به اولین سایت تخصصی هواداران بارسلونا در ایران خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات سایت، ثبت نام کنید و یا با نام کاربری خود وارد شوید!

شناسه کاربری:
کلمه عبور:
ورود خودکار

نحوه فعالیت در انجمن‌های سایت
دوستان عزیز توجه کنید که تا زمانی که با نام کاربری خود وارد نشده باشید، تنها می‌توانید به مشاهده مطالب انجمن‌ها بپردازید و امکان ارسال پیام را نخواهید داشت. در صورتی که تمایل دارید در مباحث انجمن‌های سایت شرکت نمایید، در سایت عضو شده و با نام کاربری خود وارد شوید.

پیشنهاد می‌کنیم که قبل از هر چیز، با مراجعه به انجمن قوانین و شرح وظایف ضمن مطالعه قوانین سایت، با نحوه اداره و گروه‌های فعال در سایت و همچنین شرح وظایف و اختیارات آنها آشنا شوید. به علاوه دوستان عزیز بهتر است قبل از آغاز فعالیت در انجمن‌ها، ابتدا خود را در تاپیک برای آشنایی (معرفی اعضاء) معرفی نمایند تا عزیزان حاضر در انجمن بیشتر با یکدیگر آشنا شوند.

همچنین در صورتی که تمایل دارید در یکی از گروه‌های کاربری جهت مشارکت در فعالیت‌های سایت عضو شوید و ما را در تهیه مطالب مورد نیاز سایت یاری نمایید، به تاپیک اعلام آمادگی برای مشارکت در فعالیت‌های سایت مراجعه نموده و علائق و توانایی های خود را مطرح نمایید.
تاپیک‌های مهم انجمن
در حال دیدن این عنوان: ۳ کاربر مهمان
این عنوان قفل شده است!

توشاک: گویا برای رساندن رئال وبارسا به فینال همه کاری کردند
نام کاربری: CarlesAlenya
پیام: ۳۱,۲۸۰
عضویت از: ۲ فروردین ۱۳۹۱
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
توشاک: گویا برای رساندن رئال وبارسا به فینال همه کاری کردند

جام حذفی این گونه نیست. باید تیم های کوچکتر هم بتوانند حرف بزنند وتیم های نیمه حرفه ای هم به اندازه بزرگترین تیم ها شانس داشته باشند تا بتوانند به مراحل نهایی این تورنمنت برسند

جان بنجامین توشاک در گفتگو با برنامه اسپورتس که از شبکه رادیویی سارسا پخش شد ، در صحبت هایی راجع به مشخص شدن دو فینالیست جام حذفی اسپانیا صحبت کرده است.

در روزهای پایانی هفته جاری و با نتایجی که بارسا و رئال مقابل حریفانشان کسب کردند، نام این دوتیم به عنوان دو فینالیست این فصل کوپا دل ری معرفی شد. حالا توشاک در صحبت هایی دراین باره گفته که فینال جام حذفی با مصاف رئال و بارسا دقیقا همان چیزی است که همه انتظارش را می کشیدند و دراین باره گفته:« این طور به نظر می رسد که هرکاری انجام شده تا بارسلونا و رئال مادرید بتوانند به فینال جام حذفی برسند. این اشتباه بزرگی است . جام حذفی این گونه نیست. دراین تورنمنت باید تیم های کوچکتر هم بتوانند حرف بزنند وتیم های نیمه حرفه ای هم به اندازه بزرگترین تیم ها شانس داشته باشند تا بتوانند به مراحل نهایی این تورنمنت برسند.»

او که سابقه هدایت رئال مادرید را در کارنامه مربیگری اش می بیند در ادامه صحبت هایش گفت:« از نحوه سازماندهی و برنامه ریزی جام حذفی اسپانیا خوشم نمی آید. از همان روز اول می دانی که قراراست مقابل چه تیم هایی بازی کنی. نمی دانم که آیا من چون پیر شده ام چنین نظری دارم یا نه؛ اما به نظرم این طوری، هیچ شور و هیجانی ندارد. این مثل غذای از قبل پخته شده ومانده است. غذا باید همان روز پخته شود. کوپا دل ری (جام حذفی اسپانیا) باید مثل جام حذفی انگلیس باشد. یک تک بازی و کاملا براساس قرعه.»

