به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

هندرسون، ساخو و جانسون غایبان لیورپول برای بازی برگشت با بشیکتاش
نام کاربری: Carles.Luis.Suárez
پیام: ۱۱,۸۱۳
عضویت از: ۸ بهمن ۱۳۹۰
از: همدان
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو

هندرسون، ساخو و جانسون غایبان لیورپول برای بازی برگشت با بشیکتاش

این سه بازیکن به دلیل مصدومیت قادر به همراهی لیورپول در بازی برگشت با بشیکتاش نخواهند بود.

طرفداری- به نوشته سایت گل ، گلن جانسون، ممدو ساخو و جوردن هندرسون به دلیل مصدومیت نتوانسته اند به همراه هم تیمی های خود به استانبول سفر کنند.

بازی برگشت دو تیم لیورپول و بشیکتاش در چارچوب مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا که پنجشنبه شب در استانبول ترکیه برگزار می شود غایبانی خواهد داشت که به گفته براندن راجرز سهم لیورپول احتمالا 8 بازیکن خواهد بود. هیچ یک از 3 بازیکن یاد شده در سفر ترکیه حاضر نخواهند بود.

بازی رفت دو تیم در آنفیلد با نتیجه مساوی بدون گل در جریان بود که شاگردان براندن راجرز موفق شدند با پنالتی دقایق پایانی ماریو بالوتلی پیروزی خفیف اما ارزشمندی بدست آورند و با یک گل اندوخته به استقبال بازی برگشت بروند. راجرز سرمربی تیم لیورپول به خبرنگاران گفت:

"مصدومان زیادی داریم. احتمالا 8 بازیکن را در این دیدار در اختیار نخواهیم داشت. تعدادی از آن ها از قبل مصدوم بودند و تعدادی نیز همین هفته به لیست مصدومین اضافه شدند. اما همچنان تیم قدرتمندی در اختیار داریم که می تواند ماموریت خود را به انجام رساند. خودباوری تیم بسیار بالاست.

هر تغییری که در تیم ایجاد می کنیم بازیکنان به سرعت با آن سازگار می شوند و وظایف محوله را به خوبی و در سطح بالایی انجام می دهند. ما نیز انتظار دیگری از آنان نداریم که سطح بالای خود را حفظ کرده و این انسجام، اعتماد به نفس و خودباوری را به بازی نیز منتقل کنند."

گاهی دلی برای تو دلتنگ می شود،
گاه رنگها برای تو بیرنگ می شود .
گاه خاطری به یاد تو خشنود و دلخوش است ،
گاهی لبی برای تو لبخند میزند .
گاهی نفس ز سینه نمی آید از غمت ،
گاهی ز شوق بودنت ، نفسی بند می شود
۷ اسفند ۱۳۹۳
راجرز با جوانانش راهی استانبول شد
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو

راجرز با جوانانش راهی استانبول شد

برندان راجرز در شرایطی که با مصدومیت بازیکنانی زیادی برای بازی مقابل بشیکتاش روبرو شده است، به کوتینیو نیز استراحت داد.

طرفداری- لیورپول در لیگ برتر و یک شنبه آینده با منچستر سیتی روبرو می شود. این در شرایطی است که سیتی دو روز پیش بازی خود در مسابقات اروپایی انجام داده است و 48 ساعت استراحت بیشتر برای سیتی زن ها مطلبی است که اعتراض راجرز را بر انگیخته است.

راجرز در بازی پیش رو لازار مارکوویچ را به دلیل محرومیت در اختیار ندارد. استیون جرارد، ممدو ساخو، لوکاس لیوا، جان فلاناگان، گلن جانسون و جردن هندرسون نمی توانند به دلیل مصدومیت تیم را همراهی کنند. او همچنین به فلیپه کوتینیو که از وی در 19 بازی پیاپی به صورت ثابت استفاده کرده بود، در این بازی استراحت داد.

او بازیکنان جوانی نظیر؛ جردن ویلیامز، جردن لوسی، جروم سینکلر، کمرون براناگان و رایان فولتون را به همراه خود به ترکیه برده است.

به نظر می رسد راجرز در این دیدار از حبیب کولو توره، دژان لوورن و مارتین اسکرتل در خط دفاعی و از امره جان در خط میانی استفاده خواهد کرد. گفتنی است قرمزها در بازی رفت دور یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا توانستند با نتیجه 1-0 مقابل بشیکتاش به برتری دست پیدا کنند.

