به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

روبرتو کارلوس: نیمار را به کریس و مسی ترجیح می دهم
نام کاربری: CarlesAlenya
پیام: ۳۱,۲۸۰
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
روبرتو کارلوس: نیمار را به کریس و مسی ترجیح می دهم

نسل ما آخرین نسل برزیل بود که قهرمان شد و اگر این اتفاق دوباره تکرار شود، برای ملت برزیل شادی بزرگی خواهد بود

روبرتو کارلوس بازیکن سابق باشگاه رئال مادرید و تیم ملی برزیل در گفت و گو با ایی.اس.پی.ان به این نکته اشاره کرد که نیمار را به مسی و رونالدو ترجیح می دهد و نظرش را در مورد جام جهانی برزیل نیز ابراز کرد.

این گزیده ای از صحبت های کارلوس است:

*نیمار، کریس و مسی: نیمار بازیکنی است که از تماشای بازیهای او بیشتر از بقیه لذت می برم. یک بازیکن شماره یک دنیای دیگر هم هست که کریس رونالدوست و پدیده ای به نام مسی هم داریم. ولی برای من، یک تفاوت بزرگ میان نیمار و سایرین هست و آن هم این است که نیمار بازیکنی است که هیجان انگیز بازی می کند و خوشحال است و کارهایی می کند که هیچ بازیکن دیگری نمی تواند انجام دهد

*جام جهانی 2014: برزیل مدعی قهرمانی است. این کاملا منطقی است؛ چون در خانه بازی می کند واین را به خاطر سبک بازی اش و قهرمانی اش در جام کنفدراسیون ها نیز می گویم. مدعیان قهرمانی، همان مدعیان همیشگی هستند: اسپانیا، ایتالیا، هلند، آلمان، انگلیس...اگر برزیل قهرمان جام جهانی شود، برای ششمین بار به این افتخار خواهد رسید. نسل ما آخرین نسل برزیل بود که قهرمان شد و اگر این اتفاق دوباره تکرار شود، برای ملت برزیل شادی بزرگی خواهد بود و کمک بزرگی برای حرکت رو به جلو درمواجهه با مشکلات خواهد بود.

۲۴ بهمن ۱۳۹۲
مانکیو دچار ترک‌خوردگی مهره ستون فقرات شده است
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

مانکیو دچار ترک‌خوردگی مهره ستون فقرات شده است

این مدافع در بازی با رئال مادرید به شکل بسیار بدی مصدوم شد و تا شش هفته نمی‌تواند بازی کند.

سایت گل – اتلتیکو مادرید اعلام کرده که خاویر مانکیو، مدافع این تیم تا شش هفته از میادین دور خواهد بود. یکی از مهره‌های ستون فقرات او دچار ترک‌خوردگی شده است.

این بازیکن 19ساله در جریان بازی با رئال مادرید پس از نبردی هوایی با کریستیانو رونالدو روی صورتش به زمین فرود آمد و فشار بسیار شدیدی به گردن و کمرش وارد شد.

باشگاه اتلتیکو مادرید اعلام کرده که سیتی اسکن او نشان می‌دهد او چهار تا شش هفته دور خواهد بود. طبق اعلام باشگاه، مهره C7 او بدون این که جابجا شده باشد دچار ترک‌خوردگی شده است و او تا پنجشنبه در بیمارستان خواهد بود.

مانکیو در این فصل در تمامی رقابت‌ها تنها هفت بازی انجام داده است.

۲۴ بهمن ۱۳۹۲
سیمئونه: اتلتیکو خسته شده است / میلان در اروپا بهتر از سری آ است
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
سیمئونه: اتلتیکو خسته شده است / میلان در اروپا بهتر از سری آ است

باشگاه مادریدی سه بازی پیاپی است که می‌بازد.

دیه‌گو سیمئونه گفته تیمش دچار خستگی شده است.

