به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بيداري انديشه....!{امپریالیسم- Imperialism}
نام کاربری: xavisam
پیام: ۳,۲۵۴
عضویت از: ۲۴ خرداد ۱۳۸۹
از: Mashad
طرفدار:
- xavi
- spain
- pep
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
از اون ور اكثر كشور هاي افريقايي كه نفت و طلا دارن وضعيت زندگيشون اصلا خوب نيست يعني امكانات اوليه زندگيشون فراهم نيست
و من نميدونم چرا بايد اينجوري باشه
نميدونم چرا بايد نفت و طلا و الماس و منابعشون بره و اينقدر فقير باشن خودشون

با این حرف کمیل کاملا موافقم!
نمیدونم چند وقت پیش یه مستندی شبکه چهار نشون داد دیدین یا نه!!!
موبایل خونین!!!
در مورد صنعت موبایل سازی و مردم کنگو بود!!!!
اینکه چطور ازشون کار میکشن و بعد هم قتل عامشون میکنن....
اینکه چطور ثروت کشورشون رو به یغما میبرن و هیچ کس نیست رسیدگی کنه ، حالا بماند که این کار توسط شرکتای بزرگی مث نوکیا و سونی و.... صورت میگیره و همین باعث میشه ماهم که مصرف کننده هستیم در عمل اونها دخیل باشیم!!!!

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۲ مرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نميدونم چرا نميشه بحث بعدي اين تاپيك رو سكرت نگه دارم
ديشب بحث بعدي رو مشخص كردم
به همين موضوعي برميگرده كه سميرا نام برد يعني همون توليدات و مصرف كنندگي و تاثيرات ان كه كلا اسمش محصولاته!
خيلي مطالب جالبتري دارم
ولي خوب دليلي اينكه سكرت نميمونه اينه كه همه اين بحثا به هم مرتبطه و با هم گره خورده! يعني يه زنجيره تشكيل دادن كه با تنيده شدن در هم چنين سيستمي رو درست كردن!

اين سيتم باعث شده جهان به اين شكل در اومده باشه!

نقل قول
اینکه چطور ازشون کار میکشن و بعد هم قتل عامشون میکنن....

اين موضوعات از چشم دنيا پنهان مونده!
ميدونيد مردم طوري برنامه ريزي شدن در سراسر دنيا كه اين چيزا به چشمشون نخوره و نخورده و اگه بخوره هم چنان درگير اين سيستم باشن كه نتونن جلوش مقاومت كنن يا خودشون رو به نديدن ميزنن و ردش ميكنن يا اينكه توجيه هاي ابتدايي براش ميارن تا ناديده گرفته بشه و اسون ازش رد بشن
ولي انسان ها يه وجدان بيداري دارن كه در اوج تاريكي اگه به تحريك دربياد ميشه تغيير و تحول درشون ايجاد كرد!!!

۲۲ مرداد ۱۳۹۰
پاسخ به: هارپ(HAARP)
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
فکر میکنم در جواب این سؤال که چطور میشه افرادی با زبان های مختلف با شنیدن یک صدا، یک برداشت واحد انجام بدن، چنین چیزی گفته شد
نقل قول
دو موج در كنار يكديگر قرار داده شده كه فركانس يكي از آنها تغيير يافته باشد، اثراتي به بار مي آورند كه براساس آنها مي توان عملكردهاي مغزي عميق انسان را از فاصله دور تحت كنترل درآورد.

حتما در مورد بعضی آهنگا هم این حرف رو شنیدین که با اینکه اصلا نمیفهمیم چی میگن ولی میتونن روی فکرمون تأثیر گذار باشن (از طریق Subliminal messages)!

درسته
فكر كنم بشه اينجوري مقايسش كرد
ولي چيزي كه من متوجه شدم اين بود كه توي مغز اين صداها باعث ميشن كه مواد شيميايي ترشح بشن كه فعاليت هاي مغز رو تحت اختيار ميگيرن!
مثال ساده مواد شيميايي و كنترل ذهن و مغز قرص هاي ارامش بخش و يا روان گردانه!وقتي شما اين مواد رو از طريق خون به مغز ميرسونيد تغريبا مغز تحت تاثيرات اين مواد شيميايي تصميماتي اتخاذ ميكنه
توي همون مواد روان گردان باعث ميشه كه تصميمات زيان باري بگيره و ميشه گفت اكثر اين مواد كاري ميكنه كه انسانها اون حالات رواني كه در حالت عادي ندارن رو نشون بدن!!
حالا اگه بتونيم اين مواد رو با صدا در مغز ترشح كنيم ميتونيم روي فعاليت مغز كنترل دخالت كنيم!و كاري كنيم كه تصميمات مشابهي در تمام نمونه هاي ازمايشي بگيره(توي مواد روان گردان همه مصرف كنندگان تصميمات و رفتار هاي مشابهي دارن)

البته بگم همه اين حرفا نظريات خودمه
روي كنترل ذهن داريم كار ميكنيم!يه متن سنگين هست به زبان انگليسي هست و دادم اليكا ترجمش كنه فكر كنم اون گره گشا اين مسئله باشه!
متاسفانه منابع ما محدوده!چون نبايد اين پروژه به صورت گسترده اطلاع رساني بشه به دلايل امنيتي ما مجبوريم از منابع محدود استفاده كنيم!

