کرایوف
- استقلال
- اسپانیا
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
با تشکر از همه دوستانی که تو بحث قبلی شرکت کردند
سوالات خوبی مطرح شد بحث های خوبی هم شکل گرفت امیدوارم مفید واقع شده باشه

از این به بعد میخوایم درباره موجودات فضایی بحث کنیم.
به نظر من بحث جالبی میتونه باشه چون واقعا تا الان هنوز هم به جواب های قطعی برای اثبات وجود یا عدم وجود این موجودات نرسیدیم
چیزی که الان تو اکثر فیلم ها دیدیم یه بشقاب پرنده بوده و ادم فضایی هایی که از توش در اومدن ولی تا به حال به این فکر کردیم که ایا واقعا به این شکل وجود دارن یا نه؟
اصلا چه کسی اونا رو دیده که الان تو فیلما اونا رو به این شکل دارن به ما معرفی میکنن؟
چیزی که ذهن منو درگیر کرده اینه که اونا میخوان ما باور کنیم که وجود دارن اما برای چی؟
چه دلیلی میتونه داشته باشه؟
واسه رسیدن به هدفاشون؟ اما چه هدفی؟
فعلا تا اینجا یه stop کوچیک میکنیم تا کم کم و با قرار دادن مطلب هایی در این باره به همه پرسش ها پاسخ داده بشه

سکوت همیشه به معنای رضایت نیست. گاهی یعنی خسته ام از اینکه مدام به کسانی که هیچ اهمیتی برای فهمیدن نمی دهند، توضیح دهم.
۸ آبان ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۶۳۴ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۶,۹۲۷ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۲,۸۳۰ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۳۸۶ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۴۸۳ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۰۸۱ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۴,۰۲۳ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۶۷ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۳۰ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۶۰ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۹۱ کاربر آنلاین است. (۱۰۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۱

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!