اتلتیکو در لالیگا هم‌امتیاز با رئال مادرید و بارسلونا است و به مرحله حذفی لیگ قهرمانان هم رسیده است. اما آنها اخیرا سه بازی پیاپی را باختند، از جمله دو دیدار نیمه‌نهایی جام حذفی مقابل رئال را.

سیمئونه گفته تیمش فصلی فرسایشی را پشت سر می‌گذارد: «تیم من ممکن است خسته باشد، اما استمرار یکی از فاکتورهای کلیدی آن بوده است.

دو باخت ما مقابل رئال مادرید بود، یعنی یکی از بهترین تیم‌های دنیا.

هشت روز پیش ما صدرنشین لالیگا بودیم. دیر یا زود تمامی تیم‌ها وارد دوره‌های سخت می‌شوند و باید دید که پس از 38 بازی کجا قرار گرفته‌ایم. مادرید و بارسلونا کیفیتی دارند که باعث می‌شود در بلندمدت تفاوت‌ها را رقم بزنند.»

سیمئونه درباره بازی با میلان در لیگ قهرمانان می‌گوید: «میلان همیشه در لیگ قهرمانان بسیار قوی‌تر از سری آ است. آنها به صورت سنتی در اروپا عالی عمل می‌کنند. بازی سختی داریم. آنها قهرمانان بسیاری دارند و باید بسیار فروتن باشیم. ما باید بدانیم که آنها با تمام وجود بازی خواهند کرد.»

۲۴ بهمن ۱۳۹۲
اینیستا: به دنبال انتقام از رئال نیستیم
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
اینیستا: به دنبال انتقام از رئال نیستیم

بار قبلی که دو تیم در فینال بازی کردند را رئال در وقت‌های اضافه برد.

آندرس اینیستا، هافبک بارسلونا گفته تیمش به دنبال انتقام از رئال مادرید نیست.

دو تیم در فینال جام حذفی سه سال پیش با هم بازی کردند و رئال توانست با ضربه سر زیبای کریس رونالدو در وقت‌های اضافه پیروز شود.

دو تیم در اواسط آوریل در ورزشگاه مستایا در فینال کوپا دل‌روی به مصاف هم خواهند رفت و اینیستا می‌گوید: «احساس خوبی داریم. زمانی که تیم عالی بازی می‌کند همه چیز بهتر می‌شود. این چالش پیش روی ماست تا اوضاع را بهتر سازیم.

من هرگز نمی‌گویم که به دنبال انتقام از رئال مادرید هستیم. اما به هر حال این فرصت خوبی است که قهرمانی دیگری به دست بیاوریم.»

سرخیو بوسکتس هم گفته خوشحال است که چندین بار در فینال جام حذفی بازی کرده. او که در سال‌های 2009 و 2012 قهرمان این جام شده می‌گوید: «رسیدن به فینال دشوار است. ما خوش‌اقبال بوده‌ایم که توانسته‌ایم در سال‌های اخیر در فینال‌های پرشماری بازی کنیم. من بسیار خوشحالم که در فینالی دیگر بازی خواهم کرد.

این بازی بسیار خوبی برای بازیکنان و طرفداران است. البته دو ماه تا آن مسابقه مانده و باید روی لالیگا و لیگ قهرمانان تمرکز کنیم.»

۲۴ بهمن ۱۳۹۲
اوگو سانچس: کارلوس ولا، مسی و رونالدوی مکزیک است
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
اوگو سانچس: کارلوس ولا، مسی و رونالدوی مکزیک است

اسطوره مکزیک گفته از عملکرد بازیکن رئال سوسیه‌داد خوشحال است و او باید به تیم ملی برگردد.

اوگو سانچس، مهاجم سابق تیم ملی مکزیک گفته کارلوس ولا پاسخ مکزیک برای لیونل مسی است.

مهاجم رئال سوسیه‌داد اوایل ماه جاری میلادی در نشستی با مقامات فدراسیون گفت که هنوز از نظر احساسی صد درصد آماده بازی برای تیم ملی نیست. او سه سال است در تیم مکزیک بازی نکرده است.

