به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: عصر ظهور
نام کاربری: H_Majnun
نام تیم: بایرن مونیخ
پیام: ۱۳,۵۲۱
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۸۹
از: زمین خدا
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- ریوالدو ویتور بوربا فریرا ویکتور
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
خب من اومدم یه اعتراف بکنم.
متاسفانه من همین الان به صورت جدی این بحثا رو دنبال کردم.
قبلا میخوندم ولی خیلی دست و پا شکسته ولی خواهشم اینه که نزارید بحث بخوابه و ادامش بدید.
واقعا حیفه.

نقل قول
یه سوال کسی فکر کرد چطوری میتونه امام شو نصرت کنه؟؟

این مطلب رو قبلا تو تاپیک چشم دل باز کن که جان بینی گذاشته بودم:
نقل قول

دعوا شده بود، آقا امیرالمومنین(ع) رسید.
گفت: آقای قصاب ولش کن بزار بره.
گفت: به تو ربطی نداره.
گفت: ولش کن بزار بره.
به تو ربطی نداره.
دستشو برد بالا، محکم گذاشت تو صورت علی(ع).
آقا سرشو انداخت پایین رفت.
مردم ریختن، (زمان خلافتا) مردم ریختن گفتن فهمیدی کیو زدی؟
گفت: نه فضولی میکرد زدمش.
گفتن: زدی تو گوش علی(ع)، خلیفه مسلمین.
ساتورو برداشت دستشو قطع کرد، گفت: دستی که بخوره تو صورت علی(ع) دیگه مال من نیست.

جیگرشو داری؟؟؟
امام زمان(عج) گفت هر موقع گناه میکنی یه سیلی تو صورت من میزنی.
صورت آقا رو کبود کردی یا نه؟؟؟

دانلود فایل صوتی روضه با صدای حاج غلام حسین مردانی (هیئت محترم قتلگاه امام حسین) رمضان 84

اینو اینجا هم نقل قول کردم که بگم ما تو قضیه نصرت آقامون خیلی کم کاری میکنیم.
زمان امیرالمومنین(ع) حد اقل بودن کسایی که دلشو داشتن غلط هایی که میکنن رو گردن بگیرن و حتی دست خودشونو قطع کنن به خاطر آقاشون.
ولی چرا ما اینجوری شدیم خدا میدونه.
مایی که حتی نایبشم درست نصرت نمیکنیم چه طوری میخوایم دم از نصرت خودش بزنیم.
چرا الان باید رهبر ما اینقدر تو کشور خودمون غریب باشه.
مگه نه اینکه نایب بر حق آقامونه؟؟؟
کمیل حرف قشنگی زد ما فعلا باید بصیرتمون رو ببریم بالا.

۲۴ مهر ۱۳۹۰
نام کاربری: مستشار
پیام: ۳,۸۸۲
عضویت از: ۸ فروردین ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
چرا انقدر من تنبل شدم...؟؟ چرا انقدر توفیق ازم سلب میشه ها؟؟ آخ خدا از دست خودم دارم دیوونه میشم.. امروز که از خواب بیدار شدم با خودم عهد بستم این پروژه ای رو که خیلی وقته شروع کردم الان چند وقته رهاش کردم از اول شروع کنم وادامه ش بدم ... از خودشون هم خواستم.. دیگه امیدوارم دستم رو رها نکنم... امیدوارم... وقتی اودم اینجا و ارسال آقا حسام رو دیدم داشتم از تعجب شاخ در میاوردم احساسم اینه هر کاری بخواییم بکنیم دست امام زمانه تا توفیقشو نده نمیشه... امیدوارم یکم از بدی هام کم کنم تا توفیق نصیبم شه.. چون خوبی که ندارم حداقل کمتر نمک بزنم رو زخمش....
بعداز روزهای طولانی با انرژی ادامه میدم.. امیدوارم بتونم به سرانجام برسونمش.... البته با لطف و یاری همه شما...

