به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۲ کاربر مهمان
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

فتح‌الله‌زاده: به خریدار استقلال مشاوره دادم
نام کاربری: serajo
نام تیم: سویا
پیام: ۱۹۱
عضویت از: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۳
طرفدار:
- messi
- يوهان کرايف
- پرسپولیس
- آلمان
- علی کریمی
- یوآخیم لو
گروه:
- کاربران عضو

فتح‌الله‌زاده: به خریدار استقلال مشاوره دادم

علی فتح‌الله‌زاده با تایید نشستی که با یک شرکت تولیدی و صنعتی درراستای خرید باشگاه استقلال داشت گفت: آنها مالکان یک شرکت صنعتی بودند که در فرابورس هم حضور دارند. مسئولان این شرکت فقط از من مشورت خواستند و درباره سرمایه گذاری درفوتبال سوالهایی پرسیدند که بنده هم هرآنچه می دانستم و طی این سالها تجربه کرده بودم را دراختیارشان قراردادم.

فتح‌الله‌زاده درباره اینکه نام این شرکت چیست، اظهارکرد: ازمن خواسته شد نامی از این شرکت نیاورم.

مدیرعامل سابق باشگاه استقلال درپاسخ به این سوال که چه قدر احتمال دارد شرکت موردنظر باشگاه استقلال با بخرد، گفت: همه چیز بستگی به شرایط تازه ای دارد که از سوی دولت اعلام می شود. من مالکان این شرکت را تشویق کردم که سرمایه گذاری کنند. اعتقاد دارم اگر شرایط برای تیمداری بخش خصوصی فراهم باشد شاهد پویایی و حرکت بیشتردر فوتبال خواهیم بود. فعالیت بخش خصوصی اما در صورتی امکان پذیراست که شرایط برای کسب درآمد وسود دهی هموار باشد. چنانچه بسته حمایتی دولت فراهم شود و تلویزیون نیزدراین راستا حق پخش را بپردازد، بخش خصوصی درفوتبال موفق خواهد بود.

آیا امیدی به بقای بخش خصوصی درسرمایه گذاری درفوتبال وجود دارد؟ فتح الله زاده به این سوال هم پاسخ داد: بعید می دانم که درسالهای نخست خریداران به مقاصد اقتصادی خود برسند و درنشستی که با آن شرکت داشتم اعلام کردم که درسال اول فکرسوددهی نباشد اما اطمینان دادم که اگر فرایند واگذاری به درستی انجام شود، خریداران جدید می توانند درسالهای آتی به سود موردنظرخود دست یابند.

فتح‌الله‌زاده به حرفهایش ادامه داد: برخلاف خبرهایی که شنیده می شود شرکتهایی هستند که دوست دارند در بخش فوتبال سرمایه گذاری کنند واین شرکت هم به شدت علاقمند به خرید باشگاه استقلال است اما همان طورکه گفتم باید شرایط تسهیل شود که ان شاءالله دولت محترم این کار را خواهد کرد تا فوتبال ایران وارد عصرتازه ای از حیات خود شود.

او در پایان حرفهایش درباره اینکه آیا با این شرکت همکاری خواهد داشت گفت: از من فقط مشاوره خواسته شد و بحث دیگری مطرح نبود.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ اسفند ۱۳۹۳
بیانیه سعداوی درباره غیبت در تمرینات فولاد
طرفدار:
- messi
- يوهان کرايف
- پرسپولیس
- آلمان
- علی کریمی
- یوآخیم لو
گروه:
- کاربران عضو

بیانیه سعداوی درباره غیبت در تمرینات فولاد

نعیم سعداوی مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان همراه با این تیم برای دیدار مقابل لوکوموتیو به ازبکستان سفر نکرد. این مربی طی چند روز گذشته در تمرینات این تیم شرکت نکرده و همین مسئله شایعاتی در مورد اختلاف او با دراگان اسکوچیچ به وجود آورده است.

در همین راستا اسماعیل عسگریان معاون اجرایی باشگاه فولاد خوزستان در گفت‌وگویی که روز جمعه داشت اعلام کرد غیبت سعداوی به خاطر مسائل شخصی است و مشکل خاصی وجود ندارد.