سانچس می‌گوید: «کارلوس ولا برای مکزیک مانند لیونل مسی برای آرژانتین و کریستیانو رونالدو برای پرتغال است. ما نمی‌توانیم از بهترین بازیکن خود چشم‌پوشی کنیم.

تصور کنید اگر مسی برای آرژانتین بازی نکند. مربیان و مدیران به او التماس خواهند کرد. رونالدو هم همین طور.»

ولا 24ساله در دو فصل اخیر یکی از بهترین‌های مکزیک در اروپا بوده است اما از سال 2011 که با خوسه مانوئل دلاتوره، مربی تیم درافتاد دیگر در تیم ملی بازی نکرد.

اتحادیه فوتبال مکزیک هم اعلام کرده که در متقاعد کردن او شکست خورده است: «کارلوس ولا بی‌تردید برای جام جهانی دعوت نمی‌شود.»

اما سانچس می‌گوید: «مدیران تمام تلاش خود را انجام نداده‌اند. زمانی که تلاش می‌کنید یکی را قانع کنید باید تمامی برگ‌هایتان را رو کنید. باید روش‌های مختلفی برای متقاعد کردن او بیازمایید. دعوت از کارلوس ولا برای تیم ملی ما ضروری است.»

ولا در 35 بازی ملی 9 گل زده است.

۲۴ بهمن ۱۳۹۲
گابی میلیتو: امکان ندارد که عشق به فوتبال درمسی ازبین رفته باشد
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
گابی میلیتو: امکان ندارد که عشق به فوتبال درمسی ازبین رفته باشد

همه ما می دانیم که مسی بهترین است. او فوق العاده است و حس می کنم که مصدومیتش را پشت سرگذاشته ودرحال بازگشت به روزهای اوج است

گابی میلیتو که در سالهای 2007 تا 2011 در بارسلونا توپ می زد، در گفتگو با لاسارسا در مورد شرایط حال لیونل مسی ستاره آرژانتینی تیم کاتالان و عشق او به فوتبال صحبت کرده است

میلیتو در تشریح اوضاع مسی گفت:« حال لئو خوب است. او در بازی با سویا، نمایش زیبایی ا به اجرا گذاشت. دو گل زد و خیلی هم خوب بازی کرد. همه ما می دانیم که مسی بهتر از همه است. او هیچ کمبودی ندارد. به نظرم شرایط او واقعا خوب است. مصدومیتش را پشت سرگذاشته ودرحال بازگشت به روزهای اوج و بازیابی آن ریتمی است که در تمام بازیها به نمایش می گذاشت. مطمئنا بازی به بازی بهتر هم خواهد شد.»

میلیتو در واکنش به صحبت های اخیر آنخل کاپا که گفته بود که مسی آن عشق و هیجانش برای فوتبال را از دست داده، گفت:« هرکسی آزاد است که نظرش و احساسش را بگوید ولی من معتقدم که غیرممکن است که لئو عشقش به فوتبال را از دست بدهد. او شیفته این ورزش است و عاشق کاری است که انجام می دهد. مسی روحیه جنگنده ای دارد. نظر کاپا محترم است ولی من می دانم که لئو چطور است و چگونه فکر می کند و چطور واکنش نشان می دهد. او بازیکنی رقابتی است و به عشق به فوتبال نیاز دارد. من به نظر همه احترام می گذارم ولی دراین مورد موافق کاپا نیستم.»

ستاره سابق آرژانتینی بارسا درمورد عملکرد تاتا مارتینو روی نیمکت مربیگری تیم کاتالان گفت:« من طرز فکر وعملکرد تیم های تاتا را همواره تحسین می کرده ام. حس می کنم که او شانس زیادی دارد تاتمام جامها (لالیگا، جام حذفی و لیگ قهرمانان اروپا) را فتح کند. چون بارسا دو سلاح لازم را که یکی رختکن فوق العاده و یک سرمربی مناسب است را دارد.من به تاتا اعتماد زیادی دارم و به پسرهای بارسا هم ایمان دارم. اکثر بازیکنانی که دراین تیم هستند را می شناسم و می دانم که آنها آن عشق همیشگی برای ادامه موفقیت هایشان را دارند.»