نقل قول
پ ن: تو ارسال بعدی شیوه های نصرت رو براتون میذارم. ایشالله که به درد هممون بخوره.
خب با این حرف بریم سراغ شیوه های نصرت..

شیوه های نصرت حجت خدا
الف- نصرت قلبی
از آن جا که مهم ترین عمل قلب معرفت است ،برای یاری به قلب حضرتش باید در جهت حصول معرفت بیشتر امام (علیه السلام) کوشش نمود. این عمل قلب، معرفت صحیح امام (علیه السلام) عصاره و نتیجه شناخت دین است. هر قدر انسان در مسیر دین شناسی قدمهای صحیح بیش تر و خالص تر بردارد، به همان اندازه به امام شناسی- که ثمره و نتیجه آن است-عمیق تر و کامل تر نائل می شود. از این رو یکی از وظایف یاران امام عصر(علیه السلام) این است که شناخت خود از دین را، عمیق تر، دقیق تر و کامل تر کنند.
در این مرحله از نصرت، معرفت صحیح ایشان به اسم، وصف و سپس محبت قلبی مطرح می شود که خود مرتبه والایی از یاری امام غریب است. در این مرحله تهذیب نفس از رذائل اعتقادی و اخلاقی جایگاه ویژه و منحصر به فرد دارد. هر چه قلب انسان از آلودگی گناهان پاک تر شود، معرفتش به آن امام عزیز بالاتر می رود.در زير عناويني را كه مي توان تحت اين عنوان مطرح كرد، برشمرده ايم:
-امام را بر خود و خانواده خود ترجیح دادن
به حضرت ابی عبدالله امام صادق (علیه السلام) عرضه شد: ای سرور من، چه بسیار از شما یاد سلمان فارسی را می شنوم؟ فرمودند:مگو سلمان فارسی، بگو:سلمان محمدی صل الله علیه وآله !آیا می دانی چرا بسیار از او یاد می کنیم؟ عرض کردم نه. فرمودند:برای سه صفت:یکی مقدم داشتن خواسته امیر المومنین علی (علیه السلام) بر خواسته خودش و دوم دوست داشتن فقرا و بر گزیدن آنها بر اهل ثروت و مکنت و سوم دوست داشتن علم و علما. همانا سلمان بنده صالح و درستکار مسلمانی بود، و از مشرکین نبوده است. سیدبن طاووس (رحمه الله عليه) -که از بزرگان شیعه است و بارها و بارها توفیق تشرف به محضر مقدس امام عصر(علیه السلام) ارواحنا فداه را پیدا کرده و از ناحیه آن عزیز، به دریافت خطاب "فرزندم" مفتخر گردیده و بر اسم اعظم واقف و بر اسرارآگاه بوده است- هشت سده پیش، خطاب به فرزندش می نویسد:«. .. بدان که اهم حوائج، خواسته های آن کس است که تو در پناه هدایت و حکایت او به سر می بری و آن امام زمان(علیه السلام) توست. پس باید نماز و روزه و دعای تو اول جهت قضای حوائج آن حضرت باشد و بعد خواسته های خودت. ... این که گفتم حاجات امام زمان(علیه السلام) ارواحنا فداه را بر خود مقدم بدار، به جهت آن است که بقای دنیا و اهل آن به واسطه ی وجود مبارک اوست....وآنچه را به تو گفتم عمل کن، که حقیقتی است روشن وکسی که در مورد مولا سهل انگاری کند و در آن سستی ورزد و از آنچه بیان کردم غافل شود – به خدا سوگند- در اشتباه است؛ اشتباهی که مایه ننگ و عار است!
ادامه دارد...
خب من خودم با خوندن این قسمت خیلی چیزا رو فهمیدم... شایدم یاداوری شد برام که امام کیه و تو (کوثر کی هستی وکجای کاری؟؟) تا حالا شدهپیش خودمون فکر کنیم امام زمان الان داره چیکار میکنه؟؟ شده بگیم الان چی دوست داره؟؟ شده براش دعا کنیم؟؟ نه اون دعایی که هرروز بعد نماز از روی عادت ورد زبونمون شده!!!؟؟؟ شده داریم یه کاری میکنیم همون جا اسم حضرت رو بیاریم و بگیم خدایا هرجا هس سلامت باشه و زود برگرده؟؟ شده برای سلامتی روحی و جسمیش و برای کم شدن آلامش صدقه بذاریم کنار؟؟؟ نشده!!! بیایم از همین امروز یه ساعتایی رو براش اختصاص بدیم.. بیاییم براش هر روز صدقه کنار بذاریم.....