۷ اسفند ۱۳۹۳
مورینیو با حضور در شبکه اسکای، رقیبش را عصبانی کرد
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو

مورینیو با حضور در شبکه اسکای، رقیبش را عصبانی کرد

حضور ژوزه مورینیو در شبکه اسکای اسپرتس، موجب ناراحتی مسئولان شبکه BT اسپرت شده است.

طرفداری- از انگلیس خبر می رسد که شبکه ورشی BT SPORT به خاطر حضور ژوزه مورینیو در شبکه رقیب، اسکای اسپرتس، در حال بررسی قراردادش با وی است. سرمربی پرتغالی باشگاه چلسی به طرز غافلگیر کننده ای در برنامه "ساندی شو" در شبکه اسکای اسپرتس حاضر شد و در مورد پوشش بازی های لیگ برتر توسط این شبکه، صحبت هایی را مطرح کرد.

با اینکه تلگراف می گوید مسئولان BT به شدت در حال واکاوی قراردادشان با ژوزه مورینیو هستند، گفته می شود نمایندگان این مربی به شبکه گفته اند که موکلشان برای رفتن به اسکای اسپرتس، نیاز به اجازه ندارد.

۷ اسفند ۱۳۹۳
دی بروین: مورینیو علت بازی نکردنم را هیچگاه توضیح نداد
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو

دی بروین: مورینیو علت بازی نکردنم را هیچگاه توضیح نداد

هافبک سابق چلسی هنوز معتقد است که در لندن فرصت بازی پیدا نمی کرده است.

رفداری- هافبک بلژیکی وولفسبورگ در حال حاضر یکی از بهترین ستاره های اروپا محسوب می شود. به نقل از thehardtackle، هافبک 23 ساله گرگ ها بر این باور است که ژوزه مورینیو علت بازی ندادن او را هیچگاه اعلام نکرده است. او در مصاحبه ای با بیلد ناراحتی خود از شرایط گذشته را اعلام کرد.

"من در وولفسبورگ احساس در خانه بودن می کنم. من مایل به تمدید قراردادم هستم. این یک باشگاه در حال پیشرفت است، مخصوصا از نقطه نظر اقتصادی. نه به اندازه بایرن اما باشگاه ما در حال رشد است."

"انتخاب پیوستن به چلسی بهترین انتخاب ممکن نبود. بودن در چلسی مثل بودن در دنیای دیگری بود. مورینیو به من توضیح نداد که چرا من بازی نمی کنم. شاید اگر چلسی به جای 8 میلیون برای من 45 میلیون یورو هزینه می کرد شرایط فرق می کرد. یک رقم بالاتر ممکن بود برای من نگاه های بهتری را بخرد."

گفتنی است دی بروین که سابقه بازی در خنک بلژیک و وردربرمن آلمان را هم در کارنامه خود دارد، در فصل جاری برای وولفسبورگ 12 پاس گل و 8گل در 22 بازی به ثبت رسانده است.

۷ اسفند ۱۳۹۳
شدت گرفتن موج منفی علیه ونگر در توئیتر
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو

شدت گرفتن موج منفی علیه ونگر در توئیتر

شکست در برابر موناکو، با واکنش منفی زیادی از سوی کاربران مجازی همراه بوده است.

رفداری- آرسنال با شکست خانگی سه بر یک در برابر موناکو، در آستانه حذف از لیگ قهرمانان اروپا قرار گرفته است. این شکست که مورد نکوهش سرمربی فرانسوی توپچی ها هم قرار گرفت، با واکنش منفی زیادی در سطح وب سایت توئیتر مواجه شد.

هشتگ WengerOut یا "ونگر بیرون!"، ساعاتی است که در بریتانیا مورد استفاده قرار می گیرد و عده ای از هواداران عملکرد این مربی را مورد انتقاد قرار می دهند:

"هفده سال ناکامی در فتح لیگ قهرمانان! مرسی آرسن!"

"سوال بزرگ این است که آیا من دیگر بلیط فصلی خود را تمدید خواهم کرد؟ چرا باید پولی که به سختی بدست می آورم صرف مربی و مدیری کنم که نمی توانم دیگر حمایتش کنم؟"

"آنها شایسته هو شدن بودند. این بازی، یکی از بدترین نمایش هایی بود که از آرسنال دیدم."

"این لحظه، صد در صد خجالت آور است!"

"دو سال است که منتظرم حکمرانی ونگر جانشین دیگری پیدا کند: سیمئونه، مارتینز، مونتلا، پوئل، لیو، کلمنت. زمان تغییر فرا رسیده است."

"درگیر این مسئله ام که آیا بازیکنان ما از کیفیت کافی برخوردار نیستند یا آرسن ونگر آنها را بدتر می کند!"