نعیم سعداوی در این ارتباط با قراردادن بیانیه‌ای در اختیار خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد عدم حضورش در تمرینات فولاد خوزستان نکات زیر را مطرح کرد:

پاره‌ای مسائل و مشکلات از اول فصل وجود داشت اما به خاطر شرایط خاص باشگاه و عشق و حرمت به هوادارانی که بیش از 20 سال با آنها زندگی کردم سکوت می‌کنم. قصد ندارم با مطرح کردن مشکلات حاشیه‌ای بخواهم مشکلی برای باشگاه بزرگ و مردمی فولاد خوزستان ایجاد کنم اما در آینده همه چیز مشخص می‌شود. قصد ندارم خیلی‌ به گمانه‌زنی‌ها توجه کنم.

مطالبی که در ارتباط با عدم حضور بنده در تمرینات در یکی از روزنامه ها به چاپ رسیده است از مصادیق انتشار مطالب کذب است که در مراجع قانونی قابل پیگیری است. در شان و شخصیت من نیست که بخواهم با مربی‌ درگیر شوم و اجازه دهم به شخصیت ورزشی من توهین شود.

امیدوارم هواداران عذر من را به دلیل عدم حضور فیزیکی‌ام بپذیرند و بدانند مانند گذشته با همه وجود به آنها و باشگاه فولادخوزستان عشق می‌ورزم و همیشه خواهان سرافرازی باشگاه فولاد خوزستان و داشتن تیمی مقتدر بوده و هستم.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ اسفند ۱۳۹۳
تصمیمی درباره بازی پرسپولیس گرفته نشده
طرفدار:
- messi
- يوهان کرايف
- پرسپولیس
- آلمان
- علی کریمی
- یوآخیم لو
گروه:
- کاربران عضو

تصمیمی درباره بازی پرسپولیس گرفته نشده

غلامرضا بهروان در مورد صحبت‌های رسول خوروش سرپرست سپاهان که گفته بود در صورت تعویق دوباره حاضر به بازیکن دادن به تیم امید نیست، گفت: امروز جلسه‌ای با حضور کفاشیان، تاج و کیومرث هاشمی برگزار شد و هنوز ، در این مورد تصمیم نهایی گرفته نشده است.

وی ادامه داد: آنطور که من شنیده‌ام باشگاه ذوب آهن و سپاهان ظاهرا حاضر شده‌اند که بدون حضور ملی‌پوشان‌شان در هفته بیست و سوم بازی کنند من باید از تبریز برگردم و بعد در مورد این مساله صحبت خواهیم کرد اگر این دو باشگاه این مساله را پذیرفته باشند که دیگر مشکلی وجود ندارد.

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در مورد وضعیت بازی نفت مسجد سلیمان و پرسپولیس گفت: هنوز هیچ تصمیمی در این مورد گرفته نشده است.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۶ اسفند ۱۳۹۳
بهروان:آندو پرسید چرا مربی‌شان را اخراج کردم!
طرفدار:
- messi
- يوهان کرايف
- پرسپولیس
- آلمان
- علی کریمی
- یوآخیم لو
گروه:
- کاربران عضو

بهروان:آندو پرسید چرا مربی‌شان را اخراج کردم!

غلامرضا بهروان در خصوص احتمال حضور پرسپولیس در مسجد سلیمان برای بازی با نفت این شهر با تیم امیدش گفت: این موضوع را تایید نمی‌کنیم چراکه همه تیم‌ها باید با اصول جوانمردانه و با قدرت به همه مسابقات لیگ به میدان برود. ما همه تلاش خود را برای تغییر زمان این مسابقه کردیم اما اگر نفت مسجد سلیمان رضایت می‌داد حتما زمان این بازی را تغییر می‌دادیم.

ناظر دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی در خصوص این دیدار گفت: این بازی به خوبی برگزار شد و مشکل خاصی نداشت و هرچند که نکات ریز برگزاری از جمله پرتاب ترقه و شعارهایی که رد و بدل شد را گزارش دادم.