نقل قول
چه جالب! ولی من هر جا رو میکردم، نوشته دو ندا نه سه ندا! (البته احتمالا من خیلی درست نمیگردم!)

البته ما اينجا روي شايد ها نظر نميديم
چون اينجا گفته:
نقل قول

شاید این ندای شیطانی همان پروژه هارپ با تولید اشکال و صدا در آسمان برای فریب و انحراف مردم باشد.

و شايد دليل محكمي براي بحث علمي نيست
و هدف از مطرح كردنش هم فقط اين بوده كه احتمالش هست ولي دليل براي يقينش وجود نداره!!!

نقل قول

ادعای وقوع نشانه
در پی انتشار عکسی از یک سحابی که توسط تلسکوپ فضایی چاندرا به ثبت رسیده و شباهت آن سحابی به دست یک انسان، وبگاه‌هایی مانند شیعه نیوز و وبگاه موعود ادعا کردند که این پدیده می‌تواند همان نشانه‌ای باشد که در روایات اسلامی به آن اشاره شده‌است.

اين موضوع وقايع اخر الزماني رو ما نبايد به اين شكل برخورد كنيم!
تفسير وقايع اخرالزمان فقط با اهل فن ديني هستش و ميدونيد كه با علم انساني نميشه خيلي از مسائل عرفاني و ديني رو ثابت كرد به همين خاطر ما فقط دو چيز از اخرالزماني بودن اين پديده دريافت ميكنيم!
اينكه تو روايات هست انسانها با دست هاي خودشون خود رو به سمت نابودي ميبرن!
دوم اينكه اين تفكرات تو روايات هست كه در اخر الزمان رواج شديدي داره!

ريز مسائل اخرالزماني رو نميشه اينجوري روش بحث كرد
البته من منكر مربوط بودنشون نيستم
ولي ميدونم ثابت كردن چنين مسائل كار سختيه و از دست ادمهاي مثل من بر نمياد و صد در صد باي اهل دين و كسايي كه تو مسائل اخر الزمان سر رشته دارن نظر بدن!

نقل قول

این پدیده میتونه کار هارپ باشه یا دلیل دیگه ای داره ؟

بعيد ميدونم
ميدونيد عكس نشون ميده خارج از جو كره زمينه
و اين پديده فقط توي جو كره زمين توانايي داره
تو جاهاي مختلف هم بيان شد كه يونوسفر يكي از لايه هاي جوي زمينه!

نقل قول
ممنون، چند قسمت آخرشو هنوز ندیدم. امیدوارم بتونم بحثایی که تو تاپیک بیداری اندیشه در این زمینه مطرح میشه رو دنبال کنم!

انشالله
مباحث اون تاپيك هم بي ربط به اين مسائل نيست
فقط فرقشون اينه كه اين موضوع خيلي علميه و تخصيصه !

نقل قول
شما اینجا میگین که این موضوع هنوز تحت کنترل نیست ولی اینجا دارین میگین:

اصلا تا حالا به اين فكر كرده بوديد كه ژاپن از نظر اقتصادي و صنعتي داشت جهان رو تحت تاثير خودش قرار ميداد؟؟ايا اينا كليد هاي براي شك كردن ما نيست؟؟
پس چرا اين مسائل فقط تو جاهايي رخ ميده كه منفعت عده خاصي حاكمه؟
چرا بعد از زلزله هايتي ارتش امريكا به بهونه كمك اونجا رو تحت محاصره نظامي درمياره و اونجا رو ميگيره؟؟ميدونستيد هايتي يه منطقه بسيار نفت خيزه؟؟
جدي همه اين چيزا اتفاقيه؟؟

برداشتتون از كلمه كنترل كامل نيست
يا شايدم من منظورمو درست نرسونده باشم!
كنترل كردن يعني در اختيار داشتن تمامي جوانب و احتمالات
ولي دخالت كردن يعني كنترل كردن بخشي از اختيارات و جوانب
مثال رانندگي رو ميزنم تا ساده حل بشه
يه راننده بايد بر تمام جوانب كنترل كامل داشته باشه

حالا كسي كه از بقل دستش بخواد كاري كنه فقط ميتونه روي فرمون و دنده تسلط داشته باشه و ممكنه كاري كنه كه تعادل بهم بريزه و فاجعه به بار بياد!

اين موضوع هم مثل همينه
ما ميگيم اينا ميتونن دخالت كنن
ولي نميتونن كنترلش كنن!
يعني اينكه بلدن كاري بكنن كه بهم بريزه
ولي هنوز نتونستن كنترل بر عواقبش داشته باشن!
ممكنه خيلي چيزا اتفاق بيوفته كه در مخيله اين افراد و فرمول ها و ازمايشاتشون نميگنجه اون وقت ما نميتونيم بگيم اين افراد تسلط داشتن!

مثال هاي بمب هاي اتمي كه توضيح داده شده هم در همين راستا بود كه بگيم اين مسائل هنوز به درجه اي نرسيده كه ما ادعا كنيم تحت كنترله ولي نميشه بگيم كه تحت كنترل هم نيست!

نقل قول
خب این یعنی حاکمش هستن دیگه! یعنی هرجایی که دلشون بخواد، میتونن این کارو انجام بدن! هر جایی که یه منفعتی براشون وجود داشته باشه! یعنی تحت کنترلشونه!