بخش پایانی صحبت های توشاک در مورد حضور گرث بیل در باشگاه مادریدی بود:« بیل شادیهای زیادی را به هواداران رئال هدیه خواهد داد. او روزهای پرافتخار زیادی را به رئال می آورد. مردم از بازیهای او لذت فراوانی خواهند برد.»

۲۵ بهمن ۱۳۹۲
بیل: قبل از آشنایی با کریس رونالدو، او الگوی فوتبالی ام بود
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت

بیل: قبل از آشنایی با کریس رونالدو، او الگوی فوتبالی ام بود

ستاره ولزی رئال مادرید در صحبتهایی یادآوری کرده که کریس به او کمک های زیادی کرده تا بتواندهرچه راحت تر با شرایط جدیدش وفق پیدا کند

گرت بیل ستاره ولزی باشگاه رئال مادرید در گفت وگو با مجله رسمی یوفا شرکت کرده. حالا و در فاصله کمتر از یک هفته تا آغاز بازیهای دور حذفی لیگ قهرمانان اروپا، تصویری از گرث بیل را روی جلد مجله یوفا می بینیم.

ستاره ولزی در بخش اول این گفتگو راجع به تطبیق پذیری با شرایط در باشگاه مادریدی گفت:« فکر می کردم که وفق پیدا کردن با شرایط رئال خیلی ساده تر ازینها باشد ولی کم کم دارم زبان اسپانیایی را یادمی گیرم. برای من خیلی مهم است که بتوانم خوب اسپانیایی حرف بزنم؛ چون اینگونه بیشتر حس می کنم که در تیم جا افتاده ام. هم تیمی هایم به من کمک می کنند تا در تیم احساس راحتی کنم.»

بیل در مورد ارتباط خوب و صمیمانه اش با رونالدو گفت:« او هم تیمی بزرگ و دوست خوبی است. همیشه به من پندهای خوبی می دهد و خیلی به من کمک می کند. قبل از آشنایی وشناختن کریس، او الگوی فوتبالی ام بود و الان بیشتر از قبل الگویم است.به لطف او است که همه چیز خیلی ساده تر به نظرم می رسد. ما توانسته ایم در زمین چمن زوج فوق العاده ای را تشکیل دهیم.»

رئال درحال حاضر برای کسب هر سه جام قهرمانی می جنگد و بیل دراین باره گفت:« قطعا همین طور است. با بازی کردن در رئال، در بهترین باشگاه دنیا، از تو توقع می رود تا جامهای زیادی کسب کنی و همیشه به قهرمانی برسی. ما برای پیروزی در تک تک بازیها تلاش می کنیم و می خواهیم در تمام تورنمنت ها موفق باشیم و امیدواریم که بتوانیم این موفقیت را در لیگ قهرمانان اروپا نیز ببینیم. خیلی خوب است که می توانیم تقریبا در تمام بازیها به پیروزی برسیم.»

۲۵ بهمن ۱۳۹۲
فیگو: از بارسا رفتم چون قدرم را نمی دانستند؛ در رئال بدون هیچ توضیحی نیمکت نشین شدم
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
فیگو: از بارسا رفتم چون قدرم را نمی دانستند؛ در رئال بدون هیچ توضیحی نیمکت نشین شدم

ستاره پرتغالی حالا سفیر فینال لیگ قهرمانان اروپاست

لوئیس فیگو ستاره پرتغالی و اسبق باشگاه های بارسلونا و رئال مادرید در گفت و گو با مجله اف.تی در مورد دوران حضورش در تیم های مختلف دنیای فوتبال صحبت کرده است.