وی در مورد صحبت‌هایش با آندرانیک تیموریان در وسط بازی و اعتراضی که این بازیکن به او می‌کرد گفت: آندو به من گفت که چرا مربی‌شان را اخراج کردم که من در پاسخ گفتم اخراج مربی در حیطه وظایف من نیست و داور او را اخراج می‌کند و حتی دلایل اخراج دستیار اولیویرا را نیز به او گفتم که در نهایت این بازیکن صحبت‌هایم را قبول کرد و به من گفت اگر شما می‌گویید پس حتما درست است.

بهروان در مورد میزبانی جام ملت‌های آسیا که به امارات رسید گفت: از دو ماه پیش این موضوع را پیش‌بینی کرده بودم.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۸ اسفند ۱۳۹۳
آزمون: تیم امید یا بزرگسالان برایم فرقی ندارد
طرفدار:
- messi
- يوهان کرايف
- پرسپولیس
- آلمان
- علی کریمی
- یوآخیم لو
گروه:
- کاربران عضو

آزمون: تیم امید یا بزرگسالان برایم فرقی ندارد

این روزها خیلی ها دوست دارند نظر سردار آزمون و علیرضا جهانبخش را در مورد حضور در تیم ملی یا تیم المپیک بدانند. این دو استعداد جوان به سوژه ای برای دعوای مسئولان تیم ملی و تیم المپیک بدل شده اند. سردار آزمون در گفتگو با خبرنگار " ورزش سه " در این باره می گوید:« من نمی دانم چرا اینقدر به این مساله پرداخته می شود. ما دو بازیکنی هستیم که به خاطر سن مان می توانیم برای تیم المپیک هم بازی کنیم. پس اگر تشخیص داده شود که برای تیم المپیک بازی کنیم، با جان و دل به اردوی این تیم می رویم و سایر بازیکنان را همراهی می کنیم. اگر هم تصمیم بر این بود که با تیم ملی بزرگسالان باشیم.، باز هم اطاعت می کنیم و به نظرات مسئولان احترام می گذاریم.»

صحبت سردار در مورد اینکه حضور در تیم ملی بزرگسالان به آینده او کمک بیشتری می کند، انتقاد پیشکسوتان را به همراه داشته.خیلی ها علیه او موضع گرفته اند و صحبتهایی درباره این مهاجم جوان انجام داده اند. او در این مورد می گوید:« نمی دانم چرا از این حرف من برداشت دیگری شده است. من گفتم که برایم فرقی ندارد در تیم المپیک باشم یا تیم ملی. مهم منافع ملی است و اینکه مسئولان چه تصمیمی می گیرند. من به عنوان بازیکنی که این فوتبال و این مردم رویش سرمایه گذاری کرده اند، باید به زمین بروم و برای تیمهای ملی کشورم بازی کنم. حالا تیم المپیک یا بزرگسالان، هیچ تفاوتی نمی کند. من ایرانی ام و باید تمام تلاشم را برای موفقیت فوتبال کشورم انجام بدهم. همانطور که الان در روسیه به عنوان نماینده ایران ، هدفم سربلندی کشورم است، در رده ملی هم هدفی جز این ندارم. اگر پیشکسوتان محترم هم از این موضوع برداشت دیگری کردند ، از همه آنها عذرخواهی می کنم و دستشان را می بوسم.»

سردار آزمون در ادامه می گوید:« همه چیز را به فدراسیون فوتبال واگذار می کنم. اگر آنها بگویند که به تیم المپیک بروم، با تمام قوا در اردو حاضر می شوم و سنگ تمام می گذارم. سرم را هم برای تیبم المپیک می دهم. شک نکنید که موفقیت تیمهای ملی آرزوی من است. پس بزرگسالان و المپیک فرقی ندارد. من از فوتبال در رده های پایه بالا آمدم و هر کمکی که از دستم بر بیاید برای کشورم انجام می دهم.»

