به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: مطالب خواندنی
نام کاربری: Sack.Boy
پیام: ۱,۱۵۵
عضویت از: ۲۰ مهر ۱۳۸۷
گروه:
- کاربران عضو
به قيمت 254 ميليون دلار فروخته شد
هنرنمايي‌فرش‌اصفهان‌درحراج كريستي

جام جم آنلاين: يک فرش قرن هفدهم اصفهان به سه برابر قيمت در يکي از مشهورترين حراجي‌هاي اشياء عتيقه فروخته شد. اين دومين باري است که فرشي از اصفهان در حراجي کريستي با قيمت بالا فروخته مي‌شود اما اين‌بار بر خلاف تصور همه،‌ هنر اصفهان با سه برابر قيمت تعيين شده،‌ يعني 254 ميليون دلار فروخته شده است.

يك تخته فرش قرن هفدهم اصفهان درحراج كريستي به قيمت 254 ميليون دلار به فروش رفت.

درجريان برگزاري نمايشگاهي متشكل از 500 اثر هنري تزييني در نيويورك يك فرش نفيس متعلق به قرن هفدهم از جمله فرش‌هاي اصفهان كه از سوي گالري هنر "كوركوران" در اين حراجي شركت كرد بود، به قيمت 254 ميليون دلار به فروش رفت.

بنا به همين گزارش علاوه بر اين فرش، تمام فرش‌هاي اصفهاني قرن هفدهم كه از ميراث خانوادگي "ويليام كلارك" بوده به فروش رفته است كه برخي از آن‌ها به دو برابر قيمتي كه برآورد شده بود، فروخته شده است.

يكي از اين فرش‌ها به قيمت 245 ميليون دلار فروخته شده درحالي كه پيش از فروش متخصصان تنها 80 ميليون دلار براي آن تعيين كرده بودند. بنابراين خريدار براي اين فرش بيش از سه برابر قيمت تعيين شده پرداخت كرده است.

طبق همين گزارش اين فرش در دنياي فرش و دستبافت‌هاي نفيس كاملا شناخته شده است و پيش از اين نيز در سال 1984 در نمايشگاه كوركوران به نمايش درآمده بود. اين فرش بافت بسيار زيبا و قدرتمندي دارد كه استفاده از نخ ابريشمي در بافت آن، طراحي آن را پيچيده‌تر كرده است. زمينه اين فرش رنگ آبي تيره است كه داراي اشكالي نخل مانند است كه رزهاي سرخ را درميانه فرش دربر مي‌گيرند، به اين فرش جلوه خاصي داده است.

ريشه و سرگذشت اين فرش هم بسيار جالب است. صاحب پيشين اين فرش، "لرد فردريك ليگتون" يك هنرمند صاحب نام است كه خانه‌اش با مجموعه درخشاني از انواع اشيا و كاشي‌هاي شرق نزديك، مبدل به موزه‌اي در لندن شده كه به موزه خانه لينگتون لندن شهرت دارد.

احتمالا خريدار جديد اين فرش نيز يكي از موزه‌هايي است كه نمونه‌هاي برجسته‌اي از هنر فرش‌بافي را به نمايش عمومي مي‌گذارد.

سال گذشته نيز تخته فرش ديگري متعلق به قرن هفدهم ازسوي بنياد نيوپورت (New port) از كلكسيون دوريس دوك (Doris Duke) در حراجي كريستي عرضه شده و به قيمت 45/4 ميليون دلار فروخته شده بود.

اين فرش ابريشمي نيز متعلق به اوايل قرن هفدهم ميلادي بود و در پايتخت پيشين ايران (اصفهان) بافته شده است. كريستي اعلام كرده بود كه قيمت پرداخت ‌شده براي اين فرش تاكنون در حراجي‌هاي فرش بي‌سابقه بوده است.

نكته حالب آن كه اين فرش نيزبه رغم انتظار همه‌ با قيمتي بسيار بيشتر از قيمت تعيين شده به فروش رسيده و نرخ پيش‌بيني ‌شده براي فروش اين فرش ايراني يك تا يك‌ونيم ميليون دلار اعلام شده بود.