او که حالا چند سالی است با دنیای فوتبال خداحافظی کرده، به عنوان سفیر فینال لیگ قهرمانان اروپا که امسال در لیسبون پرتغال برگزار می شود، شناخته شده است

فیگو درصحبت هایی درمورد انتقالش به رئال مادرید صحبت کرده است. این انتقال در شرایطی صورت گرفت که او یکی از مهره های کلیدی و ارزشمند بارسلونا به شمار می آمد و درهمان هنگام با انتقالی جنجالی به رقیب دیرینه یعنی رئال مادرید پیوست. فیگو درباره این انتقال گفت:«نونیس، رئیس وقت باشگاه بارسلونا با من رفتار خوبی نداشت و مرا عصبانی می کرد. حتی وقتی مدتها از آن روزها گذشته بود، من همچنان شاکی و عصبانی بودم؛ چون مقامات باشگاه بارسلوناقدر و ارزش مرا نمی دانستند.»

البته فیگو بعد از اختلافاتی که میان او و فلورنتینو پرس ایجاد شد، رئال مادرید را ترک کرد و دراین باره گفت:« من نتوانستم آن شرایط را تحمل کنم. چون بازیکنی بودم که رئیس باشگاه مرا نمی خواست. نمی دانم که چه چیزی تغییر کرد ولی تدریجا و بدون هیچ توضیحی مبدل به بازیکنی نیمکت نشین شده بودم. این شیوه ای برای آسیب رساندن به من بود و به همین خاطر از تیم رئال جدا شدم.»

او در بخش دیگری از صحبت هایش درمورد بهترین بازیکن دنیا گفت:« مسی و کریستیانو رونالدو فوق العاده اند. من دوست دارم که هر دوی آنها را در تیمم داشته باشم.»

۲۵ بهمن ۱۳۹۲
رئال مادرید، مشتری جدید آرتورو ویدال
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
رئال مادرید، مشتری جدید آرتورو ویدال

عملکرد چشمگیر ویدال در سه فصل حضور در یوونتوس سبب علاقمندی چند باشگاه مطرح اروپایی از جمله رئال مادرید شده است

نشریه مارکا از علاقه باشگاه رئال مادرید برای خرید آرتورو ویدال، ستاره شیلیایی یوونتوس خبر داد.

عملکرد چشمگیر ویدال در سه فصل حضور در یوونتوس سبب علاقمندی چند باشگاه مطرح اروپایی از جمله رئال مادرید شده است.

ویدال که با انتقالی 11 میلیون یورویی از بایرن لورکوزن به یوونتوس پیوست، به تازگی قرارداداش را با بانوی پیر تا سال 2017 تمدید کرده است و ظاهراً یوونتوسی ها برنامه ای بلند مدت برای ادامه فعالیت ستاره شیلیایی خود دارند.
اما در این بین کارلو آنچلوتی سرمربی ایتالیایی رئال مادرید دستور خرید ویدال را برای فصل بعد صادر کرده است و رئال را باید مشتری جدید ویدال دانست.

البته مطمئنا آنها کار دشواری برای به خدمت گرفتن ویدال خواهند داشت. اگر یوونتوسی ها برای فروش این بازیکن ابراز تمایل کنند، باشگاه هایی مانند منچسترسیتی و پاری سن ژرمن می توانند پیشنهادهای به مراتب بهتری از رئال ارائه دهند.

۲۵ بهمن ۱۳۹۲
کاپلو: رئال، امید اصلی قهرمانی در چمپیونزلیگ است
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
کاپلو: رئال، امید اصلی قهرمانی در چمپیونزلیگ است

رئالی ها در سه سال اخیر تنها به نیمه نهایی چمپیونزلیگ رسیدند اما کاپلو معتقد است با حضور آنچلوتی، آنها از شانس بالایی برای قهرمانی در این رقابت ها برخوردارند.

فابیو کاپلو، سرمربی سابق رئال مادرید،، از رئال مادرید به عنوان مدعی اصلی قهرمانی در رقابت های این فصل لیگ قهرمانان نام برد و همچنین اعلام کرد عدم نتیجه گیری یوونتوس در لیگ قهرمانان، به علت افت کیفیت سری آ است.

