به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بيداري انديشه(بحث آزاد )
نام کاربری: Dark_Rider
پیام: ۸,۸۵۸
عضویت از: ۶ دی ۱۳۸۸
از: كنار دريا
طرفدار:
- کارلس پویول & لیو مسی
- کرایوف
- برزیل و اسپانیا
- :D
- پپ عزیز
- پروین
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
... نوشته:

نقل قول
Maedeh نوشته:

وقتی کسی هیچ اطلاعاتی در این زمینه نداشته،بازم با دیدن این چیزا رو ذهنش تاثیر میذاره؟؟؟؟!!! چطوری آخه؟؟؟

این سوال منم هست البته توی یه سایتی خوندم که روی ناخودآگاه انسان اثر میذاره ولی راستش قانع نشدم .

هر چيزي تو اين عالم هستي انرژي از خودش داره
وقتي به بنيان اصلي خلقت توجه كنيد چي ميبينيد؟؟
ملوكول ها هستند كه تشكيل اجزا ميدن
ملوكول ها خودشون از اتم ها ساخته شدن كه انرژي محسوب ميشن
يعني در اولين بنياد وجودي خلقت انرژي حكم فرمايي ميكنه

پس هرچيزي از خودش انرژي داره

پيشنهاد ميكنم مستند شهادت اب رو ببينيد در مورد انرژي ملوكول هاي اب و واكنش هاي اب نسبت به مسائل هستش كه يه دانشمند ژاپني اون رو كشف كرده

دانلود

اين يه بحث كاملا علميه كه هرچيزي از خودش انرژي ساتع ميكنه و اطرافيانش از اون انرژي بهره مند ميشن
مثلا وقتي شما وارد يه كليسا و يا مسجد يا يه مكان مذهبي مثل حرم ها و يا كعبه ميشيد انرژي مثبت روحاني شما رو تحت تاثير قرار ميده ناخوداگاه احساس خوبي بهتون دست ميده ولي وقتي وارد يه مجلس ختم ميشيد شايد اون فردي كه مرده اشناتون نباشه ولي وقتي توي مراسم ميريد حس ناراحتي بهتون دست ميده

همه چيز انرژي دارن ولي ميشه همه انرژي ها رو به مثبت تبديل كرد و فقط اون با نام خداست
بسم الله الرحمان الرحيم
واقعا شگفت انگيزه

۳۰ دی ۱۳۹۰
نام کاربری: ~Voro0JaK~
پیام: ۱,۴۷۶
عضویت از: ۲۱ دی ۱۳۸۹
از: TehRaN
طرفدار:
- ×LeO×
- :O
- ×SpaiN×
- ×TiTo , PeP×
گروه:
- كاربران بلاک شده
آخه من 3 سال کل آهنگای لیدی گاگا و کیتی پری و آدام لمبرت و اینا رو آرشیو کامل داشتم و حتی همرو حفظ بودم!اما الآن که آهنگارو گوش میدم از ترس قلبم میاد تو دهنم!نمیدونم چرا اینطوری شدم!قبلشم من فکر نمیکنم تاثیری روم گذاشته بوده باشه!یعنی از مامانم پرسیدم!اونم گفت هیچ فرقی نکرده بودی!از همون قبلشم خل بودی

۳۰ دی ۱۳۹۰
نام کاربری: Mahi_kocholoo
پیام: ۳,۰۶۶
عضویت از: ۸ اسفند ۱۳۸۷
از: تهران
طرفدار:
- xavi...... ژاوی
- یوهان کرایوف
- استقلال
- اسپانیا
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
؟!؟!؟!؟!؟!؟! نوشته:

آخه من 3 سال کل آهنگای لیدی گاگا و کیتی پری و آدام لمبرت و اینا رو آرشیو کامل داشتم و حتی همرو حفظ بودم!اما الآن که آهنگارو گوش میدم از ترس قلبم میاد تو دهنم!نمیدونم چرا اینطوری شدم!قبلشم من فکر نمیکنم تاثیری روم گذاشته بوده باشه!یعنی از مامانم پرسیدم!اونم گفت هیچ فرقی نکرده بودی!از همون قبلشم خل بودی