فرش اصفهان، يكي از نمونه‌هاي برتر هنر صفوي در ايران است كه در دوره‌ شاه‌عباس به‌ اوج كمال خود رسيده است.

لطافت زیبای گل در زیر انگشت های تشریح می پژمرد!آه که عقل این ها را نمی فهمد!این حصار فکر تو اندازه ی من نیست
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۴ دی ۱۳۸۸
نام کاربری: hamedmessi
پیام: ۵,۷۳۴
عضویت از: ۱ مرداد ۱۳۸۸
از: ورزشگاه بزرگ Nou Camp
طرفدار:
- همه بازیکن های بارسلونا
- همه اسطوره های تاریخ بارسلونا
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
در تکمیل پیام داداش عادل در مورد درختی با میوه هایی به شکل انسان:
تصاویرعجیب ترین درخت دنیا با میوه هایی به شکل انسان

درختی بسیار شگفت انگیز چندی است که بحث بسیاری از سایتهای دنیا شده است. آیا این تصاویر واقعی است. اگر واقعی است باید نگرشی عمیقانه نسبت به این درخت داشت. چرا خدا درختی آفرید که میوه های آن به شکل زن میباشد. نام این درخت که در کشور تایلند میروید Nareepol است. nareee به معنی زن یا دختر و Pol به معنی درخت و گیاه میباشد. محل روئیدن این درخت در استانی واقع در 500 کیلومتری بانکوک میباشد. با توجه به اینکه خود ما نیز این درختان را از نزدیک ندیدیم بنابراین به قطع در مورد آن اظهار نظر نمیکنیم. تصاویر زیر نشانگر شکل زن گونه میوه های این درخت است.

۲۶ دی ۱۳۸۸
طرفدار:
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
همانطور که خداوند در قران بر وجود موجودات فرازمینی تاکید کرده میخواهم از این به بعد عکس ها و اطلاعاتی برای دوستان در مورد موجودات فضایی بگذارم
نکته : همه این عکس ها و مطالب واقعی هستند و مورد تایید ناسا(سازمان بین المللی علوم فضایی)قرار دارند

این عکس خط موجودات فضایی رو نشون میده که یک مرد که توسط موجودات فضایی ربوده شده و هنوز م با اونها ارتباط داره این رو نوشته و خیلی راحت از روی اون روخوانی میکنه.گفته شده که وقتی از این مرد تست آی کیو گرفته شده دانشمندان به تعجب و وحشت افتاند.حدس بزنید آی کیو این مرد چقدر بوده؟شاید تمامی شما بدونین که آی کیوی انیشتن ۱۶۰ بوده ولی آی کیو ی این مرد ۲۶۷ تخمین زده شده!!!!در صورتی که قبل از ارتباط او با موجودات فضایی به گفته ی اطرافیانش این مرد خیلی کند ذهن و خنگ بوده.حالا خودتون میتونین بفهمین که علم موجودات فضایی در چه حده.همه شما میدونین که اشرف مخلوقات انسانه ولی به نظر من خدا این موجودات فضایی رو آفریده تا ببینه آیا این اشرف مخلوقات میتونه از اینها(موجودات فضایی) بالا بزنه یا نه؟حالا قضاوت با خودتون.

۲۶ دی ۱۳۸۸
طرفدار:
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
عکس هایی واقعی از موجودات فضایی که در زمین دیده شده و کار شناسان و دانشمندان ناسا در حال کالباس شکافی و تحقیق راجع به این موجودات هستند (لطفا کسانی که دوست ندارند و فکر میکنند بر رویشان تاثیر بد میگذارد از دیدن این عکس ها اکیدا خود داری کنند)

۲۶ دی ۱۳۸۸
طرفدار:
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
عکس های جدید از یوفو های موجودات فضایی که برای تحقیقات به زمین امده اند
یوفو=(به سفینه هایی گفته میشود که موجودات فضایی با ان به زمین می ایند)

۲۶ دی ۱۳۸۸
گروه:
- کاربران عضو
ايران در صدر خاورميانه است
بررسي کاربران اينترنت در آسيا

جام جم آنلاين: جديدترين آمار سايت رسمي Internet World State نشان مي دهد ايران با داشتن حدود 32 ميليون نفر کاربر در ميان کشورهاي خاورميانه در رتبه اول تعداد کاربران اينترنتي قرار گرفته است.

