به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۱ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: اخبار روز لیگ قهرمانان اروپا
نام کاربری: Tekie.Taka.Barca
پیام: ۵۵۸
عضویت از: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۸
گروه:
- كاربران بلاک شده
گزارش روز:حمله به مفسر،به جرم شباهت به «اشتارک» داور آلمانی

مفسر ورزشي يك شبكه تلويزيوني انگليس كه چهره اش به ' ولفگانگ اشتارك' داور ديدار بارسلونا و رئال مادريد شباهت داشت، مورد تهديد هواداران رئال مادريد قرار گرفت.

مفسر ورزشي يك شبكه تلويزيوني انگليس كه چهره اش به ' ولفگانگ اشتارك' داور ديدار بارسلونا و رئال مادريد شباهت داشت، مورد تهديد هواداران رئال مادريد قرار گرفت.
به گزارش روزنامه ديلي ميل،'اندي تاونسند' كه براي شبكه تلويزيوني«آی تی وی» ، ديدار بارسلونا و رئال مادريد در نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا را گزارش كرده بود،پس از مسابقه در يك رستوران در حال شام خوردن بود كه مورد توجه هواداران خشمگين رئال مادريد قرار گرفت.
'اشتارك' داور آلماني ديدار بارسلونا و رئال مادريد به دليل اخراج په په از زمين و در پي آن شكست دو بر صفر رئال مادريد از بارسلونا هواداران رئال مادريد را خشمگين كرده بود.
اين تصميم، واكنش خشمگينانه '‌ژوزه مورينيو' سرمربي رئال مادريد را در پي داشت و داور او را هم از نيمكت تيم رئال اخراج كرد.
مورينيو قضاوت داور آلمان را 'يك رسوايي' دانست.
تاونسند به روزنامه انگليسي ديلي ميل گفت: «من در رستوران درحال غذاخوردن بودم كه عده اي از مردم متوجه حضور من شدند. بعضي از آنها شروع به عكس گرفتن از من كردند و سپس يكي از آنها به سمت من آمد و يك گلدان گل به من داد و با چهره اي خندان گفت: اين براي شما است،وقتي كه ايستادم آنها مرا هو كردند. »
اين مفسر ورزشي ادامه داد:«مردم به سمت من آمدند و با زبان اسپانيايي خشمگينانه با من حرف مي زدند، مرد ديگري هم از آن سوي رستوران فرياد مي زد. اوضاع از كنترل خارج شده بود. سرانجام رهايم كردند چون هنوز كارت يوفا بر گردنم بود. آنها گمان كرده بودند كه من داور مسابقه بودم. مرا با 'ولفگانگ اشتارك' اشتباهي گرفته بودند. به آنها توضيح دادم كه من از يك شبكه تلويزيوني انگليسي هستم. »
اين مفسر ورزشي هواداران رئال مادريد را ' تشنه به خون داور آلماني' توصيف و مورينيو را به خاطر صحبتهايش درباره داور مسابقه سرزنش كرد.
او گفت: «مورينيو گفته بود' همه، داور را چهره منفي اين نمايش مي دانند'. اين غائله را مورينيو به پا كرد. در استاديوم شاهد يك جنگ واقعي بودم.
من براي نخستين بار شاهد نفوذ فوق العاده مورينيو روي هواداران و تماشاچيان فوتبال بودم. دلم نمي خواهد آنها را در انگليس هم ببينم.»

سایت گل

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۰
گروه:
- كاربران بلاک شده
نادال: رئال می تواند به جریان بازی نیمه نهایی برگردد

تنیسور صاحب نام اسپانیایی به حمایت از رئال مادرید برخاسته است

رافائل نادال، تنیسور شماره یک دنیا، در صحبتهایی اعلام کرد که تیم محبوبش، رئال مادرید می تواند بعد از شکست 0-2 مقابل بارسلونا در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا سربلند کرده و به گردونه رقابتها بازگردد

نادال به عنوان یکی از هواداران رئال مادرید به روزنامه آ.اس گفت که از رویای تماشای پیشروی تیم محبوبش ناامید نشده و گفت:« هرچند که کار سختی است ولی هر اتفاقی ممکن است در دنیای فوتبال رخ دهد.»