ببین عزیزم منم خیلی سال ها خیلی آهنگ ها از خواننده های مختلف گوش دادم .
تک تک آهنگاشونم حفظم .
تاثیر گذاشته روی همه تاثیر میذاره.
با مطالبی که درباره کنترل ذهن خوندم و مستند هایی که تا حالا دیدم به این نتیجه رسیدم که این حرفا همشون راسته.
به خدا راسته من اینجا بازم مطلب میذارم ولی ازتون خواهش میکنم این سخنرانی های رائفی پور رو گوش بدین تا به خودتونم ثابت بشه.
بعدا میزارم

موسیقی با ما با ذهن ما عجیب بازی کرد و میکنه . تاثیرش شدیده! بیماری هایی که الان خودتونم به عینه میبینید و هیچکی دلیلشو نمیدونه .
فکر میکنید الکی به وجود میاد این همه درد و مریضی؟ این افسردگی های شدید؟ این اعصاب های داغون ؟ این همه خودکشی؟
رو تو هم تاثیر گذاشته ولی نمیدونی یعنی حق داری ندونی کسی به این چیزا اهمیت نمیده.
چون این مسائل مطرح نشده.
ولی کسایی که ادعا میکنید هیچ تاثیری رو شما نذاشته فقط یه مدت به جای گوش دادن به آهنگ هایی که واقعا از مضمونشم چیزی حاصلتون نمیشه گوش دادن به قرآن و گوش دادن به آهنگ های توی طبیعت و سکوت و امتحان کنید ببینید چقدر تو روحیتون تاثیر میذاره.
چقدر شاداب تر میشید.
چه موسیقی دانایی که به خاطر همین موسیقی مرگشون زود اتفاق افتاده و چه بیماری هایی که دچارش شدن.
فقط به آهنگی که درست کردن دقت نکنید که به عاقبتشون سرگذشتشونم یه نگاهی بندازید متوجه خیلی چیزا میشید.

سکوت همیشه به معنای رضایت نیست. گاهی یعنی خسته ام از اینکه مدام به کسانی که هیچ اهمیتی برای فهمیدن نمی دهند، توضیح دهم.
۱۰ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: The.Gladiator
پیام: ۱,۸۲۸
عضویت از: ۶ تیر ۱۳۹۰
گروه:
- کاربران عضو
یکی از اثراتی که روی من داشته ناامیدی بوده.

دو سه بار پشت سر هم آهنگی از یاس گوش کردم و حالا خیلی ناراحت و ناامیدم. خیلی هم زود روی من اثر گذاشت.
خوب اگر من از قبلش هم زمینه ی ناراحتی و دلگیری رو داشتم تا الان هزار بار خودمو خلاص کرده بودم. معلومه که اینا روی همه ی انسان ها اثرات مخرب داره.
حتی امواجی که از اهنگ هایی با ریتم تند یا رپ ساتع میشه عملکرد مغز رو تحت تاثیر میزاره و باعث تغییر امواج مغزی میشه.(یه اصطلاح داره ولی یادم نیست )

۱۰ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: M@ryam.ml10
پیام: ۹۳۴
عضویت از: ۲۴ مرداد ۱۳۹۰
طرفدار:
- √҉ √҉ JuST ஜ MeSSI √҉ √҉
گروه:
- کاربران عضو
امی جان منظور اصلی و هدف اصلی ما بیشتر روی اهنگ های غرب و خواننده های غرب که باعث تاثیر روی ذهن و روان ما میشن و در اخر اونو تسخیر میکنن و به کنترل در میارن...

اما از نظر تاثیر بخوایم بگیم درسته هر اهنگی تاثیرات به نسبت مثبت و منفی داره....