ميتونن كاري كنن كه اتفاقي بيوفته
ولي بعدا اگه منصرف بشن نميتونن جلوي مضراتشو بگيرن!
همين اتشفشان ايسلند باعث شد خسارات بزرگي به كشور هاي اروپايي وارد بشه
نقل قول

البته اگر سیستم بر اساس همون ویژگی های معدن‌یابی استوار باشه، احتمال دسترسی به یه نقطه ی مشخص، منطقی بنظر میرسه. ولی اینو هم درنظر داشته باشیم که هرجا که خرابی به بار بیاد، اونا میتونن (بعد از وقوع حادثه) ازش به نفع خودشون بهره ببرن! فرقی نمیکنه کجا باشه!هرجای دنیا که چنین اتفاقی بیفته، میتونه به نفع اونا تموم بشه!!! طبق این ادعا:

مسلما همين جوريه
هر پديده اي رو ميشه ازش بهره برد
حتي از شديد ترينش
حالا اگه ما سلاحي داشته باشيم كه خالق پديده هاست اون وقت چي؟؟اون وقته كه ما ميتونيم هم مردم رو كنترل كنيم هم اگه جايي نفعمون بر استفاده سلاح بود ازش بهره ببريم!
نقل قول

شما به این فاجعه ی اقلیمی و زیست محیطی نمیگین نابودی؟؟؟

چرا ميگيم نابودي
ولي نابودي كي و چه افرادي؟؟
من كه بهش ميگم نابودي مخالفين
ببينيد مثال ساده ميشه كه اين افراد كاري ميكنن مخالفينشون ضربه بخورن و زمين گير بشن تا راحت تر به مقاصدشون برسن!
واسه شون فرقي نميكنه اين وسط خودشون هم قرباني بدن
ولي خوب مطمئنن اگه همين جوري ادامه دار باشه اين چيزا به نابودي كامل هم منجر ميشه
ولي من شك ندارم كه اين افراد قبل از هر چيز محاسبه منفعت و در امان موندن خودشونو ميكنن!
البته نميشه گفت خودشونم در امانن
چون بعضي پديده ها عموميه!
ببينيد وقتي كه كره زمين يك درجه گرم ميشه اتفاقات بزرگي رخ ميده
خيلي از پوشش هاي گياهي از بين ميرن
خيلي از شرايط ابو هوايي تغيير ميكنه كه باعث نابودي مناطقي ميشه
يخ هاي قطبي ذوب ميشن و ذوب شدنشون يعني اينكه به سطح ابهاي شيرين اقيانونس ها اضافه بشه و سطح اب بره بالا و سواحل اقيانوسي زير اب برن
طوفان ها سيل ها بران هاي شديد خشك سالي هاي شديد گلوي تمام جهانو ميگيره ولي با شناختي كه از اين ادمهاي پست دارم ميدونم فكر اينجاهاشو براي خودشون كردن
نقل قول

نظم نوين جهاني (new order world) هم واقعا چیز وحشتناکیه!

درسته
و ابعاد بسيار گسترده اي داره كه اين موضوع فقط يكي از هزاران مواردشونه!

نقل قول

آخه من با این ذهنیت که امواج رادیویی و امواج ماکروویو با هم متفاوتند، به این موضوع نگاه کرده بودم!
طبق اون چیزی که طیف الکترومغناطیسی نشون میده، امواج ماکروویو با امواج رادیویی فرق میکنن! فرکانسشون یه مقدار با هم متفاوته. در واقع امواج ماکروویو امواج رادیویی با فرکانس خیلی خیلی بالا هستند! که بنظر میاد اینجا امواج ماکروویو رو همون امواج رادیویی در نظر گرفته. با این حساب مشکل حل میشه!

و اينكه بايد بدونيد درسته اين امواج متفواته
ولي هوا و كه در فيلم نشون ميده با هواي يونوسفر هم فرق داره
اينجوري اين مسئله كلا حل ميشه
تو فيلم يه مقدار بسيار كمي از اكسيژن در شيشه قرار گرفت
ولي در يونوسفر اكسيژن موجود بسيار كمه و مواد ديگه اي وجود داره كه ما به صورت عمومي بهشون ازون ميگيم با ساختار شيميايي خودش

نقل قول
پدیده ی" ال نینو" چیه؟

ال نينو چيست؟
پديده ال نينو

نقل قول
مگه ایران یا کره ی شمالی موقعیتشون چه تفاوتی داره با بقیه ی جاهایی (مثل ژاپن) که ادعا میشه هارپ روی اونا میتونه اثر بذاره؟ منظور از سکوهای متحرک چیه؟

اينو ديگه نميدونم
اينو بايد از متخصصي كه چنين نظري داده بپرسيد

نقل قول

دوست داشتم نظرتونو درباره ی ادعاهای مخالفان نظامی بودن پروژه ی هارپ هم بدونم (البته این اداعاها خیلی کلی هستند!):

