به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

_USERNAME
_PASSWORD
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: گیشه مطبوعات و نشریات لیگ فانتزی
نام کاربری: Kiavash13
نام تیم: آرسنال
پیام: ۹,۹۶۵
عضویت از: ۹ آذر ۱۳۸۸
از: Kermanshah
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
مصاحبه اختصاصی نشریه هایبوری با فرانک دی بوئر بعد از بازی با یوونتوس

دی بوئر:تیم ما 60 درصد خودش بود و سوم شد

فرانک دی بوئر بعد از بازی با یوونتوس در مورد مسائل مختلف به خبرنگار هایبوری پاسخ داد.

-تیم شما سوم شد و بازی های نسبتا خوبی را انجام داد.نظرتان را بگویید.
تیم ما خوب بازی کرد.ولی این تیم ایده آل من نیست و با آن تفاوت های زیادی دارد.به هر حال خودم فکر میکردم حداقل به فینال برسیم.ولی سومی هم بد نیست.
-تیم شما یک تیم پر ستاره است و از لحاظ ستاره یکی از بهترین هاست.نظرتان چیست؟
مخالفم.تیم های بهتر از ما هم وجود دارند.البته ما هم خوبیم ولی نه در آن حدی که باب شده.ما بازیکنان خوبی داریم.اما باید این را در نظر بگیریم که بهترین نیستیم.
-خط هافبک شما بازیکنان بسیار خوبی دارد.نظرتان چیست؟
ما هافبک های خوبی داریم ولی آیا نصف بارسلونا و آژاکس و رئال مادرید هم قوی هستیم؟.من که میگویم نه.اگر اشتباه نمیکردم و فابرگاس را نمیفروختم،میشد همچین حرفی زد.ر هر صورت هافبک های ما هرکدامشان میتوانند نتایج بازی را تغییر دهند.دقیقا مثل دروازه،دفاع و خط حمله.مثلا همگی دیدند که نستا چه توپی را از روی خط دروازه کشید بیرون،یا دی سانتیکس چه تک به تکی گرفت.
-در مورد دروازه بان بگویید،چقدر به ویدن دفلر بازی میرسد؟
مطمئن باشید که ویدن دفلر دروازه بان تمام ذخیره نیست و ما در بعضی بازی ها و با توجه به تاکتیک حریف دروازه بان را عوض میکنیم.
-در مورد همکاری نیمار و سوارز بگویید.
این ها من را به یاد زوج به یاد ماندنی برگکمپ و هانری می اندازند.چشم بسته هم همدیگر را پیدا میکنند.البته ما مهاجمان بسیار خوبی داریم.که نمیشود از آن ها چشم پوشی کرد.رمی،پاززینی و البته دل پیرو.
-به نظرتان چه رتبه ای در لیگ به دست می آورید؟
مطمئنا سوم نمیشویم(با خنده).ما برنامه ای سه ساله برای قهرمانی داریم و در این 3 سال باید تمام تیم را آماده این امر کنیم.
3 سال دیگر دی سانتیکس و ون بومل36 ساله هستند،نستا 38 ساله،گیگز 40 ساله و کارلوس 42 ساله.و این یعنی ما به جایگزین نیاز داریم.
و از الان داریم برنامه هایی برای 3 سال دیگر میریزیم که در آن زمان بدون باخت قهرمان شویم و با اختلاف زیاد نسبت به تیم دوم.
-در نقل و انتقالات از چه موضوعی ناراحت شدید؟
متاسفانه عدا از از دوستان زیر قول خود زدند و من از این بابت خیلی خیلی ناراحت شدم.
-امکان اسم بردن هست؟
به طور مشخص مالک تیم اینتر به خاطر کاوانی و رئال مادرید به خاطر مودریچ.
-پس رابطه خوبتان با رئال تمام شد؟
نه به هیچ وجه.آن ها دوستانمان هستند و ما الان هیچ کدورتی نداریم.
-آیا به کادر فنی شخصی اضافه میشود؟
بله.ما راب سویر فیزیوتراپ سابق منچستر یونایتد را به تیم خود اضافه کردیم.
ویکتور دی سالوو به عنوان بدنساز در تیم ما کار خواهد کرد.
دیوید سیمن مربی دروازه بان های ما خواهد بود
ده مارکوس براون دکتر سابق بورسیا دورتموند نیز به کادر ما اضافه شد.
-با قدیمی ها قطع همکاری کردید؟
بله.متاسفانه بنا به دلایلی ما نتوانستیم با آن ها کار کنیم.
-خیلی ممنون از این که وقتتان را در اختیار ما گذاشتید.
ممنون از این که با من مصاحبه کردید.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۷ آبان ۱۳۹۰
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
صحبت های جنجالی حسینی در مورد تیم های دیگر

حسینی:کلاهم را به احترام تیم بایرن مونیخ بر میدارم.