میلیتو درمورد تاثیرگذاری گواردیولا در بارسا گفت:« در طول دوران حضورم در بارسا گواردیولا به من کمک زیادی کرد تا فوتبال را به نحو متفاوتی درک و بازی کنم. بعد از 4 فصل فوق العاده ای که در بارسا سپری کردم، حس کردم که شناخته شده ام و همه اینها را به عملکرد پپ مرتبط می دانم. من در کنار او دیدگاه متفاوتی به فوتبال پیدا کردم. من سرمربیان خوبی داشته ام ولی پپ متفاوت است. او توانایی زیادی برای مربیگری به سبکی بی نظیر دارد.»

بخش پایانی صحبت های میلیتو اظهارنظر او درمورد اینکه آیا بارسا به خرید یک مدافع نیاز دارد یا خیر بود:« مدافعان بارسا در طول سالها نشان داده اند که آماده اند تا از پرچم بارسا دفاع کنند. درحال حاضر هم بارسا مدافعان سطح بالا وخوبی دارد که می توانند در بالاترین سطح ممکن مقابل هر تیمی به رقابت ادامه دهند ولی درمورد این پرسش باید بگویم که مدیر ورزشی باشگاه و سرمربی تیم بایددر موردش پاسخگو باشند.»

۲۴ بهمن ۱۳۹۲
مستایا میزبان فینال جام حذفی اسپانیا
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
مستایا میزبان فینال جام حذفی اسپانیا

فینال کوپا دل ری در روز 19 آوریل سال 2014 در ورزشگاه مستایا، ورزشگاه خانگی والنسیا برگزار خواهد شد

ساعاتی قبل از برگزاری بازی 4شنبه شب بارسلونا مقابل رئال سوسیداد که با صعود تیم کاتالان به فینال جام حذفی اسپانیا همراه بود، مسئولان فدراسیون فوتبال اسپانیا نام ورزشگاه مستایا را به عنوان میزبان دیدار فینال کوپا دل ری برگزیدند.

بدین ترتیب فینال جام حذفی اسپانیا روز 19 آوریل در ورزشگاه مستایا، ورزشگاه باشگاه والنسیا میان دو تیم رئال مادرید و بارسلونا برگزار خواهد شد.

درهفته آینده قرار است تا مسئولان فدراسیون فوتبال اسپانیا جلسه ای با مقامات دو باشگاه فینالیست داشته باشند ونام ورزشگاه میزبان فینال را به آنها اعلام کنند. البته تا اوایل ماه مارس خبر میزبانی مستایا برای این بازی فینال به صورت رسمی اعلام نخواهد شد.

با برد بارسلونا مقابل سوسیداد در مجموع دو دیدار رفت و برگشت مرحله نیمه نهایی و راه یابی این تیم به فینال، شاهد تکرار فینال کوپا دل ری در سال 2011 خواهیم بود. در آن فینال و در مصاف رئال مادرید و بارسلونا، تیم مادریدی موفق شد تا به لطف تک گل کریستیانو رونالدو قهرمان کوپا دل ری شود. اوندیانو ماینکو قضاوت آن بازی را برعهده داشت (داوری که بازی سه شنبه شب اتلتیکومادرید مقابل رئال مادرید در دور برگشت مرحله نیمه نهایی جام حذفی اسپانیا در ورزشگاه بیسنته کالدرون را سوت زد) او در آن بازی هشت کارت زرد و یک کارت قرمز را به بازیکنان نشان داد. داور چهارم آن بازی هم ته سیرا ویتیه نس بود، داوری که بازی دیشب رئال سوسیداد مقابل بارسلونا را قضاوت نمود.داوران فینال امسال کوپا دل ری هنوز مشخص نشده اند.