"یعنی با نمایش دیشب لحظه ای به ذهن ونگر خطور نمی کند که وقت بازنشستگی فرا رسیده است؟"

۷ اسفند ۱۳۹۳
استرلینگ: آنفیلد بهترین جا برای بازیکنان جوان است
طرفدار:
- همه ****
- ronaldinho
- هیچ کدام
- آرژانتين -اسپانيا
- آرش برهاني
- آرسن ونگر
گروه:
- کاربران عضو

استرلینگ: آنفیلد بهترین جا برای بازیکنان جوان است

رحیم استرلینگ در مصاحبه خود پیش از بازی مقابل بشیکتاش اذعان کرد، آنفیلد بهترین جا برای بازیکنان جوانی مانند اوست.

طرفداری- میزان رضایت مندی رحیم استرلینگ از آینده خود در لیورپول، با تمدید یا عدم تمدید قرارداد جدید سنجیده می شود. با این حال و در شرایطی که هنوز نمایندگان او با باشگاه به توافق نرسیده اند، او اعتقاد دارد اعتماد برندان راجرز به بازیکنان جوان و جو آنفیلد مسئله ای است که کار را برای بازیکنان جوان در این باشگاه از هر جای دیگری، آسان تر می کند.

ملی پوش 20 ساله لیورپول که 20 گل در 114 بازی برای قرمزها به ثمر رسانده است در خصوص حضور باشگاه در همان استادیومی که آخرین قهرمانی اروپا به دست آمد، گفت: "هد جرارد را به یاد دارم، اما چیزهای زیادی را در خاطر ندارم."

ایجنت او آیدی وارد، در پنج ماه گذشته در حال در حال مذاکره با باشگاه است تا قرارداد فعلی رحیم را که دو فصل دیگر اعتبار دارد را تمدید کند. با این حال توافقی حاصل نشده است. استرلینگ میل چندانی به صحبت در خصوص قرارداد ندارد. او پیش از مصاحبه با خبرنگار گاردین تصریح کرد که دوست دارد تنها در مورد فوتبال صحبت کند.

با این حال گفت: "من هر روز با نماینده ام صحبت می کنم و او به من توصیه می کند تنها به بازی فکر کنم و او در حال مذاکره با باشگاه است. من تمرکزم را روی بردن بازی های برای لیورپول می گذارم و امیدوارم مسئله قرارداد به زودی حل شود."

استرلینگ، آیب، مورنو و امره جان به عنوان بازیکنان 19 تا 22 ساله این روزهای باشگاه که مورد توجه هواداران و رسانه ها واقع شده اند در بازی امشب در آتاتورک شروع کننده بازی خواهند بود. پسر طلایی اروپا افزود: "فکر نمی کنم در حال حاضر جایی بهتر از لیورپول برای بازیکنان جوان وجود داشته باشد. مربی بازیکن های زیادی را مانند من و جردن آماده بازی کرده است. او شما را طوری آماده می کند که اطمینان پیدا می کنید آماده اید. بازی جردن (آیب) مقابل اورتون را دید. او بهترین بازیکن زمین بود و افتخار آن نصیب مربی هم می شود. همه بازیکنان جوانی که در زمین تمرین به سختی کار کنند شانس بازی را به دست می آورند. افتخار این ها برای مربی است که شانس درخشیدن را به آن ها در چنین سطحی می دهد."

او در خصوص آیب افزود: "من به او نمی گویم چه کار بکند یا نکند. من بازیکن بزرگ‌سال و با تجربه ای نیستم. من در 200 بازی یا چیزی شبیه به این بازی نکرده ام."

۷ اسفند ۱۳۹۳
شاهزاده آلبرت با ونگر ابراز همدردی کرد
نام کاربری: CarlesAlenya
پیام: ۳۱,۲۸۰
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

شاهزاده آلبرت با ونگر ابراز همدردی کرد

شاهزاده آلبرت 2 که بیان کرده است به نوعی برای مرد فرانسوی به دلیل شکست 3 بر 1 مقابل موناکو غمگین شده بود.

طرفداری_ به نقل ازFourFourTwo ، موناکو، آرسنال را با گل های جئوفری کندوگبیا، دیمیتار برباتوف، فریرا کارسکو در استادیوم امارات در لبه حذف از لیگ قهرمانان قرار داده است. پرنس آلبرت 2، رئیس شهر موناکو اذعان کرد که این نتیجه او را شگفت زده کرده است.

او گفت:" هرگز فکر نمی کردم این تعداد گل زده شود اما موناکو شایسته آن بود. یک تساوی برای ما عالی بود. قبل از مسابقه با آرسن ملاقات کردم و از او خواستم با ما مهربان باشد. به نوعی برای او غمگین هستم چون ما مسابقه را در دست گرفتیم."