کیاوش حسینی به دعوت شبکه تلویزیونی اسکای در استودیوی این شبکه حاظر شد و صحبت هایی باور نکردنی گفت.
وی در بخشی از صحبت هایش که گفت چه تیم هایی بهتر از شما هستند گفت:تمام تیم ها بهتر از ما هستند،در حقیقت ما برای نیفتادن میجنگیم که آن هم فکر نکنم بشود.
وی در پاسخ به این سوال که کدما تیم بهتر از بقیه تیم هاست گفت:بارسلونا.آن ها این را ثابت کرده اند،اما مسئله ای هست،هیچ تیمی همیشه نامبر وان نیست.و تیم های خیلی خوبی در این لیگ هستند که فاصله خیلی کمی با بارسا دارند.رئال مادرید،چلسی،سویا،منچستر سیتی و... میتوانند به بارسا برسند.
مجری اسکای اسپورتس که گویا دوست داشت مصاحبه را به حاشیه ببرد،پرسید پس میلان و منچستر یونایتد چه؟ و حسینی در پاسخ زیرکانه ای گفت :آن ها را نگفتم؟.اوه ببخشید اشتباه کردم.
اما جنجالی ترین بخش مصاحبه زمانی بود که مجری پرسید شما به احترام کدام تیم بلند میشوید.همه انتظار داشتند وی تیم خود یا بارسلونا را بگوید ولی او نامی عجیب بر زبان آورد:بایران مونیخ.وی گفت:مطمئنا بایرن مونیخ.هیچ تیمی به جاز آن ها تا این حد مرا به وجد نمی آورد.من کلاهم را به پاس بایرن مونیخ بر میدارم.به نظر من آن ها از خیلی لحاظ عالی اند.من به هیدینک و مدیران این تیم تبریک میگویم.آن ها برای من قهرمانند.آن ها بازیکنان بسیار جوانی دارند.و این یعنی بها دادن به جوان ها.میانگین سنی آن ها 22 سال است.آن ها فقط 4 بازیکن بالای 23 دارند که هیچ کدام از این 4 تا بیش از 27 سال سن ندارند.آن ها بهترینند.

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۲۷ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: H_Majnun
نام تیم: بایرن مونیخ
پیام: ۱۳,۵۲۱
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۸۹
از: زمین خدا
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- ریوالدو ویتور بوربا فریرا ویکتور
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
هیدینگ بالاخره لب به سخن گشود: به جوانانم امید دارم و مطمئنم رو سفیدم میکنند.

بالاخره بعد از مدت ها سکوت و بی خبری از بایرن و اردو ها و تمرین های این تیم هیدینگ در کنفرانس خبری حاضر شد و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

چرا این همه مدت از بایرن خبری نبود؟؟؟
خب تیم فصل بدی را پشت سر گذاشته بود و در جام حذفی هم به خاطر قصور مسئولین به راحتی حذف شدیم، لازم بود کمی روی روحیه بچه ها کار شود، همچنین فصل نقل و انتقالات پر کاری را پشت سر گذاشته بودیم و تیم کاملا یک تیم جدید بود ترجیح دادم بچه ها مدتی دور از حاشیه باشند تا بیشتر با هم و شرایط تیم خو بگیرند.

بعد از مدت ها بی خبری در کمال نا باوری نام تیمتان در تورنومنت اخیر دیده شد، نمیدانم چه واژه ای به کار ببرم ولی بعضی ها خوشحال شدند که از بایرن خبری شد بعضی ها هم متعجب...
خب بالاخره تیم نیاز به آزمایش داشت، هیئت مدیره هم این تورنومنت را برای آزمایش تیم مناسب دانست.