فانوس نگاهم را آویخته ام بر در
من منتظرم زیرا،گفتند:"تو می آیی"
تا عابر چشمانت، ره گم نکند در شب
بر کوچه بتابان نور، ای ماه تماشایی
۲۴ مهر ۱۳۹۰
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
خب من خودم با خوندن این قسمت خیلی چیزا رو فهمیدم... شایدم یاداوری شد برام که امام کیه و تو (کوثر کی هستی وکجای کاری؟؟) تا حالا شدهپیش خودمون فکر کنیم امام زمان الان داره چیکار میکنه؟؟ شده بگیم الان چی دوست داره؟؟ شده براش دعا کنیم؟؟ نه اون دعایی که هرروز بعد نماز از روی عادت ورد زبونمون شده!!!؟؟؟ شده داریم یه کاری میکنیم همون جا اسم حضرت رو بیاریم و بگیم خدایا هرجا هس سلامت باشه و زود برگرده؟؟ شده برای سلامتی روحی و جسمیش و برای کم شدن آلامش صدقه بذاریم کنار؟؟؟ نشده!!! بیایم از همین امروز یه ساعتایی رو براش اختصاص بدیم.. بیاییم براش هر روز صدقه کنار بذاریم.....

اینایی که میگی کاملا درسته ولی تو برای یکی دعا کن بعد برو بزن زیر گوشش.
خودش میگه دم خروسو باور نم یا قسم روباهو؟؟؟
نمیگم برا امام زمان دعا نکنیم.
کمترین کاری که مینتونیم بکنیم همین دعاست ولی دعای بی عمل چه فایده ای داره؟؟؟
دعا باید رومون تاثیر بزاره.
باید آدممون کنه.
دعایی که بدون معرفت و از سر عادت باشه هیچ فایده ای نداره.
پس بیایم معرفتمون رو ببریم بالا و امیدوار باشیم که همین دعا ها دستمون رو بگیره و آدممون کنه.

۲۴ مهر ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
درسته اما دعا کنیم آدم شیم...
نقل قول
ببین من هم همین رو دقیقا منظورمه ولی الان داریم مرحله به مرحله بیش میریم. اول اینکه امام زمان رو بشناسیم. تو قسمتهای قبل توضیحاتی داده شد این که ما اول باید بریم خصوصیات حضرت رو بخونیم مطالعه کنیم .. بدونیم چی دوس دارن از چی بدشون میاد رفتارشون رویاد بگیریم کلا شناخت حضرت دیگه.. که گفته شده.
نقل قول
قطعا!! خب منم همینو گفتم. دعا اگه با توجه باشه حتما تاثیرشو میذاره. باید با تمرکز و توجه بخونیم. یادم باشه براتون یه نکته ای بگم که چطور میشه تمرکز لازم رو بدست آورد.
نقل قول
پس بیایم معرفتمون رو ببریم بالا و امیدوار باشیم که همین دعا ها دستمون رو بگیره و آدممون کنه.
دقیقا.. همین معرفت رو هم خود امام زمان بهمون میده فقط باید ازشون بخواییم. یعنی بازم با دعا بخواییم که به معرفت برسیم. مرحله بعدش اینه که بریم سراغ معرفت با مطالعه با برسش و...

۲۴ مهر ۱۳۹۰
نام کاربری: 3H.R.M
پیام: ۱,۵۰۵
عضویت از: ۷ آبان ۱۳۸۹
طرفدار:
- xavi
- pep
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
کبوتر حرمی نوشته:

خودش میگه دم خروسو باور نم یا قسم روباهو؟؟؟
نمیگم برا امام زمان دعا نکنیم.
باید آدممون کنه.
دعایی که بدون معرفت و از سر عادت باشه هیچ فایده ای نداره.