آزمون دیروز اولین بازی اش را برای روستوف، مقابل لکوموتیو مسکو انجام داد. او در مورد این بازی می گوید:« چون در تمرینات نیم فصل حضور نداشتم و تازه به تیم اضافه شده بودم، از ابتدا بازی نکردم. بازی سختی بود ، لکوموتیو هم از تیمهای مطرح و قدرتمند روسیه به حساب می آید. ما می توانستیم حد اقل مساوی بگیریم اما شانس با ما یار نبود تا این بازی را با شکست به پایان برسانیم. البته به بازی های آینده امیدواریم تا با برد ، به شرایطمان در جدول سر و سامان بدهیم و از منطقه خطر جدا شویم.»

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۸ اسفند ۱۳۹۳
میزبانی جام ملت‌های 2019 آسیا به امارات رسید
طرفدار:
- messi
- يوهان کرايف
- پرسپولیس
- آلمان
- علی کریمی
- یوآخیم لو
گروه:
- کاربران عضو

میزبانی جام ملت‌های 2019 آسیا به امارات رسید

به نقل از تسنیم، در چهاردهمین نشست کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) که امروز (دوشنبه) به ریاست شیخ سلمان بن ابراهیم آل خلیفه، رئیس AFC در منامه بحرین برگزار شد، میزبانی جام ملت‌های 2019 آسیا به کشور امارات رسید. رقابت نهایی برای کسب میزبانی این تورنمنت فوتبالی بین دو کشور ایران و امارات بود که در نهایت به تشخیص کارشناسان AFC، کشور امارات شرایط بهتری برای میزبانی این مسابقات داشت.

در ابتدا 11 کشور آمادگی خود را برای برگزاری این مسابقات اعلام کرده بودند ولی نام 3 کشور لبنان، مالزی و میانمار در همان ابتدا از این فهرست خارج شد. در ادامه هم کشورهای چین، عربستان، عمان، بحرین، کویت و تایلند از جمع کشورهای خواهان امتیاز میزبانی جام ملت‌های 2019 آسیا انصراف دادند تا رقابت نهایی برای کسب امتیاز برگزاری این رقابت‌ها بین دو کشور ایران و امارات باشد.

تعداد تیم‌های شرکت‌کننده در جام ملت‌های 2019 آسیا از 16 تیم به 24 تیم افزایش خواهد یافت.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۸ اسفند ۱۳۹۳
ایران در حسرت 43 ساله میزبانی در آسیا
طرفدار:
- messi
- يوهان کرايف
- پرسپولیس
- آلمان
- علی کریمی
- یوآخیم لو
گروه:
- کاربران عضو

ایران در حسرت 43 ساله میزبانی در آسیا

کشورهای ایران، قطر، تایلند و امارات متحده عربی تنها کشورهایی هستند که دو بار میزبان مسابقات جام‌ملت‌ها‌ را برعهده داشتند و برای اینکه ایران تنها کشوری باشد که 3 بار میزبان این بازی ها شود، تنها امارات رقیبمان بود که متاسفانه میزبانی به این کشور رسید.

مسابقات جام‌ملت‌های آسیا در سال 1956 به میزبانی کشور هنک کنگ برگزار شد، در سال 1960 کره جنوبی میزبان و قهرمان این رقابت ها شد، در سال 1964 رژیم اشغالگر قدس از این بازی ها میزبانی کرد. ایران برای اولین بار در سال 1968 میزبان شد و در سال 1976 برای دومین بار میزبانی به کشورمان رسید. هر دو بار این تیم‌ملی کشورمان بود که قهرمان شد، فوتبال ما در سال 1972 که مسابقات به میزبانی تایلند برگزار شد، قهرمانی های خود را افزایش داد.

از سال 1980 تا 2007، مسابقات به ترتیب به میزبانی کویت، سنگاپور، قطر، ژاپن، امارات متحده عربی، لبنان و چین برگزار شد. در سال 2007 این رقابت ها به میزبانی مشترک 4 کشور جنوب آسیا از جمله تایلند برگزار شد.