اتفاقا خوبه چنين مسائلي مطرح بشه
من همه نظرات رو قبلا تو سايت هاي مختلف خوندم
نظرات دانشمندان ايراني و خارجي كه خواستند با دلايل عمومي كل اين موضوع رو رد كنن!
بعضي شبهاتشون رو واقعا براش جواب ندارم
ولي چيزي كه ميدونم فقط اينه
اين دانشمندان همشون دست پرورده همين سيستم و همين طرز فكر هستند و منطقا بايد چنين چيزي رو تصديق كنن
چون اگاهي كه در اختيار اين گروه قرار داده ميشه كل ماجرا نيست
يعني هميشه فوت كوزه گري نزد اوستا كار باقي ميمونه
دليل ديگه اينكه اين مسائل خيلي پيشرفته تر از اينه كه يه ابو هوا شناس و يه زمين شناس اونو رد كنه چون علوم نجوم زمين شناسي و ابو هوا و اقليم شناسي سالها پيش كشف و شرح و بس داده شده اند ولي اين علوم جديد الكشف هستند و چيزايي توشون هست كه نميشه با اون علوم تصديق و ردش كرد

دليل ديگه كه دارم اينه كه اين افراد هيچ وقت خواستار روشن شدن حقيقت نيستند
واسه همين مردم رو در يه خماري قرار ميدن

بعد واقعا بعضي چيزا هستند كه هيچ دليل علمي كه با علوم زمين شناسي و اقليم شناسي بشه بهش پاسخ داد وجود نداره!

نقل قول

نتیجه هارپ است اما هویت و نام و نشان هیچکدام از این به اصطلاح دانشمندان زمین شناس و یا شاید زلزله شناس فاش نشده است!

در دسترس داشتنه رسانه
رسانه ها تغريبا 90 درصد تحت سلطه اين گروهه و خود اين افراد ميگن ما روزاي 90 ميليون كمله خبر تهيه ميكنيم و به شما ميگيم و شما فقط چيزي رو ميدانيد و ميفهميد كه ما ميخواهيم!
اين موضوع بسيار دقيق تر در مستند ظهور برسي شده!

نقل قول

دکتر حافظی مقدس:اما اینکه با هدایت امواج الکترومغناطیس بتوان در یک منطقه زلزله ایجاد نمود توجیه علمی ندارد.»

من اصلا قصد زير سوال بردن نظرات چنين افرادي رو ندارم
و خدا شاهده هيچ وقت خودمو در جايگاهي نديدم كه نظرات دانشمنداني كه درس خوندن رو زير سوال ببرم!
من چيزي كه دارم براي گفتن فقط يه چيزه
علومي كه در اختيار ما گذاشته شده كامل نيست
خيلي از علومي هستند كه اصلا به ما داده نميشه و خيلي انحصاري هستند و علوم ناقص ما توانايي رد كردن چنين علومي رو ندارن!

نقل قول

دکتر محمدعلی رحمانی‌نیا،«هارپ» پروژه‌ای است توسط چند کشور جهان از جمله آمریکا، روسیه، ژاپن، کانادا و... دنبال می‌شود و هدف آنها نیز شناخت لایحه آیونو سفیر و مطالعه آن است و در واقع پروژه هارپ فقط مختص آمریکا یا یک کشور خاصی نیست،

اينم يكي از دلايلي كه من نميتونم به دلايلشون اعتماد كنم!
چون اين افراد هنوز دارن جمع بندي و كشور بندي ميكنن در حالي كه پروژه هارپ يه چيز فرا مليه و فرا مرزيه
و خيلي ها كه منفعت مشترك دارن و با نژادهاي مختلف و زبانهاي مختلف ولي با اهداف مشترك ازش سود ميبرن!
فراماسون ها
يكي از اين گروها هستند!

نقل قول

- یکی از موضوعات مهم در مقوله پیش نشانگری زلزله های بزرگ بوده و آنچه که به عنوان تحولات جوی در هنگام زلزله رصد می شود هیچ ارتباطی با مسئله هارپ ندارد. گواه این تحولات جوی ، بررسی تاریخچه زلزله های بزرگ در سده پیشین است که در بسیاری از آنها مشاهده صاعقه ، زبانه های آتشین و تلالوء آسمان شب در محدوده کانون سطحی زلزله ها گزارش گردیده...

اين فقط موضوع بعد از زلزله رو برسي ميكنه!
ولي قبلش چي؟؟
مستتنداتي مبني بر ديده شدن شفق ها در اسمان مثل همون شفقي كه ازش فيلمبرداري شده در سيچوان چين اون چي؟؟
نقل قول

سؤالم اینه که بالاخره زلزله هایی که در اثر هارپ ایجاد میشن، میتونن پیش لرزه و پس لرزه داشته باشن یا نه؟ چرا؟

اين يه چيز كاملا مشخصه
زلزله از شكسته شدن لايه هاي زيرين زمين رخ ميده و يا لغزيده شدن اونها
محل هاي از زمين چنين پتانسيلي دارن كه به اونا گسل گفته ميشه
حالا وقتي ما گسل رو تحريك ميكنيم ممكنه بارها و بارها بلرزه و انرژي وارد شده 100 در 100 يكجا خالي نميشه و امكان به وقوع پيوستن پس لرزه وجود داره

نقل قول

آیا متخصصان زمین شناسی و ژئوفیزیک و جغرافی و ... هم قبول دارن که هارپ بوجود آورنده یا تشدیدکننده ی سونامیه؟

سوالتو با سوال جواب ميدم ايا متخصصان زمین شناسی و ژئوفیزیک و جغرافی و ... علمي كه در اختيار دارن با علوم جديد كه كشف شده يكسانه؟؟و ميشه با اين علوم بر علمي فراتر ثبات و يا شك و ترديد گذاشت؟