به گزارش مهر، خاورميانه با 202 ميليون و 687 هزار نفر جمعيت که بر اساس آخرين داده هاي سال 2009 محاسبه شده اند در حدود 3.3 درصد از تعداد کاربران کل جهان را به خود اختصاص داده است به بياني ديگر اين قاره 57 ميليون و 425 هزار و 46 کاربر اينترنتي دارد.

از اين ميان ايران که جمعيت آن تا سال 2009 در حدود 66 ميليون و 429 هزار و 284 نفر تخمين زده شده است 32 ميليون و 200 هزار کاربر اينترنتي را از کل کاربران خاور ميانه به خود اختصاص داده است و در واقع پر کاربرترين کشور خاورميانه تا پايان سال 2009 به شمار مي رود.

پس از ايران کشورهايي مانند عربستان با هفت ميليون و 700 هزار کاربر، سوريه با سه ميليون و 656 هزار کاربر و امارات با دو ميليون و 922 هزار کاربر قرار گرفته اند. تعداد کاربران اينترنتي ايران با توجه به آمار ارائه شده توسط اين سايت نه تنها تقريبا نيمي از جمعيت کشور را تشکيل مي دهد بلکه 56.1 درصد يعني بيش از نيمي از کاربران خاورميانه را نيز تشکيل مي دهد.

قاره آسيا يکي از پر کاربرترين قاره هاي جهان است که به تنهايي 42.2 درصد از کاربران اينترنت در جهان را در خود گنجانده است. پر کاربرترين کشور در اين قاره، چين است که به صورت تقريبي 360 ميليون کاربر اينترنتي دارد و عنوان کم کاربرترين کشور همچنان به کشور تيمور تعلق دارد که تنها از هزار و 800 کاربر برخوردار است.

پس از چين، کشورهاي ژاپن با 95 ميليون 979 هزار کاربر، هند با 81 ميليون کاربر و کره جنوبي با 37 ميليون و 475 هزار کاربر در رده پر کاربرترين کشورهاي آسيا قرار گرفته اند.

لطافت زیبای گل در زیر انگشت های تشریح می پژمرد!آه که عقل این ها را نمی فهمد!این حصار فکر تو اندازه ی من نیست
نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۶ دی ۱۳۸۸
گروه:
- کاربران عضو
شارژ تلفن همراه با نوشابه
به تلفن همراه نوشابه بخورانيد

جام جم آنلاين: طراحي چيني به سفارش شرکت نوکيا تلفن همراه و باطري مخصوص آن را به شکلي طراحي کرده است که براي تامين انرژي بايد نوشابه گازدار بنوشد.

به گزارش مهر، مخترعي چيني شيوه اي خلاقانه و کاملا جديد را براي شارژ باطري تلفنهاي همراه ابداع کرده است که براي اولين بار مي تواند هدفي سودمند و بدون زيان براي وجود انواع نوشابه هاي گازدار به شمار رود.

وي معتقد است ابداع جديدش مي تواند از ميزان هزينه هاي تجاري و زيست محيطي باطري هاي تلفن همراه نيز بکاهد زيرا در ابداع وي به جاي استفاده از باطري هاي ليتيومي از نوشابه هاي گازدار براي انرژي رساني به تلفن همراه استفاده مي شود.

در واقع اين باطري جديد تلفنهاي همراه را به مواد قندي نيازمند مي کند ، تنها به يک بسته کامل از قوطي هاي نوشابه گازدار براي تامين انرژي اين باطري ها نياز است و پس از اتمام شارژ باطري آنچه از نوشابه ها به جا مي ماند آب و اکسيژن است.