رئالی ها در سه سال اخیر تنها به نیمه نهایی چمپیونزلیگ رسیدند اما کاپلو معتقد است با حضور آنچلوتی، آنها از شانس بالایی برای قهرمانی در این رقابت ها برخوردارند.

یوونتوسی ها که فصل گذشته در مرحله یک چهارم نهایی چمپیونزلیگ مقابل بایرن شکست خوردند، این فصل از گروهی که رئال مادرید، گالاتاسرای و کپنهاگن در آن حضور داشتند، نتوانستند صعود کنند.

کاپلو به گاتزتا دلو اسپورت گفت:" من معتقدم که رئال مادرید، امید اصلی قهرمانی لیگ قهرمانان است. آنچلوتی یک مهندس توانا در زمینه فوتبال است. او در مادرید، فرصتی برای نفس کشیدن به بازیکنانش نمی دهد. او را به خوبی می شناسم و آمار و ارقام نشان دهنده عملکرد بسیار خوب اوست. فکر کنم او تمام توانایی های لازم برای رسیدن به این موفقیت را با رئال مادرید دارد.

لیگ ایتالیا دیگر رقابتی نیست. اگر نگاه کنیم، در تابستان دیدیم که فیورنتینا، ناپولی و رم بازیکنان خود مانند لاملا، کاوانی و یووتیچ را به خارج از ایتالیا ترانسفر کردند و این باعث تضعیف لیگ ایتالیا می شود.

اما یوونتوس شرایطی خوب را در ایتالیا دنبال می کند، تبس و یورنته را آن ها به ترکیب خود اضافه کردند که این نشان می دهد روش خوبی را در پیش گرفته اند.

البته حذف از لیگ قهرمانان نکات منفی کارنامه یوونتوس است. امّا امیدوارم آن‌ها به فینال لیگ اروپا برسند، آن‌ها توانایی انجام این کار را دارند و این بسیار زیبا خواهد بود که آن ها قهرمان لیگ اروپا خواهند شد و قطعاً میل آن ها برای موفقیت بیشتر خواهد شد. "

۲۵ بهمن ۱۳۹۲
گزارش روز: رونالدو حالا در تمامی دقایق گل زده است؛ ازیک تا 90
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
گزارش روز: رونالدو حالا در تمامی دقایق گل زده است؛ ازیک تا 90

رونالدوتا به امروز موفق شده تا 52 گل در دقایق اول تا پانزدهم بازی به ثمر برساند و در دقیقه 3 بازیها در کل 7 گل زده است

طبق گزارش منتشره در روزنامه موندو دپورتیوو، کریستیانو رونالدو حالا رکورد جالبی را به نام خودش ثبت کرده است و آن هم این است که او در تک تک دقایق بازیها، از دقیقه یک تا نود موفق به گلزنی شده است. این نتیجه تحقیقی است که توسط مجله هلندی «فوتبال اینترنشنال» به دست آمده. این مجله به طور متوسط هر هفته 800 هزار خواننده دارد و این گزارش را در صفحه توئیترش منتشر نموده است

با پنالتی دومی که کریستیانو رونالدو در بازی سه شنبه شب تیمش مقابل اتلتیکو مادرید مبدل به گل نمود، پازل گلزنی رونالدو در تک تک دقایق بازی ها کامل شده است . چرا که تا قبل از آن بازی ، تنها دقیقه ای که رونالدو در آن موفق به گلزنی نشده بود، دقیقه 15 بازی بود که گل دوم رئال در بازی برگشت نیمه نهایی جام حذفی مقابل اتلتیکومادرید در دقیقه 15 بازی توسط کریس تبدیل به گل شد تا پازل او کامل شود

جالب اینجاست که رونالدوتا به امروز موفق شده تا 52 گل در دقایق اول تا پانزدهم بازی به ثمر برساند و در دقیقه 3 بازیها در کل 7 گل زده است

بازه زمانی ای که رونالدو در آن بیشترین گلها را به ثمر رسانده، 15 دقیقه پایانی بازیهاست. یعنی دقایقی که سرنوشت بازیها رقم می خورند. رونالدو در مجموع 91 تا از گلهایش را در دقایق 75 تا 90 به ثمر رسانده و تعداد گلهایی که در وقت های اضافه ،یعنی از دقیقه 90 به بعد به ثمر رسانده، 22 گل است.