۲۴ بهمن ۱۳۹۲
بازگشت ویا به تمرینات اتلتیکو
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
بازگشت ویا به تمرینات اتلتیکو

داوید ویا که به دلیل مصدومیت ران چپ بازی های اخیر اتلتیکو را از دست داده بود امروز (پنج شنبه) به تمرینات تیم بازگشت.

به گزارش روزنامه مادریدی آ.اس داوید ویا می تواند در دیدار اتلتیکو مقابل رئال وایادولید در هفته ی بیست و چهارم لالیگا برای قرمز و سفید پوشان مادرید به میدان برود. با توجه به دیدار مهم اتلتیکو مادرید مقابل میلان در لیگ قهرمانان اروپا، بازگشت ویا خبر خوشحال کننده ای برای دیگو سیمئونه و هواداران اتلتیکو خواهد بود.

داوید ویا که جولای 2013 از بارسلونا به اتلتیکو مادرید پیوست در فصل جاری بازی های زیادی را به دلیل مصدومیت از دست داده است.

۲۴ بهمن ۱۳۹۲
پیراهن دوم اسپانیا در جام جهانی سیاه خواهد بود: قهرمان باید بدرخشد!
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
پیراهن دوم اسپانیا در جام جهانی سیاه خواهد بود: قهرمان باید بدرخشد!

بعد از اینکه آدیداس این خبر را از طریق توئیتر خود فاش کرد، حالا پیراهن دوم تیم ملی اسپانیا در جام جهانی برزیل به تأیید رسیده است. در این پیراهن، پرچم، ستاره ای که به معنای قهرمانی در جهان است و لوگوی آدیداس به رنگ سبز [نئون] خواهد بود.

آدیداس این پیراهن را با شعار "رنگهای خودت را نشان بده یا محو شو" ارائه کرده است و همچنین در توئیتر خود نوشته است که: "نور نئون در شب اسپانیایی. قهرمان باید دوباره بدرخشد. رنگ های خودت را نشان بده یا محو شو."

آدیداس همچنین نوشت: "رنگ سیاه و نئون سبز در این پیراهن از فرهنگ شاد، سر زنده، اجتماعی، شلوغ و رنگارنگ اسپانیایی الهام گرفته است."

این پیراهن از تاریخ 4 مارچ در تمام فروشگاه های رسمی آدیداس آماده فروش خواهد بود.

با توجه به بیانیه ای که روز پنجشنبه توسط آدیداس منتشر شد، این پیراهن اولین بار در دیدار دوستانه 5 مارچ مقابل تیم ملی ایتالیا در ویسنته کالدرون رونمایی خواهد شد. احتمالاً اسپانیا در طول مرحله گروهی جام جهانی نیازی به پوشیدن این پیراهن نخواهد داشت، چرا که آنها باید در مقابل هلند (نارنجی)، شیلی (قرمز و سفید و آبی) به عنوان تیم میزبان و استرالیا (زرد و سبز) به عنوان میهمان بازی کنند.

در سال های اخیر اسپانیا چنین رنگ تیره ای به تن نکرده است، و شبیه ترین پیراهن آنها به جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی باز می گردد که با پیراهن آبی تیره موفقیت را به خانه آوردند.

۲۵ بهمن ۱۳۹۲
راموس: چند ماهی بود که همه می گفتند خط دفاع تیم ما گند زده
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

راموس: چند ماهی بود که همه می گفتند خط دفاع تیم ما گند زده

مدافع اسپانیایی رئال بعد از پرتاب فندک به سمت رونالدو از سوی هواداران کالدرون معتقد است که اتلتیکونباید جریمه شود. چرا که باشگاه نباید چوب اشتباه برخی افراد را بخورد

سایت گل- بین دونیمه بازی سه شنبه شب دوتیم رئال مادرید واتلتیکومادرید ودرشرایطی که بازیکنان به سمت رختکن می رفتند، سرخیو راموس و کریس رونالدو صحبت کنان درآستانه ورود به رختکن بودند که فندکی به سر رونالدو برخوردکرد. این اقدام از طرف یکی از هواداران اتلتیکو انجام گرفت وباعث شد تا رونالدو برای چند ثانیه روی زمین بیفتد.