نادال 24 ساله در این رابطه گفت:« رئالی ها دیدگاه مثبتی نسبت به دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا ندارند، چون زمانی که در خانه 0-2 شکست می خوری، بازگشت به جریان بازیها کار سختی است. البته در ورزش هر اتفاقی ممکن است رخ دهد.»

این تنیسور متولد مایورکا با اشاره به جنجالهایی که به دلیل فشار عصبی بالای این مسابقه رخ داد، گفت:« این برای هیچ یک از دو تیم خوب نبود و حتی برای هوادارانی که چنین تصاویری را می دیدنند، خوب نبود. بهترین نکته این است که الان همه چیز به حالت عادی بازگشته و فقط رقابت بین دو باشگاه، آن هم از نظر ورزشی باقی مانده است.»

پنجمین ال کلاسیکوی این فصل، سه شنبه شب در ورزشگاه نوکمپ برگزار خواهد شد.

سایت گل

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۰
گروه:
- كاربران بلاک شده
درخواست گواردیولا :سکوت رسانه ای در آستانه ال کلاسیکوی آخر

پپ گواردیولا مربی جوان بارسا خواهان سکوت رسانه ای در آستانه دیدار حساس ال کلاسیکوی 3 شنبه شب است

بعد از دیدار جنجالی 4 شنبه گذشته دو تیم رئال مادرید و بارسلونا که حاشیه های زیادی را به همراه داد، پپ گواردیولا، مربی جوان بارسلونا به بازیکنان و اعضای کادر فنی تیمش دستور به سکوت رسانه ای داده است

سران یوفا به دنبال آن هستند تا از طریق قانونی با دو تیم حاضر در دیدار 4شنبه شب برخورد کنند و نگران تکرار آن اتفاقات در دیدار برگشت دو تیم که سه شنبه شب درنوکمپ برگزار خواهد شد هستند

طبق گزارش منتشره درمارکا، گواردیولا به اعضای کادر فنی باشگاه و بازیکنانش دستور داده تا سکوت کنند و قرار گرفتن در جلوی خبرنگاران را به دلیل جلوگیری از محرومیت بازیکنانش ممنوع اعلام کرده است.البته این اولین باری نیست که گواردیولا چنین دستوری می دهد. زمانی که بارسلونا قرار بود به اوکراین سفر کرده و مقابل شاختار دونتسک قرار بگیرد هم اوضاع مشابهی بررختکن بارسا حاکن بود.

خود گواردیولا پیش از دیدار شنبه شب تیمش مقابل سوسیداد مقابل دوربینهای تلوزیونی قرار گرفت ولی طبق گزارشهای منتشره تمایلی نداشت تا در مورد دیدار برگشت ال کلاسیکو صحبتی کند.

سایت گل

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۰
گروه:
- كاربران بلاک شده
اندرسون: می توانیم بارسلونا را شکست دهیم

این در حالی است که هنوز حضور هیچ یک از دو تیم در فینال علی رغم پیروزی های 2-0 در دیدار رفت مقابل شالکه و رئال مادرید قطعی نشده است

اندرسون، هافبک برزیلی منچستریونایتد، تاکید کرد تیمش می تواند در فینال رقابت های لیگ قهرمانان بارسلونا را شکست دهد.

این در حالی است که هنوز حضور هیچ یک از دو تیم در فینال علی رغم پیروزی های 2-0 در دیدار رفت مقابل شالکه و رئال مادرید قطعی نشده است.

اندرسون در گفتگو با ایندیپندنت گفت:" من فکر می کنم می توانیم بارسا را شکست دهیم. بارسلونا تیم بزرگی است و بازیکنان بزرگی مانند مسی و ژاوی دارد. ما یک بار آنها را شکست داده ایم و یک بار مقابل آنها شکست خورده ایم (در فینال چمپیونزلیگ سال 2009) منچستریونایتد یکی از بهترین باشگاه های دنیاست. سطح بازی مت خیلی نزدیک به آنهاست و دیدار مقابل آنها نیز دیدار نزدیکی خواهد بود.