نقل قول
من دوست داشتم بیایم یکی یکی پدیده های زمین شناختی مثل زلزله (که خودش انواع مختلفی داره)، آتش فشان، سیل، توفان، سونامی، رعد و برق و ... رو بررسی کنیم و دلایل علمی وقوع اونها رو جویا بشیم. منظورم اینه که در مورد هر کدوم از حوادثی که گفته میشه هارپ میتونسته اونا رو ایجاد کنه، ببینیم متخصصین مربوطه بدون درنظر گرفتن اثر هارپ، چه عواملی رو موجب ایجاد این پدیده ها میدونن و بعد از اون بیایم بشینیم ببینیم آیا هارپ میتونه این دلایل رو توجیه کنه یا نه؟! مثلا بیایم تمام عوامل یا بقول شما شرایط بسیار سختی رو که در اثر اونا سونامی ایجاد میشه رو بررسی کنیم و بعد ببینیم کدوم عوامل هستند که هارپ قادره اونا رو تحریک یا تشدید کنه ...

مسلما ما هم از چنين چيزي استقبال ميكنيم ولي متاسفانه ميگم منابع در دسترس ما محدوده!
ما نبايد از حقيقت اگاه بشيم!
ما بايد در يه خماري قرار بگيريم!
يعني هم بدونيم كه هست و هم قبول كنيم كه نيست
يعني يه دوگانگي براي قبول كردن نظم نوين!
ما الان براي بدست اوردن همين مطالب سختي هاي زيادي كشيديم!
خيلي از منابع محدود هستند و براي ادمهاي چون ما بدست اوردن حقيقت سخت ار از سخته چون امكاناتش در اختيارومون نيست

نقل قول
صفحه ایران از جانب دو صفحه اوراسیا و عربستان تحت فشار است. بنا به نظر متخصصان پوسته ای عربستان سالانه به میزان ۵سانتیمتر به سمت فلات ایران حرکت می کند. د رنتیجه فشار دو صفحه از شمال و جنوب مقدار زیادی انرژی در پوسته ایران جمع می شود که به صورت زلزله های کوچک و بزرگ و متوسط هر از چند گاهی آزاد می شود.

از بررسی آماری زلزله های ایران متوجه می شویم در یک قرن گذشته بیش از ۸۵ زلزله مخرب رخ داده است که ۳۶ زلزله از این تعداد با بزرگی بالای ۶ ریشتر بوده است. به طور متوسط در ایران هر ۵ سال یک زلزله شدید رخ داده است.

پاسخ در اينجا
نقل قول

سؤال: ارتعاش یا گرمایی که هارپ تولید میکنه، چجوری میتونه باعث رانده شدن صفحات به سمت همدیگه بشه؟

در اولين فرصت به اين سوال پاسخ خواهم گفت

ممنون از توجهتون

۲۲ مرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: MM-Masoud
پیام: ۸,۲۷۵
عضویت از: ۲۸ دی ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو
الان اینهمه بحث کردیم!
مسئله اینه که چطور میشه جلوی این امپریالیسم رو گرفت؟؟!!!

هیچ‌وقت به سرباز نمی‌گن «جمعه‌ها تعطیله نجنگ»
۲۳ مرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: The.Gladiator
پیام: ۱,۸۲۸
عضویت از: ۶ تیر ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
سلام منم تازه دارم به اين بحث ملحق ميشم!درباره ي نظام برده داري نوين يا متمدن امروزي که باهاش مواجه هستيم مطلب ميزارم!
مطالبي که به نظرم مهم اومدن رو با فونت ديگه اي نوشتم تا اصل مطلب دستتون بياد!

تاريخچه نظام برده داري

تاريخچه برده داري شايد بيش از هزاران سال قدمت داشته باشد.در مصر،يونان،چين هند ، بابل و آشور و در تمدن هاي باستان برده داري يكي از سيستم هاي جاري بود ( البته بايد امپراتوري ايران را از اين قضيه مستثني دانست.چون علاوه بر اينکه برداري در ان رايج نبوده بلکه تنها امپراتوري بود که برده ها را آزاد و برده داري را ممنوع کرد)كه حاكمان نيز از آن حمايت مي كردند.هميشه در جنگ ها اسرا و تمامي خاندان شاه مغلوب و كشورش و مردمش و هر آنچه كه در قيوميت آن پادشاه مغلوب بود، فاتحان آنرا به يغما مي بردند و زنان را به برده داران مي فروختند و يا به حرمسراهاي شاهان وارد مي شدند و يا بعنوان مايملك و غنيمت جنگي در ميان سرداران و سربازان دست به دست مي شدند.هرچند كه مردان اسير نيز سرنوشتي بهتر از اين نداشته اند و يا به عنوان سرباز در لشكر فاتحان مجبور به خدمت اجباري مي شدندکه آنقدر در كشورگشايي اين فاتحان شركت كنند تا اينكه يا كشته شوند و يا مغلوب و باز دور تسلسل از نو آغاز شود.اين داستان عجيب و بيگانه اي نيست.زيرا دنياي باستان ،شايد دنياي متمدني نبود و حقوق بشر ،انسانيت و عدالت را به گونه اي ديگر تعبير مي كردند.