۷ اسفند ۱۳۹۳
کین: می توانیم از سد فیورنتینا بگذریم
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

کین: می توانیم از سد فیورنتینا بگذریم

هری کین مهاجم آماده این روزهای تاتنهام امیدوار است بتواند با گلزنی در بازی امشب در فلورانس، تاتنهام را به دور یک هشتم نهایی لیگ اروپا برساند.

طرفداری- تاتنهام در بازی نخست دور یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا مقابل فیورنتینا در خانه خودی به نتیجه ای بهتر از تساوی 1-1 دست پیدا نکرد. لندنی ها امیدوارند بتوانند با پیروزی در بازی برگشت به دور بعد صعود کنند.

کین در این خصوص گفت: "در بازی هفته قبل در وایت هارت لین باید سه گل در نیمه اول به ثمر می رساندیم اما لیگ اروپا تورنومنت دشواری است و آن ها ما را بابت اشتباهاتمان جریمه کردند و بازی را به تساوی کشاندند. دلیلی وجود ندارد که نتوانیم گل های زیادی خارج از خانه به ثمر برسانیم و نتوانیم برنده شویم. در مورد بازی خوشبین هستیم. می خواهیم تا جای ممکن در این تورنومنت صعود کنیم و باید با موفقیت از بازی برگشت عبور کنیم."

۷ اسفند ۱۳۹۳
سونس: آرسنال تیمی تیره روز و آشفته بود
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

سونس: آرسنال تیمی تیره روز و آشفته بود

گراهام سونس کارشناس شبکه اسکای پس از بازی دیشب دو تیم آرسنال و موناکو به انتقاد از تفکرات آرسن ونگر پرداخت.

طرفداری- در دور رفت دور یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان، شب گذشته موناکو فرانسه شگفتی خلق کرد و توانست در لندن با نتیجه 3-1 مقابل آرسنال به پیروزی دست پیدا کند.

هافبک افسانه ای سالهای پر افتخار لیورپول پس از بازی در استودیو اسکای گفت: "آرسنال امشب تیم تیره روزی بود. به جز ده دقیقه نخست که تیم تهدید کننده ای به نظر آمدند، در ادامه نتوانستند بازی خوبی ارائه دهند. پس از بازی به این آمار فکر می کردم که آن ها در دور گروهی تنها چهار گل دریافت کرده بودند و امشب سه گل دریافت کردند. یک بازی و سه گل؟ فکر می کنم آن ها تیم آشفته ای بودند. بسیار آشفته."

۷ اسفند ۱۳۹۳
آلردایس: نیوکاسل یک تیم میان جدولی است
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

آلردایس: نیوکاسل یک تیم میان جدولی است

سم آلردایس سرمربی وستهام اعتقاد دارد انتظارها در نیوکاسل از این تیم بیش از اندازه است.

طرفداری- کلاغ ها همینک در رده یازدهم جدول لیگ برتر قرار دارند و سم آلردایس سرمربی سابق آن ها اعتقاد دارد انتظارها از این تیم بیشتر از توانایی های واقعی آن هاست.

آلردایس در آستانه بازی مقابل نیوکاسل به دیلی استار گفت: "نیوکاسل تیمی در قواره رده های میانی جدول انگلستان است. انتظارها از آن ها وقتی به اندازه کافی خوب نیستند بیش از اندازه است. اما واقیت این است که شرایط مالی و بودجه باشگاه دروغ نمی گوید. آن ها جایگاه باشگاه را نشان می دهند.

۷ اسفند ۱۳۹۳

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۸
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۱۱
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۷ پاسخ
۸,۴۹۰,۶۵۲ بازدید
۸ روز قبل
armanshah
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۶ پاسخ
۵۵۲,۲۲۴ بازدید
۱۳ روز قبل
مهدی
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۵ پاسخ
۱۱,۷۴۹,۲۲۱ بازدید
۱۴ روز قبل
Galaxy Alpha
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۵۶,۹۲۹ بازدید
۲۴ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۱۹۲ بازدید
۲۴ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۲۱۴ بازدید
۲۵ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۷,۹۳۴ بازدید
۲۶ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۴۰,۶۴۶ بازدید
۱ ماه قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۵۱,۵۷۵ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۲۴,۹۶۲ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۷,۳۰۵ بازدید
۷ ماه قبل
jalebamooz
حاضرین در سایت
۲۵۲ کاربر آنلاین است. (۱۹۵ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۵۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!