فکر میکردیم با حضورتان در تورنومنت خبر بیشتری از بایرن میگیریم ولی خیلی زود حذف شدید و بعد از حذف شدن هم همان داستان قبلی...
خب این هم از شانس ماست که در همان اول کار به یکی از قوی ترین تیمهای تورنومنت بخوریم.
آژاکس تیمی قوی است و از خط هافبک و حمله یی عالی برخوردار است.
روی نقاط ضعف و قوتشان کار کرده بودیم ولی بی تجربگی بازیکنان و زیرکی اینیستا کار دستمان داد و گل اول را خوردیم.
بعد از گل شیرازه تیممان از هم پاشید.
متاسفانه بچه ها به خاطر بی تجربگی بعد از گل اول خیلی احساسی بازی میکردند.
بعد از حذف هم هر چه ریسیده بودیم پنبه شد و مجبور شدیم از نو روی روحیه بچه ها کار کنیم.
متاسفانه حذف زود هنگام خیلی روی روحیه بچه ها تاثیر گذاشت و خیلی احساسی با قضیه برخورد کردند.
(با خنده) این هم از مضرات تیم جوان است دیگر.

همان طور که خودتان اشاره کردید تیم جوان و کم تجربه ای دارید، در این فصل به مشکل نمیخورید؟؟؟
دقیقا جوان ترین تیم لیگ را داریم، ولی من به جوانانم امید دارم و مطمئنم رو سفیدم میکنند.

مدیر آرسنال این جوان گرایی شما را ستودنی توصیف کردند و برای شما و کادر مدیریتی تیم ارزش زیادی قائل شدند...
آقای حسینی لطف دارند، خود ایشان از کسانی هستند که علاقه زیادی به جوان گرایی دارند، من هم برای ایشان و تیمشان آرزوی موفقیت دارم.

۲۸ آبان ۱۳۹۰
نام کاربری: MM-Masoud
پیام: ۸,۲۷۵
عضویت از: ۲۸ دی ۱۳۸۹
گروه:
- کاربران عضو

سر مسعود در آستانه شروع لیگ فانتزی کنفرانس مطبوعاتی با خبرنگاران داشته و در مورد مسائل مختلفی به صحبت پرداخت:

« بازی سختی پیش رو داریم، لیورپول تیم بزرگی است»

تیم پورتو در بازی اول لیگ به مصاف لیورپول می رود! تیمی که از نظر او یکی از بهترین هاست! سر مسعود در این باره فرود: «تیم لیورپول تیم بسیار قوی و بزرگی است. این تیم با نقل و انتقالات باور نکردنی که در بازه نقل و انتقالاتی داشته یک رقیب سر سخت به شمار می آید. ما با همه توان خود به مصاف با این تیم خواهیم رفت اما میدانیم که بازی سختی در پیش رو داریم.»

«بارسلونا؟! به آنها احترام میگذاریم اما با این تیم بزرگ هیچ گونه رابطه ای نداریم»

سر مسعود در پاسخ به یکی از خبرنگاران که در مورد شایعه روابط تیم پورتو و بارسلونا سوال کرده بود، این چنین فرمود: «تیم بارسلونا تیم بزرگی است! به جرات میتوانم بگویم آنها بهترین تیم حاضر در تورنمنت هستند! به آنها احترام می گذاریم ولی هیچ رابطه ی خاصی با این تیم نداریم، چند باری با سر سعید در بازی های مختلفی ملاقات داشته و با هم به گفتگو رداخته ایم اما تمامی شایعات مبنی بر داشتن روابطی با این تیم را تکذیب می کنم!»

«با مدیران تیمهای رئال مادرید-بایرن مونیخ-ویارئال-المپیک لیون و والنسیا روابط بسیار خوبی دارم!»

وی در بخشی از سخنان خود به تمجید از این پنج تیم پرداخت: «واقعا برای من سخت است در مقابل چنین تیمهای قدرتمندی حاضر شوم! با این پنج تیم روابط بسیار خوبی دارم و از اینکه همراه با چنین تیمهایی در لیگ هستم احساس غرور می کنم.»

«پورتو تیمی بی ادعا اما خطرناک!»

وی گفت: «شاید پورتو در ظاهر بسیار بی ادعا باشد اما با تمام توان در مقابل همه تیمها حاضر خواهد شد هدف ما سومی در لیگ است!»
وقتی از او پرسیده شد که چرا دبرای اولی یا دومی تلاش نمی کنید، وی زیرکانه پاسخ داد: «چون که ما بویان را در تیم نداریم!!»

