به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۵ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

پاسخ به: بارسلونای محبوب من
نام کاربری: Alireza_i99000
پیام: ۹,۳۴۴
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۸۷
از: TEH
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
- پپ گواردیولا - Ottmar Hitzfeld
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
در مورد خروجی های باشگاه با کیتا و چیگرینسکی موافقم و به هیچ وجه با خروج آنری موافق نیستم وقتی میاد تو بازی یه سرعت خاصی به بازی میده.بازی روون تر میشه.اما قبول دارم که نسبت به قبل افت کرده
زلاتات هم باید بهش مهلت داد اما اگه قرار باشه بین زلاتان و آنری یکی بمونه اون آنرییه چون واقعا به سبک فوتبال بارسا میخوره و نباید سن و سالش رو بهونه کنیم.اینزاگیه 36 ساله هنوز داره برای میلان بازی میکنه پس چرا آنری 33 ساله برای بارسا بازی نکنه؟؟

من خودم از طرفداران آنری هستم .وقتی میاد بازی حداقل یه مدافع رو کاملا مشغول خودش می کنه .ولی دیگه افت کرده.یه دلیل دیگه هم برای افتش اینه که بهش کمتر بازی می رسه مخصوصا حالا که ویا اومد دیگه آنری تو بارسا تلف می شه.زلاتان هم به نظر من فرصت هاشو خراب کرده آخه تو اینتر هم چیزی نبود.بعدشم بی انگیزه بازی می کنه.

CATALUNYA is not Spain
۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۹
نام کاربری: Alireza_i99000
پیام: ۹,۳۴۴
عضویت از: ۳۰ بهمن ۱۳۸۷
از: TEH
طرفدار:
- Lionel Andres Messi
- Maradona
- استقلال
- آرژانتین
- پپ گواردیولا - Ottmar Hitzfeld
گروه:
- کاربران عضو
افتخارات
نقل قول
مسی - تورس - ویا

سسک

ژاوی- اینیستا

آلوز -------------------- مکسول
پیکه- پویول

والدز

ذخیره ها:
میلیتو- بویان- پدرو- توره- پینتو-چیکرینسکی -بوسکتس
کوچ: سلطان گواردیولا
----------------------------------------------------------------------
این ترکیب رو بفرستیم تو زمین اون مورینیو دلقک به جابازیکن میره دنبال سریعترین بنا و کارگر دنیا که بیان جلو دروازه دیوار بکشن که ابکش نشن..

آقا بهزاد ترکیبت عالیه.قربون دستت فقط یه هافبک دفاعی هم بزاری تو ترکیب بد نمی شه آخه می ترسم گل بخوریم.توره رو نیمکته ها بزارش تو ترکیب اصلی.

CATALUNYA is not Spain
۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۹
نام کاربری: henry-xavi
پیام: ۵۱۷
عضویت از: ۱ اردیبهشت ۱۳۸۹
طرفدار:
- ژاوی-مسی-اینیستا
- تیری آنری
- پرسپولیس
- فرانسه
- کریم باقری-علی دایی
- پپ گواردیولا-آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو
نقل قول
من خودم از طرفداران آنری هستم .وقتی میاد بازی حداقل یه مدافع رو کاملا مشغول خودش می کنه .ولی دیگه افت کرده.یه دلیل دیگه هم برای افتش اینه که بهش کمتر بازی می رسه مخصوصا حالا که ویا اومد دیگه آنری تو بارسا تلف می شه.زلاتان هم به نظر من فرصت هاشو خراب کرده آخه تو اینتر هم چیزی نبود.بعدشم بی انگیزه بازی می کنه.