فکر می کنم منچستریونایتد تنها تیمی است که بارسلونا خیلی به آن احترام می گذارد. آنها همیشه مراقب ما هستند زیرا ما هم تیم بزرگی داریم. ما بازیکنان بزرگی در خط دفاعی، هافبک و حمله داریم که می توانند مسی را متوقف کنند. ما می توانیم مقابل بارسلونا بایستیم و با آنها برابری کنیم. آنها به خوبی از این مسئله آگاه هستند و احترام زیادی برای ما قائلند. شکست دادن ما برای آنها کار ساده ای نیست. همه چیز 50-50 است.

مسی بازیکنی است که به نظر می رسد از یک سیاره دیگر آمده اما او تنها بزیکنی نیست که باعث نگرانی ما می شود. ما باید مراقب بازیکنان دیگری نیز باشیم. امروزه نتیجه بازی ها را جزئیات مشخص می کند و اگر اشتباه کنید، ممکن است یک جام یا قهرمانی را از دست بدهید."

سایت گل

۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۰
گروه:
- كاربران بلاک شده
روسل: پیش از ال کلاسیکو،مراسم مهمانی رسمی مدیران برگزار می شود

رئیس باشگاه بارسلونا در صحبتهایی اعلام کرد که با وجود شکایت سران دو باشگاه رئال و بارسا از یکدیگر قبل از برگزاری دیدار ال کلاسیکو درروز سه شنبه ، مراسم رسمی برگزار خواهد شد

سندرو روسل، رئیس باشگاه بارسلونا اعلام کرد که با وجود شکایت سران دو باشگاه رئال و بارسلونا از یکدیگر به یوفا، مراسم ناهار رسمی مدیران دو تیم که در روز دیدار برگشت دو تیم بارسلونا و رئال برگزار می شود، پا برجا خواهد بود.

روسل در این رابطه گفت:« همه در انتظار دستور یوفا، بعد از رد و بدل شدن این شکایتها هستیم.ما با هیچ یک از سران رئال مادرید صحبتی نکرده ایم ولی دلیلی برای عدم برگزار کردن مهمانی رسمی مدیران دو تیم نمی بینیم.»

روسل ادامه داد:« یک بحث، بحث موسسه و سران باشگاه است و بحث دیگر، بحث شخصیت هاست. باید روحیه اجتماعی را تغییر داد و احترام متقابل را بین هواداران دو تیم برقرار کرد که هیچ وقت ، اتفاقی که غیرورزشی است درون زمین رخ ندهد. به ویژه اینکه ما نباید، سایرین را تحریک کنیم.»

سایت گل

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۰
گروه:
- كاربران بلاک شده
دبیلکر ، داور دیدار بارسلونا – رئال

پدرو پرونشا، داور پرتغالی قضاوت بازی منچستریونایتد و شالکه را عهده دار خواهد بود

فرانک دبلیکر، داور بلژیکی دنیای فوتبال قضاوت دیدار برگشت دو تیم بارسلونا و رئال مادرید در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا را عهده دار خواهد بود و پدرو پرونشا، داور پرتغالی ، داور دیدار چهارشنبه شب منچستریونایتد و شالکه خواهد بود

این داور بلژیکی یکی از داورانی است که ژوزه مورینیو، مربی پرتغالی رئال در کنفرانس خبری اش پس از دیدار رفت دو تیم، او را به باد انتقاد گرفت و اعلام کرد که در فصول گذشته به نفع بارسلونا سوت زده است

منظور مورینیو به دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا در فصل گذشته رقابتهای اروپایی میان دو تیم بارسلونا و اینتر است . در آن دیدار، داور بلژیکی در نیمه اول تیاگو موتا را از زمین مسابقه اخراج کرد ولی اینتر مقابل فشارهای حریف مقاومت کرد و با وجود شکست 0-1 در دیدار برگشت، توانست به فینال فصل قبل لیگ قهرمانان اروپا برسد