در سال 2011 قطر برای دومین بار میزبان این مسابقات شد و استرالیا 8 سال بعد از الحاق دوباره به کنفدراسیون فوتبال آسیا در سال 2015 میزبانی این مسابقات را برعهده گرفت و برای اولین بار بعد از 23 سال یک میزبان قهرمان جام شد.

امارات در حالی میزبان رقابت های سال 2019 می‌ شود که در سال 1996 با مربیگری مرحوم تومیسلاو ایوویچ به فینال بازی ها رسید و در فینال برابر عربستان که هدایتش را ادوارد نلو وینگادا برعهده داشت، در ضربات پنالتی مغلوب شد.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۸ اسفند ۱۳۹۳
هاشمی: در لیگ، دو ماراتن داریم
طرفدار:
- messi
- يوهان کرايف
- پرسپولیس
- آلمان
- علی کریمی
- یوآخیم لو
گروه:
- کاربران عضو

هاشمی: در لیگ، دو ماراتن داریم

میرهانی هاشمی در مورد کسب پیروزی مقابل سرخپوشان تهران گفت: پرسپولیس تیم بزرگی است و بازی با این تیم همیشه حساسیت های خاص خودش را دارد. ما توانستیم 3 امتیاز را بگیریم ما موقعیت های خیلی زیادی داشتیم اما متاسفانه نتوانستیم از آنها استفاده کنیم ولی مهم این است که بردیم.

او در مورد اینکه در دومین بازی متوالی توانستند دروازه شان را بسته نگه دارند، ادامه داد: از موقعی که تونی آمده کلا روی ساختار دفاعی تیم خیلی کار کردیم و در اکثر تمریناتمان کارهای دفاعی انجام می‌ دهیم و تا حدودی بالانس بین خط حمله و دفاع ایجاد شده و اینگونه به مدافعان کمتر فشار می‌ آید. کسانی که در کار حمله نیز شرکت دارند به دفاع هم کمک می‌ کنند، وظایف زیاد مشخص شده و در دفاع مشکلاتمان خیلی کمتر شده است.

این بازیکن در مورد اینکه برنامه شان برای 8 بازی باقیمانده چیست نظرش را اینگونه بیان کرد: این چند هفته آخر در لیگ دو ماراتن داریم، هر تیمی که امتیاز لازم را نگیرد، از کورس عقب می‌ ماند. در ادامه با تیم های استقلال و نفت بازی مستقیم داریم، انشاالله بتوانیم نتایج لازم را بگیریم و چیزی را کسب کنیم که تراکتورسازی و هوادارانش ارزش آن را دارند و آن هم قهرمانی است.

هاشمی در پایان در مورد حضور پرشور هواداران در دو دیدار اخیر تراکتورسازان افزود: از هواداران تشکر ویژه ای می‌ کنم به این دلیل که در دو بازی اخیر که در روزهای غیرتعطیل برگزار شد و همچنین سرمای هوا هم اذیت می‌ کرد آنها باز هم به بهترین شکل از تیمشان حمایت کردند.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۸ اسفند ۱۳۹۳
کفاشیان: کی‌روش دستیاری مجیدی را رد کرد
طرفدار:
- messi
- يوهان کرايف
- پرسپولیس
- آلمان
- علی کریمی
- یوآخیم لو
گروه:
- کاربران عضو

کفاشیان: کی‌روش دستیاری مجیدی را رد کرد

علی کفاشیان در مورد بازگشت کی‌روش به ایران گفت: کی‌روش آمد، خوش آمد!

سرمربی تیم ملی امروز به ایران برگشت و قرار است پس از در رفتن خستگی‌اش جلسه ای را با او برگزار کنیم.

وی در مورد بالا گرفتن دعوا در خصوص دو بازیکن مشترک تیم امید و تیم ملی یعنی جهانبخش و آزمون گفت: در این مورد پس از جلسه‌ای که می‌گذاریم تفاهم و تصمیم‌گیری خواهیم کرد و نتیجه آن نیز پس از پایان این جلسه اعلام می‌شود. هرچند که بعید است با وجود خستگی کی‌روش این جلسه برگزار شود.