مخترع چيني اين باطري هاي نوشابه اي ادعا مي کند دوام شارژ اين باطري ها سه يا چهار بار بيشتر از باطري هاي رايج است و در عين حال هيچ تاثير زيست محيطي نيز از خود به جا نمي گذارند. باطري هاي نوشابه اي به سفارش شرکت توليد تلفن همراه نوکيا ابداع شده است.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۶ دی ۱۳۸۸
طرفدار:
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
موجودات فضایی از 60 سال پیش با زمین در ارتباط اند

یك فضانورد با تجربه انگلیسی گفت: موجودات فضایی وجود دارند كه از 60 سال پیش تاكنون بارها به زمین سفر كرده و با آن در ارتباط بوده اند.
به گزارش شبکه خبر به نقل از روزنامه انگلیسی دیلی میل، دكتر ادگار میچل 77 ساله كه در سال 1971 میلادی به همراه سفینه آپولو 11 پا بر كره ماه گذاشت گفت: در دوران فعالیت در آژانس فضایی آمریكا ناسا درباره سفر برخی موجودات فضایی اطلاعاتی به دست آوردم ولی این اطلاعات همچنان توسط ناسا مخفی نگه
داشته می شود.

وی افزود: كارمندان سازمان فضایی آمریكا ناسا نیز تاكید كرده اند با موجودات فضایی كوچك و شگفت انگیزی برخورد كرده اند كه تا حدی با تصور امروزین ما از آنها مشابهت دارند.

میچل كه به همراه فرمانده سفینه فضایی آپولو11 در سال 1971
میلادی ركورد پیاده روی 5 ساعت و 17 دقیقه ای روی كره ماه را برجای گذاشت، افزود: پدیده موجودات فضایی یك حقیقت انكار نشدنی است و اطلاعات كافی كه واقعی بودن آنها و سفر آنها به زمین را ثابت كند ،وجود دارد.

این مهندس پرواز كه صاحب درجه دكترا در علم هوا فضا نیز می باشد، افزود: شهر روزول در ایالت نیومكزیكو آمریكا تاكنون شاهد سفرهای متعدد موجودات فضایی بوده است و تحقیقاتی كه درباره این سفرها همچنان ادامه دارد از واقعی بودن آنها پرده بر می دارد.

وی گفت: تلاش های جدی برای پی بردن به حقیقت این موجودات و سفر آنها به زمین صورت می پذیرد و نهادهای ویژه ای آن را به طور جدی پیگیری می كنند.

میچل در پاسخ به نفی اظهاراتش توسط ناسا گفت: این هم یكی دیگر از نمونه های تلاش آمریكا برای پوشاندن حقایق است و من به هیچ عنوان با آنان هم عقیده نیستم.

این اظهارات در حالی بیان می شود كه مسئولان سازمان فضایی آمریكا ناسا تاكنون سخنان میچل را نفی كرده و مدعی شده اند كه ناسا هیچ تلاشی برای مخفی كردن حقایق نكرده است.

۲۶ دی ۱۳۸۸
طرفدار:
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
گزارشی از واقعیت دیدار برخی از افراد با موجودات فضایی:

1. تجربه بعد از طوفان:نام من ( لیندون) است و در ( سا ---) استرالیا زندگی میکنم . مدتی پیش وقتی سگ هایم را بعد از طوفان برای هواخوری برده بودم . اتفاق خیلی عجیبی برایم افتاد . وقتی طوفان تمام شد توجهم به آسمان جلب شد. دو ستاره برخلاف بقیه ستارگان نور سرخ رنگی داشتند و سوسو میزدند و کاملا نزدیک سطح زمین یودند. این نورها تقریبا ده دقیقه ادامه داشتند تا این که من تصمیم گرفتم به خانه برگردم . وقتی به سوی خانه می رفتم به عقب نگاه کردم و دیدم که نور آن دو ستاره خیلی شفاف و سرخ شده است. بعد ستاره کوچکتر به سمت ستاره بزرگتر رفت. نور هر دوتایشان مثل ضربان نبض کم و زیاد میشد. بعد ستاره کوچکتر دوباره به جای قبلی خود بازگشت و پس از چند ثانیه به سرعت برق جهش کرده و به سوی آسمان رفت و ناپدید شد و کمی بعد خط سرخ رنگی که از آن باقی مانده بود نیز محو شد.چیزی که میدیدم برایم باور کردنی نبود به همین خاطر با خود گفتم حتما شاید اشتباه کردم. ولی روز بعد در روزنامه ها خواندم که زنی یک بشقاب پرنده در آسمان دیده است. این زن حتی پنجره های این بشقاب پرنده را نیز دیده بود.
2. حادثه در اودسا: 32 سال پیش بود . برای اینکه بتوانم قرضم را بدم خیلی کار کرده بودم . خیلی خسته بودم. به همین خاطر وقتی به خانه رسیدم کمی خوابیدم . آن روز یک روز آفتابی تابستانی بود و تمام اتفاقات در روز روشن افتاد.مادربزرگ من در جنوب شهر (اودسا) زندگی میکرد . وقتی خواب بودم او به همسرم تلفن زد و گفت: به استنلی بگو برود بیرون را نگاه کند . یک بشقاب پرنده دارد به سمت خانهع شما میاید. من خارج از شهر زندگی میکنم و آن موقع خانه های زیادی آن جا نبود . وقتی بیدار شدم نشستم و در این مورد فکر کردم و با خود گفتم مادر بزرگ آدم جدی است. او شوخی نمیکند. بیرون رفتم به اطراف نگاه کردم و ناگهان در سمت غرب شهر ، درست بالای برج رادیو و درست در یک مایلی خانه ام آن را دیدم ، هیچ صدایی نداشت من و همسرم خیلی هیجان زده بودیم . به سمت رادیو دویدم و آن را روشن کردم و موج ها را عوض کردم در یکی از موج ها گوینده داشت می گفت: شنوندگان عزیز الآن درست بالای سر ما یک بشقاب پرنده است. این بشقاب پرنده تقریبا بیست دقیقه همان بالا بود. من و همسرم با اتومبیل با اتومبیل به سمت برج رادیویی رفتیم . با سرعت در اتوبان پیش می رفتیم . بعد به یک جاده میان بر رسیدیم که به سمت محل بشقاب پرنده می رفت . وقتی کمی جلوتر رفتیم اتومبیل خاموش شد و به هیچ صورتی روشن نمی شد.فکر می کنم این کار طرف بیگانگان صورت گرفته بود. بشقاب پرنده به رنگ استیل بود چرخی زد و به سمت شمال رفت و به سرعت از نظر ما پنهان شد .
3. تعطیلات در لهستان: این حادثه تابستان امسال اتفاق افتاد . زمانی که برای تعطیلات به (کوزوو) در لهستان رفته بودیم. ما هر شب بعد از شام برای پیاده روی با چند نفر از اعضای فامیل بیرون میرفتیم . آن شب هم به دشت و هم به جنگلی که در نزدیکی محل اقامتمان بود بود رفتیم .هوا تاریک بود و ما فقط با نور چراغ قوه می توانستیم جلوی پایمان را ببینیم. یکی از پسر عموها یک دفعه گفت:سمت چپمان روی دشت گردباد شده است. به آنجا نگاه کردم ولی چیزی ندیدم.چند دقیقه بعد دوباره همان حرف را زد من دوباره با بی حوصلگی به آنجا نگاه کردم و برخلاف تصورم چشمم به گردبادی افتاد که انگار تازه شکل گرفته بود . آن گردباد به شکل سه حلقه دیسک مانند بود که بزرگترین آنها بالاتر از همه قرارداشت و هر سه با سرعتهای متفاوتی به دور خود میچرخیدند . اول زیاد مشخص نبودند ولی وقتی بیشتر به آنها نگاه کردم واضح تر شدند . کمی از آسمان روشنتر بودند ، پدرم نور چراغ را به روی آن شیء انداخت . انگار آن حلقه ها فلزی بودند چون ار نور چراغ قوه انرژی گرفتند و رنگشان مثل رنگهای شبرنگ براق شد . همه مان ترسیدیم و به سرعت به خانه برگشتیم. ولی آن شی هم دنبالمان آمد ، دیگر مطمین شده بودیم که این نورمتعلق به چیزی زمینی نیست .وقتی به خانه رسیدیم هنوز آنجا بود روز بعد هوا با همیشه فرق میکرد آن رئز باد تندی میوزید و از صبح یک درخت شضکسته روی جاده افتاده بود . نمی دانم آن چیزهایی که در آسمان دیدیم چه بودند ولی برای پذیرفتن وجود موجودات فرازمینی برای متن کافی بودند.