هیچ‌وقت به سرباز نمی‌گن «جمعه‌ها تعطیله نجنگ»
۱۰ آذر ۱۳۹۰
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات

مصاحبه فرانک دی بوئر با هایبوری پس از قرعه کشی لیگ
دی بوئر:تمام تیم ها از ما بهترن/امثال برای رتبه تک رقمی میجنگیم./ونگر بهترین است/

-قرعه کشی انجام شد.نظرتان راجع به قرعه در 5 هفته اول چیست؟

تمام تیم ها خوب هستند،در هفته اول باید به سراغ رقیب همیشگیمان برویم.میخواهیم انتقاممان را از آن ها به خاطر جام حذفی بگیریم.
سطح بازی بقیه تیم ها بسیار بالاست.
هرکدام بهترین بازیکن ها و مربی ها را دارند.در هفته چهارم باید مقابل تیم سابقم بایستم.از الآن استرس دارم.

-شانس قهرمانی را چه تیمی میدانید؟

به نظر من 3 تیم کاملا خود را از بقیه تیم ها جدا کرده اند.منچستر یونایتد،رئال و بارسا.به نظرم این ها شانس اول قهرمانی اند.
-مدیر تیم،حسینی در مصاحبه ای گفت که کلاهش را برای بایرن مونیخ بر میدارد.دلیلش هم میدان دادن به جوان تر ها بود.نظرشما چیست؟
من کاملا با او موافقم.من هم کلاهم را برای بایرن بر میدارم.ولی به نظرم تیم باید تیم باشد.علاوه بر بازیکنان جوان باید بازیکن هایی باشند که جوان ها از آن ها یاد بگیرند.
به مانند گیگز،کارلوس،دل پیرو،نستا،ون بومل و...
به طور مثال ما گوتزه ی 18 ساله را داریم.
گیگز را هم داریم که بتواند چیزی از گیگز یاد بگیرد.
نیمار را داریم،و در کنار او دل پیرو را داریم.
کلیچی را دارمی و در کنارش روبرتو کارلوس را داریم.
چسنی هست و دی سانتیکس هم در کنارش.
این ها مانند جراحانی هستند که انترن هایی در کنارشان هستند
-آرسنال تیم خوبی نشان داده،چرا مدعی نمیدانیدش؟
دغدغه طرفداران آرسنال در این چند ساله همیشه این بوده که جام بگیرند.ما باید ابتدا این دغدغه ها را اصلاح کنیم و بعد به آن ها با قاطعیت قول بدهیم که قهرمان میشویم.ما هنوز به آن مرحله نرسیده ایم.
شاید تیم ما پدیده شود و قهرمان شویم.ولی با توجه به ارزیابی هایی که انجام داده ام بر این باورم که حدود 10-12 تیم از ما بالاترند.به همین دلیل هدف ما کسب رتبه تک رقمی است
-میتوانید این 10-12 تیم را معرفی کنید؟

البته.
بارسلونا،رئال،منچستر یونایتد،لیورپول،منچستر سیتی،ویارئال،بنفیکا،آژاکس،سویا،میلان،بایرن،چلسی از ما بالاترند.آ اس رم،تاتنهام،یوونتوس و اینتر در سطح ما هستند.
پس قبول کنید که هدف گذاری ما خیلی منفی بینانه نیست
-ولی شما در جام دوستی سوم شدید،خیلی از این تیم ها پایین تر از این رتبه بودند.
اولا که این جام جنبه دوستانه داشت،و خیلی از تیم ها با ترکیب اصلی خود وارد نشدند.ضمنا بارسلونا،رئال،منچستر یونایتد و لیورپول در این جام نبودند.
-ولی قبول دارید که طرفداران آرسنال از این سخنان ناراحت میشوند؟

امیدوارم که نشوند.تیم ما پروسه ای 3 ساله دارد.من این قول را میدهم بعد از 3 سال با اقتدار و بدون از دست دادن حتی یک امتیاز خانگی قهرمان شویم.
ولی الان طرفداران آرسنال باید واقع بین باشند.سال گذشته آرسنالی ها قهرمانی میخواستند ولی چهاردهم شدند.
خب ما نمیخواهیم که آخر فصل فحش بخوریم.
-نظرتان راجع به آرسن ونگر چیست؟
یکی از بهترین هایی که دیده ام.
همین الان اگر ونگر بگوید سرمربی گری آرسنال را میخواهد من کنار میروم.ولی به هیچ وجه نمیدانم چرا ونگر تیمی ندارد.او جزو 5 مربی برتر دنیاست.درست است که من به عنوان جایگزین او معرفی شده ام ولی به نظرم او از لحاظ هایی بهترین هست.من افتخار میکنم که در بازی با تاتنهام جایی می نشینم که زمانی ونگر مینشسته.جایی که تا الان فقط یک نفر روی آن نشسته و نفر بعدی من هستم
به هر حال اگر تا روز چهارشنبه ونگر به تیمی رت که رفت.
در غیر این صورت ما او را مدیر فنی تیم خودمان میکنیم.
البته اگر خودش بخواهد