وی در مورد صحبت وزیر ورزش مبنی براینکه حق پخش را در مجلس قانونی می‌کنیم گفت: این کار بسیار خوب و بزرگی است و ما هم دنبالش هستیم تا انجام شود.

کفاشیان در مورد اینکه وزیر ورزش گفته بود تلاش می کنیم تا میزبانی به ایران برسد نیز یادآور شد: هم کسب میزبانی و هم قانونی شدن حق پخش کار بسیار بزرگ و درستی است.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود قرار است میزبان جام ملت‌های آسیا در سال 2019 مشخص شود گفت: من هم اینطور شنیده‌ام قرار است امروز میزبان مشخص شود و بیشتر اطلاعات ندارم البته 5 نفر از ناظران AFC برای عید نوروز هم ویزای ایران را گرفتند و هم ویزای امارات را تا هر کشوری میزبان جام ملت‌ها شد به آن کشور سفر کنند.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد دستیار ایرانی کی‌روش گفت: در جلسه‌ای که با او می‌گذاریم در این مورد با او صحبت خواهیم کرد و در خصوص دستیار ایرانی نیز به تصمیم‌گیری خواهیم پرداخت.

وی در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود رهاد مجیدی به عنوان کمک کی‌روش انتخاب شده است یادآور شد: خود کی‌روش امروز این موضوع را رد کرده بود و گفته بود خیر و ما هم هنوز کسی را تعیین نکردیم.

کفاشیان درمورد احتمال لغو بازی باشیلی یادآور شد: دنبال بازی با شیلی هستیم که این بازی ایرادهایی دارد و می‌خواهیم اول آنها را رفع کنیم اما برگزاری اردوی اتریش هیچ مشکلی ندارد.

وی در مورد جلسه هیات رئیسه گفت: در این خصوص تصمیمی نگرفته‌ایم .

کفاشیان در پایان در مورد سرپرستی فتح‌الله‌زاده در هیات فوتبال استان کردستان گفت: فتح‌الله‌زاده فوق معاون کل استانداری کردستان است که سرپرستی هیات را به عهده گرفته و او کردستانی محسوب می‌شود و با علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل سابق استقلال فرق دارد.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۸ اسفند ۱۳۹۳
درخشان مجوز سفر نوراللهی به کویت را صادر کرد
طرفدار:
- messi
- يوهان کرايف
- پرسپولیس
- آلمان
- علی کریمی
- یوآخیم لو
گروه:
- کاربران عضو

درخشان مجوز سفر نوراللهی به کویت را صادر کرد

هافبک پرسپولیس توانست رضایت حمید درخشان را برای سفر به کویت و پیوستن به اردوی تیم امید جلب کند.

به گزارش تسنیم، احمد نوراللهی به خاطر مخالفت درخشان نتوانست همراه تیم امید به کویت رود اما در جریان تمرین امروز (دوشنبه) پرسپولیس، این بازیکن جلسه‌ای با سرمربی تیمش داشت و قرار شد خیلی زود راهی کویت شود، البته درخشان از نوراللهی خواسته تا شنبه هفته‌ آینده کویت را ترک و خودش را به تمرینات پرسپولیس برساند تا همراه سرخپوشان راهی عربستان شود.

نوراللهی قرار است امشب ایران را به مقصد کویت ترک کند.

نمایش امضا ...
مخفی کردن امضا ...
۱۸ اسفند ۱۳۹۳

برو به صفحه
برای ارسال پیام باید ابتدا ثبت نام کنید!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۴۷۱,۰۴۹ بازدید
۴ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۱,۸۳۳ بازدید
۱۰ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۲۷,۳۴۶ بازدید
۱۱ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۴,۷۷۳ بازدید
۲۱ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۱۵۶ بازدید
۲۱ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۱۶۹ بازدید
۲۲ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۷,۱۵۸ بازدید
۲۳ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۰,۱۵۸ بازدید
۲۹ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۱,۱۶۶ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۳,۲۸۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۱۳۰ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۲۲ کاربر آنلاین است. (۱۱۰ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۲۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!