۲۶ دی ۱۳۸۸
طرفدار:
- پپ گواردیولا
گروه:
- کاربران عضو
بیش ار پنج میلیون سال است که هرزگاهی اخباری از رویت بشقاب پرنده ها و انسانهای فضایی گزارش شده است. تاکنون هزاران برگ پرونده محرمانه برای اثبات این پدیده ها تحت بررسی قرارگرفته اند ولی هنوز هم بسیاری از جوانب مربوط به (فضایی ها) ناشناخته باقی مانده است . موضوع دانشمندان نسبت به این گزارشات نیز وضعیت را بغرنج تر مینماید.
به نظر میرسد که آنها مایلند این حرفها را رد کنند ولی باز هم چندان به حرف خود اطمینان ندارند.فضایی ها ارتباط نزدیکی به ارتش ، علوم و سیاستهای تحقیقاتی قدرتهای جهانی دارند و این موضوع در برخی از مدارک محرمانه موسسات سری دولت هایی همچون آمریکی مثل CIA،FBI وزارت اطلاعات ، ناسا و NORAD (فرماندهی دفاع هوایی آمریکای شمالی) وجود دارد.
برخی بر این باورند که موسسسات نه تنها از وجود فضایی ها آگاه هستند بلکه سعی دارند تکنولوژی شبیه به تکنولوژی فضایی ها را نیز بسازند و ظاهراً به دانشمندان گفته شده است که چشم خود را بر این موضوع ببندند و در نتیجه موسسات سری به راحتی آزمایشات مخفی خود را انجام میدهند.
(ائوناردو اسپرینگ) فضایی شناس ((ufologist آمریکییی از طریق منبعی موثق (که میل دارد نامی از او ذکر نشود) مدرکی بدست آوردکه حکایت از وجود موجودات فضایی داشت . این مدرک متعلق به شانزدهم جولای سال 1947 است و ظاهراً قطعه ای از یک (شی پرنده)است.در آن سال پس از کشف این شی وقتی واحدهای نظامی و نیروی هوایی آمریکا این قطعه را مورد بررسی قرار دادند ، به این نتیجه رسیدند که به دلایل مختلفی ممکن نیست ساخت کشور آمریکا باشد و با اطلاعات دقیقی که دارند شوروی نیز نمی توانسته آن را بسازد . وقتی کارشناسان نظامی آن شی را دقیق تر مورد بررسی قراردادند ، قطعه ای شبیه به یک موتور اتمی درون آن یافتند.احتمالا این نیروگاه شبیه به یک تبادل گر حرارتی عکل کیگرده است. یک قطعه پرنده نیز در قسمت جلویی این شی قرار دارد. دلایلی در دست است که نشان می دهد این شی با کنترل از راه دور هدایت می شده است.آیا این وسیله دلیلی برمجود آدم فضایی کاملا پیشرفته نیست؟
و به گفته این محقق جالب اینجاست که آن موسسات سری ابر قدرت های دنیا از این وسیله بهره گرفته اند و از روی آن بمب اتمی را ساخته اند.