آنری به 2 دلیل امسال افت کرد
1-مصدومیت های پیاپیش(تا تو ترکیب فرانسه بازی میکرد مصدوم میشد و چندین هفته رو از دست میداد)
2-به خاطر هندی که تو بازی ایرلند کرد خیلی فشار روی اون بود و به خاطر همین بازیش رو تحت الشعاع قرار داد
اگه آنری تو نیمکت باشه قبول دارم تلف میشه ولی اگه بره توی لیگ آمریکا چی؟؟اونجا از صحنه اول فوتبال جهان کنار میره و دیگه خبری از آنری در روزنامه ها نمیخونیم
امیدوارم بتونه تو جام جهانی بازی خوبی با فرانسه انجام بده و تو بارسا موندگار بشه
یه موقع فکر نکنید که من بارسا رو به خاطر آنری دوست دارما.نه اینطور نیست.
دوست دارم یکی از بازیکنهای محبوبم به تیمه محبوبم کمک کنه فقط همین
بارسا دوستت داریم چه آنری باشه چه نباشه
viva pep
viva barca

۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۹
نام کاربری: Behzad
پیام: ۳,۳۶۴
عضویت از: ۵ بهمن ۱۳۸۸
از: خیلی دور ؛ خیلی نزدیک
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
اولا انری نیست و هانری
دوما هانری دیگه خاکستر شده
هانری تکنیک بالای نداره ولی گامهای بلندی داشت. حتی میتونست تو محوطه جریمه هم استارت بزنه اما الان از نظر فیزیکی افت کرده.. قدرت حفظ توپش به قدر پایین اومده که وقتی می خواد جلو یه دفاع این کارو بکنه زمین میخوره...
چون تیم بارسا به مدل هلندی بازی میکنه و سرعت حرف اول رو میزنه هانری جوابگوی تیم نیست.
در ضمن اون دستمزد خیلی بالای داره و این اصلا برای باشگاه خوب نیست...
درسته بازیکن بزرگیه اما هیچ تیمی دیگه نیست که حاضر باشه هانری رو بخره... غیر از همین تیمهای امریکایی و عربها که تجربش رو به تیمشون تزریق کنن... به نظر من اگه همینجا تو بارسا خداحافظی کنه اسطوره میمونه ولا عاقبتش میشه ریوالدو...
از ریوالدو که بزرگتر نیست .. یه نگاه بش بندازین. حتی برزیلی ها هم دیگه دوستش ندارن

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۹
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
خبرهای از برگشتن زلاتان به ایتالیا به گوش میرسه...
در صورتی که وکیل زلاتان گفته که ایبرا در بارسا احساس خوشحالی میکنه