درگزارش این مجله به بررسی 405 گلی که رونالدو با پیراهن تیم های اسپورتینگ لیسبون، منچستریونایتد، رئال مادرید و تیم ملی پرتغال به ثمر رسانده پرداخته شده و آمار این گلزنی ها جالب توجه است:

گلزنی در نیمه اول : 177 گل ( 52 گل در دقایق اول تا 15) (68 گل در دقایق 16 تا 30) و 57 گل در دقایق 31 تا 45

گلزنی درنیمه دوم: 227 گل (63 گل در دقایق 46 تا 60)- 73 گل در دقایق 61 تا 75 و 91 گل در دقایق 76 تا 90 و وقت های اضافه.

این جدول دقایقی است که کریس رونالدو در آنها گلزنی کرده است.

۲۵ بهمن ۱۳۹۲
862 دقیقه بدون گل خورده؛ ایکر مقدس همچنان رکورد می شکند
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
862 دقیقه بدون گل خورده؛ ایکر مقدس همچنان رکورد می شکند

دروازه بان تیم ملی اسپانیا روزهای زیادی است که دروازه اش را بسته نگه داشته است.

به گزارش AS، ایکر کاسیاس دروازه بان تیم فوتبال رئال مادرید که در این فصل در کوپا دل ری و لیگ قهرمانان اروپا به میدان می رود، آمار بی نظیری از خود بر جای گذاشته است.

او در این فصل در 14 بازی به میدان رفته است که در این 14 بازی تنها 4 گل دریافت کرده است. او در لیگ قهرمانان اروپا در 6 بازی که به میدان رفت (مقابل گالاتاسارای تنها 15 دقیقه بازی کرد)، تنها 4 گل دریافت کرد (هر 296 دقیقه 1 گل)؛ یورنته 2 بار، ویدال (پنالتی) و اوموت بولوت کسانی بودند که دروازه او را باز کردند. در حالی که دیگو لوپز 2,145 دقیقه بازی کرده و 25 گل دریافت کرده است؛ یعنی از هر 85.8 دقیقه یک گل.

نکته ای که اوج کار او را نشان می دهد در کوپا دل ری است. کاسیاس در این تورنومنت از ابتدا تا فینال 8 بازی درون دروازه قرار گرفت که در این بازی ها هیچ گلی را دریافت نکرد و توانست رکورد 111 ساله این تورنومنت را به نام خود ثبت کند و تنها شخصی باشد که در تاریخ کوپا دل ری بدون گل خورده به فینال می رسد.

کاسیاس در حال حاضر 862 دقیقه (77 روز) است که گلی دریافت نکرده است و به نتهایی در صدر لیست رکوردشکنان باشگاه مادریدی قرار گرفته است. رکوردی که او موفق شد در دیدار برابر اسپانیول بشکند و بالاتر از بویو و آراکویستان دروازه بانان اسبق کهکشانی ها قرار بگیرد.

بازی بعدی ایکر روز 26 فوریه در مقابل شالکه خواهد بود. او همچنین در فینال جام حذفی در روز 19 آوریل سنگربان تیمش است.

۲۵ بهمن ۱۳۹۲
بارسلونا پرطرفدارترین باشگاه ورزشی جهان در شبکه های اجتماعی
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
بارسلونا پرطرفدارترین باشگاه ورزشی جهان در شبکه های اجتماعی

باشگاه بارسلونا اسپانیا تبدیل به اولین بشگاه ورزشی جهان با بیش از 100 میلیون هوادار در شبکه های اجتماعی شد.