آدم فضایی ها در ماه در سال 1969 سفینه (آپولو11)به ماه فرستاده شد . گروه فضانوردان از جمله (آرمسترانگ)،(کالینز) و(اولدرین) پس از چندین ساعت حرکت به سوی ماه خبر دادند که چند گلوله نورانی اطراف پایه های سفینه هستند و با همان سرعت به دنبال آن حرکت میکنند . این گزارش کارکنان مرکز کنترل را نگران کرد . سه روز گذشت و هیچ انفجاری رخ نداد و آنها به ماه رسیدند.
دستیار آرمسترانگ سالها بعد در این باره می گفت: ( گلوله های نورانی در فاصله سه فوتی ما بودند . سه بشقاب پرنده به قطرهای پانزده تا سی متر . مثل اینکه از یک مخزن اصلی جدا شده بودند. صداهای عجیبی از فرستنده ها می آمد . آرمسترانگ موج فرستنده را عوض کرد و به اوپراتور گفت: ( میخواهم بدانم جریان چیه؟) اوپراتور خبر نداشت چه شده است و پرسید: ( چی شده ؟ آنجا اوضاع خوبه) یکی از فضانوردان گفت:( قربان یک چیزهای بزرگی کنار دهانه انفجار سفینه هستند. خداوندا! مثل اینکه روی آن نشسته اند.انگار از روی ماه دارند به ما نگاه میکنند ) پنج ساعت بعد که روحیه ها کمی بهتر شد آرمسترانگ و اولدرین تصمیم گرفتند از سفینه خارج شوند و به کالینز گفتند در سفینه آماده بماند تا در صورت بروز خطر به سرعت از ماه فرار کنند . دو فضانورد از سفینه خارج و در تاریکی گم شدند.در حالی که خانواده هایشان با چشمات هراسان بر روی زمین به مونیتورها خیره مانده بودند . زمان به کندی میگذشت تا اینکه بالاخره آرمسترانگ و اولدرین باز گشتند و آرمسترانگ آن جمله تاریخی را گفت( برای یک مرد قدم کوچکی است ولی برای بشریت پرشی بلند)آنها اثری از شی های فضایی پیدا نکرده بودند اما سالها پس از آن فضانوردان بارها و بارها چیزهاب مشکوکی را در اطراف خود دیده اند.

آیا فضایی ها وجود دارند؟در حالی که هرگز سند مطمینی از وجود موجودات سیارات دیگر در دست نیست ولی بسیاری از مردم نمیتوانند قبول کنند که در کهکشانی به این بزرگی که اندازه آن در حدود صد هزار سال نوری است هیچ موجود زنده دیگری نباشد. این موضوع تا تا حدی پیش رفته است که در سالهای توجه خیلی ها به دولت آمریکا و ارتباط آن با فضاییها جلب گشته و در این رابطه داستانهای زیادی ساخته شده است و راست یا دروغ افراد بسیاری گزارش داده اند که با چشمان خود آدم فضایی را دیده اند.

۲۶ دی ۱۳۸۸

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۳۲
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۲۹۵
پیام‌های جدید
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۴ پاسخ
۵۴۶,۶۷۹ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۱ پاسخ
۱۱,۶۱۷,۷۸۱ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۱۹۸ پاسخ
۸,۳۵۴,۱۳۱ بازدید
۲ روز قبل
یا لثارات الحسن
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۴,۷۶۲ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۰۲,۶۷۵ بازدید
۲۴ روز قبل
رویا
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۸ پاسخ
۴۳۶,۱۸۹ بازدید
۲ ماه قبل
jack jinhal
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۲ پاسخ
۱,۲۳۴,۲۳۲ بازدید
۶ ماه قبل
مهسا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۵,۶۸۵ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۲ پاسخ
۱,۹۳۵ بازدید
۱۰ ماه قبل
phaidyme
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۶,۹۹۱ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۳۸ کاربر آنلاین است. (۱۵۱ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۳۸

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!