برده داري در دنياي متمدن

از زمان فراعنه مصر ،يونان و چين سبك برده داري به شيوه اي مختلفي تغيير كرده است.گاهي به شدت و گاهي هم به آرامي ولي هميشه نظام برده داري وجود داشته است.بازار برده فروشان هميشه رونق خوبي داشته است.با كشف قاره آمريكا و استراليا و آفريقا و ورود اولين فاتحان ،تيره بختي بر مردمان اين سرزمين ظاهر شد.فاتحان ميراث داران دنياي جديد و دنياي شرارت هاي سازمان يافته با لباس زيباي تمدن و اشرافيت بود.قتل عام گسترده بوميان و به كار گرفتن اجباري آنها به رسم و فرهنگي دائمي تبديل شد.هرگونه اعتراض به شدت سركوب مي شد.برده ها از مقصد قاره هاي جديد بعنوان گالاي تجارتي بارگيري مي شدند و به قاره سبز و آمريكا منتقل مي شدند.سياهان اين نژاد پَست بايد در اختيار سفيد پوستاني قرار مي گرفتن كه گويي خدايان آنها بودند و جزء دارايي آنها محسوب مي شدند.

اگر در زمان باستان برده داري فقط به اسارت تن انسانها محدود مي شد و به بهره كشي بدون مزد و به اجبار منتهي مي شد ولي امروزه برده داري به سبك هاي نوين پديد دار شده كه كمتر كسي به آن دقت دارند و آنهايي هم كه به آن مي نگرند چندان كاري از دستشان براي بهبود اين آشفته بازار ساخته نيست.هرچند نام رژيم آپارتايد آفريقاي جنوبي بعنوان شناخته ترين نظام تبيض نژادي به گوش آشناست ولي در عصري قرار داريم كه نظام آپارتايد در مقابل خيلي عظيمي از سياست سياستمداران و قوانين به اصطلاح کار روي سفيد است.به نظر مي رسد اغلب قوانين براي سيطره زورمندان و اربان قدرت نوشته شده است و بر عليه مردم عادي همواره مورد استفاده قرار مي گيرد. در دنيايي کنوني برده داري به سبکي نو پايه ريزي شده که همه دولت ها به سبکي خاص از آن استفاده مي کنند.

سوالي اينجا مطرح است که آيا قانون براي رفاه و آسايش بشر و جلوگيري از هرج و مرج در جامعه متمدن به وجود آمده است يا به منظور ديگري؟؟؟

براي اين سوال جواب هاي زيادي مي توان بيان کرد.اما آن چيزي که محرز و مشخص است قانون وسيله براي رسيدن به اهداف مشخص است که هدف تعيين کننده خوب و بد بودن قانون است.

نظام هاي اقتصادي يك به يك ظهور مي كنند و نظريه هاي اقتصادي به حجمشان افزوده مي شود.اما چيزي كه دراين ميان هيچگاه مورد توجه قرار نگرفت،كرامت انسان هايي است كه براي پيشبرد اهداف اين شركت ها و نظريه ها كار مي كنند.
هم اکنون که در سال 2011 ميلادي هم برده داري به شدت در جريان است.قاچاق انسان بعنوان يکي از پرسودترين تجارت هاي شناخته شده در جهان است.قاچاق زنان و دختران از آسياي جنوب شرقي،کشورهاي اروپاي شرقي و کشورهاي تازه استقلال يافته از شوروي و کشورهاي آفريقايي و آمريکاي جنوبي براي مافياي انسان سالانه ميليون ها دلار درآمد داشته است.

چرا حجم بالايي از قاچاق انسان مربوط به دختران و زنان است؟؟؟

هنوز هم تو نظام برده داري چه متمدن و چه قديمي به زن به عنوان يه وسيله و يه کالا نگاه ميشه! نگاهي که با وسعت يافتن برده داري عميق تر و کثيف تر هم ميتونه باشه!

نقل قول

مرحله ی اول این نیست که جلو گیری کنیم!
باید اول خودمون کامل اگاه بشیم و بعد به مراحل بعدی فکر کنیم!

۲۳ مرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
مسعود نوشته:

الان اینهمه بحث کردیم!

به سختي در عين حال سادگي
همه اينچيزا همش از بي اطلاعاتي و نا اگاهي خود ما نشآت ميگيره
اگه ما بدونيم رفتارمون چه تاثيري داره خوب مسلما چنين رفتاري بروز نميديم
همين جوري كه بعضي از بچه ها گفتند ديگه اس ام اس هاي با چنين محتوايي رد نميكنند ديگه با با يه فرهنگ و قوم و رنگ پوست اينجوري برخورد نميكنيم!
واقعا ما به خاطر كمبود اگاهي به اينجا رسيديم!
چيزي كه باعث ميشه اين موضوعات بيشتر از قبل نمايان بشه اينه كه الان ديگه وقت ضعف اگاهي نيست.
ما خودمونو اگاه كنيم بيشتر راه رو طي كرديم بقيه راه رو هم بايد با مبارزه كردن طي كنيم!

۲۳ مرداد ۱۳۹۰
نام کاربری: The.Gladiator
پیام: ۱,۸۲۸
عضویت از: ۶ تیر ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو

خريد و فروش برده هاي جنسي در انگليس خيلي پيشرفته و دموکرات!!