به گزارش پایگاه خبری باشگاه بارسلونا، این باشگاه اسپانیایی با پشت سر گذاشتن 100 میلیون هوادار در بیش از 30 شبکه اجتماعی رسمی خود تبدیل به پرطرفدارترین باشگاه ورزشی جهان در فضای مجازی شد. در همین رابطه دیداچ لی مدیر بخش تکنولوژژی باشگاه بارسلونا در صحبت هایی با طرفداران بلوگراناها گفت:

"بارسلونا یک پدیده جهانی است، ما به تمام هواداران خود در شبکه های اجتماعی که هر ثانیه به تعدادشان اضافه می شود، خوشامد می گوییم."

در ادامه می توانید توزیع فراوانی طرفداران بارسا در شبکه های احتماعی را مشاهده کنید.

۲۶ بهمن ۱۳۹۲
مارتینو: پینتو در فینال جام حذفی دروازه بانی خواهد کرد؛
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
مارتینو: پینتو در فینال جام حذفی دروازه بانی خواهد کرد؛ در مورد سرماخوردگی مسی پزشکان چیزی به من نگفته بودند

تاتا مارتینو امروز در کنفرانس خبری پیش از دیدار امشب مقابل رایو وایکانو شرکت کرد و تأیید کرد که خوزه مانوئل پینتو در فینال جام حذفی درون دروازه خواهد ایستاد.

توجه رسانه ها به روی بازی با رایو متمرکز نشده است: "در این مورد نگرانی ندارم و طبیعی است که مردم در مورد دیدار سه شنبه شب چمپیونزلیگ مقابل منچسترسیتی صحبت کنند، چرا که این یکی از مهمترین دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی رقابت هاست. ما روی بازی فردا تمرکز کرده ایم. شکست مقابل والنیسا و از دست دادن صدر جدول ما را آزار داد و پس گرفتن صدر مقابل سویا بسیار سخت بود."

پاکو خمز: "او بسیار شجاع است و من تمام مربیانی که سعی می کنند ابتکار عمل را در دست داشته باشند و چیزی خلق کنند، تحسین می کنم، به خصوص وقتی که با یک تیم نه چندان غنی کار کنند. و او علی رغم اینکه زمان زیادی تا پایان فصل باقی نمانده است، همچنان از همان روش استفاده می کند."

بازگشت نیمار: "او خوب تمرین کرده است و حالا باید با سایرین رقابت کند. بازی فردا یک تست نیست. او همیشه به نظر من خوب می آید."

نیمار به عنوان شماره 9 در برزیل: "از آنجا که من فرد را دوست دارم، نیمار را در سمت چپ استفاده می کنم! چه به عنوان شماره 9 و یا وینگر، می دانید که او خوب عمل خواهد کرد."

ژاوی: "او در سالن بدنسازی تمرین کرده است و فردا بازی نخواهد کرد."

تاریخ دیدار فینال کوپا دل ری: "هنوز زمان زیادی باقی مانده است و ما برای بازی کردن اینجا هستیم، نه اظهار نظر. آنچه که باید به آن توجه داشت این است که بازیکنان چگونه این تعداد زیاد بازی را پشت سر خواهند گذاشت. برنامه ریزی کردن بازی های پیش رو نمی تواند آسان باشد."

پینتو: "من قبلاً هم گفته ام که پینتو در جام حذفی دروازه بان ما خواهد بود، و این یعنی از بازی اول تا آخر او دروازه را پوشش خواهد داد."

بوسکتس، ژاوی، اینیستا و فابرگاس با هم: "ما قبلاً با همین شکل مقابل رئال مادرید بازی کرده ایم، هرچند با یک آرایش متفاوت، اما من چیزی را رد نمی کنم."

تعداد پائین تماشاگران: "این می تواند به چگونگی عملکرد تیم نیز بستگی داشته باشد. ما مقابل سوسیداد بازی خوبی ارائه کردیم، بنابراین فکر می کنم فردا تماشاگران برای دیدن تیمشان خواهند آمد."