سایت گل

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۰
گروه:
- كاربران بلاک شده
ایگواین: می توانیم با شکست دادن بارسا به فینال برسیم

ستاره آرژانتینی مطمئن است که تیمش می تواند روانه فینال ومبلی شود

گونسالو ایگواین مهاجم آرژانتینی رئال مادرید معتقد است که بعد از شکست 0-2 رئال در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل بارسلونا، رئال می تواند به جریان بازی برگشته و به دیدار فینال برسد
دو گل مسی در نیمه دوم آن بازی باعث شد تا تیم گواردیولا با دو گل ارزشمند خارج از خانه در انتظار دیدار برگشت ورزشگاه نوکمپ باشد ولی ایگواین امیدهای فراوانی برای موفقیت رئال دارد

این ستاره 23 ساله در گفت و گو با وب سایت رسمی رئال گفت:« ما شانس زیادی در رقابتهای لیگ قهرمانانان اروپا داریم و تا پای مرگ مبارزه ی کنیم. آنچه که مهم است این است که ما با هم همبسته باشیم تا به فینال برسیم؛ چون همه ما به شدت هیجان زده هستیم.»

ایگواین ادامه داد:« تیم ما به اندازه ای خوب هست که بتواند از سد بارسا عبور کند پس باید نهایت تلاشمان را به کار بگیریم. باید با غرور و در عین حال فروتنی به میدان برویم. این واقعیت که بارسا ما را در شهر مادرید شکست داد، گویای آن است که ما می توانیم در خانه شان آنها را شکست دهیم.»

این اولین باری است که رئال از فصل 3-2002 تاکنون به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا رسیده ولی آنها در دو دیدار اخیر خود مقابل بارسا و ساراگوسا تن به شکست داده اند.

سایت گل

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۰
گروه:
- كاربران بلاک شده
گاس هیدینک: مورینیو باید از باشگاه بارسلونا عذرخواهی کند

رئالی ها در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان 2-0 مغلوب بارسا شد و مورینیو در پایان بازی با انتقاد از داوری، اعلام کرد یوفا دوست دارد بارسا را به هر قیمتی به فینال برساند

گاس هیدینک، سرمربی تیم ملی ترکیه، با انتقاد از صحبت های اخیر ژوزه مورینیو، اعلام کرد آقای خاص باید به خاطر صحبت های اخیرش از باشگاه بارسلونا عذرخواهی کند.

رئالی ها در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا 2-0 مغلوب بارسا شد و مورینیو در پایان بازی با انتقاد از داوری، اعلام کرد یوفا دوست دارد بارسا را به هر قیمتی به فینال برساند.

مورینیو همچنین گفت که قهرمانی بارسا در چمپیونزلیگ در سال 2009 بدون کمک داور در دیدار نیمه نهایی مقابل چلسی رقم نمی خورد. اما هیدینک که در آن زمان هدایت چلسی را برعهده داشت، معتقد است مورینیو زیاده روی کرده است.

او در گفتگو با دیلی میرر گفت:" مورینیو نباید اینقدر زیاده روی می کرد. او قصد دارد با این انتقادات، توجه رسانه ها را از نحوه بازی تیمش منحرف کند.

او بدون اینکه من بدانم، من را وارد این بازی کرد. او بازی رئال- بارسا را با بازی بارسا- چلسی مقایسه کرد، زمانی که من مربی چلسی بودم و ما هم فینال را از دست دادیم.

اما تفاوت بزرگ این بود که ما هیچ اعتراضی نکردیم. من در این مورد اصلا با مورینیو موافق نیستم. درست است که چلسی متضرر شد به ویژه به دلیل پنالتی ای که در وقت های تلف شده به نفع ما گرفته نشد. آن یک اشتباه واضح داور بود.

چند روز بعد، وقتی احساسات فروکش کرد، ما فهمیدیم که فینال چمپیونزلیگ را از دست داده ایم اما هرگ کسی در چلسی بابت آن اتفاق اعتراض نکرد.