ببینیــد حرفــxـــ زدن چه چیـــز وحشتناکــــی است که بزرگتــرین احـتـــرام به هر کســـ این است که برایــش یکــــ دقه سکوتــــ♥ـــ کنند!
۱۱ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- xavi...... ژاوی
- یوهان کرایوف
- استقلال
- اسپانیا
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
خوب این تاپیک یکی از تاپیک های مهمی که واسش زحمت زیادی کشیده شده.
مطالب، مستندات، و بحث های شکل گرفته تو این تاپیک از بهترین منابع و با زحمت افرادی که واسه جمع کردن این مطالب تلاش کردن همراه بوده

ظاهرا مطالب تموم شده ولی هنوزم خیلی از افراد ممکنه درباره بعضی چیزا در شبهه باشند برای بحث بیشتر در این مورد میتونید به این پست که اینجا قرار میدم یه سری بزنید

مطالب گردآوری شده

میتونید مطالب جدیدی که پیدا کردید یا جایی مطلبی شنیدید که درباره ی درست بودنش شک دارید اینجا مطرح کنید تا با هم بحث کنیم

سکوت همیشه به معنای رضایت نیست. گاهی یعنی خسته ام از اینکه مدام به کسانی که هیچ اهمیتی برای فهمیدن نمی دهند، توضیح دهم.
۱۲ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- xavi...... ژاوی
- یوهان کرایوف
- استقلال
- اسپانیا
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
میخوام یه بحثی رو شروع کنم که تقریبا اکثر ذهن جوونا رو به خودش جلب کرده. موضوعی که واقعا به نظرم مهمه و باید بهش پرداخته بشه تا بیشتر از این توسعه پیدا نکنه.
امروزه خیلی ها هستن که دیوید کاپرفیلد و کریس انجل رو میشناسن و کاراشونو دیدن. طرفدارای زیادی هم واسه خودشون جمع کردن هم اونجا هم تو همین ایران خودمون نمونه هاش کم نیست.
تاثیراتشو هم که میشه به وضوح دید. کم نیستن افرادی که حاضرا واسه کریس انجل جون بدن و کلا با کارایی که ازش دیدن تقریبا دارن می پرستنش
من خودم یکی از طرفداراش بودم کاراش برام خیلی جالب بود و رفتاری هم که ازش دیدم منو بیشتر جذب کرد .
اما با یه سری تحقیقاتی که تو سایت های مختلف کردم و با همین مستند ها و مطالب همین تاپیک به این نتیجه رسیدم که کاملا اشتباه میکردم.
راستش بعضی وقتا لازم نیست حتما یه دلیلی رو به آدم نشون بدن تا یه سری حقایق براش روشن شه.
ایشالا تو ادامه یه سری مطلب و اگر مستند هم پیدا کردم میذارم
شما هم میتونید بذارید و بحث کنید و نظراتونو بگید

کریس انجل:

بابا داره داد میزنه فراماسونره

۱۲ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: sqwflol4
پیام: ۲,۱۹۴
عضویت از: ۱۸ دی ۱۳۸۹
از: my country-my city-my stree-in our house
طرفدار:
- Dear xavi-Pique-Pedro-valdez-pouyl-all of them
- ronaldiniho
- FCBarcelona
- Espain
- Xavi !
- pep guardiola
- Pep Guardiola
گروه:
- کاربران عضو
اینجا چه جای خوبی بوده من نمیدونستم
راستش رفتم کل بحثاتون رو درباره ی موسیقی خوندم من اصلا فکر نمیکردم مدونا یه همچین چیزی باشه من خیلی دوسش داشتم مخصوا اهنگ LA is la bonita
این حرکات و رفتار های لیدی گا گا خیلی برای امریکایی ها جذاب و دیدنیه حتی وقتی که به مذهبشون توهین کردن
این وسط یکم مشکوک میزنن !یه ادم با حالت عادی چنین اصولی از خودش در نمیاره همنطور که گفتین قطعایه استراتژی داره
یه سوال برام پیش اومده
پیت بول هم جز اوناس؟باتوججه به رفتار هاش و موزیک ویدئو هایی که داره؟
با این تفاضیل این دختره اوریل هم فراماسونره
نگاه کنید :
چشم جهان بین