درپایان این بازی سرخیو راموس در مورد این اتفاق و مسائل دیگر تیمش به صحبت پرداخت. راموس معتقد است که به خاطر پرتاب این فندک، نباید محرومیتی مثل برگزاری بازیهای اتلتیکو پشت درهای بسته گریبان این تیم را بگیرد. راموس درتشریح این صحنه گفت:«اتلتیکو نباید جریمه شود. چرا که باشگاه نباید چوب اشتباه برخی افراد را بخورد. من و کریس در حال صحبت کردن بودیم..یادم نیست درمورد چه چیزی صحبت می کردیم.می گفتیم و می خندیدیم و به یک باره دیدم که چیزی به سر رونالدو خورد. اینها تصاویری هستند که وجهه فوتبال را خراب می کنند و از همین رو باید برای مقابله با آنها به دنبال راهکار بود. نباید باشگاه اتلتیکو جریمه شود؛ چون آنها نباید چوب اشتباه خطاکاران را بخورند.با دوربین های مدار بسته ای که در دنیای فوتبال وجود دارد، باید فرد خاطی شناسایی شده واجازه ندهند که او به ورزشگاه بیاید و بازیها را از خانه اش دنبال کند.»

او در ادامه راجع به تیم حریف گفت:« بازی کردن در ورزشگاه کالدرون، به ویژه در طول امسال سخت وپیچیده است. آمار و ارقام آنها فوق العاده است.ما درشرایطی گام به بازی برگشت گذاشتیم که نتیجه بازی رفت را فراموش کرده بودیم ومی دانستیم که در بازی برگشت هراتفاقی ممکن است رخ دهد. دربازی سه شنبه کنترل بازی را در دست داشتیم ولی نه بازی کردن درورزشگاه کالدرون ساده است و نه اتلتیکو حریف کوچکی است.» راموس در ادامه در مورد اینکه تیمش بدون دریافت گلی به بازی فینال جام حذفی رسیده گفت:« همان طور که قبل از این هم گفتم، چند ماهی است که همه در مورد ضعف خط دفاعی رئال وخرابکاری ها صحبت می کردند ولی حالا همه از ثبات خط دفاعی می گویند. آنچه مهمتر از سایر چیزهاست، اوضاع کلی تیم است . ما منسجم هستیم و ایده های روشن و شفافی داریم.»

راموس دراین بازی از داور مسابقه کارت نگرفت تا بتواند در بازی فینال کوپا دل ری برای تیمش به میدان برود. او درمورد این موضوع گفت:« تجربه به تو درس می دهد وشاید دربازی سه شنبه از حسس ششمان بهره بردیم. در برخوردها کمی آرام تر بودم. اگر دراین بازی کارت می گرفتم شانس حضور در بازی فینال را از دست می دادم. اما با این وجود سرمربی تیم تصمیم گرفت مرا به میدان فرستاده و به په په استراحت دهد. دراین بازی ها، حضور هواداران یک امتیاز مثبت است. اما در جریان بازی من اصلا از کوره درنرفتم و کارت نگرفتم. کاملا آرام بودم. نتیجه هم به نفع ما بود و در بین دو نیمه سرمربی تیم تصمیم به تعویض من گرفت.»

۲۵ بهمن ۱۳۹۲

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۷
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۰
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۴۶۷,۲۶۴ بازدید
۴ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۷۹۵ بازدید
۹ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۲۶,۳۴۴ بازدید
۱۰ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۴,۶۷۵ بازدید
۲۰ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۱۵۱ بازدید
۲۰ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۵۸ بازدید
۲۱ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۷,۰۹۷ بازدید
۲۲ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۰,۱۲۱ بازدید
۲۹ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۱,۱۴۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۳,۱۱۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۱۰۵ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۲۷ کاربر آنلاین است. (۱۰۷ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۷

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!