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۹
طرفدار:
- فابرگاس
- گواردیولا
گروه:
- كاربران بلاک شده
Xavi:
Like Puyi’ said, this year they have tried to stop us by all ways, but they could not. This team is the best in the world. Like the ‘Presi’ says . . . What an experience! Let’s go to Luz de Gas [a theatre], ‘Presi’! Visca el Barça y Visca Catalunya!
Iniesta:
Bona nit [good evening]. This evening is for you all! Thanks to you all I have been able to overcome very complicated moments this year. Next year we’ll be back again! ¡Visca el Barça y Visca Catalunya!
Pedro:
In the first place, we thank all of you for the support that you have given us the whole season. I’m very happy to be a part of this whole team. I hope that you are happy with this title, with as much as it has cost. ¡Visca el Barça, Visca Catalunya y Visca Tenerife!
Márquez:
¡Bona nit a tothom! [Good evening to all!] Thank you very much for your confidence. All of these years have been the best ones of my life. Thank you very much to the directive staff, the coaching staff, and to the players. Many thanks! ¡Visca el barça y Visca Catalunya!
Milito:
I just want to say that for me I am truly proud to be a part of this team and group of people that are humanly remarkable, and [it's] thanks to the human group that we have humanly achieved great successes.* I think about the groups and the people that I have known in difficult moments, and they have helped me a great deal, just as you all have. And so I want to thank you for that and enjoy this moment to it fullest. ¡Adéu!
(*Translator’s note: I am not sure what he meant with the repetition of ‘humano’ and ‘humanamente,’ but it might have been a reference to the song, which has been their unofficial theme song, ‘Human’ by The Killers.)
Busquets:
Bona nit. Without you all, this would not be possible. Enjoy it because you deserve it. Best wishes! ¡Visca el Barça y Visca Catalunya!
Chygrynskiy:
Thanks to you all and best wishes because it is your victory. Today we celebrate that - what we have all won! Thanks!
Alves:
Bona nit a tothom, benvinguts a l’estadi [Good evening and welcome to the stadium]. One more year we are here to celebrate a new title and after such a difficult year, we have once more achieved this very important title. I also pay homage to Piqué and to a guest who is here (Shakira), and we are going to celebrate with this dance …. ‘waka waka’! ¡Visca el Barça, Visca Catalunya y Visca la ‘mare que ens va parir’ (the sea will part)!
Keita:
Good evening, many thanks to all, as much as to my teammates as to the coaches and to the fans! ¡Visca el Barça y Visca Catalunya!
Abidal:
Thank you to you all for the support all season long. I am very happy to play for this club. Thank you to the whole team because I spent months injured without being able to be available. This league [title] is for you all. ¡Visca el Barça y Visca Catalunya! Ah! Wait, wait! A message for my wife: bring me jackets because the girls are cold.
Puyol:
This year they have attacked us but [they] have not been able to stop us. We are the champions because we are the best. Thanks to the people who are behind the players. ¡Visca el Barça y Visca Catalunya!
Valdés:
You are the best fans in the world. Truly, thank you very much. We should be proud one more time of this Barça and of this team and of winning the league from our great rival. Like the ‘mister’ said, we owe you a title, and we hope that next year in Wembley that we can give you some happiness. ¡Visca el Barça y Visca Catalunya!
Messi:
Bona nit. This year I’m not going to say anything strange, but simply give thanks to you all and like we say in Argentina: ‘¡la concha de su madre!’ [something like motherf******] ¡Visca el Barça y Visca Catalunya!
Piqué:
Bona nit. We all wanted it. Many people didn’t want the title to end up here, and they will be f***ked. We have it here again. Best wishes to all because you all are also champions of the league. I would like for you all to remember it. ¡Visca el Barça y Visca Catalunya! (The public chanted ‘Madridista qui no boti’). I want to be clear that I don’t sing that, because otherwise I’ll get smacked from all sides!
Zlatan:
Thanks to all. Thanks to the coach that has helped me a lot as well as to you all. I am very happy.

Henry:

Good evening. I would like to say that winning a title with 99 points is something that I’ve never seen in my life. Thanks to all. To play for Barça is something very special. ¡Visca el Barça y Visca Catalunya!
Bojan:
Thank you to my family, to all the people of Barcelona. Thank you to the players, be happy! ¡Visca el Barca y Visca Catalunya!
Pinto:
Bona nit. I think the key to everything, really, is as much you all as us; we are connected, we have become one. We are going to continue making history.
Touré:
Good evening, welcome to the stadium. This year has been a special year for you all and for us. It has not been easy, but we have achieved this league with your help. Thank you to all the fans and to my friends. Many thanks.
Maxwell:
This group deserves everything that has gone on this year. Thank you to all. A hug.
Jeffren:
Good evening. I would like to thank all of the culés and the coaching staff. Thanks to them I have felt like one more [of the team] and coming from the ‘filial’ [youth team]. Best wishes to all culés. Visca el Barca, Visca Catalunya y Visca Tenerife

-------------------------------------------------- صحبتهای اعزای تیم بعد در جشن...
برید حالشو ببرید

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۹
نام کاربری: Diego.Maradona
پیام: ۶۳۱
عضویت از: ۱۱ دی ۱۳۸۷
طرفدار:
- لئو مسی- دنی آلوز - پیکه - ژاوی- پویول هم که جای خودشه
- رونالدینیو - ریوالدو - مارادونا - پپ - روماریو -کرویف
- هیچ کدوم ارزش ندارن
- آرزانتین - ایتالیا- برزیل-اسپانیا
- کریم باقری
- رایکارد- ونگال- پپ
- علی دایی بد نیست
گروه:
- کاربران عضو
سسک صد در صد باید بیاد. از نظر ترمیب هم لازم نیست ناراحت بشین. به چند دلیل: اولا بارسا تو خیلی از بازی ها نیازی نداره که یه هافبک دفاعی همیشه تو ترکیب باشه. می شه سسک و ژاوی و اینیستا رو تو 90 درصد بازی ها با هم بازی داد.
دوما سسک می تونه هافبک دفاعی هم بازی کنه. این سسک با این چند پسته بودنش محشره.
سوما نه این که مثلا بوسکتس خیلی موثره تو پست هافبک دفاعی!!
هر جا لازمه نیستش، هر جا که مهم نیست میاد توپ پخش می کنه.