اخیش بالاخره یکی پیدا شد حرف دل منو بزنه ...!
من میگم درسته باید به بقیه اگاهی بدیم ولی یه سوال ...
ما که الان مثلا تا حدی اگاهی داریم چه گلی به سر امام زمان زدیم که بقیه بخوان بزنن ؟
اگه هرکس سعی کنه اون درجات دین داریشو بالا ببره خیلی بهتره تا بخواد بقیرو ادم کنه .
یه نفر همیشه میگه تا خوبا خوب تر نشن بدا خوب نمیشن ...
واقعا این خیلی حرف قشنگیه ...
وقتی ما هنوز خودمون نتونستیم امام زمانو اونجوری که هست بشناسیم چطوری میخوایم به بقیه بشناسونیمش ؟
هرکس باید اول خودشو درست کنه . معرفتشو ببره بالا بعد ناخود اگاه با اعمال و رفتارش رو بقیه تاثیر میزاره ...

قضیه دعا هم فرق میکنه ...
متاسفانه ما هیچ کدوم تا وقتی که خودمون یا دور و بریامون مشکلی داشته باشیم به فکر امام زمان نمیفتیم .
کسی هست که تنها خواستش تو زندگی ظهور امام زمان باشه ؟
بازم دعای بی عمل اگه از ته قلب باشه جواب میده ولی همونشم نیست .

.. Listen to what people don't say
۲۴ مهر ۱۳۹۰
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
نقل قول
وقتی ما هنوز خودمون نتونستیم امام زمانو اونجوری که هست بشناسیم چطوری میخوایم به بقیه بشناسونیمش ؟
هرکس باید اول خودشو درست کنه . معرفتشو ببره بالا بعد ناخود اگاه با اعمال و رفتارش رو بقیه تاثیر میزاره ...

دقیقا.
ما نباید بدون آگاهی کامل بریم سراغ ارشاد کردن دیگران.
اینطوری شاید اطلاعات ناقص ما باعث بشه که بدتر طرف مقابل از همه چی برگرده.
پس اول از همه چی باید بریم سراغ خود سازی.

۲۴ مهر ۱۳۹۰
نام کاربری: 3H.R.M
پیام: ۱,۵۰۵
عضویت از: ۷ آبان ۱۳۸۹
طرفدار:
- xavi
- pep
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
اینطوری شاید اطلاعات ناقص ما باعث بشه که بدتر طرف مقابل از همه چی برگرده.

اطلاعات ناقص یه طرف اشتباهای خودمون یه طرف ...
چطوری بریم حرف امام زمانو بزنیم وقتی خودمون هزار جور اشتباه انجام میدیم ؟
طرف مقابل چه برداشتی از امام زمان میکنه ؟
فک میکنم بیشتر کارو خراب میکنیم تا بهتر ...
همون نفر میگفت میشه تقصیر بی نمازی بعضیارو گردن نماز خونا انداخت ...
یا تقصیر بی حجابی بعضیارو سر با حجابا ...
ادم وقتی میبینه کسایی که دم از امام زمانو اسلام و قران میزنن خودشون گناهان بدتری انجام میدن کلا منکر همه چی میشه ...
نمونش دو سال پیش خودم ...
البته من قصد توهین ندارم ...
ولی اگه یکم غیر متعصبانه فکر کنیم میبینیم درسته ...

.. Listen to what people don't say
۲۴ مهر ۱۳۹۰
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
خب نقص نقصه حالا چه تو اطلاعات باشه چه تو رفتار.
من گفتم اول باید خود سازی کنیم، یعنی خود سازی از همه ابعاد.
هم ابعاد اطلاعاتی هم ابعاد رفتاری.