برده داري جنسي ، برده داري نوين کشور مدعي تمدن؛ انگليس است.
به گزارش سرويس اخبار ويژه خبرگزاري آريا به نقل از شبکه تلويزيوني سي ان ان، دولت انگليس ظاهرا در قرن نوزدهم برده داري را غيرقانوني اعلام کرد اما تجارت انسان همچنان به صورت زيرزميني در اين کشور ادامه دارد. هزاران دختر از کشورهاي اروپاي شرقي هر روز به مراکز فساد در انگليس اورده و همانند کالا فروخته مي شوند.

خبرنگار شبکه تلويزيوني آي تي ان در گزارشي براي سي ان ان در حاليکه تصاويري مستند از چانه زني براي خريد دختران اروپايي پخش مي شود مي گويد: برده هاي جنسي که اهل روماني هستند در انگليس خريد و فروش مي شوند. اين برده ها به قيمت بسيار ارزاني و در قبال چندصد دلار خريد و فروش مي شوند. گروهي از اعضاي سازمانهاي خيريه در انگليس باايجاد مرکزي در تلاش هستند اين دختران را از اين بحران نجات بدهند.
اما اين دختران در وضعي بغرنج به سر مي برند چراکه آنها در زندگي گذشته خود تجارب هولناکي داشته اند و به هيچ کس اعتماد ندارند. شماري از اين دختران به همين علت از اين مرکز مي گريزند. برخي از آنها به بيماري هاي مقاربتی مبتلا مي شوند و در صورت مداوا نشدن در فاصله چند ماه جان مي بازند.

تشكيل شوراي مقابله با تجارت جنسي

سرانجام پس از آسيب هاي جدي شيوع تجارت جنسي در كشورهاي مدعي توسعه يافتگي، اولين شوراي مقابله با اين تجارت غيراخلاقي در اروپا افتتاح شد.به گزارش رجانيوز به نقل از يورونيوز، تجارت جنسي در جهان پس از قاچاق مواد مخدر و اسلحه مقام سوم را دارد که اما عاملان آن حتي به عنوان جنايتکار هم شناخته نمي شوند.بنا براين گزارش، قرار شده است که از قربانيان اين تجارت اعاده حيثيت و از آنها حمايت شود.
تا کنون بيش از 15 کشور غير از 47 کشور عضو پارلمان اروپا نيز از اين کنوانسيون حمايت کرده اند. 33 عضو خارج از اين کشورها نيز ابراز تمايل خود را از اين کنوانسيون اعلام کرده اند. اين کنوانيسون، مقابله با تجارت نيروي کار ارزان را نيز شامل مي شود. جامعه بين المللي ضد برده داري نيزاز اين حرکت استقبال کرده است و نظام بهره كشي موجود از كارگران كشورهاي جهان سوم در كشورهاي صنعتي را، برده داري مدرن خوانده است.بنا بر اعلام اين شورا، سالانه بيش از 600 هزار انسان در اروپا خريد و فروش مي شوند و اميدوارند که اين کنوانسيون به عنوان سلاح مؤثري عليه برده داري مدرن وارد عمل شود.

گفتني است بنابر آمار سازمان ملل، طي سالهاي90 تا 98 ميلادي بيش از 253 هزار زن و دختر در 12 كشور اتحاديه اروپا براي تجارت جنسي قاچاق شدند و تعداد كل زنان روسپي در اين 12 كشور به بيش از نيم ميليون نفر مي‌رسد.دكتر صمدي‌راد در اين زمينه مي گويد: در شهر وين اتريش 70 درصد زنان روسپي از كشورهاي اروپايي شرقي آورده شده‌اند و 15 هزار زن روس در اروپاي شرقي در مناطق چراغ قرمز، مشغول به فعاليت آزادانه جنسي هستند.
اين معضل در اروپا تا آنجا پيش رفته است كه سفير آلمان در آمريكا براي اولين بار اعلام كرد كه رقمي نزديك به 400 هزار زن روسپي از نقاط مختلف براي تأمين خواسته‌هاي تماشاگران فوتبال، به اين كشور گسيل شده‌اند! كه بعدها اين اظهار نظر با اعتراضاتي روبرو شد و رقم فوق به 40 هزار نفر تغيير يافت.بسياري از اين زنان كه عمدتا از كشورهاي تازه استقلال يافته اروپاي شرقي و كشور روسيه به اروپاي غربي مي‌آيند، تحت كنترل شديد مالي گروههاي جنايتكار وابسته به كشورهاي تازه استقلال يافته روسيه، تركيه، يوگسلاوي سابق مشغول به كار مي‌شوند.

در كشورهاي اروپاي شرقي آلباني، بوسني و هرزگوين، بلغارستان، كرواسي، كوزوو، مقدونيه، روماني، صربستان و مونترنگرو، 90 درصد زنان خارجي شاغل در تجارت جنسي، به صورت غيرقانوني وارد اين كشورها شده‌اند. اين افراد به صورت شبكه‌هاي پيچيده و با جعل اسناد و ...، چنان فعاليت مي‌كنند كه حتي كشورها نمي‌توانند به راحتي حضور غيرقانوني آنها را اثبات كنند.10 تا 15 درصد اين 90 درصد، زير 18 سال هستند و كودك محسوب شده و همه نوع فعاليت جنسي براي آنها غير قانوني است. همچنين اكثر قربانيان از آلباني، بلغارستان و روماني هستند كه به خاطر نوع سياستهاي وضع شده، فقر زده شده و خانواده از تامين كار، تحصيل و زندگي رفاهي آنها عاجز است؛ بنابراين به كشورهاي مختلفي سرازير مي‌شوند.