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۰ آذر ۱۳۹۰
نام کاربری: H7091M
پیام: ۸,۹۹۴
عضویت از: ۱۴ شهریور ۱۳۸۸
از: تهران
طرفدار:
- پدری گاوی یامال
- مسی ریوالدو ، رونالدینهو، پویول ، ژاوی، اینیستا، آلوز
- استقلال
- اسپانیا و فرانسه
- سامان قدوس
- گواردیولا ، فرگوسن ، کلوپ
- فرهاد مجیدی
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات

ويارئال 2- 1 بايرن مونيخ

پيش بيني مدير عامل ويارئال درست بود
ويارئال با دو گل بايستروف و نگردو در مقابل تك گل مولر به برتري رسيد

كونترائو - فارفان - اليا و كروس مورد تشويق هواردان ويارئال قرار گرفتند

هوادارن ويارئال قبل از بازي:

عكس هايي از بازي:

شادي بازيكنان ويارئال

هوادارن ويارئال بعد از برد

نميكت ذخيره هاي تيم ويارئال:

دل بوسكه در حال هدايت تيم

دل بوسكه بعد از اتمام بازي در كنفرانس مطبوعاتي اعلام كرد:

اين تمام خواسته هاي من از تيم نبود اما به هر حال ٣ امتياز اول را كسب كرديم
از بچه هاي تيمم متشكرم
از نظر من يوريس بهترين دروازه بان است او امروز با عكس العمل هاي به موقع مانع به ثمر رسيدن بيش از يك گل شد

هيدينگ مربي تيم مغلوب هم در كنفرانس خبري اذعان داشت:

واقعا باخت بدي بود
ما هر چه شوت مي زديم دروازه بان حريف مهار مي كرد اما آنها دو ضربه زدند و هر دو به گل نشست
البته تيم ما هم هنوز به تركيب ايده عال نرسيده است و هنوز سيستم تهاجمي ما كامل نسيت

جناب آقاي حسين محمدي بعد از اتمام بازي به ميان خبرنگاران آمد و اعلام كرد:
از هواداران متشكرم كه بعد از آن نتيجه اي كه در جام حذفي به دست آمد تيم رو رها نكردند و از تشويق هاي بي دريغ اونها كاسته نشد و پشت مربي تيم بودند
اين هم مزد پشت تيم بودن بود كه با برتري شيرين به دست اومد
وي در ادامه افزود:
بايرن علاوه بر اينكه تيم دوست و برادر براي ما به حساب مياد رقيب سر سختي هم هست و ما تونستيم با درايت مربي اين بازي رو ببريم

...
۱۹ آذر ۱۳۹۰
The Emperor
نام کاربری: Lucho.The.Great
نام تیم: بارسلونا
پیام: ۶۱,۶۱۶
عضویت از: ۱۴ مرداد ۱۳۸۴
از: تهران
طرفدار:
- بویان کرکیچ
- یوهان کرویف
- پرسپولیس
- اسپانیا، آرژانتین
- احمد عابدزاده، کریم باقری
- فرانک ریکارد
- افشین امپراطور
گروه:
- لیگ فانتزی
- کاربران عضو
- مدیران کل
افتخارات

بارسا صدر جدول را واگذار نخواهد كرد!

لوئيز انريكه مارتينز، سرمربي آبي و اناري ها پس از شروع مقتدرانه ليگ، در كنفرانس خبري به صدرنشيني بارسا از ابتداي مسابقات اشاره كرد. "امسال قصد داريم با 42 هفته صدرنشيني قهرماني را بدست آوريم!"

وي درباره پيروزي 3 بر 0 بارسا در نيوكمپ در برابر يوونتوس گفت: "اين پيروزي به هيچ وجه به سادگي بدست نيامد. بازيكنان عملكرد درخشاني از خود ارائه دادند." او همچنين در ستايش از مهاجم جوان خود جملاتي به زبان آورد: "بين نيمه به بويان گفتم كه مي خواهم او را به جاي ويا به زمين بفرستم. او روحيه بسيار خوبي داشت و به من اطمينان داد كه گل خواهد زد. خوشحالم كه همين طور هم شد."