۲۴ مهر ۱۳۹۰
نام کاربری: alexfergosen
پیام: ۲۹۳
عضویت از: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۰
از: مشهد
طرفدار:
- مسی-اینیستا-ژاوی-انری-
- یوهان کرویف
- ترجیحا سپاهان
- ارژانتین
- خلعتبری-شجاعی-حاج صفی
- پپ-الکس کبیر
- ابراهیم زاده
گروه:
- کاربران عضو
برای رسیدن به ظهور نباید بگیم چون ما بدیم نباید به بقیه چیزی بگیم باید هم به بقیه بگیم هم خودمون به حرفا و اطلاعاتمون هم فکرکنیم هم اضافه

امسال سال ظهور است اگربخواهیم!

خداحافظ مربی !
و ممنونیم به خاطر زیباترین لحظاتی که برایمان خلق کردی!
۲۵ مهر ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
خب عزیز دل من منم تو این ارسالا اگه نگاه کنی همینو همش گفتم.. همش دارم میگم ما هیچکاری که نکردیم تازه بار هم بودیم.. تازه نمک هم پاشیدیم...اون موقع ها نمیدونستیم این موضوع رو الان میدونیم .. تو اصل قضیه تفاوتی ایجاد نکرده!!
نقل قول
اگه هرکس سعی کنه اون درجات دین داریشو بالا ببره خیلی بهتره تا بخواد بقیرو ادم کنه .
میدونی تو اگه یه چیزایی رو فهمیده باشی درقبال اونا مسئولی همون چیزایی که میدونی رو به اونایی که همونشم نمیدونن بگو انتقال بده!! شاید تغییری توشون ایجاد شد بقیه راه رو خودشون رفتن!! حالا شاید ما اونقدری عمر نکردیم که تمام مطالب رو بفهمیم.. شاید شناختمون تو اون دوره ی عمر خیلی کم بود پس امر به معروف رو ول کنیم ها؟؟ ضمن اینکه تو وقتی داشته هاتو با دیگران به اشتراک بذاری ممکنه سوالاتی ایجاد بشه برات که اون بپرسه و تو بهشون دقت نکرده بودی اونوقت میری دنبالش..
درضمن ذکات علم به انتشار و انتقالشه.. هرچند اون کم و ناقص باشه بهتراز هیچیه!!
نقل قول
یه نفر همیشه میگه تا خوبا خوب تر نشن بدا خوب نمیشن ...
خوبا چطور خوب میشن؟؟ برن بشینن و برای خودشون اون دنیاشون رو درست کنن؟؟؟ بقیه چی؟؟؟ دست اونا رو کی بگیره؟؟
نقل قول
بله برای همینه که من شروع کردم به ارسال این جزوه... اگه اینارو خونده باشی مطالبی رو گفته که شاید درظاهر ساده باشه اما نکات اصلیه.. من اینا رو نمی دونستم .. خوندم الان یه بخشایی رو فهمیدم.. مونده هنوز تا چیزای دیگه رو بفهمیم. درضمن مگه ما قراره ازخودمون بیاییم درمورد امام زمان بگیم.. چیزایی که تاحالا خوندیم رو معرفی میکنیم.. اگه دقت کرده باشی این بحثا داره کم کم پیش میره... بحث غربت امام زمان خودش یه بحث شناختیه!! مادرمورد غربت امام زمان و ابعاد اون که شناخت پیدا کردیم میفهمیم که باید از غربت بیاریمش بیرون.. شناخت که فقط این نیس که من بدونم حضرت اسمشون چیه.. کجا بدنیا اومدن...(اینا خوبه ها ولی تایه جاهایی درحد همون که اطلاع داشته باشیم کفایت میکنه!!) ولی شناختی که بدونیم چه چیزی باعث غربته امام زمانه .. چه چیزایی باعث تداوم همین غربته اینا باعث میشه حداقل خیلی کارا رو نکنیم... میگم تا حالا هی گفتیم ما بدیم و بدیم و بدیم !!! خب شناخت مشکل یه بحثه تلاش برای حلش یه بحثه!! بیایید از امروز به بعد یه هفته رو خودمون کار کنیم اون حرکتی که از ماهمیشه سر میزنه و میدونیم که امام دوست نداره رو انجام ندیم!! یه دونه کار!! چیزی عجیب و دوراز دسترس نیست هرکی یه کار بدش روبه مدت یه هفته بذاره کنار.. اینطوری امام زمان خوشحال میشه.. پیش خودش میگه بازم