وي با اشاره به زندگي بسيار وحشتناك زنان و كودكان قاچاق شده، در خصوص نحوه به دام افتادن آنها گفت: جنايتكاران با نشان دادن عكسهايي رؤيايي از زنان و دختران جذاب، دختران ساده‌لوح كشورهاي فقير را جذب كرده و وارد حوزه تجارت جنسي مي‌كنند و اين افراد هرگز راه برگشت ندارند.

هیچ نمیشه به دروغ بودن این آمار فکر کرد!
با یه دو دو تا چهار تای ساده میشه به حقیقت پی برد!
تعداد فرزندان غیر مشروع در اروپا با تعداد برده داری های جنسی!
مقایسه کنید!

در گزارش اخیر آژانس آمارگیری اتحادیه اروپا (یورو استات)، آمده است: 1/35 درصد نوزادان متولد شده در سال 2008 میلادی خارج از چارچوب ازدواج‌ بوده در حالی که این رقم در سال 1990 میلادی، 4/17 و در سال 1998 میلادی 1/25 درصد بوده است. این امر نشانگر افزایش نرخ تولد نوزادان نامشروع است.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، بر پایه این گزارش، این رقم یک سوم تولد نوزادان در کشورهای اروپایی را در بر می‌گیرد. لازم به ذکر است، کشور استونی با دارا بودن 59 درصد تولد نوزادان نامشروع، در صدر کشورهای اروپایی قرار دارد.

منبع

۲۳ مرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
تصاویر گرسنگی در آفریقا قحطی سومالی + دانلود فیلم + عکس وحشتناك

گزارشی از وضعیت فاجعه بار قحطی در سومالی که گریبانگیر مردم مسلمانش شده است
خبرنامه دانشجویان ایران: تصویر مربوط به فاجعه قحطی در سومالی و ادامه بحران در این کشور است.

هر چند برخی از کشورهای جهان امداد رسانی به گرسنگان سومالی را آغاز کرده اند اما شدت فاجعه در شاخ آفریقا به حدی است که رهایی از آن نیازمند یک بسیج جهانی است.

براي دانلود و ديدن تصاوير بر روي لينك كليك كنيد!

دوم استفاده از زور
خدا وكيلي به اين كليپ نگاه كنيد
گناه اين پير زن و بچش چيه؟؟گناهشون فقط اينه كه راضي نيستند اراضيشون نابود بشه ولي خوب اينجوري باهاشون برخورد ميشه

۲۴ مرداد ۱۳۹۰
پاسخ به: بيداري انديشه....!{تولیدات ومحصولات- product}
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
خوب بحث امپرياليست هم به اتمام رسيد
از تمام دوستاني كه مطالب ارزشمندشونو اينجا قرار دادند تشكر ميكنم
اميدوارم اين مطالب مفيد واقع بشه

از امروز بحث محصولات و توليدات رو اغاز ميكنم!
بحث مهميه!
همتون اشناييي داريد تا حدودي و ميدونيد كه در نظام توليدات فقط تنها چيز مهم كسب سود بيشتر هستش
براي رسيدن به اين امر كارها و فساد هايي انجام ميشه كه معمولا از چشم مردم پنهان ميمونه چون بايد بمونه
چون اين كارا به دور از انسانيته!
ولي انسانهايي كه درگير اين سيستم شدن فقط به كسب پول بيشتر فكر ميكنن و براي رسيدن به هدفشون از هيچ كاريي ترسي ندارند!
اميدوارم مطالب و مستنداتي كه در اينده قرار ميدم براي همه مفيد واقع بشه

۲۴ مرداد ۱۳۹۰
پاسخ به: بيداري انديشه....!{تولیدات ومحصولات- product}
نام کاربری: Barcelona_Winner
پیام: ۵,۲۴۰
عضویت از: ۱۱ آبان ۱۳۸۷
از: زیر آسمان
طرفدار:
- مــســی
- ریــــــوالــــــدو
- اسپانیا - برزیل
- گواردیولا - آراگونز
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
از همه دوستانی که تو این تاپیک فعالیت میکنن تشکر میکنم و از همتون مخصوصا کمیل جان تقاضا دارم که با همین قدرت به کارتون ادامه بدین و اگه کسی زیاد اینجا ارسال نمیکنه دلیلش این نیست که طرفداران این تاپیک کم هست چون شاید خیلی ها هم مثل من از مطالب این تاپیک استفاده میکنن ولی مطلب به روزی ندارن (درباره موضوعات فعلی) که تو تاپیک بذارن!
واسه همین میخواستم بدونین که این تاپیک، تاپیک مهمی هست و نباید از هیچی دلسرد بشین.

ممنون
موفق باشین

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَةَ وَ اَبیهَا وَ بَعلِهَا وَ بَنیهَا وَ سِرِّالمُستَودَعِ فِیهَا بِعَدَدِ ما اَحاطَ بِهِ عِلمُک
۲۴ مرداد ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۶۳۸ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۷,۰۱۸ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۲,۹۱۹ بازدید
۱ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۴۰۳ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۴۹۴ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۰۹۳ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۴,۰۶۵ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۶۷ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۳۰ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۶۰ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۱۹۰ کاربر آنلاین است. (۱۲۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۹۰

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!