او در ادامه به چند سوال حاشيه اي خبرنگاران نيز پاسخ داد. "در رسانه ها خواندم كه مديران آرسنال گفته بودند كه كلاهشان را براي بايرن بر مي دارند. من بهتر از هركس مي دانم كه چرا چنين حرفي زده اند. مديران آرسنال ذاتا كلاه بردار هستند. آنها كلاه تيمهاي بسياري را برداشته اند و من به مديران بايرن هشدار مي دهم كه مراقب كلاه خود باشند!"

او در انتها به ارزيابي ساير تيمها پرداخت. "بازي ليورپول مرا شگفت زده و كمي نگران كرد. به نظر مي رسد كه ليورپول تنها تيمي است كه ممكن است بتواند براي بارسا دردسر ساز شود. در عين حال، نمايش درخشان اسپانيول را نيز نبايد از ياد برد كه تيم مترجم را متوقف كرد. البته نمايش كوبنده منچستر سيتي كه عنوان بهترين تيم هفته را بدست آورد نيز قابل ستايش است."

وي در پايان از مديريت بارسا به دليل عملكرد فوق العاده در بازه نقل و انتقالات تشكر كرد.

عمری است دخیلم به ضریحی که نداری...

۱۹ آذر ۱۳۹۰
نام کاربری: H_Majnun
نام تیم: بایرن مونیخ
پیام: ۱۳,۵۲۱
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۸۹
از: زمین خدا
طرفدار:
- لیونل آندرس مسی
- ریوالدو ویتور بوربا فریرا ویکتور
- جوزپ گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده

ویارئال 2-1 بایرن، باخت تلخ در زمین رقیب...

فوتبال روی بی رحم خود را در هفته اول لیگ فانتزی به بایرن و هوادارانش نشان داد.

در شب گذشته که شب آغازین لیگ فاتزی بود بایرن در کمال بهت و ناباوری همه بازی برده را واگذار کرد.

در دقیقه 11 توماس مولر بایرن را پیش انداخت، بایرن به یک گل اکتفا نکرد و حملات پر دامنه خود را ادامه داد ولی هر چه زد به در بسته خورد و مهاجمان این تیم حریف هوگو یوریس آماده نشدند تا سر انجام در دقیقه 80 بایستروف گل تساوی را برای ویارئال به ثمر رساند.
باز هم بایرن دست از حمله بر نداشت ولی یوریس در شرایطی آرمانی به سر میبرد، همه منتظر نتیجه تساوی و تقسیم امتیاز ها بودند که دقیقه 90 نگردو کار بایرن را تمام کرد و تیر خلاص را شلیک کرد تا بایرن بازی برده را واگذار کند.

گزارش تصویری:

صحنه گل بایرن

شادی بعد از گل بازیکنان بایرن

کنفرانس مطبوعاتی:

هیدینگ: از مهاجمان جایگزینم راضی نیستم، باید در ترکیب تهاجمی کمی تجدید نظر کنم.

سر مربی بایرن در کنفرانس مطبوعاتی شب گذشته گفت: عالی بازی کردیم ولی مهاجمانمان شب خوبی نداشتند، نمیگویم بد شانسیم چون نمیخواهم بازی عالی یوریس را زیر سوال ببرم و بازی بد مهاجمانم را توجیح کنم.
از مهاجمان جایگزینم اصلا راضی نیستم، باید در ترکیب تهاجمی تیم کمی تجدید نظر کنم.
تیم رقیب کار خاصی در زمین نکرد 2 توپ سمت دروازه ما آمد که هر 2 گل شد، ویارئال این برد را مدیون یوریس است.
به نظر من یوریس باید به جای بایستروف بهترین بازیکن زمین میشد.
در کل دیشب برای من و اعضای تیم یک کابوس بود، گل های زیادی را نزدیم و تیمی که گل نزند گل میخورد.
از هواداران هم تشکر میکنم که با صبر و حمایت خود تیم را در مسیر خوبی قرار میدهند.
در آخر این برد را به ویارئال تبریک میگویم امیدوارم همیشه موفق باشند.

دل بوسکه: برد خوبی بود کمی هم خوش شانس بودیم.

ویسنته دل بوسکه دیشب در کنفرانس مطبوعاتی گفت: برد خوبی بود، خوب و منطقی دفاع کردیم، اگر بگویم مهمترین دلیل بردمان هوگو بود دروغ نگفته ام، او دیشب فوق آماده بود، امیدوارم تا آخر فصل این آمادگی را حفظ کند.
بایرن هم خوب بازی کرد ولی یوریس بهتر از مهاجمان آنها عمل کرد و ما بازی را بردیم.
به هیدینگ به خاطر بازی زیبایشان تبریک میگویم و آرزوی موفقیت برای بایرن دارم.