صدرحمت به اینا بی غریت نیست درقبال کاراشون.. قدم به قدم دارن برمیگردن!!! ببینید ما قدم به قدم دور شدیم حالا پیدا کردن راه سخته ولی قدم به قدم با کنار گذاشتن یکی یکی کارای بدمون یه دفعه می بینیم که برگشتیم تو راه!!! مگه اونایی که الان امام زمانو نصرت میکنن بری از هرگونه بدی و گناهن!! نه یه وقتایی گم میشن پدرمهربون دوبار کمک میکنه و برمیگردن... مهربونه دستشو بگیریم دیگه ول نمیکنه تا خودمون نخواییم!!! تو این مرحله نمیخواد کار شاقی واسه امام بکنیم یه دونه از گناهمون کم بشه بزرگترین هدیه س ... درکنارش دعا کنیم براش زودتر برگرده و آدممون کنه... وقتی یکی داره برامون دعا میکنه عقل حکم میکنه که ماهم درقبالش چنین رفتاری رو داشته باشیم درغیر این صورت ناشکری کردیم...
نقل قول
بازم دعای بی عمل اگه از ته قلب باشه جواب میده ولی همونشم نیست .
بیاییم ما جوونا همین یه کارو براش انجام بدیم ... به خدا همین قدرم خیلی جلو میندازه مارو... چرا باید همچین حرفی رو بزنیم که دعا نیست.. ما چیکاره ایم پس..
نقل قول
ما نباید بدون آگاهی کامل بریم سراغ ارشاد کردن دیگران.
درسته ولی باید از یه جا شروع کنیم یا نه؟؟؟ آگاهی کامل نمیخواد باور کنید!!! نه اون قدر که چیزی ندونیم و بریم برای خودمون داستان سر هم کنیم نه اونقدر صبر کنیم تا عمرو جوونی مون بره و هی تو این کتاب و تو اون منبع غرق شیم که وقتی انجام شد نفهمیم زمان گذشته.. 1300سال بسه اگه قرار بود همه به آگاهی کامل برسن و دیگران رو به آگاهی برسونن این همه سال کفایت میکرد... ما همین که زمزمه شو بندازیم برامون کافیه.. شاید اجل مهلت نداد اونوقت که حسرت بخوریم... ما اون چیزایی که میدونیم رو میگیم بقیه شو اگه کسی عشقی داشته باشه میره دنبالش.. هممون که علامه نیستیم . درضمن هرکی وارد این بحث شده و اونو با علاقه و جدیت دنبال کرده میدونه که این دریای عمیق که بهتره بگم اقیانوس هیچوقت تمومی نداره. پس به آگاهی کامل رسیدن و همه ابعاد رو فهمیدن نیاز به عمر نوح بلکه عمر جاودانه داره نه یه عمر 50یا60ساله!! نمیشه که دست رو دست بذاریم؟؟!!
خودسازی روهم که گفتید مثالش رو آوردم هر هفته یه دونه از گناهمون رو روش کار کنیم و کلا بذاریمش کنار.. این بهترین خودسازیه!!!!
نقل قول
امسال سال ظهور است اگربخواهیم!
دقیقا...

۲۵ مهر ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۹ پاسخ
۸,۳۸۲,۱۲۲ بازدید
۹ ساعت قبل
Salehm
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۶,۷۸۳ بازدید
۲ روز قبل
javibarca
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۷,۳۲۷ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۴۴,۳۶۴ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۷,۰۴۶ بازدید
۲۸ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۵,۱۶۶ بازدید
۲۸ روز قبل
رویا
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۸,۲۲۰ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۹۵۹ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۷۷ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۷,۳۴۰ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۲۸ کاربر آنلاین است. (۱۱۳ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!