اما مورینیو خیلی زیاده روی کرد. او باید ویدئوی بازی را یک بار دیگر ببیند و به خاطر حرف هایی که زده عذرخواهی کند. اگر او این کار را نکند، به این خاطر است که می خواهد حقیقت را به نفع خودش تغییر بدهد."

سایت گل

۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۰
گروه:
- كاربران بلاک شده
گزارش روز: مورینیو در کنفرانس خبری قبل از بازی شرکت نمی کند

آقای خاص در بازی رفت اخراج شدو اجازه حضور برروی نیمکت تیمش در دیدار برگشت را نخواهد داشت

در کنفرانس خبری امروز که پیش از بازی رئال مقابل بارسا در دور برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا برگزار می شود، ژوزه مورینیو غایب خواهد بود و آیتور کارانکا، دستیار آقای خاص پشت میکروفن ها قرار گرفته و پاسخگوی خبرنگاران خواهد بود.

آقای خاص بعد از اخراجش در دیدار رفت، تصمیم گرفت تا در کنفرانس خبری پیش از بازی شرکت نکند. کنفرانس خبری رئالی ها راس ساعت 19.30 دقیقه به وقت اسپانیا در نوکمپ آغاز می شود و آیتور کارانکا و کریم بنزما پاسخگوی سوالات خبرنگاران خواهند شد.

این طور به نظر می رسد که مورینیو هر زمانی که از همراهی تیمش محروم است، در کنفرانسهای خبری شرکت نمی کند و این مسئولیت را بردوش دستیارش قرار می دهد

رئالی ها پیش از سفر به بارسلونا و از ساعت 15.30 به وقت محلی در کمپ تمرینی والدبباس در مادرید تمرین می کنند و طبق برنامه ریزی های انجام شده، سه ساعت بعد از آن در هتل خوان کارلوس اول شهر بارسلونا مستقر خواهند شد.

سایت گل

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۰
گروه:
- كاربران بلاک شده
کاسیاس: دیدار نیمه نهایی مقابل بارسا هنوز تمام نشده

دروازه بان رئال مادرید نسبت به صعود تیمش به دیدار فینال رقابتهای اروپایی اطمینان دارد

ایکر کاسیاس، دروازه بان باشگاه رئال مادرید مطمئن است که تیمش می تواند با غلبه بر نتیجه 0-2 دیدار رفت دو تیم رئال و بارسلونا، مجوز صعود به دیدار فینال ومبلی را به دست آورد

لیونل مسی هر دو گل بارسا در دیدار رفت را به ثمر رساند و بارسا با برتری 2 گل خارج از خانه به مصاف رئال خواهد رفت.

با این وجود کاسیاس مطمئن است که تیمش می تواند در دیدار سه شنبه ورزشگاه نوکمپ موفق باشد و در صحبتهایی به وب سایت رسمی رئال گفت:« نام دو تیمی که به دیدار فینال راه یافته اند هنوز ثبت نشده است. هیچ وقت نمی دانی که چه اتفاقاتی ممکن است رخ دهد. ما در حالی مقابل بارسلونا بازی می کنیم که می دانیم که تا یک ماه دیگر بازی فینال برگزار خواهد شد و هر یک از 4 تیم حاضر در مرحله نیمه نهایی می توانند به این دیدار برسند.»

آخرین حضور رئال در فینال لیگ قهرمانان اروپا به سال 2002 برمی گردد که در آن دیدار کهکشانی ها توانستند در ورزشگاه همپدن پارک گلاسکو و با برد دو بر یک لورکوزن به نهمین جام قهرمانی شان دست یابند

سایت گل

۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۰

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۷
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۰
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۴۶۶,۵۶۴ بازدید
۴ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۷۶۴ بازدید
۹ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۲۵,۶۵۶ بازدید
۱۰ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۴,۵۱۵ بازدید
۲۰ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۱۴۵ بازدید
۲۰ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۵۲ بازدید
۲۱ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۷,۰۵۹ بازدید
۲۲ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۰,۰۷۲ بازدید
۲۹ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۱,۱۲۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۲,۹۹۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۰۷۸ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۱۴۶ کاربر آنلاین است. (۷۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۴۶

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!