گفتگو با مالکین بایرن:

حسام بخشی: از هواداران معذرت خواهی و تشکر میکنم.

حسام بخشی بعد از بازی دیشب در گفتگو با خبرنگار ما گفت: در اول از هواداران معذرت خواهی میکنم بابت نتیجه بازی و تشکر میکنم بابت حمایت همه جانبه.
دیشب برای کل خانواده بایرن مانند یک کابوس بود، بازی برده را به بدترین شکل ممکن باختیم، ولی خب فوتبال است و حرفی نمیتوان زد.
وی در مورد اظهارات اخیر کیاوش حسینی و فرانک دی بوئر گفت: از کیاوش جان خیلی ممنونم امسال بنا به درخواست سرمربی تیم را فوقالعاده جوان بستیم و امیدواریم این جوانان رو سفیدمان کنند.
از فرانک عزیز هم تشکر میکنم ما خیلی خوب هوای کلاه خود را داریم و با آرسنال هم روابط خوب و دوستانه ای داریم.
وی در جواب خبرنگار ما که از برنامه های باشگاه در نقل و انتقالات نیم فصل پرسید جواب داد: بگذارید فصل شروع شود بعد در مورد نیم فصل بپرسید.
در آخر هم افزود: برخی افراد میخواهند بعد از این باخت روابط دوستانه من و حسین جان را زیر سوال ببرند، ویارئال و بایرن همیشه دوست بودند و خواهند بود و این برد و باخت ها تاثیری در روابط ما ندارد.
اگر هم حرفی است من باب کری خوانی است.

پوستر این هفته: تونی کروس.

قبلی اشتباه شد خواهشا حذفش کنید.
بابا یه دسترسی ویرایش اینجا بزارید که اینجوری نشه دیگه.

۱۹ آذر ۱۳۹۰
طرفدار:
- Andres Iniesta
- Rivaldo
- Esteghlal
- Netherlands
- Mojtaba jabbari
- Frank De Boer
- Majid Namjoomotlagh
گروه:
- کاربران عضو
- لیگ فانتزی
افتخارات
دی بوئر:چه بگویم؟ لوییز بهترین دوست من در بارسا بود/این حرف ها حرف او نیست

فرانک دی بوئر:در مصاحبه با هایبوری سخنان بسیار تکان دهنده ای زد.
در ادامه به مهم ترین بخش های مصاحبه نگاهی می اندازیم

فرانک دی بوئر سرمربی جوان و خوش پوش آرسنال از بازی تیمش بسیار راضی است:تیم ما در بازی مقابل تاتنهام بسیار عالی بازی کرد،ما از همه لحاظ از حریف سر بودیم.اکنون نمیتوانیم ارزش این پیروزی را در یابیم،انتهای فصل ارزش این پیروزی مشخص میشود.
او در مورد صحبت های لوییز انریکه در مورد آرسنال گفت:چه بگویم؟من مطمئنم که این حرف ها حرف های لوییز انریکه نیست،او در بارسا بهترین دوست من بود.این سخنان مدیران این تیم است که از بدو ورودشان به تیم محبوب من،باعث ایجاد تشنج بین چند تیم شده اند،من همیشه میخواستم که این روابط خوب شود،ولی آن ها نمیخواهند.
اگر ما کلاه برداریم پس بارسلونا چیست؟
شاید خیلی از شما ها ندانید:ولی اتوئو برای رفتن از ویارئال پیشنهاد 80 میلیونی داشت ،ولی مافیای بارسلونا و تهدیدات آن ها باعث شد که مدیر توانمند ویارئال اتوئو را با نصف قیمت به بارسلونا بفروشد،قانونی در سازمان لیگ وضع شد که اگر بازیکنی در تیم واقعی باشد ،و مالک آن تیم در فانتزی بخواهد این بازیکن را بخرد،نصف قیمت را میپردازد.این قانون هم به وسیله ی قدرت مافیایی مالکان بارسلونا بود که میخواستند فابرگاس را از چنگ رئال بیرون آورند.ما برای دیگو آلوز توافق کرده بودیم،ولی چون کاکا را ندادیم،آن توافق را کنسل کردند،ما کلاه برداریم؟.مافیای نقل و انتقالات بارسلونا بسیار قدرتمند است.هیچ تیمی نمیتواند جلوی آن ها را بگیرد.آن ها هر بازیکنی را که بخواهند میگیرند.کلاه برداری یعنی این.من به جرات میگویم که ما حتی یک بار هم به وسیله ی مافیا و دلال بازیکن نگرفتیم.ما همیشه در ابتدا با مدیر باشگاه صحبت میکنیم،ولی یکی از دلایل رفتن کاکا این بود که آن ها یک قرارداد بسیار خوب با کاکا امضا کرده بودند و دل کاکا با اینجا نبود.مگر نه ما احمق نیستیم که بازیکنی با مهارت کاکا را 200 میلیون بفروشیم.در حالی که قرار داد فالکائو نیز 200 میلیون است.
وی ادامه داد:
همه منظور مدیر باشگاه را فهمیدند،نیازی به توضیح نیست،بایرن به نظر من هم بهترین تیم حال حاظر است.
ولی واقعا امیدوارم اگر جریمه ای هست،برای هر دو طرف یکسان باشد.
این حرف ها زیاد قشنگ نیست،من هم از تمام کسانی که این مصاحبه را میخوانند و همچنین طرفدران بارسلونا و مدیر بارسلونا معذرت خواهی میکنم.
من عادت بدی دارم ،که هنگام عصبانیت فقط به یک جرقه نیاز دارم که روشن شوم،و الان با این سوال شما جرقه روشن شد.
باز هم از مدیران بارسلونا معذرت خواهی میکنم،ولی مطمئنم اگر از شما بخواهم که این مصاحبه را چاپ نکنید،بدترش میکنید،پس میدانم نمیشود کاری کرد