یه چیز دیگه، بابا این دلیل نیومدن رونی که بویان ذخیره میشه دیگه واقعا محشر بود. خوب بویان ذخیره بشه، چی میشه مگه؟ رونی یا تورس ضمانت پیروزی تو بازی با تیم هایی مثل اینترن. هر دوشون مرد بازی های بزرگن. کارتون فوتبالیستها نگاه نمی کنیم که بگیم بویان باید بازی کنه.می خوایم قهرمان اروپا شیم. اون سالی که با رایکارد قهرمان شدیم خط حمله مسی، رونالدینیو و اتوئو بود.3تا فوق ستاره. با پپ هم خط حمله مسی اتوئو و آنری بود (که یکی از بهترین سال هاشو داشت می گذروند، نه آنری امسال که یادش رفته دروازه چیه).اگه زلات بمونه هیچی وگرنه یا رونی یا تورس رو لازم داریم.

فقط خدا و خود من از آنچه در قلبم می گذرد، با خبریم.
۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۹
نام کاربری: kami85
پیام: ۲۵۸
عضویت از: ۱۷ آبان ۱۳۸۸
طرفدار:
- مسی - ژاوی - پیکه - فابری
- ریوالدو
- تاج ، نه استقلال
- اسپانیا ---------- آرژانتین - برزیل
- مجیدی
- پپ - هیدینگ
- جلالی
گروه:
- کاربران عضو

بارسلونا آماده پیشنهاد 80 میلیون پوندی به رونی
گوآردیولا عقیده دارد رونی از لحاظ شخصیتی و شکل فوتبال بازیکن بی نظیر در سطح جهان است و حضورش در بارسلونا موفقیت در فصل آینده را تضمین خواهد کرد

مشاهده لینک

ONLY BARCA
I LOVE BARCA
۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۹
نام کاربری: parsanejaty
پیام: ۷۷۴
عضویت از: ۱۶ اسفند ۱۳۸۸
از: مشهد
طرفدار:
- rafi & haliloich
- یوهان کرایف
- پرسپولیس
- اسپانیا
- عابدزاده
- پپ گواردیولا,لوییزانریکه
- جعفر
گروه:
- کاربران عضو
خدا نکنه مسی نمی تونه پشت مهاجم نوک خوب بازی کنه

زنده باد کاتالونیا
۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۹
نام کاربری: parsanejaty
پیام: ۷۷۴
عضویت از: ۱۶ اسفند ۱۳۸۸
از: مشهد
طرفدار:
- rafi & haliloich
- یوهان کرایف
- پرسپولیس
- اسپانیا
- عابدزاده
- پپ گواردیولا,لوییزانریکه
- جعفر
گروه:
- کاربران عضو
اصلا مسی پشت مهاجم نوک بازی کنه توی پست هافبک پس باید با این وضع بی خیال اینستا بشیم

زنده باد کاتالونیا
۳۰ اردیبهشت ۱۳۸۹

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۷
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۰
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۴۶۶,۴۸۳ بازدید
۴ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۷۶۴ بازدید
۹ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۲۵,۵۸۸ بازدید
۱۰ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۴,۴۹۷ بازدید
۲۰ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۱۴۵ بازدید
۲۰ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۵۲ بازدید
۲۱ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۷,۰۵۰ بازدید
۲۲ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۰,۰۶۸ بازدید
۲۹ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۱,۱۲۰ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۲,۹۸۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۰۷۴ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۱۸۹ کاربر آنلاین است. (۹۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۱۸۹

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!