لحظه ای از حقیقت: "برای من، 8 ماه پیش شروع شده است. ما باید تعادل خود را پیدا کنیم تا بهترین عملکردمان را ارائه کنیم."

تصمیم گیری: "الان زمانش نیست. فعلاً باید روی بازی های پیش رو تمرکز کنیم و بعد از آن زمان برای فکر کردن در مورد پیش آمد ها زیاد است."

استفراغ کردن مسی در آنوئتا: "به این دلیل بود که او سرماخوردگی داشت. می دیدم که او مدام بینی خود را بالا می کشد، اما دکترها چیزی به من نگفتند."

تغییرات برای بازی امشب: "شاهد تغییرات کمی خواهیم بود. در غیر اینصورت مثل این است که ما بیشتر مراقب بازیکنان برای جام جهانی هستیم نه بارسلونا."

درصد مالکیت توپ کمتر نسبت به رایو در ماه سپتامبر: "برخی از رسانه ها گفتند که ما درصد مالکیت کلی را واگذار نکردیم. سعی خواهیم کرد که مالکیت را در اختیار داشته باشیم و بعد از آن خواهیم دید که چه کسی برنده بیرون می آید. من این بحث را درک می کنم، چرا که با توجه به سبک بازی ماست."

۲۶ بهمن ۱۳۹۲
مسی: هیچ اطلاعی از آنچه مردم در موردم می گویند ندارم؛ آرژانتین همیشه مدعی است
گروه:
- کاربران عضو
- شورای نخبگان سایت
مسی: هیچ اطلاعی از آنچه مردم در موردم می گویند ندارم؛ آرژانتین همیشه مدعی است

لیونل مسی، ستاره آرژانتینی تیم بارسلونا در گفتگو با رادیو La Red در مورد برخی مسائل پیرامون خود صحبت کرد.

مصدومیت: "من نگرانی چندانی در مورد مصدومیت نداشتم. به این معنی بود که مدتی از میادین بیرون خواهم بود. در حال حاضر همه چیز را آسان گرفته ام و هیچ عجله ای ندارم. هرچه بیشتر بازی کنم احساس بهتری خواهم داشت. این چیزی است که ما برنامه ریزی کرده ایم."

جام جهانی: "جام جهانی هر لحظه نزدیک تر می شود، و همه چیز خیلی سریع پیش می رود. در این میان، ما در باشگاهمان نیز کارهای مهمی برای انجام دادن داریم. من بارها گفته ام که آرژانتین همیشه یک مدعی است، چه در فرم خوبی باشد و چه بد. و ما با فرم خوبی وارد جام جهانی خواهیم شد."

انتفادها و اظهارات کاپا: "من اهمیتی به آنچه که کاپا گفته است نمی دهم. نمی دانم او چه گفته است. من به عملکرد خودم فکر می کنم و روی بازی کردن تمرکز می کنم. وقتی گل نمی زدم هم از عملکردم راضی بودم. من هیچ اطلاعی از آنچه که مردم در موردم می گویند ندارم. می دانم که چه کارهایی می توانم انجام دهم و چه حسی نسبت به فوتبال دارم."

آرژانتین: "ما در گروه خوبی قرار داریم؛ قدرتمند و آماده هستیم."

زندگی به عنوان پدر: "تیاگو به خوبی طلاست. او راه رفتن را شروع کرده است. این وحشتناک است، او متوقف نمی شود. او فوق العاده است. او بیشتر به دنبال مادرش است و من می توانم دراز بکشم و تلویزیون تماشا کنم."

جوایز و رکوردها: "ثبت شدن رکوردها و ماندن در اذهان خوب است. مطمئناً یک نفر دیگر از راه خواهد رسید و آنها را خواهد شکست. اما من از این بابت ناراحت نمی شوم. این تنها یک چیز خوب است."

موقعیت شما در زمین: "چند بار شنیده ام که مردم می گویند من در عمق یا در پست دیگری بازی می کنم. ما هنوز هم بدون شماره 9 بازی می کنیم، و من هنوز شماره 9 کاذب هستم، چیزی که ما از زمان گواردیولا از آن استفاده می کنیم. پست من در زمین هنوز همان است."