The King in the north

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۹ آذر ۱۳۹۰
نام کاربری: کاتالونیا
پیام: ۶,۲۲۲
عضویت از: ۱۳ شهریور ۱۳۸۷
از: 021
طرفدار:
- مارکو رویس
- یه پرسپولیس، یه ایران!
- اسپانيا - آلمان - آرژانتين
- كریم باقری
- فرانک رايكارد - یورگن کلوپ
گروه:
- کاربران عضو
كارلوس كي روش به بنفيكا بازگشت.

سر سامي در مصاحبه با خبرنگار روزنامه اكسپرسو گفت:
كارلوس رو به خوبي ميشناسم. سابقه درخشاني در فوتبال اروپا داره. مهم ترين دليلي كه تصميم به استخدام اين مربي كرديم سابقه مربيگري بنفيكا در سال هاي قبل بوده و با توجه به شناخت فوتبال پرتغال مطمئناً كمك زيادي به تيم خواهد كرد.
سر سامي در مورد سوال خبرنگار ما در مورد مسئوليت وي در باشگاه جواب داد:
كارلوس را بعنوان كمك مربي باشگاه استخدام كرديم و اميدوارم با عمو يوهان نتايج خوبي در ليگ امسال بگيريم.

كي روش در كنفرانس خبري بعد از عقد قرار داد:
از خوشحالي زبونم بند اومده هميشه برگشتن به تيم سابقت هيجان زيادي داره. سال هاي خوبي رو در بنفيكا پشت سر گذاشتم و اين تيم باعث شد تا به جايگاه بالايي در دنياي فوتبال برسم. اميدوارم در كنار يوهان كرايوف علم مربيگريم بالاتر بره و بتونيم بنفيكا رو به جايگاه اصليش در ليگ برسونيم.

بعد از اتمام مصاحبه كارلوس از ورزشگاه دالوژ ديدن كرد.

۲۱ آذر ۱۳۹۰
< ۱ ... ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ... ۳۵ >

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۴۸۶,۱۹۶ بازدید
_DAYS قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۲,۱۰۱ بازدید
_DAYS قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۴۵,۹۰۰ بازدید
_DAYS قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۶,۲۰۹ بازدید
_DAYS قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۱۸۵ بازدید
_DAYS قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۱۳ بازدید
_DAYS قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۷,۷۲۹ بازدید
_DAYS قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۰,۴۴۷ بازدید
_MONTH قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۱,۴۶۱ بازدید
_MONTH قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۴,۴۲۴ بازدید
_MONTH قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۲۶۸ بازدید
_MONTHS قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
_ONLINEPHRASE (_ONLINEPHRASEX)

_MEMBERS: ۰
_GUESTS: ۲۶۱

_MORE
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!