چشم جهان بین2
چشم جهان بین 3
چشم جهان بین4

چشم جهان بین6

چشم جهان بین7

پپ
۱۲ بهمن ۱۳۹۰
نام کاربری: sqwflol4
پیام: ۲,۱۹۴
عضویت از: ۱۸ دی ۱۳۸۹
از: my country-my city-my stree-in our house
طرفدار:
- Dear xavi-Pique-Pedro-valdez-pouyl-all of them
- ronaldiniho
- FCBarcelona
- Espain
- Xavi !
- pep guardiola
- Pep Guardiola
گروه:
- کاربران عضو
ایرانیا خیلی ادمای ساده این خداوکیلی دیگه اگه ماها اگاهی داشته باشیم سایت خارجی نمیتونن فوری بیان به یه سایت دو تا دونه خواننده ی ر و ور رگ خواب مار رو دست بگیرو و افکار ما رو به سمت چیزایی که خودش میخواهد سوق بده ،واقعا خوشحال ام که توسایتمون چینین جایی برای اگاه سازی جوونا هست .
من خودم تا قبلا هیچ اهمیتی به این نشونه ها و .. نمیدادم میگفت استایلشون اینجوری اما با یکم وقت گذاشتن متوجه شدم که با استراتژی خاصی استایلشون اینجوریه.
چی به سر ملت ما اومده؟یعنی میشه دوباره همون ایرانی که تو جهان ابر قدرت بود بشه؟یعنی میشه بالاخره یه روز بیاد کسی با کسی دعوا نکنه یکی از استادامون که خانم مسنی هم بود به علت افتادگی مژه اش رفته بود المان(حتما بخونیدش ) خودش داشت برامون تعریف میکرد
میگفت رفتیم و خواهرم همراهم بود از هواپیما پیاده شدیم و رفتیم مطب دکتر بعد از معاینه و ... دکتر پس فراش بهش ساعت 9 صبح بهشون وقت عمل داد.
پس فرداش اومد میگفت یه اقای همراهمون بود که نقش مترجم رو برامون داشت همون اقا که قرار بود بیاد دنبالمون ساعت 9:45 دقیقه اومد یعنی 45 دقیقه تاخیر بعد میگه چون پول همراهمون نبود باید میرفتیم یه مقدار از حسابمون پول برمیداشتیم و این هم خوش کار وقتگیری بود و گفت کارای ما ساعت 11:10 به اتمام رسید
وقتی رسیدیم به مطب منشی دکتر که یه خانم مسنی هم بود با عصبانیت به ساعتش اشاره کرد و به المانی یه چیزایی به مترجممون گفت اما بعد مترجم یه چیزایی گفت که رفتا اون خانوم به طور کلی تغیر کرد .
بعد از عمل از مترجم پرسیدم چی بهش گفتی؟گفت بهش گفتم ما از ساعت 9 داریم اینجا دنبال جا پارک میگردیم ولی چون خیلی شلوغه متاسفانه نتونستیم و .......
اونا چون خودشون دروغ نمیگم حتی تصور نمیکنن که کسی بخوهاد بهشون دروغ بگه اما متاسفانه ما که اصلا اونا رو قبول نداریم و مسلمون هم هستیم روزانه حداقا 2 تا دروغ میگیم کسی رو شما سراغ داری طی روز دروغ نگه؟اگه مصلحتی هم شده باشه دو سه تا رو میگه
کی میشه بقیه بیان حسرت صداقت مردم مارو بخورن؟

پپ
۱۲ بهمن ۱۳۹۰
طرفدار:
- xavi...... ژاوی
- یوهان کرایوف
- استقلال
- اسپانیا
- پپ
گروه:
- کاربران عضو
ممنون از دوست عزیزمون سارا جان بابت مطلب و عکس های خوبشون
میدونید تقریبا میشه یه نتیجه کلی از این قضایا گرفت که اصولا این افرادی زیاد تو چشم هستن و معمولا طرفدار هم زیاد دارن پشتشون یه مشکلی هست
پیت بول رو من اطلاع زیادی ندارم ولی حتما میرم فردا ببینم قضیش چیه

۱۳ بهمن ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۹
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۲
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۵۱۴,۵۷۳ بازدید
۱۲ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۳,۰۵۵ بازدید
۱۷ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۷۲,۹۰۴ بازدید
۱۸ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۶۲,۳۴۹ بازدید
۲۸ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۲۵۰ بازدید
۲۸ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۳۷ بازدید
۲۹ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۹,۳۰۱ بازدید
۱ ماه قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۱,۴۶۷ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۳,۴۳۴ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۸,۶۴۱ بازدید
۲ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۶۰۹ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۵۹ کاربر آنلاین است. (۱۴۹ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۵۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!