تاتا مارتینو: "او به تدریج با این باشگاه، روزنامه نگاران، مردم و همه چیز آشنا می شود. جدای از آنچه که او به عنوان مربی می داند، تاتا بسیار باهوش است و می داند چگونه مسائل را مدیریت کند."

۲۶ بهمن ۱۳۹۲

برو به صفحه
این عنوان قفل شده است!

اختیارات
شما می‌توانید مطالب را بخوانید.
شما نمی‌توانید عنوان جدید باز کنید.
شما نمی‌توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید.
شما نمی‌توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید.
شما نمی‌توانید نظرسنجی اضافه کنید.
شما نمی‌توانید در نظرسنجی‌ها شرکت کنید.
شما نمی‌توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید.
شما نمی‌توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید.

فعالترین کاربران ماه انجمن
فعالیترین کاربران سایت
اعضای جدید سایت
جدیدترین اعضای فعال
تعداد کل اعضای سایت
اعضای فعال
۱۷,۹۴۴
اعضای غیر فعال
۱۴,۳۶۳
تعداد کل اعضاء
۳۲,۳۰۷
پیام‌های جدید
بحث آزاد در مورد بارسا
انجمن عاشقان آب‍ی و اناری
۵۸,۲۰۵ پاسخ
۸,۴۳۰,۴۲۵ بازدید
۵ روز قبل
Salehm
بحث در مورد تاپیک های بخش سرگرمی
انجمن سرگرمی
۴,۶۶۵ پاسخ
۵۴۹,۷۶۹ بازدید
۵ روز قبل
ali
هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
انجمن مباحث آزاد
۷۶,۴۹۴ پاسخ
۱۱,۶۹۱,۷۵۸ بازدید
۶ روز قبل
یا لثارات الحسن
برای آشنایی خودتون رو معرفی کنید!
انجمن مباحث آزاد
۷,۶۴۳ پاسخ
۱,۲۴۷,۲۳۲ بازدید
۷ روز قبل
Activated PC
آموزش و ترفندهای فتوشاپ
انجمن علمی و کاربردی
۱۳۵ پاسخ
۴۵,۰۱۶ بازدید
۷ روز قبل
RealSoftPC
جام جهانی ۲۰۲۲
انجمن فوتبال ملی
۲۳ پاسخ
۲,۰۹۵ بازدید
۸ روز قبل
Crack Hints
موسیقی
انجمن هنر و ادبیات
۵,۱۰۱ پاسخ
۱,۰۲۳,۹۲۸ بازدید
۹ روز قبل
Activated soft
علمی/تلفن هوشمند/تبلت/فناوری
انجمن علمی و کاربردی
۲,۴۱۹ پاسخ
۴۳۸,۴۸۶ بازدید
۱۵ روز قبل
javibarca
مباحث علمی و پزشکی
انجمن علمی و کاربردی
۱,۵۴۷ پاسخ
۷۴۹,۹۴۸ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
مســابــقـه جــــذاب ۲۰ ســــوالـــــــــــــــــــی
انجمن سرگرمی
۲۳,۶۵۸ پاسخ
۲,۲۱۲,۹۱۴ بازدید
۱ ماه قبل
رویا
اسطوره های بارسا
انجمن بازیکنان
۳۴۳ پاسخ
۸۶,۶۱۲ بازدید
۶ ماه قبل
jalebamooz
تغییرات سایت
انجمن اتاق گفتگوی اعضاء و ناظران
۱,۵۵۷ پاسخ
۲۷۸,۱۵۵ بازدید
۱۱ ماه قبل
یا لثارات الحسن
حاضرین در سایت
۲۰۲ کاربر آنلاین است. (۱۲۲ کاربر در حال مشاهده تالار گفتمان)

عضو: ۰
مهمان: ۲۰۲

ادامه...
هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت، تنها با ذکر نام «اف سی بارسلونا دات آی آر» مجاز است!